Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
1. dec 2008

ahoj jablonkaaa 🙂
uz som ti tu bodecku chvalila 😵 fakt je krasna... 😵 tesim sa, ze sa mate ok, neboj, urcite bude vsetko ok...
ja som tiez uzivala Duphaston az do 16tt, predsa len ma clovek z toho lepsi pocit... 🙂
inak pekne mena ste vybrali, ja tiez hrozne tuzim po Nelinke 😵 😵 tak dufam, ze sa jej raz dockam...
tak sa drzkajte aj s drobcekom a podzravuj aj Alex, ze sa budeme tesit, ked nas pride pozriet... 😉

jablonka
1. dec 2008

weji, no neviem ci je to s Nelou na sto percent iste 😅 , preto je tam aj ten otaznik, este tu pada meno Adelka, alebo Laura...alebo to bude chlapec a bude po probleme, meno Filip je totiz nezvratne 😀
a dakujem za pochvalu nasej gulocky, velmi sa tesime 😵 ...a tej Nelinky sa urcite aj vy dockate, a to coskoro, som o tom presvedcena! 😉

weja
autor
3. dec 2008

halooo... tu nikde nikoho? 😕

bubatenko
3. dec 2008

ahojte,

sa ospravedľnujem za moju absenciu, ale už chodím do práce a mám tam úplný blázninec - mám toho ešte strašne veľa do piatka , ale vravím, že tie dva dni vydržím........

Jablonka som pozerala albumček .... krásne koliečko...... veľmi pekne to je vidieť.... no uvidíme, či to bude Filipko.... držím palce, aby ti vyšiel párik 😉 A čo Di, ako reaguje na tehotenstvo tvoje, že bude mať súrodenca, už to vie?

Inak pozdravuj Alex, som aj bala, že čo je s nou....... dúfam, že sa čoksoro ozve....

Inak baby o 3 týždne sú vianoce a ja nič nemám kúpené... už sa nejak pripravujete, že aspoň vianočná výzdoba a tak?... mne to nejak nedochádza....

😀

weja
autor
4. dec 2008

bubatenko - 2 dni prejdu, ani nebudes vediet ako... len aby ti este aj luto nebolo, ze sa tam uz nevratis 😀 😉

ja som tohto roku s darcekmi celkom vybavena, az sa tomu divim... jednu sobotu som presvedcila manzela, nech ide so mnou nieco popozerat (ja totiz nerada beham sama po obchodoch 😖 ) no a za jedno doobedie sme pokupili skoro vsetko 😅 takze tak...

alexa27
4. dec 2008

ahojte kocky 😀
tak uz som vo viedni a opat pri nete, zajtra vam napisem viac, dnes som vas chcela iba pozdravit a utekam cakat manzela, uz kazdu chvilku pride, straaaaaaaaaaaasneeeeeeeeee sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵
papa zajtra a dobru nocku 😵

jablonka
4. dec 2008

ahoj sasiiiii 🙂
tak ked sem zajtra nakuknes, tak by si sa mohla vyjadrit aj k stretnutiu, a to plati aj pre ostatnych 😉 ...ja navrhujem niekedy medzi 15.-18.12. 🙂

weja
autor
5. dec 2008

aleeex - ahoooooj 😵 no napis, co mas nove, dlllllllllllllllllllho si tu nebola... 🙂

my sa do BA uz tohto roku nechystame, tak vas zasa neuvidim... ☹

alexa27
5. dec 2008

no caute, tak som myslela, ze dnes budem cely den na mk a na koniec som sa sem dostala az teraz 😝
najprv som upratovala, tepovala som koberec, prvy krat v zivote som to robila u babky a tak ma to chytilo, ze som si povedala, ze vytepujem aj nas 😅 , no a potom som bola nakupit a teraz som si kukla ordinaciu a idem vam napisat.

