Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
7. jan 2008

nie výsledky ešte nie sú, ale už volal. Vraj mu je jasné prečo predtým 3 dni treba abstinovať ... 😀 😀 😀
tak idem aj ja domov- som strašne hladná. weji-trochu oddychu nezaškodí i keď ťažko povedať či raz či 10x je to správne. žiaľ v roku máme len 12x šancu, takže keď to skúšať nebudeme alebo budeme každý deň je to jedna k jednej. lebo overiť sa to nedá či ste sa mali alebo nemali milovať.
zajtra mám školenie, takže sa ozvem asi až poobede, prajem pekný večer a pekný deň

drobec123
7. jan 2008

weji, dakujeme za vysvetlenie, no ja si aj tak myslim ze som mala ovu asi v noci, lebo vacsinou citim ze ma nieco tak viac pichne v podbrusku a to asi praskne folik. ci sme sa trafili alebo netrafili, to uvidime o cca 12 dni, snad to do vtedy s mojou netrpezlivostou prezijem 😀
a drahy sa vrati v stredu vecer, tak snad ho este pesvedcim na cici mici 😝
bobess drzim palceky aby ste mali pekny vecer. a musis asi povzbudit draheho aby bol kludny.

bubatenko
7. jan 2008

ahoooooooooooooojte, tak som teraz prisla z práce.... bola som u tej homeopatky na akupunktúre....sa cítim ako znovozrodená... alex normálne ti závidim - máš sa načo tešiť, uvídíš ten superpocit ked pôjdeš odtiaľ.
Baby s tým netom v robote ma to dobre s..... , to nie je normálne. Na MK.cz sa viem prihlásiť a na náš nie... ak si pamätáte už som tento problém raz mala, ale vtedy naša stará téma bola platná aj pre mk.cz a táto téma nie, tak si môžem.... neviete si predstaviť tie muky, čo v robote prežívam.... musíte cítiť tú energiu , čo k vám vysielam... 😀
bobesss... učím sa na controling... najtažšia skúška v ročníku... takže štvtok o 16.00 by som poprosila veľa, veľa pozitívnej energie smerom ku mne 😉
baby nesledujte sa, to je to najhoršie , čo môžeme robiť.... lebo za chvíľu budeme na prášky, toto má byť to najkrajšie obdobie a nie najhoršie.... raz to príde, babatko vie kedy má prísť.... keep smiling.... 😀
bobess... opakuj si naše heslo.. keď ti bude najhoršie...... 😒

bobess
8. jan 2008

dobré ránko,
letím na prednášku- len chcem povedať že výsledky sú výborné, milióny pohyblivých chlapíkov - manžel sa cítil ako hrdina, keď to oznamoval, takže hor sa do toho a priniesol si aj zopár užitočných rád - žiaľ iba mu potvrdili to čo mu hovorím už pol roka, ale možno teraz to už začne fakt rešpektovať. Cca rady zneli - ak máte čas a nejak extra Vám to je jedno či to bude za rok alebo za dva, tak sa len milujte a množte... ak už biologické hodiny tikajú a na milovanie máte čas vzhľadok k práci, stresu a pod. nie ako čerstvo zaľúbenci, tak si sledujte teplotu a snažte sa v presný čas. Asi takto to zhrnul. Takže zajtra štartujeme teplomer ... 😀 😀 😀

weja
autor
8. jan 2008

dobre ranko, dnes som prva? 🙂
bobess - nech ti skolenie rychlo ujde 😉
drobec - ja musim cakat od ovu tri tyzdne, aby som sa dozvedela vysledok 😅 s mojimi super presnymi cyklami 😖
bubatenko - to je fakt na figu, ze mas MK bloknute... neviem, ci by sa to este dalo zmenit... 😒 ale ako je mozne, ked ti stranku normalne nacita a mozes nas kludne citat, to len nemozes prispievat? alebo sa sem vobec nedostanes? 😕
my mame tiez zopar stranok blokovanych, napr. profesia.sk a tak 😀 ale toto chvalabohu nie... keby mi na toto siahli, davam vypoved 😀

