Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
15. jan 2008

hej, lebo mrcha mrchovita sa mi uz zacina pustat 😖 , takze ked ratam od dnes, oplodnenie by som mala stihnut este koncom tohto mesiaca a 21.10. by bol termin 😉 . boze baby ja som nepoucitelna, nie aby som sa zaprela a prestala vymyslat vselijake tehu scenare a radsej sa nechala prekvapit,...nie, ja este neskoncim poriadne ani jeden cyklus a uz rozmyslam akoby vychadzal druhy keby... 😅 som hrozna 🤐

drobec123
15. jan 2008

no ja som taka ista, uz presne vyratavam aky bude dalsi termin a pritom nemam ukonceny jeden cyklus. ale musim sa predsa nabudit a presvedcit ze ideme opat s pozitivnou energiou do toho, inac by som bola uz daaavno na dne kedze to nie je take jednoduche ako sme si vsetky mysleli, teda minimalne ja som si myslela ze to bude jednoduchsie 😉

weja
autor
15. jan 2008

alex - ale ved to je mile... 🙂 ja robim niekedy to iste, aj ked sa uz snazim krotit...
uz som to bola na "primarovi" skontrolovat aj ja, mne by vychadzal zaciatok oktobra... 😵

alexa27
15. jan 2008

ja som tusila, ze budem mat problemy, hlavne kvoli tomu mojmu cyklu, ale ze to bude az takto, tak to nie. niekde v kutiku duse som predsalen tajne verila, ze to pojde rychlo. pri citani clankov typu, ze je uplne normalne, ked sa podari paru otehotniet tak do roka snazilkovania, som len prekrucala ocami a nevedela som si predstavit, ze to moze trvat tak dlho....teraz uz chapem.
ach jaj, sa tesim na stvrtok, aspon sa zase trochu napumpujeme pozitivnou energiou. kde sme sa teda na koniec dohodli? v tom auparku? a o kolkej?

maja.ka
15. jan 2008

ahojte, konecne to uz funguje... zistila som, ze som riadna zavislacka od MK 😔
aj ja som si minule pocitala kedy uz budeme moct snazilkovat a ked budem mat cykly 28-29 dnove ako doteraz, tak 25-26.3. mozme snazit o sto6 a to je presne na manzelove meniky, tak sa tesim 😀 idem omrknut toho primara aj ja 😉

alexa27
15. jan 2008

xi xi, tak treba verit, ze budeme stastne oktobrovky 😵
teda okrem drobca a bubatenka, tie su potencionalne septembrovky 😉

alexa27
15. jan 2008

majka, to je uzasne 😵 , tak uz len februar a v marci to roztocite 😉

drobec123
15. jan 2008

no ked vy budete oktobrovky, co myslite kde sa budem najcastejsie ja zdrziavat ako septembrovka !? 😀
baby musim uz o chvilu ist, tak pozitivnou energiou vpred ! tesim sa na vas zajtra.
a co sa tyka stretka, 18:00 v auparku je ok ?

weja
autor
15. jan 2008

majka - ahoj 🙂 tak nech ti to rychlo zbehne... 😉
alex - jasne, oktober je naaaaaas 😀 😀 😀
idem uz domkov, nemam dnes sefa, tak si mozem dovolit zdrhnut skor... pekny zbytok dna... 🙂

alexa27
15. jan 2008

ahojte zajtra 😉
drobec, ok. 18.00 v auparku je fajn.

bubatenko
15. jan 2008

ahooooooooooooooooooooooojte..... mne to zlyhanie koňa pomohlo..... som prihlásená z práááááááááááááááce, jupíííííííííííííííííííí 😀
no môžem vam slúbiť pozitívnu energiu, ale nie určite pozitívne veci ohľadom mojich tehu príznakov... ništ, vôbec ništ....... mňa sa len tak ľahko nezbavíte..... ja si počkám na tie októbroky.... 😉
Mne ten aupark vo štvrtok vyhovuje... už sa moc tešííímm.....

