Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
21. dec 2007

jablonka aj ja chcem testovat na stedry den, aj ked mam tusaka ze nebudem. mne vzdy pred mrchou straaaasne chuti cokolada a uz druhy den ma to drzi, takze posla mna pride, aj ked nechcem ☹ takze asi zajtra/nedelu dostanem ...

bubatenko
21. dec 2007

jablonka, drobec... niektoré sme tu online aj cez sviatky 😉 ... dajte vedieť aspoň ako ste dopadli.... ..... lebo ženská zvedavosť je hroznáááááááááá 🙂

alexa27
21. dec 2007

tak tak, nezabudajte, ze prve komu treba nahlasit dobre spravy sme my partacky 😀

maja.ka
21. dec 2007

ahojte, vidim, ze dnes este kazda z vas pracuje asi okrem weji, ju som tu nevidela 🙂
prajem vam krasne Vianoce a stastny Novy rok 2008, vela zdravicka, stasticka aj peniazkov 😅
verim, ze rok 2008 bude nas a kazda jedna budeme mat coskoro miminka v bruskach 🙂 😅
ahoooooooooooooooooj a este raz stastne a veseleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀

alexa27
21. dec 2007

majka ahoj 🙂
krasne vianoce aj tebe a uspesny novy rok, vo vsetkych smeroch 😉 .
hej, weja ma uz dovcu, ale vravela, ze nakukne aj z domu 🙂 .

drobec123
21. dec 2007

baby, som sklamana.... prave som sa vratila z mesta, v tomo obchodiku nemaju ziadne prestieranie, bola som aj v tescu na kamennom a nic. zabila som hodinu a nic z toho .... joooj ako ma to hneva .... pojdem ja este do toho baumaxu ... len neviem ci radsej na roznavskej alebo na bajkalsku ...

weja
autor
21. dec 2007

ahojteeee 🙂
vidim, ze vas uuuplne ovladla vianocna nalada 😵
A viete, co sa stalo mne...? Rano som sa zobudila a zistila som, ze nemozem otocit hlavu do jednej strany... ☹ skratka a jednoducho povedane - seklo ma... 😅 este sa mi to v zivote nestalo, ale bolelo to celkom slusne 😖 tak ma drahy manzel nalozil do auta a sli sme na ortopediu... Dali mi ten ortopedicky sal na krk, chceli ma poslat aj na rontgen a nejaku tbl. k tomu, ale ked som im povedala, ze je tam nejaka moznost, ze by som mohla byt tehu, tak od toho upustili... Tak budem mat cele sviatky chomut na krku ☹ ☹ To mam za to, ze som sa na to volno tak tesila... 🙄

jablonka, drobec - dufam, ze nas hned oboznamite s vysledkom testovania, nech uz je akykolvek... 🙂 Ak sa sem nedostanete, tak napiste aspon sms, lebo budeme fakt netrpezlive... 😀

inak aj moj manzel mi vzdy vykeca dopredu, co mi kupil, uz aj teraz mi najradsej dal tie darceky hned 😀 ja viem akurat, ze mi kupil nejaku sadu k mojmu oblubenemu parfumu (tento rok sme sa na tych parfumoch asi dohodli 😅 ) a novy telefon... ale neviem aky... az tak sa zas neprekecol 😀 no a este nejake prekvapko vraj pride, tak som zvedava 😵

uff, tak som sa rozpisala... ak uz niektora idete sviatkovat a uz tu nebudete, tak zelam STASTNEEEEEEEEEEEEE A VESELEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weja
autor
21. dec 2007

ozaj drobec - vcera ten parfum prisiel, tak este raz ti veeeeeeeeeeelmi pekne dakujeeeeeeeem 😵
Dufam, ze aj peniaze uz dorazili...

jablonka
21. dec 2007

weja - chudatko moje 😢 dufam ze uz to velmi neboli 😖 ...to je fakt neprijemne, asle verim, ze to nebude dlhotrvajuca neprijemnost
dakujem velmi pekne za krasne prianie k vianociam /tie bonusove prilohy boli super 😀 / a ja sem urcite kazdy den nakuknem aj poslem sms 🙂

bubatenko
21. dec 2007

takže ja to tu v práci pre tento rok balím.... všetkým a hlavne tým, s ktorými sa stretnem až v novom roku
prajem prijemne prezitie vianocnych sviatkov v kruhu ludi, ktori su Vam srdcu najblizsii, vela lasky, zdravia a vianocnej pohody 🙂)))

