Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
21. jan 2008

dobré ránko prajem všetkým a zároveň krásny týždeň 😉
ufam drobec, že víkend si mala krásny a pohodový a prišla si k pozitívnejšej nálade a myšlienkam 😉
Ja stále nič - ani // čiarky , ani mrcha....ber to tak, že tebe dorazí aspoň mrcha, čiže si o políčko vpred.... my niektoré musíme bojovať aj s takýmto problémom... treba hľadať vo všetkom pozitívum... tu ho máš 😉. Ja mam pozitívum v tom, čím menej dní na ňu čakám, tým pre mňa väčšie víťazstvo 😉

weja
autor
21. jan 2008

no ja som na tom nejako divne... 😖 tzn. ze teplota po "mnou predpokladanej" ovu sice stupla, ale len na jeden den a teraz mam znova teploty okolo 36,3... 😖 takze voooobec neviem, co to ma znamenat - ci ovu este len bude (comu by som sa pri mojich 35-dnovych cykloch ani nedivila) alebo je tento cyklus uplne bez ovu alebo co vlastne... ale som z toho tiez nejaka rozcarovana... 🙄 takze fakt "super" 😖
bobess - jeeej, jarne kvietky mam aj ja rada 😵 mas pravdu, ze je to take povzbudive... 🙂 och, nech uz je jar, lebo aj tato zima je cela taka pochmurna a depresivna... 🙄
bubatenko - kym nie je mrcha, vzdy je nejaka nadej 😉

alexa27
21. jan 2008

dobre ranko dievcata 🙂
ziadne smutne nalady prosim, musime zacinat tyzden optimisticky 😉
ja som mala celkom fajn vikend, aj ked som viacmenej behala medzi babkou v nemocnici a pezinkom, kde byva a racou. ale ked som bola v pezinku zastavila som sa v tescu a tiez som si kupila kvetinky 🙂 . mali tam take len so snurkou previazane ruzicky, 9ks, take drobne, krvavo cervene puciky s vela listami, tak som neodolala aj ked som predpokladala, ze moc dlho nevydrzia, ale zatial su krasne 😵 bobess, tak sme mali rovnaku potrebu 🙂
bubatenko, ty este uvidis ako to dopadne, kym nie je mrcha...
weja, no ja neviem, ja som mala take cykly, ze teplota aj stupla ale hned potom klesla a doktor to definoval ako neovulacne 😖

weja
autor
21. jan 2008

alex - no ved toho sa aj ja obavam... 😖 no uvidim, co sa bude diat v nasledujucich dnoch...

drobec123
21. jan 2008

dobre ranko .... vikend je kratky !!! v sobotu som po piatkovej akcii bola straaaasne unavena, ale to suviselo aj mojou vycerpanostou z tyzdna a este aj ta mrcha ! takze ani nalada nebola najlepsia. v nedelu to uz bolo lepsie, lebo som zistila ze dalsia ovu by mala byt prave cez vikend ked sme na lyzovacke takze spojime uzitocne s prijemnym 🙂

drobec123
21. jan 2008

a alex, uz mi chyba len par stran a mam tvoju knizku docitanu 🙂 je to take lahka literatura, presne na vikend pre mna ! aspon na taky aky mam za sebou.
a dnes idem po praci dat si namiesat ten caj, ved nic zle mi to spravit nemoze ! bola som v par lekarnach a nikde nemali vsetky zlozky a vsade mi odporucili tu lekaren oproti medickej. neviete do ktorej tam maju otvorene ?

bubatenko
21. jan 2008

drobec myslím klasika do 18,00, ale neviem ti to potvrdiť.....je to klasická lekáreň, takže predpokladám, že nemá výnimočný režim

alexa27
21. jan 2008

drobec, ano je to taka oddychovka na odreagovanie sa, tak som rada, ze splnila ucel 😉 . no ja som sa k tvojej knizke este nedostala lebo mi doniesol aj sef jednu a tu som chcela precitat skor, kedze s nim som kazdy den, aby som mu ju mohla vratit. super knizka od belgickej autorky Amelie Nothomb, V ohromeni a strachu, o kariere cudzinca zeny v japonsku 🙂 , dost trefne, zhltla som to na jeden krat a dost som sa pobavila. takze odporucam 😉 . dokonca si ju asi aj kupim, ked na nu niekde natrafim. citali ste to niekto?

