Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
6. apr 2009

Ahojte moje zlate,
my sme vcera prisli do viedne, dnes davam do poriadku byt, chcem hlavne poumyvat okna, ked je tak krasne, tak nech su na sviatky ciste, aj ked tu nebudeme sice, ale tak ci tak ich treba umyt. mali sme inak super vikend, v sobotu sme boli v brezovej pod bradlom, kuknut stefanikove bradlo a potom sme tam sli do takej dedinky, vola sa cetuna a dali sme si tam vyborny tataracik a potom sme sa sli este prejst na javorinu, bolo nadherne. vcera sme si boli zase opekat u nas v raci na panovej luke, boli aj svokrovci, sme na koniec boli skoro sest hodin vonku. super ako je krasne teplucko konecne.
a vy ako? co noeve od prveho aprila? 😉
jablonka, ako? definitivne nic? alebo este by sa mohlo cosi crtat?

jablonka
6. apr 2009

ahojte 🙂
no Sasi vidim ze si mala krasny vikendik, to pocasie bolo naozaj skvele 😵 ... no ja som stravila celu sobtou upratovanim, umyla okna, lestila parkety...tak som sa do toho zakusla, ze som sa nevedela nakoniec odkusnut a cely den v tom krasnom pocasi nedostala von ☹ ...ale mam doma kazdy kutik vonavy 😀 ...a aby to zasa nebolo az take dokonale, tak vecer sa mi na moje vylestene parkety Dianka pozvracala 😝 ...lebo si lekvarovy chlebik zajedala sunkou /co som samozrejme neskoro zbadala/ a tak sa ani necudujem ze to takto dopadlo 😅
inak mrcha samozrejme len natahovala, v sobotu dorazila, ale velmi slabucka, co asi nie je dobre 😖
dnes idem s kamaratkou hned po praci na babske nakupy, do kina, na veceru...proste damska jazda a velmi sa tesim 😀
a ozvite sa, nech nie sme stale na tretej-stvrtej strane 😀

vjitka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weja
autor
8. apr 2009

ahojte 😵
no vidim, ze vy ste v plnej priprave na Velku noc 😀
Jablonka, neupratuj tolko, teraz sa aj tak vsade tolko prasi, ze za chvilu to bude vyzerat rovnako 😝 ja som okna umyla uz minuly tyzden, ale tento stvrtok sa chystam trochu este poriadit, a v piatok mozno cosi mnam aj upiect, ale kedze v pondelok sa chystame niekam na prechadzku alebo na vylet, takze nebudeme doma a tym padom ani nemusim nic chystat... 😅 jaaaaaj a teraz ma napadlo, ze som vam este stale neposlala ten recept... 🤐 mam ho doma a tam ma to nikdy nenapadne.... ☹ sa hanbiiiiiim.... 😔

Jablonka, ako dopadla damska jazda? 😵
Alex, a ako to vyzera s tvojou robotou? rysuje sa nieco?
ja mam v tomto smere dobru spravu - predlzili mi zmluvu na dalsi rok 😵 takze sa tesim a dovtedy uvidime, co sa bude diat... 😀 😉

vsetky pozdravujem 😎

jablonka
9. apr 2009

ahojte 🙂
tak v prvom rade vam vsetkym chcem popriat krasne velkonocne sviatky, vela oddychu, slniecka a uzivania si tychto chvil s vasimi najblizsimi 😵 ...ja sa velmi tesim na par dni volna, budeme hlavne vela spolu, dokonca muz ma velmi prijatelne rozvrhnute sluzby...pojdeme navstvit nasich znamych na ich chalupu, klasika po rodine trosku...velmi sa tesim 🙂
weji - damska jazda bola vybrona, dali sme si skvele cestoviny, v kine sme boli na dobrej babskej komedii /Suboj neviest - odporucam 😀 / a potom trosku aj prevetrali kreditky 😀
...a weji, velmi gratulujem k pracovnej zmluve, ved ten rok staci, to urcite ani neodpracujes, lebo coskoro budes tehulka 😉
taaak, vsetkym este raz krasne sviatky, Bubatenku veeeela prechadzok s Adamkom na slniecku 😵 ...a mozno aj nejake dalsie velkonocne babatko 😉 ...ak tieto volne dni kocky spravne vyuzijete 😀

