Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
29. jan 2008

ahojte 🙂 ako sa mate?

po dlhšej dobe, ale predsa. Som dočítala to more, čo ste popísali 🙂 . Alex veľmi zaujímavé poznatky si priniesla, ale človek sa naozaj musí tomu venovať, lebo inak to nič nehovorí.... ked budem mať čas sa na to pozriem aj ja.
Jablonka som rada, že mala Di je už ako tak v poriadku a tvoje výsledky taktiež 🙂 Ako vraví weja - máte s Alex teraz svoj čas, tak ho naplno využite, aby koniec bol čo najplodnejší. Alex a ty máš mužíka tu , alebo vo Viedni?
Weja a ty kedy budeš vedieť výsledok snaženia? Ja stále nič, už som ako jablonka -42 DC a stále len čakam na mrchu... som myslela, že sa to dáva do poriadku, ale asi nie.... 😉 NO, bude to dlhý boj, ale motyka raz vystrelí aj v našom prípade 😉

alexa27
29. jan 2008

nemam ☹ , je vo viedni, snazilkovali sme cez vikend, tak jedine, ze by to boli nejaki mali supermani a vydrzali az do tychto dni vo mne a este mam jonasovky buduci vikend, tak testneme aj tie 😉

jablonka
29. jan 2008

ahoooj bubatenko - tak drziiim palce 🙂
no toho dlheho cyklu sa desim uz teraz, ako zasa budem na nervy z toho kedy pride mrcha aby som mohla zacat dalsi cyklus 🙄 ...
ja len cakam ktora z nas to tu "prelomi" a potom budu dve ciarky jedna za druhou!

weja
autor
29. jan 2008

jablonka - to mas uplnu pravdu... ale ako sa to da vyhodit si to z hlavy...? 😅 ☹
bubatenko - ja som momentalne 27DC a cykly mavam tak 33-35 dnove, ale davam tomu cas do konca buduceho tyzdna... v pripade, ze sa mrcha dovtedy nedostavi, zacnem riesit testy... 🙂
a predtym si mala normalne cykly? 😕 myslis, ze je to tym, ze si vysadila ten duphaston, ci co si to ty brala...? 😕

inak jeden poznatok: aj ta moja kolegyna, ktora je teraz tehu, chodila pri prvom pokuse o tehu po vsetkych doktoroch, na kazdu odchylku od normalu, ktoru u nej nasli, jej predpisali ine hormonalne lieky, az sa z nich citila uuuplne na figu... tak sa na to vykaslala, vysadila ich a dala sa na nejaku "zazracnu" bylinkovu kuru, ktoru mala pit 3 mesiace a po skonceni mala zarucene otehotniet... tak pocas tej kury snazilkovanie uplne pustili z hlavy, lebo naplno sa do toho chceli pustit az po jej dobrati... ale to uz nestihla, lebo po 2 mesiacoch bola tehu... 🙂
ma to nieco do seba... vsetko sa zacina v hlave, uz ju len nejako presvedcit, aby to nebrala tak vazne... 😀 😉

bobess
29. jan 2008

alex, tak to potom mám super a neuveríš mám aj budhu v spálni, takže to asi bude ok !!! fajn fajn fajn teším, no ten kryštál vyzerá tiež zaujímavo, no musím niečo vymyslieť, v spálni zatiaľ nemám dorobené dekorácie, okrem toho budhu a ani zavesené obrazy - i keď zo svadobnej cesty snme si z Montmartru priniesli krásny obraz ale ešte sme ho nestihli zavesiť. no a ešte to tehu kreslo ... ale cez víkend na to akosi nebola nálada 😒

jablonka-tak to práve ja si zase myslím, že všetko čo som chcela v živote som si musela odmakať. a nielen sa niekam dostať ale aj zotrvať. a evidentne je to tak aj s mimi. na druhej strane keď si tak poviem je to malé svetielko v tme, keďže nakoniec všetko to vyšlo. takže proste čakať čakať čakať ...

