Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

kvietok23
11. sep 2008

weji - je mi to velmi luto a drzim palce, aby vsetko k lepsiemu smerovalo 😔

muriel293
11. sep 2008

weja
mne sa chce plakať z toho čo tu čítam....ste silný pár,obdivujem vás...život je sviňa,zvyčajne si všetko odnášajú nevinní a tí čo si to naozaj nezaslúžia! ☹

jablonka
11. sep 2008

wejiiiiiii 😔 😢 😢 😔 😢 😔 😢 😢 ...slzy mi stekaju po tvari a neviem co povedat...to snad nemoze byt pravda ☹ , preco je osud taky kruty? ☹ 😢
strasne na teba myslim a drzim palce pri akomkolvek rieseni, ktore zvolite... 😔 ...drzkajte sa aj s drahym, urcite je pre teba podporou a verim ze spolu vsetko zvladnete 😢
bohuzial aj my sme sa vcera po navrate dozvedeli smutnu spravu, ktora ma velmi zobrala - babke nasli rakovinu - v tom zlcniku co s nim bola v nemocnici ☹ ...takze jedna zla sprava za druhou ☹
bubatenko - aspon ze tebe sa dobre dari a tesim sa na vysledky UZV a na spravu, ci je to dievcatko alebo chlapcek 😉
wejuska - idem este na dva dni prec, v nedelu sem nakuknem, moc na teba myslim, davaj na seba pozor, zatial pa

bardott
12. sep 2008

Weji, zlatko je mi z toho strašne, ale naozaj strašne moc smutno. Nepoznám ťa ( a vlastne ani jednu z vás čo si tu písmenkujete) ale prirástli ste mi tak nejak k srdiečku. Weji je to kruté, zlé ale prejde aj toto obdobie. Naozaj si zváž všetky za a proti. Ja sa na tento fakt dívam tiež z pohľadu zdravotníka lenže rozhodovanie musí byť nesmierne, nesmierne ťažké ☹ Rozum mi vraví, že to treba vzdať a srdce, že nie a vydržať. Poviem ti to ale takto a v žiadnom prípade nechcem aby to vyzeralo veľmi negatívne, ale rozhodni sa veľmi, veľmi rýchlo kým ešte dieťatko necítiš kopkať. Potom sa už zaručene na taký krok neodhodláš. A pôrod mŕtveho dieťatka je jednou snáď z najhorších zážitkov aké môže žena počas života zažiť. Mysli aj na to. Neviem presne aké sú závery od lekárov ale podľa toho čo si napísmenkovala ........ wejočka držím ti veľmi moc pästíky a nech to dopadne akokoľvek, tak ver tomu, že ten hore vie čo robí. Budeš šťastná aj ty uvidíš. Obráť sa tvárou k slnku a všetky tiene padnú za teba. Je mi to ľúto. papa

bubatenko
15. sep 2008

ahojte,

práve sme sa vrátili s 3D - takže poslušne hlásime, že čakáme chlapčeka a sme zdravučký. Máme 303g a 25 cm. Do albumu som dodala fotečky nášho pokladíka.... Juuuj som veľmi šťastná, hlavne že je všetko v poriadku 🙂

Weji myslím na teba stále a dúfam v zázrak s pozitívnymi správami . Ako sa máš moja, máš niečo nové?

maja.ka
15. sep 2008

ahoj 🙂
jeeeej bubatenko, takze vy uz viete co to bude, blahozelam k chlapcekovi a aj meno Oliver je super 😀 aj ja by som rada chlapceka, uvidime vo stvrtok na kontrole ci sa ukaze alebo nie 😉

weji... ako sa mas, ja na teba takisto stale myslim, je nieco nove?

weja
autor
16. sep 2008

ahojte...
pekne od vas, ze na mna myslite...
v prvom rade bubatenko - gratulujem k chlapcekovi 🙂 isto mate velku radost a fotocky su nadherne... zaujimave - ja som ti tipovala dievca... 😉
majka - aj tebe drzim palce do poradne...

u nas nic nove... dnes na obed si mam zavolat o vysledky AFP, ale viem, co mozem ocakavat, takze je to uz jedno... a zajtra ideme este na 3D do Popradu... chcela som totiz pocut nazor este nejakeho odbornika, ale nikoho nepoznam a vsade su potrebne odporucania... a jedine, co ma napadlo, ze na 3D nas zoberu urcite... tak som im vysvetlila, aka je situacia, ze nam to dost suri a ze potrebujem od nich len nestranne vyjadrenie, tak nas sestricka nakoniec pichla na zajtra rano, aj ked normalna cakacia doba je dlhsia... a to bude asi posledny pokus, budeme sa musiet potom definitivne rozhodnut... ale v podstate sa pripravujem na najhorsie, ved zazraky sa nedeju kazdy den a tato kazdodenna neistota ma strasne psychicky ubija... 😔

bubatenko
16. sep 2008

weja každý deň rozmýšlam, čo by som robila na tvojom mieste a viem , že by som postupovala presne ako ty. Vedieť, že predtým ako spravím konečné rozhodnutie budem mať v rukách vyjadrenia viacerých nezávislých zdrojov, aby som si nikdy nevyčítala, že som niečo opomenula. Toto by mi hovoril rozum, ale to čo prežíva tvoje srdiečko si nechcem ani predstaviť - stojim pri tebe a myslím na teba každú chviľu. Máš pri sebe úžasného manžela a rodinu, ktorá je s tebou. Daj vedieť, ako ste dopadli a držte sa!