drobec123
8. jan 2008

dobre ranko, druha 🙂
bobess straaaaaaasne sa tesim, sme na to tym padom uplne rovnako, aj moj ma miliony pohyblivych a rychlych chlapcov a tiez mu odporucili nieco podobne, kde vlastne bol na tej prehliadke ?
a nevie admin urobit nasu diskusiu tak aby bola viditelna aj na ceskom konikovi a tym padom sa moze bubatenko aj zapajat ? bubatenko, neboj sa o nas, neprehaname to s tym sledovanim, ale vediet trosku viac o cykloch a o vlastnom tele nie je na skodu, podla mna....

weja
autor
8. jan 2008

bobess - az teraz pozeram, ze si to stihla este predo mnou 😉 To je samozrejme super sprava, ze ma tvoj manzel vysledky v poriadku... 🙂 Tak uz sa len vyzbrojit zeleznou trpezlivostou a hor sa do snazilkovania 😵 😀
tiez si myslim, ze taketo sledovanie vlastnych cyklov nie je na skodu... hlavne, ked sa vsetky pokusame o mimi... take stastie, ake som mala prvy krat ja, ze som bola tehu hned bez akehokolvek merania a sledovania bolo fakt asi len stastnou nahodou... 😔

drobec123
8. jan 2008

weji, takze aj ty uz merias ? ja sa na to vzdy rano tesim, zatial. o par dni pride opat stres z toho ked zacne klesat 😒 ale ved na druhej strane bubatenko ma pravdu, mimi pride v tom spravnom case.
a uz si bola u tej novej gynekologicky, nejake baby z LM tu spominali nejakeho vyborneho lekara, myslim ze sa volal Dodo. nehovori ti to nic ?

alexa27
8. jan 2008

ahojte holky, aj ja sa hlasim 🙂
vidim, ze diskusia je v plnom prude, vy ste ale sikovnice. 😀
bubatenko, aj ja sa uz tesim na tu akupunkturu, ale idem az na konci mesiaca, takze este si musim pockat 😒 . a ked som tehu tak mozem ist tiez? alebo vtedy sa to nerobi. nevies?
drobec aj bobess, gratulujem vam obom k super vysledkom vasich poloviciek. parada, ze viete, ze je vsetko v poriadku. mozte teraz snazilkovat o 106 😉 .
sa inac tesim velmi na to nase stretko, dufam, ze vsetky budete moct prist. no okrem wejky teda 😔 , jaaaaj nemohli by sme ten LM nejak presunut blizsie? 😕 😅
jablonka, trenerku som uplne zrusila, lebo to vobec nestiham, takze budem chodit len tak nepravidelne kedy mi vyjde cas, s manzelom alebo sama. a super na tom je, ze v piatok idem s tebou na Mojzisku urcite 😀 . tesim sa velmi. napis mi prosim este raz, kde to presne je a o kolkej. Niekde to urcite mam, ale nemusela by sopm to hladat. dikes 🙂

drobec123
8. jan 2008

no ja zatial s tym stretkom ratam 🙂
pisete tu o akupunkture, mate nejaky specialny tip na liecitelku na nieco konkretne ? alebo vas len pozrie, vysetri a podla toho napicha kam to potrebujete ? ja sa toho trosku bojim, ale budem rada ak nam ostatnym o tom poviete viac. mozno sa necham inspirovat 🙂

weja
autor
8. jan 2008

jasne drobec, uz aj ja meriam o dusu... 😀 tiez sa na to kazde rano tesim a v robote si to hned hodim do grafu a potom nad tym dumam a dumam... 😀 ja si to zapisujem na wunschkinder.net a minuly mesiac ma to uz isto "vyhodnotilo" ako tehulu... od ovu prebehli 3 tyzdne a ja som mala stale BT okolo 37,0... 😅 🙄

