Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
22. jan 2008

no ja dôvod asi nebudem mať, ale dúfam že Ty áno a že Ťa šéfik už potom akurát odbremení ... mne dosť býva zle od hocičoho, a hlavne z tej svvkry som dnes mimo - riešime jedne problém ktorý sa nás podľa mňa vôbec netýka, ale už od rána nič iné neriešim a už mi z toho šije - mám pozajtra termíny a ja to riešim idiotiny, kt. ona myslí že sú dôležité - no nevykašlem sa na to... fakt som nasra...

weja
autor
22. jan 2008

drobec - no tak co... aspon sa mozme zamerat v buducnosti aj na nieco ine ako len na babo... mozno sa ho tak lahsie dockame 😉
bobess - no neviem-neviem, ci to pre mna vyzera tento mesiac nejako realne... 😒 ale vsak nadej zomiera posledna - snazilkujeme preventivne cely cyklus a do ms/príp. testovania zostavaju este 2 tyzdne, tak mozno aj motyka vystreli... 😉
idem uz pomaly domov, na dnes mam toho po krk... 😝
pekny zvysok dna...

bobess
22. jan 2008

drobec a počítajú v práci aj s mimi?
dnes je tu nejak vymreto?
mne príde vo štvrtok návšteva s mimi, jedna klienta má mimčo ale potrebujeme súrne niečo prerokovať a vraj nemá nikoho kto by sa jej postaral, takže kolegyne dostali za úlohu ho strážiť ... celé sú z toho nadšené. ja som dnes tiež uvažovala, že kde postavíme postieľku v kancelárii. našťastie mám vlastnú aj ja aj manžel a krásne na seba vidíme a máme aj kopec miesta takže to bude paráda. al až keď bude väčšie - to dá rozum ...
v noci sa mi snívalo o detskej izbe - fakt, ako sme ju maľovali a ako sme lepili postavičky.
čítali ste si na tej stránke čo máte jesť a čo nie? normálne je to zaujímavé, keď budem tehu hneď si to vytlačím a dám do kuchyne.
drobec a čo čaj máš?

drobec123
22. jan 2008

ani nehovor, vcera som sla ten caj kupit a lekaren je otvorena az od 4.2. takze rozmyslam ze skusim nejaku cajovnu a namiesam si ho sama doma ...... mal by sa zacat pit po skonceni mrchy, co je u mna uz zajtra tak nemozem uz viac cakat !
no u nas by sa dalo dohodnut potom na 1/2 uvazok alebo home office, len neviem ci az tak velmi mi zalezi na tom aby som popri mimi aj pracovala ,....

drobec123
22. jan 2008

ja som to radsej ani nedocitala co by som mala jest lebo chytim len vycitky svedomia. aj ked musim povedat ze som sa polepsila a davam si pozor., len ja milujem vsetko slane a musim sa krotit aby som si nekupovala vselijake somariny do kancelarie ako su slane tycinky, chipsy, krekry atd.....

bobess
22. jan 2008

veď uvidíš ako to budeš zvládať a či sa ti bude chcieť
ja dnes idem svokre kupovať čaje do čajovne v avione tak sa spýtam či miešajú a vypýtam kontakt, možno stačí zavolať a spýtaš sa čo a ako.
ja si chcem tiež kúpiť kamilky, lebo už mi došli, tak to mám po ceste. ale moc sa mi nechce ani chodiť - ale aspoň z práce vypadnem skôr. dnes toho mám až až ... večer to dokončím v postielke ... vtedy sa mi aj tak najlepšie pracuje. kľud, ticho ...
pa pa

drobec123
22. jan 2008

ja idem skusit dnes vybehnut do auparku, ak sa mi podari, lebo tu vzdy ostanem trcat ako posledny mohykan .... aj tam je cajovna, mam ten recept vytlaceny v kabelke tak uvidim ci maju ingrediencie ....
daj vediet ako si dopadla v avione, mozno tam budem musiet zajtra ist ak dnes nic nevybavim ....

bobess
23. jan 2008

dobré ráno
včerajšok v čajovni bol zážitok aj pre môjho manžela. celý čas som mu rozprávala o čaji na plodnosť a že si ho možno kúpim aj ja, že to pomôže. no oči dohora ale zdržal sa komentára. tak som tam našla milú starú pani bylinkárku, ktorá mi najprv k čajom pre svokru povedala čo a ako, na čo a proste blabla. potom prišla otázka na čaj plodnosti. milá "starenka" sa usmiala a povedal mi že na to žiaden čaj nie je a že vraj máme si počkať ono samo vie kedy to má prísť (manželovi sa roztiahli kútiky - pretože to je jeho obľúbená veta) no ale pani sa táto téma páčila a začala mi rozprávať o svojej neveste a ešte neviem o kom, vraj sa im 4 roky nedarilo a pili všetky možé čaje a bylinky. no celá čajovňa na nás kukala a ľutovala že sa nám nedarí. tak som nekúpila žiaden čaj, ale drobec, ani ich nemiešajú ale samostané igrediencie tam majú.
takže keď sme prišli domov, nabudená super motiváciou 4 rokov (dovtedy budem na psychiatrii) tak som si urobila test - po piatich dňoch na 99% istota. takže tých 99% som tehu neni a dnes ma už ani nič nebolí (ani tie prsia nie). takže dnes mám krásne blbú náladu ... dúfam že aspoň vy ma niečím potešíte