bardott
9. apr 2009

Dievčence želám Vám aj vašim rodinám krásne a veslé sviatky. Užite ich v pohode a s úsmevom na tváry.......pááá

weja
autor
12. apr 2009

ahojte 🙂 aj ja vsetkym prajem krasne sviatky 😵
oddychnite si troska a dufam, ze sa tu potom ukazete a zreferujete ako ste sviatkovali 😉
papaaa

jablonka
14. apr 2009

ahojte 🙂 ...ako sa mate po sviatkoch?
myslim, ze toto boli prve velkonocne sviatky v mojom zivote, kedy som ich stravila vyslovene podla svojich predstav 😉 ...hlavne oddych, vylet na Cerveny Kamen - len my dvaja s muzom, trosku romantiky... 😵
a vy ako? bubatenko sa nam uz dlho neozvalo, ako sa maju s Adamkom...

weja
autor
14. apr 2009

ahoj Jablonka 🙂
no veru, Bubatenko asi nestiha... 🙂 ani sa necudujem, ked je taketo krasne pocasie, asi travia kazdu volnu chvilku vonku s kocikom 😵 ja sa priznam, na FB absolutne nestiham chodit... 😖 okrem toho, zda sa mi, ze kym sa dopracujem k comu chcem, trva mi to strasne dlho... 😝 a na to veru cas nemam... v robote je teraz dost velky frmol, tak som rada, ze stiham aspon obcas nazriet na kona... 🙂
Jablonka, som rada, ze sviatky dopadli podla predstav.. 🙂 aj nase boli dobre - bez kupacov... 😀

bubatenko
17. apr 2009

ahojte dievčatá moje,

pravdu máte - odkedy nám svieti slniečko tak sme viac vonku ako doma a užívam si to - už som sa normálne aj opálila 😉. Adamko je zlatučký - stále sa usmieva , taký malý smejko, je strašne zvedavý a šikovný - všetko čo vydáva zvuky, šuští to je jeho, pekne už drží hlavičku, otočí sa už na bok a tak do týždňa by sa mohol aj z bruška na chrbátik otočiť, uvidíme 😉 ... tento týždeň si objavil ruky, to je jeho najnovšia zábava... keby mohol tak si ich vopchá až do žalúdka ... a slintá ako bernardín 😀
Máme aj zlú správu, minulý týždeň sme boli na kontrole u očnej a povedala nám, že má zdravé očičká , ale že máme pred sebou 14 dňovú inkubačnú dobu a že keď sa to vráti musíme ísť na preplach slzných kanálikov - a nanešťastie včera ráno mal zase zaslzené očičká a karpinky...takže nás nič pekné nečaká... sa bojím už zaňho teraz ☹
Som rada, že ste si oddýchli počas sviatkov a že sa Vám tak darí..... už by sme mohli aj nejaké stretko dohodnúť, čo poviete? Adamček Vám všetkým posiela také dobré uslintané pusinky a jeden veľký krásny bezzubý úsmev 🙂

weja
autor
19. apr 2009

ahojte 🙂 kde ste vsetky, co este sviatkujete? 😕 🙂
Bubatenko, super, ze si to tak uzivate... 😵 Adamko je sikulka, ked uz tak pekne drzi hlavku... 😉 a ako je na tom s ockami teraz? nepreslo mu to? 😕
tak sa len pekne drzkajte, rada by som vas zasa vsetky videla, ale ktovie, kedy sa my dostaneme do BA 😒

pekny tyzden vsetkym prajem, ja mam dovolenku, do roboty idem len v utorok a vo stvrtok, tak sa celkom tesim... 😎