drobec - ale kde... 🙄 stale som u nej este nebola... to je tak, ked sa to vybavuje cez niekoho dalsieho... 😖 uz som si skusala najst doktora aj sama, ale uz dvaja, o ktorych som pocula, ze su dobri, ma zdvorilo "vypoklonkovali", takze sa asi len musim spolahnut na tie znamosti, aj ked to dlhsie trva... 🙄
inak o takom dr. v LM som nepocula... 😕 nemohlo to zniet inak? napr. Boda?

alex - no je to veru velka skoda, ze som tak daleko 😔 minule bolo to stretko fajn, ktovie, kedy vas zasa uvidim... 😒 ale tak co uz, nejako sa s tym zmierim 😉

jablonka
8. jan 2008

aleeex - to je supeeer, tesim sa, so strasne rada ze tam nebudem chodit sama, bude nam veselsie a aspon sa kazdy tyzden stretneme 🙂 ...poslem ti mailom prilohu, to ja vlastne ako keby letak toho studia, je tam napisane vsetko 😉 ...juuj, sa tesiiim 😀
aj na stretnutie sa tesim, ze sa vsetky uvidime, naozaj skoda ze LM je tak daleko, ale casom opat nieco vymyslime 😉
bobess - ja som verila ze vysledky budu OK a je vyborne ze to tak naozaj je, asi to mimi chce fakt len cas...ja stale akosi citim v kostiach, ze ako sa nam vsetkym zatial nedari, tak sa nam viacerym zadari v priebhu jedneho-dvoch mesiacov, ze sa ani nebudeme stacit cudovat 😀

alexa27
8. jan 2008

drobec, tu akupunkturu objavila bubatenko, ja som tam este nebola. lekarka ma velmi obsadene terminy, takze ma objednala az na koniec januara prvy krat, tak som zvedava ake to bude. vysetrenie trva tusim dve hodiny alebo aj dlhsie. zevraj je to jedna z najlepsich odbornicok. bubatenko je s nou velmi spokojna. ved potom zreferujem, ked to absolvujem. mam v okoli znamych, ktorym akupunktura velmi pomohla, napr. pri chronickej bronchitide, alergiach, ale aj nepravidelnom cykle. ja som uz raz u jednej akupunkturistky bola, ale tam som nejaky vysledok nevidela, o to viac som zvedava, ake to bude u tejto.
inak baby, my sme sa podla poslednej ms, ak teda ratam 28-dnovy cyklus, trafili do najplodnejsieho dna. nemeriam nic, takze si to neviem overit ci som ovu mala, ale ak spolieham na vsetky vestice, co mi vyvestili, ze sa nam bejbi narodi v septembri, tak som na 100% tehu 😉 😀 . navyse som v sobotu bola na takom numerologickom seminari, kde sme si aj programovali rok 2008 a hadajte co som si ako prve naprogramovala? no ze uz som tehu 😉 . a mala som aj nadchu a kasel a tak som si poprosila, aby mi presiel a na druhy den nic 😕 , tak ked to funguje, tak ja nema o com pochybovat 😀 😝
a berte ma s rezervou, to ja len tak zo zabavy, nemyslite si, ze mi uz totalne hrabe 😉

weja
autor
8. jan 2008

alex 😀 😀 😀 no si zlata 🙂
co to bol prosim ta za numerologicky seminar, ze si si tam mohla toto vsetko naprogramovat?
ale mozno naozaj niet pochyb a ty si uz tehu 😵 drzim palce...

drobec123
8. jan 2008

alexa, tak ti teda srdecne gratulujeme ze si tehu ! 🙂 je to skvele ze sa to konecne niekomu z nas podarilo ! a kedy ti to testy potvrdia ?