weja
autor
23. jan 2008

dobre ranko 🙂
bobess - tak to si mala riadny zazitok... 😅 tak ste boli stredobodom pozornosti celej cajovne 🙂
ale to ta teda musim vyhresit - naco si robila test, ked este ms necakas... 😠 je to uplne zbytocne, aj ked na testoch pisu vselico ine, vyznam to ma najskor v den ms... tak len pekne meraj dalej a nechame sa prekvapit 😉
ja ta dnes nemam cim potesit... akurat ma brutalne bolia krize 😖 a ani nemaju z coho... no je to katastrofa... 🙄

bobess
23. jan 2008

drobec - kedy máš tie narodeniny ? - nevieme ! - takže:
VŠETKO NAJLEPŠIE, ZDRAVIE, LASKU, ŠŤASTIE A SPLNENIE VŠETKÝCH SNOV nech už to máš kedykoľvek tento týždeň ...

drobec123
23. jan 2008

dobre ranko, no bobess nebudes verit ale narodky si neuveritelne trafila ! takze mi nekaz naladu v den narodenin lebo sa rozculim ked budem pocuvat ze skoncis na psychiatrii !!!! co by si tam prosim ta robila, iba ak otravovala chorych ludi ! na to by ta bola velka skoda !
no ja ti poviem moj zazitok z cajovne v auparku, teta bola celkom ok, ked som sa jej pytala na tie ingrediencie tak okrem hluchavky mala vsetko, tak som chcela ci by mi to mohla na jej vahe odvazit a zmiesat. na to mi povedala, ze to by bolo vela prace a ona ma toho este vela takze ci si to nemozem zmiesat doma ja (tie caje uz boli zabalene ale v roznych baleniach) ... tak som sa jej podakovala a ze teda nemozem si to doma zmiesat lebo nemam taku citlivu vahu na gramy, naco sa zasmiala a spytala sa ci naozaj nemam doma kuchynsku vahu .... nemam k tomu co dodat .....

weja
autor
23. jan 2008

jeeeej, drobec, aj moja starka ma dnes narodky 😀
takze:
veeeeela staaaaaastiaaaaaaaaa zdraaaaaaviaaaaa, veeeela staaaaaaastiaaaaaa zdraaaaviaaaaa, veeeeeela staaaaastiaaaaaaa mila Zuzkaaaaaa, veeeeeeeeela staaaaaaastiaaaaaaaa zdraaaaaaaaaaviaaaaaaaaaa.... 😀

bubatenko
23. jan 2008

dobré ránko, viac menej vôbec nestíham, ale takýto veľký deň si nemôžem nechať újsť -

Drobec náš, so srdiečka prajem len slnečné dni v tvojom živote, plné zdravia, šťastia a lásky!!!! Aby ti každý deň prinášal radosť a pohodu a spLnenie všetkých želaní a prianí uložených hlboko v tvojom srdci 😉 HAPPY BIRTHDAY!!!!!

alexa27
23. jan 2008

ahojte 🙂
drobec, vsetko najlepsie k tvojim krasnym narodeninam, vela vela lasky, stastia a zdravia a myslim, ze dalej ani nemusim pokracovat, ved vies co ti vsetky zo srdca zelame najviac 😵 .

vase zazitky z cajovni su uplne skvele 😅. ja som bola na grosslingovej a zohnala som vsetko okrem nechtika, tak ten musim este splasit. a boli tam velmi zlate tety, aj ked tiez nevazia, predavaju len hotove balenia, ale podla napisanej gramaze to nejak odhadnem a zmiesam. podla man sa nic az tak hrozne nestane, ked to nebude na gram presne, len priblizne aby bol ten pomer zachovany.

inak vcera som boal na tej reflexke noh a dnes idem na tu s lavovymi kamenmi. reflexka bola super, robil mi aj diagnostiku a povedal, ze so samotnymi zenskymi organmi podla neho problem nemam, ze skor to vidi na ladviny, pluca a imunitu. tak si mam kupit urologicky caj a prieduskovy a popijat. plus mi odporucil detoxikaciu s ktorou som uz viacmenej zacala lebo ta medova masaz je velmi dobra na to. a este povedal, ze ked verime na anjelov, tak rafael je anjel zdravia, takze toho mame poprosit o splenenie nasich babatkovskych priani 😉 😵. takze to je rada aj pre vas vsetky 😉.