nove nemam v podstate nic, s pracou to teraz ku koncu roku vyzera marne, navyse teraz ako som bola v ba, tam nemam net, takze som v tomto smere ani nic nove nepodnikala. povedali sme si s manzelom, ze to budem brat tak s rezervou, ked si nieco najdem, tak fajn, ale nebudem sa kvoli tomu stresovat. v bratislave vobec nepozeram a tu tak priebezne, mozno od januara sa tomu zacnem viac venovat, to by uz mali byt na trhu aj lepsie ponuky, ale ked mam byt uprimna tak mi je doma strasne dobre, ze sa mi do prace ani moc nechce 😝 ...juuuuuuj, neviem ako si budem zvykat, ked zase zacnem robit, teraz si ten klud uplne vychutnavam a manzelik si to tiez nevie vynachvalit, lebo sa ma teraz pri mne ako v bavlnke 😵

inak mam pocit, ze stiham menej ako ked som robila, s darcekmi som na tom podobne ako bubatenko, nemam nic, jedini, koho mam vybavenych su nasi, ale svokrovci, manzel a babky....nemam sajnu.
weji, super, ze vy uz mate vsetko pokupene, aj pre manzela uz mas? daj nejake typy 😉 😕

bubatenko a uz si zdrava??? dufam, ze si uz v poriadku. a adamecko sa ma ako? 😵

k tomu stretku, mne by to najlepsie vyhovovalo 15., v pondelok, lebo to budem tak ci tak v blave, takze by to bolo pre mna najpraktickejsie. vy ostatne ako? no teda okrem weji a bardott, skoda, rady by sme vas videli.

bubatenko
6. dec 2008

ahoojte,

tak úspešne hlásim, že tak na 98% som ukončila svoju pracovnú činnosť na niekoľko rokov, ešte nabudúci týždeň musím ísť na pár hodín do práce a potom úfam koniec.....

Mne je už tak na90% fajn, dnes ráno som dobrala antibiotika, ale cítim, že som taká slabá po chorobe, ale je to už dobrééééé... dosť ma vyčerpávala aj práca.... lebo mi to prerastalo cez hlavu......

Adamček sa má fajn.... kopká maminu pravidelne do rebier... hlavičkou a ručičkami ma tlačí a šteklí po mechúriku.... no zlatiíčko je to už v brušku 🙂 Inak v pondelok sme boli v poradni a Adamček mal krásnych 1530g a maminke ukázal pipika a ked pani doktorka zavolala tatika, spojil nôžky a tatik nič nevidel.....lepšie povedané Peťo nevidel vôbec nič..... a Dr. skonštatovala, že to bol prvý otecko , ktorý priznal, že tam nič nevidí 😀

Baby 15-etho môže byť... a to by sme sa mohli aj doobeda stretnúť, nie? Mne by to viac vyhovovalo, aby som sa nemusela predierať s tým brušiskom medzi ľudmi napr. keby sme išli na vianočné trhy, čo poviete, vyhovovalo by vám to aj okolo obeda, alebo poobede?

weja
autor
7. dec 2008

alex - no to ti verim, ze ti je doma dobre, na to "nechodenie do prace" sa da rychlo zvyknut... 🙂
ja som bola kupovat darceky s drahym, takze dostane presne to, co si vybral 🙂 ak ta to zaujima, tak konkretne to su tenisky, lyziarske nohavice a este jedny sportove nohavice... to uz viem, ze mi staci pobehat s nim zopar sportovych obchodov a isto nieco bude potrebovat... 🙂 prekvapko pod stromcekom sice nebude, zato maximalna spokojnost je zarucena 😀
no pre svokru zatial este nic nemame 😒 ale so svagrovcami sme sa dohodli uz minuly rok, ze si darceky nebudeme kupovat, len ich malemu nejaku hracku.... takze tohto roku sme to konecne vsetko s prehladom stihli dokonca uz par tyzdnov pred sviatkami, o co som sa uz par rokov marne snazila 😀

bubatenko - tak si tu MD uzivaj... 🙂 teraz, ked si doma, tak ta uz hadam aj vsetky choroby budu obchadzat...