drobec123
8. jan 2008

a inac fakt sa tesim na to nase stretnutie, mam milion otazok k numerologovi, k tomu seminaru, akupunkture atd.
pre mna to je zatial vsetko spanielska dedina, ale rada by som nieco z toho vyskusala, len tak zo srandy 🙂

alexa27
8. jan 2008

😀 dakujem vam, xi xi 🙂
testy robim az okolo 20.1., takze este dalekooooo 😲 , ale ved naco testy, som a hotovo 😉
weji, to robi ta moja fyzioterapeutka, u ktorej som bola na masazi podbruska, ked sa mi nevedel pustit minuly mesiac menzes a na druhy den po masazi som ho mala, ona mi nejak rozprudila energie v podbrusku, aby tam vsetk ozacalao fungovat ako ma. Inak je psychologicka, ale ma svoju vlastnu prax a zaobera sa aj roznymi masazami, numerologiou, odblokovavanim, a robi aj toto programovanie. bolo nas tam asi 15, najprv nam spravila taku kratku prednasku, povedala, ze numerologickeho hladiska ma byt tento rok velmi uspesny, plny zmien a novych veci, presadia sa prirodzeni vodcovia ludia s organizacnym talentom a potom nas relaxaciou uviedla to tzv hladiny alfa a tam sme sa najprv mali ocistit, tym ze sme odpustili vsetkym co nam ublizili, pripadne poziadali o odpustenie ak sme ublizili my. pospominali sme si na vsetky udalosti roku 2007, ktore nas nejakym sposobom obohatili. no a potom sa zacalo programovat. malo to tri casti, najprv praca, potom zdravie a potom partner. ja som si tehu zelala vo vsetkych troch, pre istotu 😀 . inak sme sa dost narehotali, hlavne pri tom partnerovi 😉 .
takze tak, budem vam referovat ako sa mi co plni, ale nadcha mi prestala uz na druhy den, takze prvy uspech mam 😉

drobec123
8. jan 2008

alexa, dohodnute.... znie to ze ste mali zabavnu sobotu. to si bola len ty, alebo sa pridal aj manzel. moj by na nic podobne nesiel, ale to asi vacsina chlapov 😉

alexa27
8. jan 2008

jeeeziiis, co si, tam by som ho nedostala 😀 . moj muz je cisty pragmatik, na zazraky neveri, za to ja to odbijem aj za neho 😀 .

weja
autor
8. jan 2008

alex - to znie supeeer 😵 mna tiez dost zaujimaju tieto vselijake numero veci 🙂 na take sedenie by som isla urcite aj ja, keby som mala moznost, ked uz nic ine, aspon pre lepsi pocit, ze som si "naprogramovala" uspesny rok 😀
tak fajn, ty si skratka tohto roku ista... 😀 😉
drobec - ani moj by na nic podobne nesiel 😅 to su skratka chlapi...

jablonka
8. jan 2008

baby, mna dost brutal boli brucho 😖

drobec123
8. jan 2008

jablonka, mozno to je dobre znamenie ! 😅

drobec123
8. jan 2008

tak to som rada ze len ja nemam doma pragmatika 🙂 moj by sa aj hneval keby som tam sla v sobotu ked mozme byt spolu. on je strasne nerad sam ked nemusi, takze ja sa aj snazim organizovat si svoj program s kamoskami aby sme boli co najviac spolu ked uz byvam tak dlho v praci ...

alexa27
8. jan 2008

ved aj ja si vacsinu stiham cez tyzden, ked tu nie je, ale tento vikend som bola zase sama, kvoli muzovej skole, takze som vyuzila volno 😉

drobec123
8. jan 2008

tak potom to je jasne 🙂
ja by som sla rada k nejakej numerologicke, nemas dobry tip ?