Rok 2008 Vam prajem taky aky si zasluzite 🙂))) (to by bolo co.... - nic moc hehe), ale nie, prajem Vam ho taky, ze ked sa o rok za nim obzriete, aby ste si mohli povedal: "stalo to za to tento rok zit". 🙂))) a hlavne splnenie toho najväčšieho sna, ktorí momentálne nosíme v srdiečku 🙂))))

Zatiaľ sa majte krásne .. ja tu budem stále aj cez sviatky.... papapapapaapa

jablonka
21. dec 2007

V case vianocnom, este predtym nez vam poprajem vsetkym stastne a vesele, by som vam chcela povedat, aby ste boli stastne aj za tieto chvile ktore prezivate so svojim manzelom a rodinou este bez babetka...pretoze ziadna chvila sa uz nezopakuje. Ja si pamatam, ake skvele som mala tehotenstvo s Diankou, fakt vela oddychu, letne vecerne prechadzky s bruskom na Korze, cerstva ribezlova stava ktora Di vzdy tak prebrala, ze mi isla z bruska vyskocit, vystverali sme sa v Tatrach az nad Solisko...to su len okamihy, pri ktorych vzdy vyzeram 😵 . Potom sa nam Dianka narodila, a zacalo sa mi cniet za bruskom, aj ked sme mali malicku Dianku. Onedlho sa mi cnelo za porodom, za tym nadhernym okamihom, ked si svoje vytuzene babetko prvy raz priviniete. Nehovorila som o dalsom babetku, ale o tom, ako velmi by som chcela prezit este raz narodenie nasej Dianky. No a teraz sa mi cnie pre zmenu zasa za tym malym sladkym dietatkom, akym bola Di, lebo uz je to fakt rozumna mala slecna.
Tymto Vam chcem povedat, ze kazdy okamih je jedinecny a neopakovatelny, a preto Vam z celeho srdca prajem, aby ste prezili krasne a vynimocne Vianoce, lebo take uz nebudu - o rok uz budete isto -iste traja.

Prajem Vam vsetkym kraaasne 😵 , pokojne a stastne 🙂 Vianoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bobess
21. dec 2007

weji-tak to je smola, dúfam že to ale zajtra a nasl. dni bude lepšie a lepšie.
drobec-ak tak baumax na bajkalskej, ale práve sa vrátil môj manžel a vraj je to tam ako vykradnuté ...
aj ja Vám všetkým prajem krásne sviatky, šťastné a spokojné vianoce s rodinkou a blízkymi a na silvestra a do nového roku prajem splnenie Vašich snov. a nech sú to naše posledné vianoce vo dvoch - nabudúce už len 3 a viac ... 😀
ja tu budem až 7.1.08 ale ak máte na mňa mobil tak sms určite rada dostanem a hlavne takú sms ktorá poteší ... 😀 😀

weja
autor
21. dec 2007

jeeeej jablonka, napisala si to uuuuplne kraaaaaaaaaasne 😵 😵 😵
mas pravdu, aj ja sa na to snazim divat tak, ze si este mozeme uzit chvile, ked sme len sami dvaja..., ked mame na seba more casu a ked sa mozme vybrat kam chceme a robit, co chceme... bez obmedzenia... 😵
Treba si to fakt vychutnat, lebo je mozne, ze nam za nimi bude este smutno... mozno len trosku, ale predsa..., babo vsetko zmeni.... ale napriek tomu sa nanho straaasne tesimeeeee!!!!