jablonka
7. dec 2008

ahojte 🙂
dnes sa necitim dobre, tak sme s Diankou len polihovali cele poobedie 😉
vcera sme boli u nasich a Di dostala horucku, mala 38,2 ☹ , ziadny kasel ani sopliky 😕 , skor sa mi zdalo ako keby mala hlieny zastavene 😖 , tak sme isli domov, nasadili sme nejake lieciky a ako keby utal 🙂 ...celu noc a dnes vooobec nic, zdrava ako rybicka 😉 ...nastastie...zrejme to bol nejaky virus, co zautocil a hned aj skoncil...a toho sa bojim zasa ja, stale mam fobiu aby som nieco nechytila 😅
ja sa tiez priklanam k tomu 15., moze byt okolo obeda, a s tymi vianocnymi trhmi je to super napad, mnaaaaam 😵 😀 ...takze mozme sa stretnut o 11.30 povedzme pri Cumilovi na tom rohu...OK? 🙂 ...strasne sa tesiiim 😵

weja
autor
8. dec 2008

jablonka - tak si len davaj na seba pozor, papaj vela vitaminov, nech ta vsetky hnusne bacily obchadzaju 😉

alexa27
8. dec 2008

jablonka, tak dufam, ze budes skoro fit.
weji, dik za typy, asi aj ja pojdem na istotu a vytiahnem draheho nech si nieco vyberie. ja som si tiez bola vybrat s nim, lebo si nebol celkom isty a ja zas rada pomozem v takejto veci 😀 😀
bubatenko, ten vas adamko je aky prefikany, ze maminka moze vidiet, ale ocinko nech si pocka, ale zlaty manzel, ze sa priznal, ze tomu nerozumie 😀.
tazke buduci pondelok okolo obeda na trhoch sa na vas tesim 😀 😵

bubatenko
8. dec 2008

ahojte,

tak dnes mám za sebou mega nákupy pre Adamčeka a pre mňa do pôrodnice..... ledva stojím na nohách.....

Bola som aj na vianočných trhoch v Inchebe, kúpila som darček aspoň pre tatina , svokru.... možno to takýmto tempom do vianoc aj stihnem....... 🙂

Ok, baby môže byť.... 15-eho, o 11,30 stojím pri Čumilovy s prázdnym bruškom , pripravená na vianočné trhy 😀

alexa27
8. dec 2008

ahoj bubatenko 😵
no teeda tak vy mate uz komplet garderobu? a co si vsetko pokupila? 🙂 pofot do albumu, ked sa ti da, nech sa pokochame pohladom na tie malinkate vecicky 😵

bubatenko
8. dec 2008

Saši vecičky pofotím neskôr, ale bola som vám urobiť par záberov s izbičky... vaničku som kúpila dnes... tak sa kochám.....idem to šupnúť do albumu

alexa27
8. dec 2008

jeeej supeeer 😀 😀 netrpezlivo cakam, uz som nakukala do albumiku a vidim , ze si dala aj nove brusko, teeeda vy ste zase riadne narastli, brusko mas uzasneeeee 😵 😵 😵

alexa27
8. dec 2008

jeeeziskoooooo, a je rozpravkovo nadhernaaa 😵 😵 😵 , to je ako sen, uzasna izbycka, neviem ani najst slov, posobi tak teplucko a nezne, Adamko tam bude velmi statsny 😵

alexa27
8. dec 2008

od dojatia pisem ako tatar, pardon za hrubky a preklepy, ale ved chapes co som chcela 🤐

alexa27
8. dec 2008

jeeeeeeeeeeeeeej a dalsieeeeeeeeeeeeeee, to je krasa, to je krasa 😵 😵

bubatenko
8. dec 2008

dakujeme, ale nevyzerájú tie fotky dobre... zajtra to skúsim nafotiť ešte raz cez deň ... v skutočnosti je to ovela krajšie.......

alexa27
8. dec 2008

tak to si uz neviem ani predstavit, ved su nadherne 😵
a kde si bola nakupovat niekde v centrach alebo v meste?

