Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
10. dec 2007

jablonka, tak to je od teba velmi mile, ze nas pozeras az z prahy 🙂 . uzi si poriadne malickeho kym si este tam 😵 .
a inak nestihla si tu ovulku predsalen nejako? mala si ju zrovna v prahe?

drobec123
10. dec 2007

weji, neboj ... len este neviem ako ti to dorucim. v pondelok budem v ZA, zatial nemam naplanovanu cestu do LM, aj ked to sa moze velmi rychlo zmenit 🙂

jablonka
10. dec 2007

nieee, mala som ju asi minuly vikend 😉
uvidime, co z toho bude, qale mam takeho tusaka ze tento mesiac zasa nic 😒
zajtra mam Jonasa, tak neviem ci to este dnes vecer s drahym stihame 😅
a co Pariz? aj si postihala nejake krasy Pariza? 😵

alexa27
10. dec 2007

ee, vobec nic, sedela som cele dni len vo france telekome, takze ciste pracovna zalezitost 😒 . ale bolo fajn, len jazdia tam ja ksialeni, miesto styroch pruhov si spravia v pokoji sest alebo osem, tlacia sa jak sardinky a vsetci chodia v ciernom alebo sedom a neni tam pomaly ani jeden blondiak, vsetci su strasne tmavi. normalne so mis musela dat oranzeove sako na druhy den do prace, tak sa mi ziadala nejaka svietiva farba 😀 . ale sukromne by som tam urcite este niekedy rada sla 🙂 .
a jasne, ze stihas este dneska vcer, sup sup, taku prilezitost si nesmies nechat ujst 🙂 .

jablonka
10. dec 2007

ale sak asi cely Jonas mi je na prd, ked podla UZV viem kedy som mala ovulku 🙄 ...to potom nechapem ako by to mohlo fungovat 😕
no skoda ten Pariz, ale s tvojou polovicou to bude urcite lepsi zazitok, Eiffelovka bude stale ta ista aj o par mesiacov 😀
jezisi, baby, ja som teraz z toho Adamka tak naockovana, ze sa mi zda, ze uz to nevydrzim, ak nebudem v kratkej dobe tehu 😅

drobec123
10. dec 2007

jablonka .... ty sa len nicoho neboj, o par dni su tu vianoce a vsetky budeme vysmiate a stastne ako tento december bol plodny 😀
baby letim .... packo zajtra

weja
autor
10. dec 2007

jablonka ahoooj, tak pozdrav maleho Adamka, ja som si pomojkala minuly tyzden takeho mesacneho chlapceka, takze fakt super zazitok 😵
neviem, co je na tom Jonasovi pravdy, ale pritulit sa k drahemu mozes tak ci tak, nie? 😉 To este ziadnemu snazilkovaniu neuskodilo 😀

drobec, ak ti nevyda cesta do LM, mozes poslat na dobierku, alebo normalne a ja ti peniazky poslem v tej chvili na ucet, staci povedat 😉

bobess
10. dec 2007

jééé tak jablonka z "tvojho" Adamka som naočkovaná aj ja. božínku už začínam byť úchylná na miminká a tehulky. ozaj a hovorila som Vám z môjho panického strachu z tehu žien? do mojich 20 som sa im hrozne vyhýbala - fakt som mala z nich fóbiu. potom to vekom nejak prešlo a teraz by som chcela fóbiu zo seba.
weji-neprezradíš mi aký parfém si objednala manžílkovi????

bubatenko
11. dec 2007

Dobré ráno,
dnes prvá 😀 Som po dlhom čase v práci, takže asi preto 😉
Normálne som sa inač tešila, že niečo iné ako knihy a začína ma chyťať už aj vianočná atmosféra.
Jablonka dúfam, že si si to poriadne užila, ja najviac milujem na takýchto malých deťoch tú ich krásnu vôňu, oni sú tak krásne voňavé 🙂
Dúfam, že o chvíľu budeme ovoňiavať vlastné 😉

drobec123
11. dec 2007

dobre ranko, druha 🙂
weji, ta baba tam vcera nebola, mala nejake skolenie ☹ idem jej napisat ze kedy sa mozem opat zastavit.

