Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
10. dec 2007

maj.ka, dakujeme .... ty si ako na tom ?

maja.ka
10. dec 2007

ja zatial cakam na prvu menstruaciu po MA, tak som zvedava, kedy dojde, lebo dnes ma nejako pobolieva v podbrusku, ako ked mas ovu, ale to ja asi teraz nemam, tak neviem co to je, v stredu idem na kontrolu, bude mi robit aj prehliadku, tak som zveda, trosku sa aj bojim, co mi povie, dufam, ze bude vsetko OK a budeme moct cim skor snazilkovat 😉

drobec123
10. dec 2007

maj.ka tak aj tebe budeme drzat palceky, verim ze vsetko dobre dopadne ....

weja
autor
10. dec 2007

ahoj majka,
ano, pochopila si to spravne 🙂 ved som ti uz pisala moje dovody - doktori hovoria jednu vec a baby, ktore to prezili zasa druhu... Citim sa ok, tak sme sa do toho pustili 🙂
Ja som 1.ms dostala po 5 tyzdnoch aj cosi... Ale neboj sa, isto bude vsetko v poriadku, budem drzat palce 😉 Vy teda nechavate to snazilkovanie na jar?

alexa27
10. dec 2007

Ahojte divcata, dobre ranko 🙂
tak ja uz mam za sebou cestu v parizi. stvrtok, piatok som tu uz bola, ale nemala som cas sem moc nakuknut, tak sa hlasim az teraz. dopadlo to celkom fajn, svoju ulohu som si myslim splnila dobre, aj ked suma sumarum neviem ci to malo pre nas nejaky velky vyznam, skor by som povedala, ze tam musel niekto ist odprezentovat nasu cast a to bolo cele. ale bolo fajn.
majka, vitaj, som rada, ze si sa ozvala a drzim ti moc palce.
weji, drobec, tak som zvedava na vysledky po vianociach, obom vam velmi prajem aby vam to vyslo 😵 .

maja.ka
10. dec 2007

weji my to nechame asi na jar, bojim sa toho stresu v robote okolo danovych priznani a este aj doma mam zopar, ale mozno niekedy v polovicke marca, ked ten stres uz bude koncit sa budeme snazilkovat, ja by som to brala aj hned teraz, ale co uz ☹
vam silno drzim palce na 2// pod stromcekom
😉

weja
autor
10. dec 2007

maji, tak to mas teda ohromnu trpezlivost... Mozno je to rozumnejsie, ale my sme sa skratka uz rozhodli takto... 🙂
Len ta nova doktorka je teraz dost zaneprazdnena, dufam, ze sa k nej do Vianoc vobec dostanem 😖

maja.ka
10. dec 2007

weji a mozno k nej pojdes uz ako tehulka, to by bolo prekvapko co?
ziadna trpezlivost to nie je, ale asi nemam velmi na vyber, ja by som chcela byt aspon tie prve tri mesiace doma a hned po novom roku si to nemozem dovolit, to by sa nikomu nepacilo v robote, keby som odisla na PN, kto by to tu za mna spravil, musela by som chodit, tak ci tak a v takomto strese tu urcite nechcem byt tehu 😒

weja
autor
10. dec 2007

no to by teda bolo prekvapko... 😵
jasne, chapem tvoje dovody, stresov sa musime vyvarovat a pokial to nema za teba kto spravit, tak ti asi fakt nezostava nic ine, len pockat... 😔
Ja mam kazdy mesiac stale rovnake mnozstvo prace a uz som aj uvazovala o tom, ze by som mohla aspon to najhlavnejsie robit aj z domu, zvysok by si museli nejako poradit... Mozno si budu hladat hned za mna nahradu, lebo bude asi otazne, ci neostanem cele tehu na PN... No ale to je vsetko v hypotetickej rovine, spekulovat nad tym budem, ked to bude aktualne 🙂
Tak drzim palce Majka, nech si skoro ok a mozte sa s novym elanom pustit do snazilkovania 😉

bubatenko
10. dec 2007

Ahojte,
opäť sa hlásim z domu. Ráno som mala skúšku a celú noc som nespala okrem jednej hodinky , tak som si zobrala dovolenku a mam aj mangelíka po štyroch dnoch doma, tak si chceme jeden druhého uziť.
weja veľmi vam držím palčeky, aby vam to vyšlo na prvýkrat , ako minule 🙂

drobec123
10. dec 2007

bubatenko, sme radi ze ta vidime, snad sa ti toto hrozne narocne obdobie o chvilu skonci a uz sa budete moct snazit naplno, spominala si niekedy ze na Vianoce sa idete do toho pustit ze ? 🙂

weja
autor
10. dec 2007

ahoj bubatenko, a ako dopadla skuska? Kolko ich este mas pred sebou?
Tak si len pekne uzivajte jeden druheho 😵
dakujem za drzanie palcekov, ale beriem to sportovo, ked nie teraz, snad nabuduce, raz to vyjst musi... Vsetkym nam to raz urcite vyjde 😵

bubatenko
10. dec 2007

weja som len na začiatku, teraz som mala len tretiu a nabudúci útorok mam ešte jednu a v januári ďalšie tri.... no hrúza...a v lete ešte dve a štátnice
Neviem ako to dopadlo dnes, dúfam že dobre, lebo toto bolo asi to najhoršie, čo som sa za celých päť rokov učila.... a dufam, že už nebudem musieť 😒

weja
autor
10. dec 2007

uff, no tie skusky nezavidim... Ale urcite si aj tuto zvladla, ved si nejaka sikovnica, nie? 😉

alexa27
10. dec 2007

bubatenko, budeme na teba mysliet, drz sa 😉

haloooo, ste tu niekto?