bubatenko
8. dec 2008

vieš čo, asi pred mesiacom som si urobila taký malý cenový prieskum a nakoniec som bola nakupovať v Petržálke v dvoch obchodoch, čo sa volajú eniki-beniki a potom babymarket ... sú to obchody špecializované na babatkovské veci.....som lahšia asi o 6 litrov.... ale inak sa nedá, pokupovala som naozaj len to najdôležitejšie pre krpca a pre mňa do pôrodnice

bubatenko
8. dec 2008

inak strašne sa už teším na pondelok.....ja som ešte tento rok na vianočných nebola...... musím sa navnadiť vianočnou atmosférou.... lebo zatiaľ to so mnou nčt nerobí 🙂

Aké sú vianočné trhy vo Viedni, bola si už pozrieť? Som počula , že sú veľmi krásne, je to pravda?

alexa27
8. dec 2008

tak babatko co to stoji, to je fakt, ale zase myslim, ze su to tie najkrajsie investicie ake clovek v zivote urobi.

a na trhy sa tiez hrozne tesim, este som tento rok nebola ani v ba ani tu. minuly rok sme boli a aj rok pred tym, trhy su tu naozaj krasne, su rovno pre radnicou, kde je betlehem a ziva kapela a maju velmi romanticku atmosferu, ale hlavne posobia velmi honosne. musim ale priznat, ze trhy v bratislave, hlavne tie malicke na hlavnom namesti su mi srdcu blizsie, maju podla mna neobycajne caro, mozno prave tym, ze nie su velke 😵

bubatenko
8. dec 2008

babatko stojí to hej.....ale nemvadí.... pre krpca aj modré z neba 🙂

Saši idem pomaličky do vodorovnej polohy.... som unavená ako pes... a malý ma kope do rebier keď sedím, tak ma pekne povedané vykopal rovno do postele 😀

Prajeme ti s Adamčekom, aby sa ti niečo pekné snívalo 😉

papa

alexa27
8. dec 2008

mojko, uz som ta asi nestihla, tak hadam sa vam s adamcekom nieco pekne sniva 😵 , dobru nocku.

bardott
9. dec 2008

Ahooojte. Bubatenko tak tá izbička je fakt úžasná. Vecičky ako som videla a čítala pripravené ....... no Adamko už za pár týždňov môže prísť. Dievčence ja vám to stretko tak závidím ..... úplne fantasticky ste opísali tie vianočné trhy a ja by som veru potrebovala nasať vianočnú atmosféru lebo dajako nič nenasvedčuje tomu, že už prichádzajú vianoce. Ja nemám ešte darčeky ani náhodou. Mám hlavne pre Boriska a to je aj najdôležitejšie.
Jablonka dávaj na seba veľký pozor a neboj bacili sa ti budú určite vyhýbať. Pozdrav Dianku.
Wejka si pripravená na vianoce ako sa patrí, no ja sa žial od teba nemôžem inšpirovať. Môj manžel je totiž športové poleno. No hold každý je na niečo iné.
Alex tak to nieje ani možné, že si nebola tento rok ešte na viedenských trhoch. Škoda, že to nieje bližšie lebo ja by som tam bola hneď. Ešte som v živote na trhoch vo Viedni nebola ale počula som o tom až-až .....
No idem pracovať lebo sa nám tu nahrnulo dajako moc ľudí ...... páááááá

alexa27
9. dec 2008

Ahoj bardott, no vidis aka som nemozna 😝 , ale manzelik ma toho teraz strasne vela, este do konca tyzdna musim vydrzat, potom by uz mal byt na tom lepsie i ked tiez nic moc lebo bude mat klienta pat tyzdnov mimo viedne, takze bude dochadzat a neviem ci sa mu bude vecer niekam chciet ist. ale minimalne raz urcite pojdeme len este musime vymysliet kedy 😅 . no a ozaj skoda, ze vy s wejou ste dalej a nemozte sa s nami stretnut, bolo by to super keby sme boli komplet 🙂 .
no holky, idem na nakupy, papa zatial a vidime sa poobede.