jablonka
20. apr 2009

ahojte 🙂
bubatenko sa nam konecne ozvalo, velmi na vas teraz ako uz mame slniecko myslim, ako sa cele dne vypekate a uzivate si toto krasne pocasie 😵...je mi luto ze Adamko ma este stale problem s ocickami ☹
my mame dnes siedme vyrocie svadby 🙂...ani sa mi nechce verit, ako ten vas bezi 😕
baby, ja som do zajtra na PN, mam rozsiahly zapal kolennych klbov, je to strasne auuuu 😢...trpim uz od velkej noci, a vobec sa to nelepsi..mozem si za to ale sama...takze teraz uz mam silne lieky, ked ucinkuju tak sa to ako-tak da zniest, inak mam fakt brutal bolesti a skoro vobec nemozem chodit 😖...ale dufam, ze uz coskoro to vyliecim a budem fit a mozeme konecne naplanovat aj stretnutie s Adamkom a Bubatenkom 🙂

weja
autor
21. apr 2009

Jablonka a to si ako si k tomu zapalu prisla...??? 😕 a uz ti je lepsie, ked ides od zajtra do prace?

alexa27
23. apr 2009

Dievcata ahojte, zase sa hlasim po dlhsej dobe. Boli sme cez velku noc na tej lyzovacke a potom som hned isla k nasim do tatier na par dni. teraz som uz doma, vcera som mala ten test na neminu, dopadol vyborne ale ta uroven na ktoru som sa dostala zacina az od polky juna, teraz bezia tie lahsie kurzy, tak rozmyslam, ze by som dovtedy isla este na inu skolu na jeden mesiac, tam zacina kurz od polky maja. uvidim ako budem stihat lebo chcem ist este zase do tatier pomoct mame s babkou, je uz doma z nemocky.
na lyzovacke bolo inak super, sme prisli totalne opaleni, no nadhera, az na to, ze som si rozbila usta, pri jednom blbom pade a chytila som na tu ranu solarny herpes, takze som vyzerala par dni ako kacer donald, nepotrebujem si davat ani botox 😀 , no ale nastatsie uz je to ok 😅 .
bubatenko, rada by som vas s Adamkom videla, skusme zorganizovat nejake stretko, strasne sa budem tesit. a s ocickami budem drzat palce, ak mu budu robit ten vyplach, nech to je co najmenej bolestive.
jablonka, a ty sa ako citis, je to uz lepsie? co sa ti vlastne stalo ked si chytila ten zapal?
weji, tebe gratulujem k predlzeniu zmluvy, vyborna sprava 😵 .

jablonka
23. apr 2009

ahojte 🙂
no konecne sa nam aj Alex ozvala 🙂 ...si teda s tou nemcinou sikulka 😉 ...a som rada ze babku uz mate doma
tak ja som sa v predchadzajucom prispevku pomylila, lebo dom doma od utorka /nie do utorka 😅 /...teda som doma teraz a este buduci tyzden budem...no je to zapal z presilenia, ked sme cez velku noc boli cele dne vonku, behali, korculovali...najprv ma tam len tak mierne pichalo, a nedala som si pokoj, tak to skoncilo rozsiahlym zapalom...a stale to nie je dobre, mam uz druhe lieky a je to neuveritelne auuu 😢 ...dokonca sa v noci budim na bolest, cez den bolavo pajdam...no strasne ☹

alexa27
23. apr 2009

no chuda moje, tak to mi je luto, ze si takyto marod a aky je predpoklad, kolko by sa ti to malo liecit?
budem na teba mysliet, nech ta to co najskor prestane boliet. a potom na oslavu zorganizujeme stretko s bubatenkom a malym Adamkom 😵 .
a Di sa ma ako? ta je dufam zdravucka.

weja
autor
23. apr 2009

no ahojteee 😵
Jablonka, tak to sme sa nepochopili 😅 tak sa teda len pekne setri a nenamahaj sa, pokial nemusis... ale to ti vlastne netreba hovorit... dufam, ze doma ta patricne obskakuju... 😉
joj, ozaj - spatne vsetko naj k 7.vyrociu svadby 😀 som vtedy na to pozabudla 😅