Tak sa urcite este "uvidime" a napiseme par slov, zatial sa majte krasne a hlavne vianocne 😀 😉

alexa27
21. dec 2007

dievcata, pridavam sa aj ja. napisali ste to vsetky velmi krasne. Ja vam teda zelam nadherne pokojne vianoce, bohateho jeziska a stastny novy rok plny lasky, zdravia a stastia.
wejuska, tebe este skore uzdravenie.
ahojte,
alex

drobec123
21. dec 2007

krasne ste to napisali !!!! A baumax je uplne vybrakovany, takze tento rok budeme mat len taku slabu vyzdobu na stole a na buduci rok si uz dam zalezat a nakupim skor !
takze krasne sviatky a tesim sa na vas na novy rok !!!! paaaa
a kedze mam len mobilne cislo na weju tak neviem ako vam dam vediet vysledky ....

weja
autor
21. dec 2007

este som sem dosla mrknut... 😉
drobec, vsak ked budes vediet vysledok, brnkni alebo posli sms a ja dam vediet ostatnym holkam 😉
jaaaj no uvidime, co nam tieto sviatky prinesu... 😵 drzim nam vsetkym palce..... 🙂

drobec123
22. dec 2007

ahojte, som tu na chvilku... mrcha zatial neprisla ale tak az 24.12. je ten den D 🙂 dufam ze krasne sviatkujete a oddychujete ! papa

weja
autor
23. dec 2007

ahojteee,
ako sviatkujete? 🙂
drobec, takaaa som zvedavaaa ako dopadne test... 😵 aj ten jablonkin... 🙂 budem na vas mysliet uz od rana, dufam, ze nam date vediet... 😉
inak ja som uz dnes v poriadku, to "seknutie" bola chvalabohu len kratkodoba zalezitost...
tak vam prajem prijemny oddych a vela pohody 🙂

bubatenko
23. dec 2007

ahojteee, ja som práve doozdobovala stromček, celý deň som lietala , mali sme veľa návštev, upratovanie a až teraz som skončila, aby som od rána mohla pozerať rozprávky a lenošiť celý deň až do večera....
taká som nejaká veľmi spokojná, super atmoška, super mangelík... čo viac môžem od života chcieť... pekné sníčky a zajtra čakáme už len na ježiška a dobré správy 🙂

weja
autor
25. dec 2007

holky, tak ako ste dopadli........? 😕
a ako vlastne vsetky sviatkujete? Jezisko k vam bol dobry? 🙂
My na ten najvacsi darcek este cakame (ak pride...) teoreticky by som mala testovat najskor cez vikend..., ale trochu ma laka otestovat sa uz v piatok - manzel bude v robote, takze by som sa v tichosti sama vyrovnala s pripadnym neuspechom... 😔 ale mozno to predsa len vydrzim do soboty/nedele...
Tak vam prajem este stale prijemny oddych a tym, ktore musia do prace, nech im to rychlo ubehne 😉

(ps: Drobec, jablonka - my stale cakame na tie dobre spraavyyy........ 😉 )

drobec123
25. dec 2007

ahojte, na dobre spravy este budeme musiet chvilku pockat, je vsak jasne ze tento rok to nebude ☹ uz som s tym zmierena ale trosku to bolelo. mrcha dosla ako bola ocakavana .... 23.12. tak ja verim ze posledny krat, aj manzel bol smutny ale bol zlaty a povzbudil ma ze sa nedame ! 🙂
prajem krasne sviatky este

drobec123
25. dec 2007

teraz sme u rodicov a zajtra chceme ist lyzovat, taka som cela nesvoja, neviem preco, najradsej by som sla domov do nasho bytu a s nikym sa nevidela, som nejaka cudna .... ale dufam ze to rychlo prejde aby som to neprenasala na vas ☹

bubatenko
26. dec 2007

ahojte, tak ja už sviatkujem sama....mangelíka mám už v práci...... my sme prežili veľmi krásne vianoce.... toľko lásky, čo bola medzi nami.... sme boli veľmi šťastnííí...teraz je mi trocha smutno, lebo som opäť sama... ale nevadí... niečo vymyslím.... 🙂
drobec... hlavu hore... hľadaj to krásne, čo máš teraz okolo seba...... netráp sa a užívaj si.... lebo každý deň prináša niečo pekné a už sa nezopakuje... smútok si nechajme na neskôr, keď bude naozaj za čím smútiť 😉

weja
autor
26. dec 2007

ahojte,
drobec - nebud smutna... viem si predstavit, ze ta to mrzi, ale ved nevadi, nabuduce bude isto stastie stat pri vas 😉
ako napisala bubatenko - musime si uzivat pritomnost, krasne chvile s najblizsimi, coskoro uz mozno bude vsetko inak 🙂