alexa27
11. dec 2007

tretia 😀
dobre ranko.

weja
autor
11. dec 2007

a ja dnes az stvrta...? 😲 😀
drobec, tak to ma mrzi, ze si sa tam presla nadarmo 😖 to je nejaka tapa, aspon ti mohla dat vediet, ze tam nebude... 😠
bobess, zhanam pre neho Carolinu Herreru 212, jemu sa ta vonavka velmi paci... Minuly rok dostal Hugo Boss, z tej som zasa ja uuuplne hotova, ale tak ked chce teraz inu, bude ju mat 🙂
Inak vcera som mala Jonasovky, ale nie som zas taka optimistka, ze by som si myslela, ze to mohlo vyjst... ovu by som mala mat asi az vo stvrtok... 😒

bubatenko
11. dec 2007

no ja som tiež zvedavá , čo z toho bude tento mesiac... nebrala som Duphaston a mrcha mešká už 5 dní, takže neviem, čo si mam o tom myslieť. Robila som si v piatok test a bol negatívny, takže asi z toho nic nebude.....no skúsim do piatku počkať... lacné testy mi poslali včera objednávku a skúsim testnúť znova.....jooj bol by to ten najkrajší vianočný darček 🙂

maja.ka
11. dec 2007

ahojte 🙂
weji to nevadi, ze ovu ma byt az vo stvrtok, vcera ste snazilkovali? ved spermijky vydrzia dlhsie a vo stvrtok uz urcite jedna bude tak, kde ma byt... 😉 silno drzim palce 😅

bubatenko
11. dec 2007

weja zmeň si pass... aby si bola oficiálne zaradená do rádu "snažiliek" 😀

alexa27
11. dec 2007

jeeej bubatenko, tak to znie fakt nadejne 😉 . a meras stale aj teplotku? co ti ukazuje? a mozno aj ta akupunktura moze s tym mat nieco spolocne nie?

weja
autor
11. dec 2007

bubatenko - tebe prisli testy z lacnychtestov.sk? A mne tu stranku uz druhy tyzden nenacita 😢 Asi si budem musiet kupit nejake z lekarne... Ale to zatial este neriesim...
A vyskusaj testnut znova, mozno si mala len nizku hladinu HCG 😉 Kolky DC si testovala?
maji - ahoj, no ved vo stvrtok mozme snazilkovat znova, pre istotu, ak manzela nahovorim 😀

A k tomu pasu - ja sa nejako bojim zmenit ho... neviem preco... ak by to nevyslo, tak si mozem povedat, ze nevadi, ved aj tak nie som taka naozajstna snazilka, len skusame... 😅 asi som blba...

alexa27
11. dec 2007

weji, vobec nie si blba. ja so mnad tym tiez minule rozmyslala, ze si tam z passu prec snazilku, lebo mozno to mi prinasa smolu a vlastne sa ani nejak extra nesnazime, ale poto mso mto nechala tak, snazim sa si to nejak nevsimat 😅

jablonka
11. dec 2007

ahojte 🙂
mne sa dnes taaak strasne nechcelo ist do roboty 😖 , ale co uz 😅
som o desiatej vecer prisla domov, potom sa Dianka vytesovala z darcekov a bolo pol noci ked som zalahla 🙄
bubatenko - teda vyzera to nadejne, drziim vsetky palceky 😉

bobess
11. dec 2007

ahojte
bubatenko-držím palečky, už sa neviem dočkať kedy budeš testovať...a hneď po tebe jablonka 😀
weji ani ja si nedávam snž, dáme až tt