inak este som vam chcela napisat, ze v piatok som bola zase na tej mojziske. jablonka nemohla, lebo malej Dianke sa pohorsilo a boli s nou v nemocnici, ma chudatko zapal pluc ☹ . maly pokladik, dufam, ze jej bude coskoro lepsie.
no a mne sa po cviceni zase trocha pustila mrcha, sice len na jeden den, ale zase. tak tie cviky su asi fakt dost zamerane na prekrvenei panvy. vy ste to uz skusala niektora cvicit doma?

bobess
21. jan 2008

alex-ja to tereaz radšej nebudem skúšať ... 😀 ešte mám totiž nádej do nedele a potom už mi to bude zase šum a fuk... jablonky a Di mi je ľúto, dúfam že aj toto lepšie počasíčko trochu pomôže.
alex bola si aj na masáži???

alexa27
21. jan 2008

ano, bola som 🙂 . citim sa uplne perfektne, chcem ist este raz tento tyzden a potom budem urcite chodit aspon raz do mesiaca na preventivku. je to fakt vynikajuce. citim sa uplne odlahcene, mam viac energie a aj plet vyzera zdravsie.

inak este by som chcela skusit reflexnu masaz chodidiel, kamoska mi ju odporucila, tak vyskusam. tiez sa tym daju vraj odblokovat vselijake poruchy, aj napr. zenske veci. ja som raz na tom bola, asi pred piatimi rokmi, ale strasne ma to bolelo, tak som viac nesla. vraj ale tam kde to najviac boli, tam su nejake problemy, ale maser by to nemal tlacit nasilu, skor postupne rozmasirovat na niekolko krat. takze mozno mi to robili zle. objavila som jedneho masera kto to robi, tu pri mojej robote, takze tam asi skocim a aj ta moja maserka v meste to robi dokonca aj s lavovymi kamenmi, co je vraj jemnejsia a menej bolestiva technika ale tiez velmi ucinna. tak mozn ovyskusam aj to aj to a porovnam. dam vam potom referencie.

weja
autor
21. jan 2008

alex - ja som to asi 2x skusala cvicit doma, ale to len tak "zlahka" 😀 venovala som tomu len nejakych 15 min., co je teda nic v porovnani s tym, kolko to cvicite vy, ale aspon som si dobre ponatahovala chrbat... 🙂
chuda male Dianka ☹ a stale su este v nemocnici? no uz nech je jar a to hnusne chripkove obdobie za nami... 😠

alexa27
21. jan 2008

neviem ako su na tom teraz, ale v piatok sa este podarilo jablonke uprosit doktorku aby mohla ist Dianka domov s tym, ze ked sa jej pohorsi, tak musia hned prist.

bobess
21. jan 2008

alex-lávové kamene som bola aj aj to je super!!!
ináč som dnes objavila jednu celkom peknú stránku
http://www.futurebaby.estranky.cz/stranka/vse-o...

alexa27
21. jan 2008

jeehoo, to fak vyzera dobre, idem pokukat 😉

drobec123
21. jan 2008

ja som bola v piatok na reflexnej masazi. chodim na to pravidelne raz do mesiaca a musim povedat ze je to ako keby ti zobrali gulu priviazanu na nohy, absolutne sa nohy uvolnia a je to perfektne !!!!
ja som tu mojzisku este necvicila, ale mozno si to dnes skusim, drahy ide na 8.00 na squash tak budem sama doma a to je idealny cas ked to mozem vyskusat .... chcela by som vsak dnes stihnut tu lekaren len neviem ci to 18.00 sa mi to podari ....
inac baby, ste si uvedomili ze sme sa zabudli na stretnku dohodnut na tom divadle ! 😝

alexa27
21. jan 2008

no teeeda fakt! sme sa zakecal ia na divadlo sme zabudli 🤐 . aspon dame pred divadlom este jedno stretko, kde sa uz dohodneme 🙂 .
tu reflexku teda pojdem vyskusat 🙂

drobec123
21. jan 2008

bobess, zaujimava stranka, trosku som si precitala ....
alex, inac necitala som tu knizku co si spominala, ale znie to zaujimavo, je to tazsia alebo lahsia beletria ?