bobess
15. jan 2008

ahojte
ja tiež súhlasím s auparkom - ako minule - pri info stánku??? o 18,00 ? mám o 16,00 stretko ale dúfam že dorazím, keby niečo tak mi hoďte jedna telefón do IP, aby som sa ozvala. a možno tam budem prvá 😀

je zvlášte ako sme len pred chvíľou riešili májovky a teraz októbrovky. ja som už pesimista, mne sa zdá, že ja ešte aj tie nové májovky budem riešiť ... ☹ ☹ ☹

bubatenko-kukni si maily ... ako skúšky???

maja.ka - to budú účtovné závíerky v plnom prúde, to sa snažilkovať bude jedna radosť.

maja.ka
15. jan 2008

bobess to snazilkovanie bude odmena za tazko vykonanu pracu 😉
neboj urcite budes riesit iny mesiac a nie az maj 2009 😔 🙂

drobec123
16. jan 2008

bre ranko .... dnes tu budem asi az poobede, mam dopolunia jeden tazky meeting ..... fuuuuuj tak idem pripravit vsetky veci a prezentacie. budem na vas mysliet. bubatenko, ja tiez nemam vobec ale vobec ziadne priznaky ... ideme dalej ....

weja
autor
16. jan 2008

dobre ranko 🙂
dnes som prva??? 😕
bobess - ziadne nove majovky sa nebudu riesit, mali sme si dat vsetky na novy rok zavazok, ze do konca roka sa staneme maminami 😵
ja som inak dnes hrooozne zaspata 🙄 dnes si musim ist lahnut najneskor o deviatej, lebo od zaciatku tyzdna vstavam o 5,00-5,30 a uz ma to nejako zmaha... 😝 ale este pred tym spankom musim zvladnut snazilkovanie samozrejme, takze - narocny den predo mnou 😀 😉

bubatenko
16. jan 2008

dobré ránko prajem všetkým,
ja som uplne popletená.....ja som už dva dni v tom, že dnes sa mame stretnúť a dnes ráno ma čakalo veľké prekvapenie, keď som zistila, že je len streda... no nevadí stáva sa....
drobec držím palčeky ... nech to máš čo najskôr za sebou.... 😉
bobess... skúšky... da sa... ešte dve ma čakajú.... ten zabijak som spravila na polovicu...uznala mi príklad, ale musím zopakovať teoriu... ale to už sa dá.....
včera ako ste rozoberali, že október nie je pekný mesiac pre narodenia babatka... tak ja nechcem novembrové... to je podľa mňa najnesypantickejší mesiac v roku + vládne škorpión... hehe... ale zoberiem aj novembrovčatko... hlavne nech je.... 🙂

drobec123
16. jan 2008

weji, tak toho mas dnes este naozaj vela pred sebou, takze nieze sa v praci velmi vycerpas ! 😀

bobess
16. jan 2008

drobec-súhlas, weji - v práci si pekne oddýchni, MK funguje takže ...
bubatenko - tak ešte musíme držať palečky ... (dosť ťažko sa mi s 8 prstami píše ... a ešte horšie vari 😀 )

ja v podstate nikho narodeného oktŕober-november nepoznám, takže neviem ale dúfam v nasneskoršie v december ... 😒 ale potom už až ten máj, a ten čas tak letí.

bubatenko
16. jan 2008

bobess... teraz si môžeš dať do 25.1. pokoj.... pekne si odýchnite, načerpajte veľa síl, venujte sa manželíkom, snažilkujte a potom by som poprosila ešte do 4.2 morálnu podporu...... 😀
inač ja by som veľmo chcela vianočné babatko... tie sviatky musia byť o to krajšie.... ja si neviem nič krajšie predstaviť... 🙂

drobec123
16. jan 2008

v rodine ani my nemame, ale nejako my znamenie skorpion tiez nesedi, ale asi to je jedno. ja by som bola celkom happy s decembrom alebo s januarom keby to nemalo vyjst teraz .....
ja som dnes taka zaspata, chodim neskoro spavat a to sa teraz ani nejako nesnazilkujeme ..... dnes sa polepsim, aj ked chcem ist vecer na plavaren este.