drobec123
10. dec 2007

ja som tu ... ale o 14:30 odchadzam a uz sa nechcem vratit, aj ked mam toho straaaaaaasne vela

alexa27
10. dec 2007

a kam ides? mas mimo nejaku poradu?
my sme sa dnes s manzelikom nemohli vobec zobudit, sme sa len posuvali, ze kto vstane prvy 😅 . a cely den som jak mechom prastena, najradsej by som isla domov.
baby, posielate na vianoce pohladnice? ja by som chcela zalozit taku tradiciu, ze budeme na velku noc a vianoce posielat najblizsej rodinke, uz mam aj kupene, ale neviem kedy ich poslat. myslite, ze tak zaciatkom buduceho tyzdna staci?

maja.ka
10. dec 2007

ahoj alex, aj ja uz mam pohladnice kupene a na buduci tyzden to uplne staci poslat, este mi ich treba vypisat, tak to niekedy vecer musim stihnut, lebo cez vikend sa nemam na take veci cas 😉
ako inac?

weja
autor
10. dec 2007

alex, no tradicia je to pekna, len neviem ci ti v tejto "pretechnizovanej" dobe este niekto odpise... 😅 My sme uz od toho upustili a posielame uz len smsky.
ale inak si myslim, ze zaciatkom buduceho tyzdna alebo koncom tohto to bude idealne 🙂

alexa27
10. dec 2007

ja planujem zas cez vikend popisat a hned sa aj manzel popodpisuje a v pondelok poslem 🙂 .
inak dobre, som rada, ze si sa ozvala. mrzi ma co sa ti stalo a velmi ti drzim palce, aby si coskoro bola zase tehulka a vsetko bolo uplne super 🙂 .
my snazilkujeme veeeelmi sporadicky, kedze moj manzel tu viac nie je ako je, ale cez sviatky sa hodlam na neho vrhnut a nepustit. uz som ho na to aj "psychicky pripravila", ze bude mat naozaj VESELE vianoce 😀 .

alexa27
10. dec 2007

weji, s tou pretechnizovanou dobou mas uplnu pravdu, prave preto sa chcem vzburit, asi som nevliecitelna romanticka 😅

bobess
10. dec 2007

tak som späť, dnes som na seba hrdá. dva týždne som prepočítavala jednej firme výsledky a nič. dnes som ráno k tomu sadla a na halier mi to vyšlo na 1x. som na seba hrdá...huráááá
vidím že vy neleníte - ani na MK, ani v práci a ani snažilkovanie - všetky to máme naraz?????? no ja ešte nejaký ten týždeň ale skoro naraz!!! bodaj b nám to aj naraz vyšlo.
pohľadnice budem firemne posielať bud. pondelok a osobne tiež. boli v prílohe EMMA tak som aspoň ušetrila a nezabudla (inák by som nemala)
alexa-môj manžel sa dne szobudil o 4,25 že zabudol vyložiť smetný koš, tak pobehoval vonku jak šiši, tkaže sme odvtedy hore. celý čas sme prekecali a teraz letím so svokrou kupovať kresielka ... celkom dobrý deň. ešte dobehnem
maja.ka-telepatia ale dnes som sa na teba ráno kukala v ostatných témach. verím že čas všetko vylieči a po daňových priznaniach si vysporiadaš vzájomné vzťahy aj s mimčom a že bude môcť odvedené dane čerpať vo forme materskej čo najskôr. a počas závierok sa tak dobre relaxuje pri milovaníííííí ... ja to poznám

alexa27
10. dec 2007

no teeeda, o 4.25? to ja by so masi uz nezila 😅 ste vy ale ranne vtacata.
inac aj ja mam tie pohaldnice z emmy? dufam, ze nebudu po cleom slovensku tento rok kolovat len tie 😀 .
a ake kresielka idete kupovat?

bobess
10. dec 2007

no ja idem posielať pohľadnice starým rodičom a teda sa nemusím báť že by som ich dostala späť... kamarátkam budem posielať sms - ako každý rok.
neviem svokra čo vymyslela. dám vedieť ...

alexa27
10. dec 2007

tak to je pravda, ze babky si emmu asi nekupuju 😀 😀

maja.ka
10. dec 2007

bobess, dakujem za podporu a verim, ze to obdobie danovych prizani rychlo zbehne a my budeme mat opat v brusku malu fazulku 😉
ja mam pohladnice z unicefu, tak ja budem vynimka 😅

weja
autor
10. dec 2007

ja mam tiez pohladnice z Emmy 😅 ale nemam ich komu poslat 🙄 s rodinou si brnkneme a kamoskam posielam smsky... ale pohladnice to boli pekne 😀

drobec123
10. dec 2007

ja som nad pohladnicami este ani nerozmyslala .... musim sa polepsit 🙂
hej alex idem na pracovne stretnutie, potom chcem ist do auparku (vybavit nieco pre weju 🙂 a potom uz asi len domov... moj drahy bude mat radost ze konecne pridem skor. dufam ze mi moj plan aj klapne ....

weja
autor
10. dec 2007

jeeej drobec, moj darcek pre draheho zacina naberat realne kontury... 😵 Potom mu poviem, ze za to vdaci aj tebe, nech si ten darcek viac vazi 😀

jablonka
10. dec 2007

ahojte 🙂
neviem bez vas vydrzat, tak sa hlasim aj z Prahy 😀
maly Adamko ma dva mesiace, pat kil a je neeeskutocne nadherny 😵 ...si ho kupkam, prebalujem, nosim na rukach...len dojcenie je na maminke 😀
no dnes vecer uz letim domov, zajtra som v robote 😖 ...sa potom ozvem
vidim ze sa snazilkujete o sto sest, myslim ze budu naozaj stastne a vesele tohtorocne Vianoce 😉