Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
14. jún 2009

hej, no ved pozistuj zajtra v praci a uvidis, ale snad to bude ok.
no co boli ste niekde vonku? ja som skysla tu na lehatku 😀 😝

jablonka
14. jún 2009

no boli sme na zmrzke 😀 a potom s Diankou na ihrisku...a poobede som si aj s Diankou pospala 😔...nech mam dostatok sil do noveho tyzdna 😉

alexa27
14. jún 2009

super, tak ste mali pekny oddychovy den 😵

weja
autor
14. jún 2009

Jablonka, ty sa chystáš do Nízkych Tatier...? a nezastavíš sa aj v LM? 😵 😀
no ak máš z tej cesty do Prahy zlý pocit, že by to bolo príliš namáhavé, tak jasné, že to zruš, ak sa dá... teraz musíš dať hlavne na svoje pocity... 😉

Alex, no ja tiež sem-tam nakúkam, ale u nás všetko po starom, takže sa veľmi nemám čím chváliť...
výsledky z genetiky sme mali dobré, ale to som už asi aj písala... bola som s nimi u dr. + na ročnej prehliadke, tak mi povedala, že si mám troška odsledovať cyklus, nech mám v tom jasno (som jej chcela povedať, že ja som odsledovaná až-až 🙂 ), a ak sa nič nezmení, tak na jeseň začneme s nejakými vyšetreniami... 😒 ale povedala, že keďže som už 2x otehotnela prirodzene a v podstate bez problémov, na laparku ma nechce posielať a dokopy nič iné pre mňa urobiť nemôže... 😒 takže skúšame ďalej... 🙂
a na dovolenku sa už tešíme 😵 dokonca sme sa rozprávali, že možno ju presunieme už na august, lebo do septembra to nevydržíme... 😀

pekný večer všetkým 😉

jablonka
14. jún 2009

weji, ak nepojdem do Prahy, tak Dianka pojde v piatok s ostatnymi detmi autobusom...idu do obce Bystra v NT, tak keby sme ju predsa len v sobotu viezli, mooozno by sme isli spat cez LM...urcite by som sa ti ozvala 😉 ...inak ja mam taky blok, ze co ak sa mi prave ked budem v zahranici nieco stane, zacnem krvacat alebo co ☹ ...a to mam sit v juli do Bruselu a do Stockholmu...neviem co spravit 😖
weji, ja si myslim to iste, ze ked uz si dva krat prirodzene otehotnela, zrejme na tu laparku nie je dovod...asi to chce len cas, dufam ze uz nie vela...a mozno ani na tu dovolenku nakoniec nepojdete 😉

bubatenko
15. jún 2009

No ahojte,

človek sem nenakukne dva dni a čo to tu vidíme 🙂 No Jablonka v prvom rade takééééééééééééééééééééééé veľkéééééééééééééééééééé gratulujem a nesmierne sa teším, že Adamko k svojim prvým narodeninám dostane taký super dareček 🙂 tfuj, tfuj, tfuj.... takto silno držím palčoky 🙂

Čo sa týka nedele, nema probléma... poobede môžeme a najlepšie by bolo v Sade Janka Krála - je tam blízsko aj Aupark, keby som potrebovala ohriať mlieko, prebaliť a tak... čas by sme si upresnili - dohodli by sme sa na presnú hodinu a ja by som vám potom dala ešte v nedelu vedieť ako to s nami časovo vychádza s papaním, že by sme sa ptom presne dohodli, lebo u nás hrozí tak +- hodinová odchylka. Už sa na Vás moc, moc teším...

Zajtra popíšem viac... idem už spať... som doodsávala,,, dobrú nôcku, dobré ránko... vyberte si 🙂

drobec123
15. jún 2009

jeeeej, tak toto je naozaj krasna novinka a strasne sa z toho tesim !!!! jablonka som rada ze ma tak rychlo nasledujes, uz len wejka a potom alex a sme jasne ! 😀
baby co sa stretavate v nedelu, ja zial nemozem. ale mohla by som v sobotu do tej 14.00 ak by vam to vyhovovalo. ak nie, tak potom musite vela fotit a dat fotky na FB nech vam mozme s wejou zavidiet 🙂

baby kam chodievate v chorvatsku na dovolenku ? hladame nejake kludne miesto s penzionikom v blizkosti plaze a normalnym vstupom do mora cize nejaka strkova plaz. ak mate tipy, budem vam vdacna !