bobess
16. jan 2008

bubatenko- dobre, - vidíš hneď sa mi lepšie píše, po DPH teda začínam zase 😀
o spánku ani nehovorte, najhoršie je ráno vstávať s tým, že už aby som si mohla ľahnúť. ja si cez týždeň vždy dám záväzok že budem chodiť spať do 12,00 ale nikdy to nevyjde

weja
autor
16. jan 2008

veru, veru, musim sa setrit pre vyssie spomenute dolezite ucely... 😀
drobec - nech ti ten meeting rychlo ubehne... a poobede dobehni mrknut 😉 dufam, ze my dnes nebudeme mat poradu... 😝
bubatenko - rychlo uz doraz tie skusky, nech mas cistu hlavu...
tiez nepoznam nikoho, kto sa narodil v novembri... ja som uz tiez spominala, ze oktober a november mi pridu take sychrave... nemam tie mesiace moc rada... 😖 takze najlepsi sposob ako to zmenit je - porodit v tych mesiacoch zdrave babo... a hned zmenim nazor... 😎
mat vianocne babo musi byt kraaaasne 😵 ale zase keby sa narodilo mesiac alebo dva skor, aspon by sme si stihli najst nejaky system a zabehnut rezim, takze tie Vianoce by uz boli fakt pohodove... 😎

bobess
16. jan 2008

utekám tiež preč, možno poobede nakuknem tak sa snažte niečo vymyslieť aby to potešilo ... 😀 pekný deň

alexa27
16. jan 2008

ahojte 🙂
tak ja uz mam dnes mrchu v plnom prude, dokonca az nezvycajne silnu, tak to neviem co zas ma znamenat 😠 . mozno to cvicenie ma fakt nejak viac prekrvilo. to by potom bol pozitivny znak, tak snad to je naozaj z toho.
inak vcera som na rozdiel od vas zaspala o osmej, len som vypla telku a spala som do rana. ale ze by som sa citila nejak dobre nemozem povedat, som ako mechom prastena. ale mozno to je aj z tej silnej mrchy 🙄 .
vecer mam ist s kamoskou von, tak dufam ,ze sa dovtedy nejak preberiem 😉 .

weja
autor
16. jan 2008

alex - no vyzera to tak, ze to cvicenie vas fakt da do poriadku... 🙂 aspon ze to...
k tomu spanku - ja sa do vecera vzdy tak preberiem, ze sa mi uz potom nechce ani nejako spat... vzdy sa to aj neplanovane pretiahne a rano... 😝
inak baby skusali ste si nahmatat krcok? pocas ovu by mal byt makksi a vela bab sa aj podla toho orientuje, ale mne sa to zda stale nejake rovnake... 😒 uz som asi uplny magor alebo co, ale fakt nejake zmeny nepozorujem a je jedno ci je to pred ovu, pocas nej alebo uplne mimo... 😖 a potom ze vypozoruj z toho nieco... 😀 🙄

jablonka
16. jan 2008

tak ja by som velmi chcela novembrovciatko, lebo moj tatino aj moj manzel su novembrovi, tatino je skorpion a moj muz je na konci novembra a je uz strelec 😉 ...a moze byt aj decembrovciatko, ale nechcem velmi cez Vianoce alebo tesne pred...ale jasne ze beriem hocikedy!!! 🙂
inak mne to s tou stretavkou nevyzera velmi ruzovo, lebo kedze je Di chora sa z roboty ponahlam vzdy k nej, a neviem ci sa jej do zajtra ovela polepsi... ☹

jablonka
16. jan 2008

ozaaaaj, bobess vsetko najlepsie k meninkam, vela splnenych priani 😵 a do roka krasne vytuzene babetko 😵

weja
autor
16. jan 2008

jaaaaaaj, bobeeeeeeeess, zabudla som... este vcera som pozerala do kalendara, ze budes mat meninky a dnes mi to vysumelo... 😅
takze aj ja sa pripajam - VSETKO NAJLEPSIE, hlavne vela zdravicka a ako napisala jablonka - ten vytuzeny uzlicek 😵

alexa27
16. jan 2008

bobess, aj ja sa pripajam, nech sa ti splnia vsetky priania 😵

bubatenko
16. jan 2008

bobess aj ja sa pridávam..... ako píše alex ....všetky priania a tie najtajnejšie sny 🙂