bubatenko
11. dec 2007

no v sobotu som si ich objednala a včera mi písali, že mi ich už poslali... ja nemam problém sa tam nalogovať - u mňa je to bezproblémove. Ešte mi nedošli, ale predpokladam, že dnes-zajtra už by mali byť tu.
Alex nemeriam si nič... som sa na to úplne vykašlala... milujeme sa kedy chceme, nekontrolujem žiadne hlieny... mam to v paži.... bolo to až nezdravé, ako som sa sledovovala..... no uvidíme... za posledné dva dni mi dvaja ludia povedali, že som tehotná... jooj rada by som im uverila... hlavne som vyhádzaná ako puberťák, čo ja som nikdy nebývala, mam kyselinu a mam prerušovaný spánok, lebo som smädná...a to som tiež nikdy nemala... pocit , že to mam dostať mám už týždeň a každý večer mam brucho jako v štvrtom mesiaci .... ale nemôžem to pripisovať len potenciálnemu tehotenstvu - ja si skôr myslím, že oveľa väčší podiel na tom majú moje skúšky a stres.... 😒

alexa27
11. dec 2007

hmmmm, ale ta kyselina a vyhadzanie s tvojou dokonalou pletou su celkom dobre priznaky tehu 😵 😵 , joooj sa tesim , podla mna na 100% si 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj, aby som to nezakrikla, ale urcite si tehulka 😵

maja.ka
11. dec 2007

bubatenko, ved to ju jasne priznaky tehu tfuj tfuj tfuj... 😉
chcem sa spytat na tie testy, to sa da rozny pocet objednat, alebo ako to je?

weja
autor
11. dec 2007

bubatenko a BT nemerias? To by si uz teoreticky vedela, na com si... 😉
Vcera som si nachystala k posteli teplomer, ze to teda skusim s tym meranim a myslite, ze sa mi rano chcelo? 😅 ako by som vlastne z toho vedela, ze sa ovulka blizi? 😕 Nie je to nahodou tak, ze ked teplota klesne, zistim, ze ovulka bola a tym padom som ju uz aj presvihla? 😖 Objasnite mi to prosim niekto, kto sa v tom vyznate...
jablonka a ty kedy testujes? 😉
bobess, tiez som si povedala, ze dam az tt... dovtedy sa budem tvarit, ze o nic nejde 😅

weja
autor
11. dec 2007

ahaa, uz vidim, ze nic nemerias 😅 nejako mi to neskoro naskakuje 🙄
jaaaj, to je super, testni sa uz skor... kvoli nam..., aby sme nemuseli cakat na vysledok do piatku 😀

majka, objednas si tolko kusov, kolko chces, jeden stoji 19sk + postovne...
ale nechapem, preco ma stale prehodi na tu cesku verziu... 😕 😖 skusim to este z domu, tu je asi nejaky krepy internet... 😝 😀

jablonka
11. dec 2007

teeda bubatenko, to su uplne jasne tehu priznaky, vyzera to veeelmi nadejne...skus zopakovat test, hlavne nech to je ranny moc...neber ten jeden negativyn este velmi vazne, ved aj ja som mala pri Dianke negativny a bola som tehotna 😉
ja budem testovat tak o tyzden, ale myslim ze tento mesiac zasa nic 🙄

bubatenko
11. dec 2007

dakujem, dakujem, dakujem.... úfam máte pravdu 😉
majka môžeš si objednať koľko chceš, ale ja si napr. objednávam výhodné balenia... teraz napr. 12 ovul testov a 3 tehotenské za 566 Kč...
weji tie ceny sú už úplne o niečom inom... bejvavalo 19SK+ poštovné po novom je to 38 Kč + poštovné... 😠

maja.ka
11. dec 2007

a nie je vyhodnejsie si kupit tie testy v lekarni, tam usetrite na postovnom a mozno vyjde aj jeden test naviac za tu istu cenu 😉

bubatenko
11. dec 2007

majka nie som si istá, ale v lekárni sotjí tento hcg pásik nejakých 70 SKK .. opravte ma ak sa mílym 😒

maja.ka
11. dec 2007

ja som si kupovala myslim ze akolo 60,- Sk stal a boli tam dve 😉