a môžete mi povedať čo je to zvolniť? akože nechodiť na MK? alebo myslieť na tehu len každých 10 minút a nie 5 ? ja neviem čo tým všetci myslia že na to nemáme myslieť a pod. ja som asi debílek ale ja tomu nerozumiem. ja by som strašne rada zvolnila, nestresovala a neviem čo ale ako????????? prosím poraďte ... ale niečo reálne (vylučujem teda opustený ostrov) a uskutočniteľné

strašne Vám budem vďačná - možno b ysom na to mala založiť tému ... 🙂

weja
autor
29. jan 2008

bobess 🙂 tiez som sa tym zaoberala v prispevku pred tebou a akosi na nic som neprisla... asi zostava len cakat a cakat a cakat... 🙄

bobess
29. jan 2008

mám rovnaké myšlienky ... asi aj ostatní len ja ich neviem nejak praktikovať ... ☹

jablonka
29. jan 2008

zvolnit - no tak ja minimalne sa nechystam tak skoro k doktorovi, ako som uz pisala, lebo v poslednom obdobi som tam chodila pravidelne ako na klavir a zacina ma naplno zamestnavat diplomovka a potom statnice...jasne ze na babetko myslim, a stale si predstavujem ako budeme vyberat kocik, ako zoberiem aj Di na UZV a aky bude mat z toho zazitok 😵 - to bude pre nas nove, uz som rozmyslala ake saty si dam usit na promocie ked budem mat brusko 😀 😎 , ako budeme chodit s kocikom pre Di do skolky a do skoly...teda aj mne z toho celkom slusne svitori 😀

smejko1
29. jan 2008

baby - neda sa nato nemysliet ak sa nic vyrazne v nasom zivote nezmeni..... takze ak chodite stale do tej istej prace a vecer z prace pravidelne domov s minimalnymi odchylkami stale bude babo na 1 mieste v myslienkach.... ale kebyze vznikne neocakavana situacia, ktoru treba hned vyriesit podla mna to vtedy ide lahsie nemysliet.....

papa

drobec123
29. jan 2008

caute baby 🙂 no dnes ste toho celkom dost veci riesili .... musim sa pozriet na to rozmiestnenie, aj ked tomu az tak uplne dobre nerozumiem ako si mam tu tabulku otocit u nas doma.
ale ja nemam doma susene kvety, ani kaktusy, to viem ze nie je dobre. zrkadlo nemam v spalni ani nikde inde oproti oknu. ale asi by bolo najlepsie keby som sa s tou pani stretla a mozno mi povie nejake ine veci ktore nie su u nas idealne rozostavene ....
a co sa tyka babatka, ja sa radsej nevyjadrujem, lebo tiez som jedna z tych co som uplne postihnuta..... aj dnes som mala taaaazky meeting a vzdy ked uz bolo najhorsie som si povedala, ze ved kaslem na to aj tak chcem ist na matersku a budem tehu .... a potom ma to vzdy vratilo do reality ale ved zatial sa mi nedari tak co riesim a som z toho smutna.
cez vikend sme boli u nasich v tatrach a tiez mali po dlhooooohom case poznamku ze ved susedka je uz tehu a kedy sa to dockaju u mna, ale bolo to skor s vycitkou aby sme uz teda nieco robili, uplne ma to zrazilo na kolena a som z toho smutna.

drobec123
29. jan 2008

no, ale aby som nekoncila dnesny den takouto depresivnou spravou tak v kazdom pripade sa u nas blizia nase ovu dni tak snad sa mi nalada zlepsi do vikendu 🙂

drobec123
30. jan 2008

posledna a prva 🙂
dobre ranko ....

bobess
30. jan 2008

dobré ránko,
včera som teda založila temú ako na to nemyslieť a všetky odpovede boli jednotznačné- že sa to nedá a máme sa zaoberať niečím iným. no ale keďž sa to nedá tak sa nedá a máme myslieť pozitívne - tzn. naše happy brušká... takže myslíme pozitívne a tentokrát to vyjde 😀
v noci som nespala od 1,26 takže som mohla premýšľať a zistila som že tentokrát to vyjde. ovulku dokážeme trafiť už presne na deň a tento mesiac február je v znamení valentína, takže to sú všetko pozitívne veci. alex nám preriadi byt aby sme mali deti na správnom mieste. bubatenko dorobí skúšky. jablonka trochu "zvolní". wejka má nový teplomer a my staré opice (sorry drobec) trochu poľavíme v práci a namiesto 12 - 14 hodnín denne budeme pracovať len 10 a aj to si za každým blbým meetingom povieme že za rok tu už nebudeme tak si nás vážte ...
no asi tak ...