jablonka
8. jan 2008

uz som sa vratila z obeda, brusko boli menej...moj muz sa ma kazdy den vypytuje ci som to uz dostala, je to tak dlho ze uz si to vsima, som mu hovorila ze po vyvolavacke to dostanem, lebo zatial vzdy som to dostala, a uz teraz neviem co mu mam odpovedat...si asi mysli ze mu nechcem povedat ze som tehu alebo co 🙄
drobec - my sme boli s Alex u rovnakej numerologicky, ale este nemame overene, ci nieco na tom bude pravda...ale ak chces, dame ti kontakt...potom sme obidve boli u jednej starej pani co vesti z kariet, ta sa mi zdala o nieco lepsia, a ta uz vesti dlhe roky a dost ludi potvrdilo, ze sa im to splnilo 😉

weja
autor
8. jan 2008

jablonka - ako myslis, ze ta boli brucho, ako pred ms? mozno ze svinucha konecne pride 😉 alebo ze by sa hlasilo babo? 😕 😀 😉
drobec - inak ani moj drahy neznasa, ak ma byt sam... Ked ma niekedy po sluzbe volno, tak sa hned pre istotu spyta, ci si ja nemozem tiez vybavit nejake volno, aby nemusel byt sam 😅 no su zlati... 🙂

alexa27
8. jan 2008

drobec, podla toho co chces vediet. u tych co sme boli aj s jablonkou, su aj vestice. ale tato pani co som u nej bola na tom seminari je ciste numerologicka, ona ti nepredpovie buducnost len ta nasmeruje. povie kedy je vhodny cas na co, ci mas vhodnu pracu, respektive co by bolo pre teba vhodne, potom mozte rozobrat partnersvto a v podstate cokolvek. je vyborna. mozme ti dat na nu kontakt do ip ak chces, ale vravim necakaj od nej vestenie, len nasmerovanie, ked chces trosku aj vesticu, tak potom mozme odporucit tie co sme u nich boli s jablonkou, ale ti nemame zatial overene. este som mala uplne uzasnu astrologicku, ktoru by som odporucila uplne kazdemu, len som bohuzial na nu stratila kontakt, skoda, snad ho niekedy niekde objavim, ale uz som prehladala vsetko, dokonca aj kamosky co ho mali, ho tiez nemozu najst.

drobec123
8. jan 2008

sla by som mozno k vestici, ale sama sa bojim 🙂 nechce sa niekto pridat ? 🙂
weji, no su zlati .... len keby to bolo take jednoduche aby sme boli stale spolu. ja som vodnar a mam v znameni ze potrebujem pocit slobody a mat volnost, a niekedy to aj tak citim ze by som potrebovala viac casu pre seba, ale nechcem sa stazovat, lebo fakt si myslim ze mam najuzastnejsieho chlapa vedla seba 😉

weja
autor
8. jan 2008

baby tak ja som bola u vestice len jediny krat v zivote... nahovorila ma kamoska, tak som tam sla celkom nadsena, co mi povie... trosku som sa aj bala, ze mi povie nieco negativne (moj drahy, vtedy sme boli este len zasnubeni, mal vtedy zdravotne problemy 😔 ). ale porozpravala mi same pozitivne veci, az som ju trosku podozrievala, ci si to nevymysla, ale samozrejme nedala som nic najavo... na konci mi povedala, ze ju tesi, ze som ju vydrzala pocuvat az do konca, lebo vraj vie, ze som o nej zacala asi v polovici pochybovat 😅 tak to sa ozaj strafila... 😀 ale niektore veci mi opisala velmi pravdivo, aj kamaratke, tak nieco na tom hadam bolo... 😕
a este mi odporucila, aby som viac vestice nevyhladavala 😅 vraj som prilisna realistka a aj tak si vzdy utvorim vlastny nazor na vec... co ma samozrejme pravdu, tak som ju posluchla a uz som nic podobne neskusala... 🙂
ale aj tak som viac naklonena numerologom a astrologom - ti sa aspon drzia faktov...