Alex, no si ma dostala s tou nemcinou... 🤐 ja som bohuzial z tych, na ktorych sa tie jazyky nelepia akosi samozrejme 😅 tak sa mi zda, ze moje jazykove mozgove bunky odumieraju asi najrychlejsie zo vsetkych... 😅
to je fajn, ze babka je uz doma z nemocky... je to uz lepsie?
ozaj, a ako to vyzera s vasim sledovanim cyklov? nechavate tomu este volny priebeh... ? 🙂

bubatenko
24. apr 2009

ahojte dievčatá,

Adamko zaspal v lehátku, tak som si povedala, že vám písnem pár riadkov 😉

Jablonka au, au, au.... viem si predstaviť tú bolesť, no moja len zaželať skoré uzdravenie a nech nožičky , čo najmenej bolia. Ja som prekonala minulý týždeň, taký nejaký 48h vírus.... ma boleli klby na celom tele, hlavne v kolenách a v lakťoch - musela prísť moja mama, lebo ja som nedokázala malého ani zdvihnúť, takže viem Jablonka, ako to asi bolí.... drž sa 😉 a aby som nezabudla, tak nech ste z manželíkom aj ďalšie roky taký šťastní ako tých 7, čo už máte za sebou 😉

Saši takže pekne odpočinutá a na veľkonočnej dovolenke si nabrala veľa síl a som veľmi rada, že sa babičke polepšilo, dúfam, že to bude už len lepšie 😉 A blahoželám k dobrým výsledkom testu, lebo ja sa v tomto pripájam na stranu weji, ja sa musím veľmi učiť jazyky, aby som niečo vedela, nejak to ide ťažko do tej mojej hlavy a čo sa týka nemčiny - 8 rokov snahy a neviem nič, jednoducho mi ten jazyk nejde pod kožu.

Weji ufam, že si si dovolenku užila a nabrala novú silu 😉

Inak ja sa musím pochváliť, ale nechcem to zakríknuť. Určite si pamätáte na moje neskutočne dlhé cykly, také 2-3 mesačné. Odkedy mi prišli prvé mesiačiky po pôrode, už som mala aj druhé normálne mi tuším nabehol 28 dňový cyklus a mala som aj ovulku okolo 13-14 dňa, nemerala som nič, ale mala som strašnú bolesť pri vaječníkov a krásny ovulačný hlien... len dúfam, že to vydrží, lebo sa bojím, že keď prestanem kojiť, tak sa všetko vráti do starých koľají - tfuj, tfuj, tfuj nech to vydrží, bola by som veľmi rada, keby to tak zostalo.

No Adamko sa už zobudil, to sú tie jeho 20 min. spánky.... majte sa zatiaľ a už musíme zorganizovať to stretko, už sa veľmi teším... majte sa 😉

weja
autor
24. apr 2009

ahoj Bubatenko 🙂
som rada, ze sa vam tak dari, dobre sa to cita... 🙂
inak, ja som myslela, ze pokial zena koji, tak ms nema... 😕 ci to je individualne? no kazdopadne bolo by super, kebyze ti to uz tak zostane... 🙂
pozdravuj Adamka 😉

bubatenko
24. apr 2009

weji to som si myslela aj ja , ale na moje veľké prekvapenie mi ešte ani šestonedelie neskončilo a mi prišli prvé a presne o 28 dní druhé.... takže u mna to vôbec neplatí 🙂

drobec123
27. apr 2009

Ahojte, stara partia 🙂
kedze mam nejaku tu novinku - velmi cerstvu, chcela by som sa vam potichucky pochvalit 😉
po prvom IVF sme sa dopracovali k prvym // v zivote ! a dnes nam v CARe potvrdili aj tehu z krvicky.
az teraz to na mna dolahlo aj ked viem ze sme len na zaciatku, ale ....... drzte nam palceky (uvidime ci to bude jedna alebo dve bambulky 🙂 urcite vas budem ako tam priebezne informovat !