jablonka
15. jún 2009

ahojte, dakujem vam vsetkym za prejavy radosti, snad to dobre dopadne...
no ja musim ist do tej Prahy, lebo by mi strhli velke storno za hotel - 80% 😠 , co je skoro 8 tis. ceskych korun 😲 ...tak v stredu rano idem a v piatok vecer sa vratim /aspon o jeden den som to skresala/ a prave sa rozhodujeme ci Dianku muz odprevadi k autobusu do tej SVP v piatok bezo mna alebo ju povezieme...
takze co sa tyka tej soboty, este neviem ci by som mohla...dam vediet 😉
inak co sa tyka chorvatska, Alex bola minuly rok na krasnych miestach, ked sem nakukne urcite vam povie 😉

alexa27
15. jún 2009

caute, uz som nakukla 😀 , no hej,, boli sme na nadhernych miestach, ale bohuzial vstup do plaze vsede komplikovany, my totiz mame trasne radi take miesta kde nikto nie je a do vody potom vacsinou skaces zo skaly, no strasny romantikus ale s babetkom v brusku urcite nie. nasi ale chodia na krk, do takej kludnej dedinky, sa vola Njivice, je to blizko a je tam velmi fajn, tak domacky, akoby bol clovek niekde na dedine, len tam bolo navyse more, len tam byva dost problem s ubytkom, vacsinou je vsetko dost dopredu vybookovane, ale mozno este niekde inde na krku, cely ten ostrov je jeden z kludnejsich miest v chorvatsku. ja osobne milujem lovran na istrii ale hovorim, tam su prave tie skoky zo skal 😝, v kazdom pripade by som asi nesla na juh, tam sa nam moc nepacilo a je to uz aj dlha cesta pre tehotnu autom, aj ked zase su tam pristupnejsie plaze, to je fakt, ale je tam rusno a brutal vela ludi a otrasne sluzby, so severom sa to neda porovnavat. na druhej strane kazdemu sa paci nieco ine, mozno mlade rodinky by odporucali aj juh, prave kvoli pristupu do mora.

alexa27
15. jún 2009

inak, co sa tyka stretka, ja mozem aj aj, tak jablonka posli mi potom pls sms, ze kedy ste sa rozhodli, ja budem v ba asi od stvrtku vecera. tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

jablonka
16. jún 2009

tak baby, oznamujem teda, ze mi je jedno ci sa stretneme v sobotu alebo v nedelu, mozem aj-aj 😀 ...budeme mat s drahym medovy vikend /bez tutu-mutu/ 😀...dieta mame prec a dokonca nas tato nepojde ani do prace!...takze budeme sa cely vikend motat v BA, pojdeme pozriet prvy raz na nasu bodecku 😵 a urcite sa prisposobim kedy to hlavne bubatenku s Adamkom vyhovuje 😉 ...a ak v sobotu, tusim pride aj drobec 😉

weja
autor
16. jún 2009

Jablonka, k dr. ideš 1.krát v sobotu? to už by malo byť aj srdiečko 😵 super, to budete mať ozaj krásne medový víkend 😀 síce nie úplne sami... - kým jedno dieťa sa vám začína pomaličky osamostatnievať, to druhé na vás ešte len začne byť závislé... 😀
potom očakávam správy zo stretka... 🙂 a prosím nezabudnite spraviť aj nejaké fotky, špeciálne ja si budem prosiť nejakú spoločnú... 😀 😉

jablonka
16. jún 2009

weji, no neviem, velmi so srdieckom este neratam, budem podla pm 6+4, ale realne urcite este menej...kedze este na 31 DC som mala negativny test, ovulka podla mna mohla byt az okolo 23 DC...cize som v skutocnosti viac ako tyzden pozadu...
a fotecky urcite porobime 😉

bubatenko
16. jún 2009

ahojte,

nám je to tiež jedno, lebo tatinko ide zajra na 5 dní do práce, takže sme do pondelka bez tatina.... nám je to jedno, či sa stretneme v sobotu, alebo v nedelu v podstate aj čas... práve som pozerala počasie... ma pršať, takže ak môžem poprosiť stretnime sa niekde pri Auparku, tam môžeme byť aj v Sade aj vnútri obchodáku,keby pršalo..... tak o koľkej... navrhnite čas.... mi papame väčšinou medzi 9-10, potom okolo 12-1..... takže asi toľko odo mna orientačne... takže niekedy medzi týmto časom by sme sa mohli stretnúť, aby mohol prísť aj drobec 😉

alexa27
16. jún 2009

baby, tak co tak v sobotu o pol jedenastej v auparku pred mekacom? a potom mozme ist kam budeme chciet a ako nam dovoli pocko, hm?

smejko1
16. jún 2009

saska, a so mnou sa stretnut nechces ???? 😀

ja odporucam istriu....... bola som tam ako tehula minuly rok a neviem si vynachvalit....... stromy robili super tien a voda klasicky uzasna 😉

jablonka
17. jún 2009

ja v podstate mozem, len neviem este o kolkej pojdem k lekarovi - zvyknem chodievat okolo obeda a strasne by som to chcela mat za sebou predtym nez sa s vami stretnem...

weja
autor
17. jún 2009

Jablonka, vidíš, to si ešte ani nehovorila, ako si zistila, že si tehu... 😵 to ti už meškala mrcha, keď si na 31DC testovala? alebo si mala nejakého tušáka??? 😵

Smejko, tiež sa mi na Istrii páčilo... 😎 ale bola som tam cca pred 10 rokmi...