alexa27
21. jan 2008

vies co, tiez skor lahsia. je to taka mala knizocka, skor poviedka. nema to ani kapitoly. je to pisane podla autorkinej vlastnej skusenosti. a musim povedat, ze niekedy sa tak citim aj tu, nemusim byt ani v japonsku 😖 . Je to pisane takym stylom akoby si citala nejaky dlhsi pribeh v novinach, nie narocne ale velmi realne a na rovinu. az by som verila, ze by v japonsku mohla byt ta kniha zakazana.

weja
autor
21. jan 2008

bobess - zaujimava stranka, musim ju prestudovat ked bude cas...
mne dava masaz len manzel 😀 inak, cez vikend bude mat narodky, musim prenho nieco vymysliet, nejake prekvapko 🙂

alexa27
21. jan 2008

weji inak mne tiez vcera cely vecer manzelik masiroval nohy, som pri tom aj zaspinkala lebo tentokrat mu to fakt islo. vacsinou totizto ma masiruje tak, ze ma to bud nehorazne stekli, alebo boli a potom sa na to vykasle lebo sa furt uhybam, ale vcera to orbil fakt dobre 😉
na tej stranke od bobess som pozerala tie uplne prve priznaky tehu este pred neocakavanou mrchou. dobre vediet, aj ked ja som tento mesiac vsetky tie priznaky mala, okrem bolavych prs a aj tak nic 😖 . tak mozno musim cakat kym ma budu boliet prsia a potom to bude 🙂 , alebo ako raz hovorila bobess, ze ked nebudu vobec ziadne priznaky tak mozno prave vtedy to pride.

drobec123
21. jan 2008

hej zaujimava stranka, su tam take normalne uzitocne informacie, a tak ludsky napisane ! to sa mi na tom paci.
tiez to budem musiet viac nastudovat.

weja
autor
21. jan 2008

alex - aj ja som v prvom rade hned prebehla tie priznaky tehu 😀 tiez sa mi zda, ze mozno ked nebudu vobec ziadne priznaky, vtedy to bude prave "ono"... 😅 lebo z tych "fantomovych" priznakov a rozneho pichania v podbrusku je clovek akurat tak zmagoreny a nakoniec nic z toho 😖 to bude asi tym, ze sa tie tehu priznaky tak nenormalne podobaju na PMS 🙄

alexa27
21. jan 2008

ved to, ale ako sa clovek donuti sa na to nesustredit a skratka sa drzat principu, "ked pride pride", hovorim si vzdy ked dostanem mrchu, ze to tak najblizsie urobim ale vzdy ked mi skonci a mozme zacat zase snazilkovat tak som tam kde som bola a vsetky predsavzatia idu do kelu 😖

weja
autor
21. jan 2008

no aj ja si stale hovorim, ze dolezite predsa je, ze sa lubime a ze sme obidvaja zdravi, takze babo pride v pravy cas a nemame sa kam ponahlat... co je sice pekne, ale vzdy mi to vydrzi tak den a potom si tu zacnem prezerat tehu bruska a miminka a sledujem ako ostatnym pribudaju tt za menom a som namotana este viac ako predtym... 😖
viem, ze je tu dost vela bab, ktore si museli nacas dat pauzu od MK, aby z toho nezcvokli... ale na to sa ja teda nechystam - ved este nie som na tom az tak zle... a na druhej strane - co by som bez vas robila...??? 😕 😀 😉

bubatenko
21. jan 2008

však to alex.... nepripúšťať, nepripúšťať... a teraz by som už najradšej dva dni len plakala..... jak sa dá na to nemzslieť, keď to tak strašne chceš... a to mam teraz školu, takže moja myseľ je akotak zaneprazdnená, ale čo potom ked bude po škole a nebude sa stále dariť.... 😒

drobec123
21. jan 2008

no uvidime, v kazdom pripade uz by niektora z nas mohla mat taketo priznaky ! my sme sa dohodli vcera ze ked sa nam nepodari tento mesiac, tak pojdem ja na hormonalny profil ci je vsetko ok. bola som v lete na preventivku ale to boli len rozne stery a ani krv mi nebral (lebo som si nedala kedze mam fobiu !) ale budem to musiet prekonat ....