katulikzlatulik
16. sep 2008

weji... az teraz som si precitala, co sa stalo... je mi to velmi velmi luto... svoje pocity neviem ani opisat... posielam TI VELA VEEELA SIIIL!!! A MYSLIM NA TEBA!!! HLAVU HORE, TEN HORE TO PORIESI 😉

weja
autor
16. sep 2008

dakujem, urcite dam vediet... ratam s tym, ze to bude pre mna riadna zataz na psychiku, ak nam potvrdi vsetko to zle, tak neviem, ci ho budem chciet vidiet aj na 3D... 😔 rozhodne som si nepredstavovala, ze takto absolvujeme to 3D... ☹

jablonka
16. sep 2008

ahoj weji, zelam vela sil, aby si vsetko zvladla, postupujes spravne, ja by som robila zrejme to iste, kazdopadne sa s manzelom riadte srdieckom, isto sa o teba velmi boji, myslim na teba...
bardott to napisala velmi pekne a vyjadrila presne aj moje pocity a myslienky, tak sa nebudem dalej opakovat...
bola som v nedelu s Alex, je z toho tiez velmi smutna, zial teraz nem pristup k netu, ale len co bude moct hned sa ozve..
drzkaj sa

weja
autor
19. sep 2008

ahojte...
prepacte, ze som sa neozvala skor, ale niekedy sa mi uz nechce o tom ani rozmyslat, nie to pisat... 😔
no 3D dopadlo podla ocakavania - zle... doktor si na normalnom USG popozeral tie jednotlive organy, ale za posledny tyzden sme uz videli s manzelom tolko ultrazvukov, ze nam ani nemusel nic hovorit - sami sme videli, ze k ziadnemu zlepseniu nedoslo... ☹ vsetka ta voda v brusku, aj cysta na plucach zostali... skratka - zazrak sa nekonal...
dietatko k nam bolo otocene chrbatikom, takze na chvilocku aj zapol to 3D, ale aj tak sme mu nevideli tvaricku, ani pohlavie, takze sme to nechali tak... asi je to tak lepsie... 😔 😔 😔
takze zaver je asi taky, ze malinkemu jednoducho pomoct nedokazu - skor ci neskor by zomrelo, najneskor pri porode... 😢 ale co mozem ohrozit je svoje zdravie a zivot - pri poskodenych plodoch vraj velmi vzrasta riziko, ze dojde ku komplikaciam alebo k presiaknutiu plodovej vody do krvi, z coho hrozi otrava krvi... atd. atd. atd.... same mudre a rozumne vety, ale ako sa s tym mame zmierit a vyrovnat, to nam uz nepovie nikto... 😢 😢 😢 😢 😢
takze po dlhom dlhom vahani a premyslani sme sa rozhodli, ze asi nema vyznam bojovat za nieco, co skor ci neskor aj tak stratime... 😢 v pondelok nastupujem do nemocky na vyvolavacku... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

maja.ka
19. sep 2008

ahoj weji
je mi to strasne luto, pevne som verila a modlila sa za zazrak... 😢 je to take nespravodlive, nechapem preco je ta cesta k vytuzenemu babatku taka zlozita a komplikovana...
silno ti drzim na pondelok palce, aby ste to s manzelom a hlavne ty zvladli, budem sa za teba modlit a aj za toho maleho anjelika, weji urcite mu v nebicku bude lepsie pri ostatnych anjelikoch 😔

maja.ka
19. sep 2008

ahoj weji
je mi to strasne luto, pevne som verila a modlila sa za zazrak... 😢 je to take nespravodlive, nechapem preco je ta cesta k vytuzenemu babatku taka zlozita a komplikovana...
silno ti drzim na pondelok palce, aby ste to s manzelom a hlavne ty zvladli, budem sa za teba modlit a aj za toho maleho anjelika, weji urcite mu v nebicku bude lepsie pri ostatnych anjelikoch 😔 drz sa

jablonka
19. sep 2008

weji, dakujeme ze si sa ozvala...a myslim, ze na zaklade vsetkych dostupnych informacii, moznosti a rizik ste sa rozhodli spravne...je mi velmi luto ze sa to stalo prave vam 😔
v pondelok na teba budem cely den mysliet, aj na vasho anjelika, a verim ze sa nam coskoro ozves, aby sme vedeli ze si zdravotne OK... drzkaj sa 😔

