Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
16. nov 2007

dobré ránko všetkým....
hlásim, že aj ja som sa už dokotúľala do práce... weji neboj u nas už nesneží, ale snehuliakujeme sa taktiež 😉
Bratislavčankam ked poviem Dlhé Diely si asi vedia predstaviť, ako sme sa dnes všetci gúľali dole kopcom ... ale mam to za sebou už len poobede sa vygúľať hore 😀
Na víkend plánujeme nasledovné: ideme maľovať detskú izbu, aby sa budúca mamička mala kde učiť a dnes jej prinesú aj novú sedačku do izbičky, aby jej to išlo čo najpohodlnejšie 🙂 a zbytok času jak hovoril Ľ. Štúr: učiť sa, učiť sa, učiť sa 😉

bobess
16. nov 2007

ton hovoril Štúr? tak to aj som asi úplne mimo !
u nás sneh nie je (2km od BA - Rovinka) v Biskupiciach je len minimálny poprašok ...(snehu, teda myslým)

bobess
16. nov 2007

fúha myslím s druhým tvrdým y - to by ten Štúr dostal infarkt z mojej slovenčiny .... 😝 😲

drobec123
16. nov 2007

dobre ranko .... bubatenko to hovoril Lenin sa mi zda, nie Stur 🙂 inac u nas v Pezinku je tiez ovela menej snehu ako v BA. ked som vecer odchadzala z prace mala som co robit aby som odhrabala auto. bolo to krasne, aj ked skoda ze to je v meste ☹

bubatenko
16. nov 2007

bobess to viem náhodou úplne presne... lebo na základnej som bola v literárnej triede a sedela som úplne v zadu, kde som sa 5 rokov opierala o nástenku s uvedeným mottom. A ešte jedno mal dobre: Veľa tvoriť a málo troviť 😉

bubatenko
16. nov 2007

možno aj hej... fakt neviem, ale to druhé motto, určite hovoril Štúr... priznávam, že už som si nie až tak istá 😖

bobess
16. nov 2007

aj ja som vedela že Lenin - ale asi som staršia a tak ešte komunismus preferoval Lenina 😀
Na obsahu to žiaľ nič nemení. A kto hovoril pracovať pracovať pracovať? Lebo musím ísť ...

drobec123
16. nov 2007

bobess, ty si starsia ? pokial viem, ja som tu najstarsia ! 🙂 a to druhe motto, naozaj neviem.

bobess
16. nov 2007

no ja mám 29 a pól (blléééé) a Ty? nejak si to nemapätám

drobec123
16. nov 2007

29 a 3/4 !!! beeeee 🙂

weja
autor
16. nov 2007

holky tak uz doslo v tejto teme aj na Lenina...? 😀 sa bavim... 😀 Ja si tiez myslim, ze to hovoril Lenin, ale mozno si to nejako "privlastnil" od Stura 😀
inak ten vikend s ucenim vam nezavidim... 🤐

drobec123
16. nov 2007

asi to bolo tak, ze to povedal Stur, ale kedze lenin bol predsa len nieco viac, tak mu to vlozili do ust a vsetci sme sa to takto ucili na skolach (my za sociku 🙂

jablonka
16. nov 2007

ahojte 🙂
no vikend - asi budeme doma, pojdeme nakupit, prechadzka s Diankou...asi tak nejako 😉
a v nedelu idem pozriet na moje folikuly, aby som nezabudla 😀

biba
16. nov 2007

Caute, ako mame kraaasne nasnezene 😀 😀 my budeme malovat wc a chcela by som ist do lesa, musi tam byt nadherne. Mozno sa pojdeme sankovat, aby bola sranda 🙂

weja
autor
16. nov 2007

baby, no co sa mi dnes stalo... ked som sa vratila po PN do prace, dozvedela som sa, ze moja kolegyna je tehu (pritom to ani neplanovali, proste sa im pritrafilo - to je ta spravodlivost ☹ ) Momentalne je ale na rizikovom, takze je zatial doma, no a mne prisla dnes jej priama nadriadena ponuknut, ci by som nechcela ist na jej miesto... 😨 Ja som jej zacala vysvetlovat, ze ju nechcem tahat za nos, ze aj my sa budeme o babo pokusat a ona ma hned stopla, ze vie, co sa nam stalo, ale myslela si, ze kedze nic nie je iste, ze by som to mohla skusit... Povedala som jej sice, ze ak otehotniem, budem aj ja rizikova, ale ona si hudla svoje... mozno tomu moc neveri, ze by sa nam to tak lahko podarilo 😠
To miesto mi uz raz bolo ponuknute este v marci, ale vtedy boli trochu ine podmienky a tak som to odmietla... teraz su tie podmienky lepsie, vyssi plat atd., ale aj tak by to bola aj vacsia zodpovednost a stres 😖 Mam cas na rozmyslenie, ale asi to odmietnem...