jablonka
21. jan 2008

ahojte 🙂
no to bol hrooozny vikend 😖
v piatok bol manzel s Di u doktorky, a ta mala podozrenie na zapal pluc, uz Di bolela aj prava strana pod rebrami 😢 , tak ich poslala na Antolsku na rontgen a do detskej ambulancie, kde rozhodnu o hospitalizacii...a ked mi to zavolali do roboty, tak sef pocul moj telefonat a hned ma poslal domov, som sa trochu bala pytat, lebo som zastupovala sekretarku, ale on ma tiez dvojrocnu dcerku tak je chapavy, nastastie. Po dvoch hodinach - a to ked sme prisli tak v ambulancii nikto nebol!! - nam doktorka potvrdila pravostranny zapal pluc a ako vam Alex povedala, chceli si nas tam nechat, ale som ich uprosila, ze doma je jej lepsie a keby antobiotika nezaberali, prideme v priebehu vikendu. Nastastie lieky jej vyborne zaberaju a Di je vyrazne lepsie. Som s nou na OCR, predpokladam tak do polovice buduceho tyzdna.
Aby to nebolo vsetko, moj muz nieco asi do Di chytil a tiez bol celu sobotu v 39 horuckach, ma taky strasny kasel ako Di...no lazaret mam doma!V nedelu chudak musel ist do roboty, dvanast hodin, lebo zo soboty na nedelu by vraj bolo neskoro hladat nahradu...tak som hromzila 😠 , ze sa mu to moze vypomstit. Nastastie som mala doma antibiotika co pred polrokom doktorka predpisala mne a nakoniec som ich neuzivala, a su to presne take iste ako ma Di, tak ich zacal brat a pomaly mu zaberaju.
Takze mali sme taky dobry vikend, ze uz lepsi ani nemohol byt. 😅

jablonka
21. jan 2008

a teraz druha story!
ked sme s Di cakali na Antolskej po rontgene pred ambulanciou, lebo niekoho vnutri vysetrovali, tak ked sa otvorili dvere, skoro sme onemeli s muzom od prekvapenia. Ako prvy vysiel policajt - muzov kolega, s dojcenskou flaskou v roke a moj muz mu hovori, ze co tam preboha v detskej ambulancii robi...ani nestihol odpovedat, vysiel za nim dalsi kolega a za nimi nasa prakticka doktorka, my chodime na Sustekovu, a vysla aj s malym opustenym Samkom na rukach 😢 ...tak my hned ze dajte nam ho, my si ho berieme 😅 ...bol nadherny a fakt cistucky a dobrucky 😵 ...este nebolo nic v mediach, tak sme sa vlastne dozvedeli co sa stalo 😢 ...ze vsetci co s nim prisli do kontaktu hovorili ze si ho vezmu 🙂
deti nasej doktorky chodia do triedy v skolke spolu s Diankou, a robia si aj oslavy narodenin spolu a tak, tak sa pozname blizsie, tak som si hned s nou dohodla, ze mi spravi testy na stitnu zlazu, ci aj ta nerobi sarapatu s hormonmi, tak tento tyzden pojdem na odber 😉

drobec123
21. jan 2008

jablonka, tak to ste mali naozaj hororovy piatok, som ale rada ze uz sa vam situacia doma zlepsuje a bude uz len lepsie a lepsie !
inac toho samka sme videli aj s my s drahym a povedali sme to iste, ze my si ho zoberieme 🙂

weja
autor
21. jan 2008

jablonka - tak aspon ze je uz Dianke lepsie a drahy sa ti hadam tiez coskoro uzdravi 🙂
Samko je krasne babatko 😵 neviete vlastne preco ho matka opustila? 😨 ale kludne ho mohla nechat radsej v hniezde zachrany, aspon by nebola za to stihana... aj tak nechapem, ako moze niekto dospiet do takeho stadia, ze opusti takeho malinkeho drobceka... 😲 😠