maja.ka
27. apr 2009

ahojte 🙂
weji aj ja som si myslela, ze ked zena koji tak ms nema, ja si nie som celkom ista, ci je to uz ms, ale tiez presne po 28 dnoch krvacam, na spinenie je to dost silne a na ms podla mna velmi slabe, tak neviem, uvidime, tento mesiac ci sa to bude opakovat
drobec srdecne blahozelam k dvom ciarkam, je to super novinka, silno drzim palce, aby ste to v pohode zvladli, potom pravidelne informuj co nove
musim ist, drobec kriciiiiii

jablonka
27. apr 2009

drobeeec!!!...no tak to je skvela novinka, velmi sa tesim ze vam to vyslo! 😵 ...moc gratulujem a drzim palce nech vam to dobre dopadne, a nech mate hoci aj dve krasne deticky naraz!...opatrujte sa...tesim sa moooc 🙂

weja
autor
28. apr 2009

jeeeej co su tu za novinkyyyyy.... 😵 😵 😵
Zuzi, mooooooc mooc gratulujem k // je skvele, ze vam to takto vyslo 🙂 drzte sa a nezabudni nas priebezne informovat... 😉

Majka a vy ako sa mate? 🙂

maja.ka
28. apr 2009

dobre ranko 🙂
weji my sa mame ok, maly rastie ako z vody, az sa mi nechce verit, ze zajtra mame 10 tyzdnov, tak ten cas neskutocne leti, maleho si uzivam z celeho srdca, je to moj pokladik. Uz si zacina rozpravat, je taky podareny a velmi mu zachutili rucky, vie sa s nimi aj hodinu zabavit 😀 minulu stredu sme absolvovali taky mali zakrok, podrezanie jazycka, velmi som sa bala 😢 ale bola to sekundova zalezitost bez placu a krvi, tak som rada, ze sme to tak super zvladli 😉
takze z nasej strany asi tolko, tesime sa, ze je super slnecne pocasie 😎 a mozme byt kazdy den vonku 😵
a vy sa ako mate, ako pokracujete so snazenim? ak sa smiem spytat, lebo nejako som stratila prehlad, kto ma co nove

weja
autor
28. apr 2009

tak to je fajn, ze sa mate dobre a pekne si to spolu uzivate 🙂 aj pocasie mate super, ako stvorene na kocikovanie 😎
co sa toho snazenia tyka, asi odpoviem aj za ostatne - myslim, ze vsetky tomu nechavame volny priebeh, ak mam dobre informacie, takze uvidime, ako to vsetko dopadne.... 🙂

drobec123
28. apr 2009

baby dakujem vam ! buduci tyzden idem na UTZ a potom k svojmu gyn. tak vas budem informovat.
zatial sa teda tesime z tehu testov a krvi.

weja
autor
28. apr 2009

a my sa tesime s vami 😉

bardott
28. apr 2009

Jéééjda žienky aké pozitívne infošky tu máme. Teším sa spolu s vami. Ja som tu už táááák dávno nenakukla ale dajak nieje čas. Už by som mala mať každú chvíľku doma net, tak sa budem hlásiť hádam v pravidelných intervaloch 🙂 🙂 . Inak som sa vám chcela pochváliť, že som ukončila 6 ročník..... viem , ešte mám pred sebou kopec snaženia kým to dotiahnem do cieľa, ale teším sa aj z tohoto môjho životného mýľnika. Diplomovku som dala zviazať tak sa mi hneď ľahšie dýcha. No nič, trošku som sa s vami podelila o moju skromnú radosť a utekám opäť pracovať. Pááááá a držím vám palčeky - snažilkám, nesnažilkám a aj detičkám 🙂 🙂

bubatenko
28. apr 2009

ahojte,

drobec tááák moc gratulujem a držím palčeky na rukách , na nohách. Prajem ti , aby ti tam tie tt krásne nabiehali a užila si každý z nich a vo finále prežite najkrajší prelom roka vo vašich životoch 😉 Užívaj je to krásne obdobie , priznám, že mne bruško občas chýba 😉