jablonka
17. jún 2009

ja som testovala aj ovulku, zhruba medzi 15-20 DC, ale vsetky testy vysli len s jednou /...tak som si myslela, ze bud uz je po ovulke a potom som ocakavala mrchu okolo 30 DC ako mi v poslednom case zvykla chodit, alebo som si myslela ze je to anovulak...tak som testovala na 31 DC kedy som mrchu uz zhruba cakala, mne sa aj zdalo ze je tam jemnucky tienik, nakukala som stale na to pri okne na svetle, ale nebola som si ista, isla som za muzom, spolu sme to lustili a nakoniec sme to nechali tak, ze je to negativne /aj som ten test vyhodila, co mi je teraz luto/...inak na jesen mi uz na 32 DC vysla celkom viditelna ciarka, tak som si myslela, ze ked by to vyslo, predsa len by to uz bolo vidiet...tak som stale na mrchu cakala a cakala a zmierila sa s tym, ze je to anovulak a zasa si na nu pekne dlho pockam...no a v piatok vecer ked uz Dianka spala a muz bol v praci som sedela pri nete na konovi, citala tu vsetko mozne aj nemozne, a uvedomila som si, ze mrcha furt nic a este jeden test doma mam...tak reku zo srandy a pre definitivnu istotu ho spravim, takze ziadny ranny moc...bolo uz pred polnocou...tak som tam v kupelni nakvapkala a isla spat k PC, ani som necakala na vysledok...a ked som sa vratila, chytila som sok, lebo tam boli dve hrube kolaje...proste sok, inak sa to neda povedat...ziadne priznaky, ziadne pocity uhniezdovania ako v predchadzajucich dvoch tehu, proste nic...zaspala som az rano okolo pol stvrtej, tak som boal z toho hotova...a na druhy den ked som bola uz trochu ukludnena som si uvedomila, ze ta tehu ciarka na teste je dokonca silnejsia ako kontrolna, co som teda doteraz nezazila

weja
autor
17. jún 2009

no pekne... 😵
a teraz sa ako cítiš? nie je ti ešte zle? nemáš zatiaľ špeci chute alebo nepociťuješ únavu? 🙂

jablonka
17. jún 2009

citim sa dobre, sem tam ma jemne zaboli podbrusko...zle mi nie je, chute sa mi trosku zmenili v tom, ze nemam vobec chut na sladke - a to ja som vzdy mohla 😀 , teraz hlavne maso, zemiaky a zelenina sa mi ziada, teda take normalne jedla, ale ziadne moje keksiky 😀 ...a som teda dost unavena, spala by som kade chodim 😔 😀

weja
autor
17. jún 2009

no mne tiež sladké úúúúplne prestalo chutiť a to ja som v tom mohla vždy aj spávať... mäso sa mi ale tiež nejako nežiadalo, skôr také korenistejšie alebo pikantné syry... a u mňa to teda znamenalo dievčatko... (aj keď chute ukazovali skôr na chlapca)... tak som zvedavá, čo to bude u vás... 🙂 ale je to asi veľmi individuálne...

jablonka
17. jún 2009

weji, nech je to co chce, hlavne nech vsetko dobre dopadne a mame zdrave babetko 😵 ...aj ked manzel tuzi po synovi, uvidime ci sa mu to splni 😉

bardott
17. jún 2009

Jééééj jablonka gratulujéééééém a držím palce aby to všetko bolo super a bez komplikácii. Ja som sa vám sem ale dnes prišla trošku pochváliť. Včera som úspešne zvládla štátnicu ... jupííííí ...tak sa teším ...... 🙂

alexa27
17. jún 2009

bardoooooooooooot, supeeeer, strasne moc gratulujem, si velmi sikovna 🙂...konecne uz budes mat trosku viacej kludu....aj mas nejake plany co s tolkym volnym casom odrazu? 😀

bardott
17. jún 2009

No tak vzhľadom na to, že som dostala ako promočný darček tandemový zoskok padákom, tak sa naň budem pripravovať a tešiť a potom naozaj neviem ako budem využívať voľný čas. Chcela by som ale začať trošku dbať o svoje zdravie - plávanie, posilňovňa alebo aerobik .... niečo také na odreagovanie. A chceli by sme druhé dieťatko takže tak ...... A tvoj manžel ako pokračuje alex?

weja
autor
18. jún 2009

Bardott, supeeeer, gratulujeeeem 😵 😵 Si šikovnica, že si to tak všetko zvládla... 🙂 skvelý pocit, keď ti odpadne zo srdca taký obrovský balvan, že? 😀 😉 budem držať palce, aby bolo snažilkovanie čoskoro úspešné... 🙂
Alex, ozaj ako pokračuje nemčina? 🙂

jablonka
18. jún 2009

bardott - velmi gratulujem, si velka sikula, kolko si toho v poslednom case uspesne zvladla 🙂 ...teraz hlavne vela oddychu, uzite si cela rodinka leto a drzim palce v dalsich planoch 😉

drobec123
19. jún 2009

Ahojte,

tak ako to teda vyzera so zajtrajskom ? ja by som mohla byt v auparku cca o 11.00.
dajte vediet ci to je ok pre vsetky. packo.

jablonka
19. jún 2009

ahojte, ja neviem ci prave pred obedom nepojdem na ten prvy UZV, dohodnem sa s lekarom az zajtra rano, takze ja dam priebezne asi cez Alex vediet, kedy pridem...pridem ale urcite 😉