drobec123
16. nov 2007

weji, nechces to predsa len skusit ? pokial to je nieco co by ta bavilo a posunulo niekam, ja by som to skusila. ved ked vies ze chces ist na matersku tak aj tak to je len na urcite obdobie ...

weja
autor
16. nov 2007

ked ja si prave nie som ista, ci by ma to bavilo, aj ked posun smerom nahor by to jednoznacne bol... ta funkcia zahrna aj uzsi kontakt s klientmi, cestovanie a caste sluzobky.... 😒 nie som zrovna presvedcena, ze je to to, co by som chcela robit... ooooch, no ja neviem ☹

biba
16. nov 2007

weja, nechaj si tu este chvilku prelezat v hlave, ale ak ta to nelaka, tak to nerob . . menej je niekedy viac . . . a ak mas teraz kludnejsie pracovne miesto, tak aj to je dobre . . aspon sa pri snazilkovani nebudes musiet rozculovat 😵

drobec123
16. nov 2007

suhlasim, ked to nie je uplne to tvoje vysnivane, tak to nerob.

bobess
16. nov 2007

weji-tak to si pekne cez ten víkend premysli, pokecaj s manželíkom a uvidíš. navrhujem tabuľku pre a proti a uvidíš. takže aj Ty budeš mať "mysliaci" víkend.
tak ja sa lúčim. ozvem sa po skúškach (mám ich v pondelok). krásny víkend všetkým - či už učenie, maľovanie, prechádzka, shoping ... všetko jedno hlavne že ráno netreba vstávať 😀

na google je učiť sa učiť sa učiť sa od Lenina !!!! Hor sveta proletári ...

jablonka
16. nov 2007

weji - aj ja si myslim, ze ked si nie si ista, radsej pockaj na vysnivanu prilezitost...este si to nechaj cez vikend prelezat v hlave, porad sa s manzelom, a na buduci tyzden s chladnou hlavou urobis zaver...verim ze sa rozhodnes spravne 😉
juj, konecne sa blizi vikend, manzelik by mal byt konecne vacsinou doma, lebo v poslednej dobe tahal vela sluzieb, tak budeme pekne pokope 🙂 ...sa tesim 😵

weja
autor
16. nov 2007

no este si to premyslim, ale v podstate som viac proti ako za... Ale vdaka za nazory 😉
Inak dnes je tu nejako mrtvo, asi mate perny piatok...
Tak vam prajem kraaaasny vikend, uzite si ho dosyta aj s vasimi polovickami 😉

jablonka
16. nov 2007

bobess - drziiim palce, aby ti to ucenie islo ako po masle, este viac drziiim palce na skuske, a vobec nepochybujem o tom, ze to dopadne uspesne 😉
pekny vikendik vsetkym 🙂

drobec123
16. nov 2007

bobess drzim palceky na skusky ! budeme tu na teba v pondelok mysliet 🙂

drobec123
16. nov 2007

aj vam vsetkym pekny vikend, ja ako vzdy budem z prace odchadzat asi posledna, ze ? ☹

bubatenko
16. nov 2007

bobess aj ja sa pripájam ku kolektívnemu mysleniu na dobrý výsledok tvojej záverečnej skúške.... hlavne nech to máš rýchlo za sebou.. tfuj, tfuj, tfuj pre šťatie 😉

weja
autor
17. nov 2007

bobess, silno silno drzime palce, cely pondelok budeme na teba mysliet, hned nam daj vediet, ako si dopadla. Ale vobec nepochybujem o tom, ze to zvladnes lavou zadnou 😉

weja
autor
19. nov 2007

dobre ranko po vikende,
ja som este nejaka otapena, ten vikend bol nejaky kratky 😒 Ako ste sa mali? Oddychli ste si?
Som zvedava, kedy sa nam ozve bobess, ako dopadla... 🙂

bubatenko
19. nov 2007

dobré ránko prajem všetkým..... weji , čo sa týka víkendu nápodobne... otapená, unavená , ba až zhnusená v mojom prípade... od piatku som nevytiahla päty z domu a nič si z toho nepamätam, čo som sa naučila, takže nemam ani dobrý pocit z toho, že som tomu venovala celý víkend 😠 Normálne som rada, že som v práci... 🙂, ale na druhej strane som v tom našla aj pozitívum.. ked už som fakt nevládala , som hodila očkom po mangelíkovi a šup, šup do postielky... povedal, žč ked to pôjde takto dalej tak bude naozaj rád, ked už bude po skúškovom 😀

drobec123
19. nov 2007

dobre ranko, no ja som dnes tiez uplne mimo, od piatka ma boli strasne hrdlo a tak cakam ci sa to zlepsi alebo zhorsi ..... v sobotu som prelezela, vecer sme boli len v kine a v nedelu v podstate tiez. joooooj ako by som chcela byt naspat v svojej postielke 🙂 !