a dnes rano som sa pozerala na nas byt, asi nam na koniec chyba zona deti sa mi zda a dokonca v tej casti kde by mali byt, som mala zavesene susene kvety, co je uplne strasne zle podla feng shui. tak som ich hned dnes rano vyhodila a dala som na to miseto cerveny medovnicek v tvare srdiecka co som dostala od manzela na hodoch 😉 .

a este som vam chcela pogratulovat drobec a weja k uspesnym pohovorom u sefov. so mna vas pysna ake ste sikovne 🙂 .

bobess
23. jan 2008

no to mám ale dobrú mušku !!! 😀 😀 😀

alex-chceš povedať že to môže mať vplyv na mimi, že v ich súčasných izbách máme hobľovačku, latky a záhradný nábytok???? myslíš že keby som tam mala už detskú postieľku tak by to bolo lepšie??? ale aby som teda niečo preto urobila, tak do detských dnes niečo detské dám - mám síce len neterkne gumené cukríky ale veď nevadí ... možno to pomôže. po drobcovom vynadaní mi tých 1% z tehu testu predsa len môže vyjsť, že???

alexa27
23. jan 2008

bobess, ja mam vo feng shui totalny bordel zatial. citala som rozne knizky, ale vzdy to chapem nejak inak. neviem sa vysomarit z toho ako zistit rozlozenie bytu podla tej pakui, ci ako sa to vola, ten stvorec s deviatimi sektormi. naposledy ako som to rozkaldala, tak mam pocit, ze nam chyba prave cela ta cast kde su aj deti. nemusi to byt zakonite detska izba, treba si to nakreslit a porovnat s pakuou.
idem v pondelok za tou pani co mi odporucila drobec, tak uvidim co povie ona, ktora sa v tom vyzna, lebo z mojej strany su to len dohady.

drobec123
23. jan 2008

bobess, je som to nemyslela v zlom, dufam ze sa nehnevas ! 😉 ale presne ako hovoris, ved 1% je stale nadej a podla mna si testovala straaaaasne skoro, ved kedy by si mala dostat ?

weja
autor
23. jan 2008

uz 3x som napisala prispevok a vzapati padol kon... 😠 raz ma z tohto "fungujuceho" kona porazi 😖
alex - som zvedava, co ti ta pani povie o feng shui... a aky je vlastne princip - mat v sektore deti nieco detickovske? 😕

drobec123
23. jan 2008

ja teda o feng shui viem straaaasne malo, takze navrhujem aby nam alex dala nasledne skolenie .... minimalne co sa tyka detskeho priestoru 🙂 cize ako na to !?

bobess
23. jan 2008

mne tiež MK nejak blbne,
dnes tu mám hrozný zhon. asi aj vy toho máte nejak moc.
no alex hlavne by si sa mala vo feng shui informovať o mimi a hlavne nám dať nejaké tie rady.
drobec-prísť/neprísť by mala/nemala v nedeľu-pondelok, ale dnes to vyzerá veľmi na 99%, ale zase ešte si to tie 4 dni nejak užijem. plakať sa bude potom. a nechcela som ťa zarmútiť, čosi, veď 30 máš len raz 😀 😀 😀 ešte si nám nenapísala čo si dostala - nech ti máme čo závidieť? a čo chystáte na večer?
ja som dnes dostala pozvánku do divadla na 14.2. ale nejak sa nám moc nechce keďže máme zvyk chodiť do chorvátskeho grobu na večeru, ale klient, kt. to organizuje ma ukecal, takže asi pôjdeme na večeru na obed a potom do divadla. no nie je to bláznivé organizovať firemnú akciu na valentína???? 😒

drobec123
23. jan 2008

ja teda nie som uplne fanusik valentina, ale aspon nejaku drobnost si vzdy doprajeme... mozno tento rok budem testovat a dopadne to tak ze nebudem tomu verit 😀
co sa tyka narodenin, zatial som dostala len kopec sms-iek, od naj kamosky krasnu kyticu rovno do kancelarie na stol (a nikomu som nepovedala od koho🙂 draheho mam na sluzobke, aj ked sa uz vratil a chce ma pozvat na veceru. od neho som dostala paradnu sportovu budnu, ktoru som si vybrala pred dvoma tyzdnami, takze este kvetinky a som vybavena 🙂

drobec123
23. jan 2008

moj drahy mal v praci minuly rok otvorenie priestorov 14.2. pre VIP hosti a ja z marketingoveho pohladu som to teda straaaaaaaasne skritizovala ze nie su normalni vybrat takyto termin ! nastastie so mnou suhlasil ale nebol v takom postaveni aby to mohol zmenit.