od zajtra uz budem aj ja sama - manzel ide do prace, ale urcite sa nudit nebudem, trosku upracem... trosku sa budem skraslovat... trosku pokecam s vami... 😉 a ujde mi to, ani nebudem vediet ako...
papaa zajtra

alexa27
27. dec 2007

ahojte kocky,
tak ja som uz v praci. ako som predpokladala, len ja a vratnik a este par nestastnikov, ale inak celkom pohodova atmoska tu je, takze da sa, len rano som nevedela vstat.
vianoce sme mali krasne, nasi sa o nas starali, bolo vyborne. na vianoce sme boli s manzelikom na ture na zelenom plese, bolo prekrasne, poriadne sme vyhladli a ked sme prisli domov len sme sa osprchovali, prezliekli do sviatocneho a nasi nas uz ocakavali s vecerou a potom chodil jezisko 😵 .
inak este v piatok som bola za jednou fyzioterapeutkou, vzdy za nou chodievam, ked mam nejaky problem a ona mi spravila taku jemnucku masaz okolo pupku a na druhy den sa mi pustila uplne ukazkova mrcha, tak som to vyriesila aj bez vyvolavacky. teraz som uz po mrske a tak cez silvestra mozme snazit 😉 , aj ked blizsie k plodnym dnom budem asi az ten dalsi vikend.

jablonka
27. dec 2007

ahojte 🙂 krasne sviatky prajem 🙂
ja som pred pol hodinou dostala vyvolavacku, vcera som bola na UZV a lekar sa cudoval preco nekrvacam - proste to moje telo pracuje dost divne 😠
od dalsieho cyklu dostanem asi Duphaston, tak do toho vkladaaaam nadeje 😎
my teraz s manzelom vianocujeme sami, Dianka ostala vcera u nasich...je to pre nas nezvyk byt sami, tak rozmyslame co s nacatym dnom 😅

alexa27
27. dec 2007

ahoj jablonka 🙂 , som ti prave pisala sms, dostala si?

weja
autor
27. dec 2007

ahojte 🙂
alex - to musi byt asi riadna otrava, ked si v praci sama, nie? Hadam ti to rychlo ujde...
aj my sme mali super Vianoce... kopec rodinnych stretnuti... bolo to fajn... aj deti sme si uzili do sytosti 😀
ja by som mala mrchu dostat cez vikend... ale dnes mam dost drsne bolesti v podbrusku 😖 tak neviem... asi si skusim urobit zajtra test, ale ktovie, ci z toho nieco bude... teplotu mam sice stale hore, ale to ste mi uz objasnili, ze sa znizi az ked dojde mrcha, takze to nie je nejake spolahlive... 😒 no ved uvidime...

o chvilu mi uz pride domov drahy, tak sa tesim, urobime si nejaky pekny vecer 🙂
vsetkym prajem krasny zbytok dna a uzite si este toho volna dosyta 😵

jablonka
27. dec 2007

ahoooj weja 🙂
no ja mam celkom blbu naladu, zacali ma boliet krize, som smutna ze to nevyslo, videla som, ze aj manzel caka ci nebude dobra sprava pod stromcekom 😢
dokonca urobili s Diankou v stromceku hniezdo pre bociana 😵
som weji zvedava na to ako to s tebou dopadne, velmi drzim place aby to vyslo 🙂 😵
uzite si vsetci krasny vecer 🙂

weja
autor
27. dec 2007

jablonka - hlavu hore... nebud smutna... viem, ze sa to lahko hovori, hlavne aj ked ocakavania najblizsich su velke a nakoniec to aj tak nevyjde... ☹ ale chvalabohu inak sme zdrave a vsetko je v poriadku, takze asi sa fakt treba zamerat na tie momentalne male chvilky stastia a uzivat si ich popri cakani na dve // 🙂
som si ista, ze buduce Vianoce uz budeme vsetky prezivat v rozsirenych rodinkach alebo aspon ako tehule 😵 😉
zajtra sa urcite ozvem, ked budem vediet vysledok... 🙂