bubatenko
19. sep 2008

wejka ja sledujem diskusiu na Partner....už od stredy, ale nedokážem, nechcem si pripustiť, to čo sa deje a je mi z toho veľmi smutno , veľmi smutno......myslím, že ani moje ani nikoho slzi nepomôžu 😢 ..... zlatko držte sa a v pondelok a aj ďalšie dni budem na teba myslieť a modliť sa za vas..... 😔

jablonka
19. sep 2008

ahoj bubatenko, a vy ako? uz kopkate? a ako ste pokrocili s menom? 😕 🙂

bubatenko
19. sep 2008

ahoj jablonka,

my kopkáme, slabučko, ale kopkame hlavne večer keď si lahnem. Meno? Hehe... dohodli sme sa, že nebude ani Jozef, ani Oliver...a vymyslíme niečo nove, čo sa bude páčiť obidvom.....nechcem to zakríknuť, ale tak na 80% vyhráva Adam a najviac sa mi hodí aj k babatku, keď sa pozerám na fotky.... no uvidíme, Cez víkend budem konečne s mužom, tak dúfam túto otázku uzavrieme 😉

A vy ako? Čo plánujete na víkend... my pôjdeme trocha hodovať vzhľadom na to, že Dúbravka má tento víkend hody a chceme ísť objednať nábytok do izbičky....uvidíme, čo postíhame 🙂

jablonka
19. sep 2008

jeej, Adam je pekne meno 🙂
ja som chora, zrejme som doplatila na ten prechod z tepla do takej zimy 😠
ja som slubila v sobotu ze zbehnem k nasim s Di, manzel ma nocnu, a v nedelu podla pocasia - mozno vinobranie v Raci?...uvidime

bubatenko
19. sep 2008

davaj na seba pozor, teraz je hrozné počasie.... tiež neviem čo si mám obliecť, raz mi je teplo , druhý raz zima... ale dnes idem do Auparku si kúpiť nejaký kabát, lebo v súčasnosti disponujem s jedným kabátom, ktorý zapnem na dva kombíky....keď budem takto rásť, tak v decembri , januári budem sedieť doma , lebo nebudem mať nič na oblečenie 😒

alexa27
19. sep 2008

ahojte dievcata 😵
hlasim sa po dlhsej dobe z Viedne. pracujem uz tri dni, zatial super, ale bude toho riadne vela. inak kolegovia su super a mam krasnu kancosku 🙂 . jedine cesta do prace a z prace bola prvy den narocna, nevedela som trafit, ale teraz uz super, trva mi to tak pol hodku.
bubatenko a ostatne tehulky, som rada, ze ste v poriadku.
weji, ip 😔 😔

alexa27
19. sep 2008

joj a este som zabudla podstatnu informaciu, ze zivot s manzelom je zatial super 😉

jablonka
19. sep 2008

ahoooj Alex 🙂
to je super ta posledna veta 😀 😵
som rada ze sa ti zatial v novej praci paci, a ked mas teda peknu kancosku, tak posli foto, aj my chceme vidiet 😉
si teda sikuulka 🙂

alexa27
19. sep 2008

ahoooj 🙂 , juj tak foto som este nestihla, ale casom nejake poriadim, slubujem 😉
no a k tej poslednej vete, manzel mi tu stale nakuka, co pisem 😀 tak nemozem ohovarat 😀

alexa27
19. sep 2008

bubatenko, inak malinky je prekrasny 😵 a Adamko sa mi paci velmi 😉

weja
autor
20. sep 2008

ahojte...
poprosim vas o drzanie palcov na utorok - prelozili sme to, lebo manzel si nemohol zobrat na pondelok volno, ale ja som jednoducho odmietla ist tam bez neho, uz aj tak je to pre mna nepredstavitelne tazke a sama by som to isto nezvladla... 😔 myslite prosim na nas, nech to prebehne rychlo a hlavne bez komplikacii... aspon nieco nech je konecne bez komplikacii... 😔

bubatenko - Adam je pekne meno, drzte sa!
alex - som rada, ze si sa ozvala, dakujem, nech sa dari v novej praci a v spolocnom nazivani 😉
jablonka - rychlo sa uzdrav..

alexa27
21. sep 2008

wejka, myslim na teba neprestajne, budem pokracovat aj v utorok a az kym sa neozves, drz sa moja, prajem vela sil 😔

jablonka
21. sep 2008

wejuska, urcite to zvladnes a je dobre ze pockas na manzela, isto ti bude velkou oporou...moc na teba myslim a velmi prajem rychy a nekomplikovany priebeh...vela sil moja 😔
a prosiiim, hned ako to bude mozne, ozvi sa nam, ze si zdravotne OK...

jablonka
21. sep 2008

ozaj bubatenko, az teraz som si vsimla foto maleho v tvojom albume, je kraaasnucky 😵 ...a myslim ze meno Adamko sa mu hodi 😉 ...tesim sa s vami 🙂

weja
autor
22. sep 2008

dakujem, isto sa ozvem, ak sa len z toho vsetkeho dovtedy nezblaznim...