drobec123
23. jan 2008

mate nejaky dobry tip na restiku v BA ?

drobec123
23. jan 2008

baby, vy ma dnes uplne ignorujete a to mam NARODENINY ! 😠

bobess
23. jan 2008

nestíham-mne sa stále vyblokuje MK

no moc do reštiky v BA nechodíme, keď tak s klientom a to vždy oni vyberú niečo ale ja mám skôr rada niečo také príjemnejšie mimo BA, preto aj chodíme do grobu, do pezinka, do Dunajskej lužnej a pod.

prajem pekný večer ... a oslavuj s mierou ... zajtra musíš zase do práce 😀 😀 😀
ja mám teaz stretko a určite sa už dostanem až po 21,00 tak pá pá a vetko dobré ešte raz

jablonka
23. jan 2008

poobede som sa nemohla dostat na MK, zasa to nefungovalo 😠
v prvom rade blahozelam Zuzke k narodeninam, veeela splnenych zelani a do roka vonave babetko, alebo aspon krasne brusko 🙂
a ta restika - uplna spica je Liviano v Technopole v Petrzalke, vari tam ziak Jamieho Olivera...ale pozor na tie ceny! 😒
este sa mi pacilo vo Vinohradnickom dvore na Racianskej, utulne, s krbom, profi obsluha a dobre a pekne jedla 😉
ja som bola dnes na odbere na tu stitnu zlazu, zajtra budu vysledky, tak som zvedava 😨
to feng-shui aj mna dost zaujima, a tiez tomu dobre nerozumiem, som zvedava co sa Alex dozvie 😕

bobess
24. jan 2008

dobré ránko,

včera som bola až do 22 hod skoro ma porazilo. Dnes tu moc nebudem, ale poobede si Vás prečítam ...

jablonka-dúfam že Di už dobre a že aj výsledky Tvoje budú v poriadku, určite napíš

weja
autor
24. jan 2008

dobre ranko 🙂
jablonka - tak dufajme, ze vysledky dopadnu dobre, daj nam potom vediet... 🙂 A Dianka sa ma ako? Uz je jej lepsie?
bobess - do 22,00??? 😲 to ja som sa uz pomaly zberala do postele 😀 neprehanaj to s tou robotou... 😉
drobec - tak ako ste oslavili narodky? 🙂 vecera sa vydarila? kde ste nakoniec boli? (pytam sa, ako by mi ten nazov mal nieco hovorit 😀 ale tak pre zaujimavost... 😉 )

no a ja vam poviem moj skvely zazitok s meranim BT - vcera mi to cely den nejako vrtalo v hlave, ze ta teplota je v kuse rovnaka +/- 0,1 tak som znova skusala merat, ked som prisla domov - v ustach, aj v podpazi, nakoniec som ho vtisla aj manzelovi a vysledok - moj skvely "spolahlivy" teplomer skratka vyssiu hodnotu ako 36,2-36,3 nenameria 😅 najlepsie na tom je, ze ani neviem, od kedy je pokazeny, takze ani neviem kedy a ci vobec bola ovu ani nic... 😠
ale jeden teplomer sa mi pokazil aj minuly mesiac, toto je uz druhy, tak zacnem to brat asi ako znamenie, ze sa mam na to meranie vykaslat... 😕 😒

drobec123
24. jan 2008

dobre ranko, holky dakujem vam este raz, aj tebe jablonka, ved mas doma malu choru princeznu, sama chodis po lekaroch a este aj tu mne stihnes zagratulovat ! 😉 nakoniec sme boli v restike One, je to medzi Avionom a Kikou. maju tam naozajstnu formulu vo vnutri. bolo to celkom fajn, ale skonstatovala som ze to sportove vybavenie vo vnutri (aj fotky z pretekov formuli atd) by sa skor hodilo na oslavu manzelovych narodenin a nie mojich, ale bolo to prijemne. potom sme sa sli este pomotat po avione a sli sme domov. dostala som krasnu kyticku ..... tak a uz to mam za sebou 🙂
weji, no asi to moze byt aj znamenie, ved uvidis ako dopadnes tento mesiac, ja verim ze dobre aby sme sa aj my ostatne povzbudili ....a uz potom ti teplomer bude nanic !

weja
autor
24. jan 2008

drobec - no super, takze romanticky vecer sa vydaril... 😵 to je pekne.... 🙂 ja tiez strasne rada dostavam kvety na sviatky... 😵
a s kolegami sa oslavovat nechystas?