weja
autor
30. jan 2008

dobre ranko 🙂
bobess - a to kedy si isla spat, ked si uz od pol druhej hore? 😅 ale musim povedat, ze super si to zanalyzovala 🙂 jasne, ze teraz to vyjde, ved raz uz bude musiet, tak preco nie teraz, ze? 😉 musime tomu verit... aj ked, na tie moje teplomery by som sa uz nespoliehala 😀

bobess
30. jan 2008

no len mi to tu celé nerozvracaj !!! 😀 😀 😀
išla som späť o jedenástej, ale už 4 deň mám strašnú migrénu takže spím 3 - 4 hodiny aj to veľmi zle. takže už to neriešim, len niekdy neviem čo mám v tej postely robiť, tak myslím na blbiny, pracujem, čítam a tak. ale včera som nechcela manžela rušiť, lebo je chorý, tak som v tme ležala - ale bola to makačka vydržať tam 😀 našťastie mám nad posteľou okno a krásne som sledovala mesiac ... bol krásny trochu zastrený hmlou ...

drobec123
30. jan 2008

bobess to takto pozitivne naladena do dalsieho pracovneho dna ? 😎
ok, tak suhlasim - ako stara opica je naozaj nacase aby mladez zacala pracovat na nas a my sme mohli v klude ist na matersku a chvilu nic nerobit ! 😀
takze dnes o ktorej koncime a idema na kavicku ? ja som tu od siedmej, tz o 17.00 by som mohla vypnut comp (to je len 10 hodin) a cakam ta v auparku 😉

weja
autor
30. jan 2008

bobess - a to vydrzis potom byt ako tak v pohode cely den, ked tak malo spis??? 😕 ja by som asi zomrela... 😝 a to ti na tu migrenu nic nezabera? mna tiez niekedy priserne bolieva hlava, ale nastastie je to u mna len taka jednodnova zalezitost...
drobec - ja tiez chcem, aby na mna niekto robiiiil... 😀 juj, teraz by mi ta materska, ci vlastne este pred tym PN ohromne bodla, nechce sa mi pustat do tej prace, co som "zdedila"... 🙄 nemam vobec chut ani energiu pustat sa do novych veci a kmitat okolo toho ako sialena... 😖

alexa27
30. jan 2008

caute kocky,
poculi ste uz o eva teste? co si o tom myslite?

bobess
30. jan 2008

alex - počula a kým som si v ovu nebola istá celkom som na tým uvažovala, ale ja fakt viem na deň presne kedy ju mám, už dokonca viem aj z kt. vajka mi kedy ide - takže ja to nejak nepotrebujem. ale ako na všetko som čítala aj pozitívne aj negatívne. ja by som na tvojom mieste urobila trochu spoluprácu s lekárom že nech ti to v tú dobu nejak sleduje. ako na tom folikul je. mňa to neskutočne ukľudnilo a je to časť toho že je všetko relatívne ok. za všetko paltíš aj tak tak prečo to nevidieť na monitore priamo.

drobec - myslíš vážne alebo to bol malý podpich? budem ti ten čas na monitore sledovať ... !!!

dnes som celý deň pri PC tak očakávam že sa budete MK venovať viac. napr. by ste mi mohli zaslať tipy čo ste dali manžílkom k 1. výročiu svadby. ja totiž uvažujem že mu kúpim nejaký taký viťazný pohár a dám spraviť dolu text: Najlepší manžel a dátum 1. výročia? Hm, čo myslíte na krbe by sa to vynímalo, nie?

ozaj drobec a čo letná dovolenka - už si niečo vymyslela?

weja
autor
30. jan 2008

co je eva test...???? 😕 😕 😕 idem popozerat na internete a potom sa vyjadrim... 😀 😉

drobec123
30. jan 2008

ani ja neviem co je eva test.... baby vysvetlite pls !

co sa tyka odchodu z prace, musim sa uplne vazne polepsit, takze bobess ked sa citis na to aby si zdrhla skor z prace tak sa fakt mozme stretnut v auparku 🙂
co sa tyka darceku na 1.vyrocie, dobra otazka, my sme si nedavali nic, boli sme ten vikend na chate a na veceru a v lete predtym na veeeelkej dovolenke takze to sme si povedali ze moze byt ako darcek pre obidvoch.
a dalsia letna dovolenka uz je naplanovana, chceme ist trosku pocestovat po portugalsku. uz mame vybrane aj letenky kedy tam a odkial naspat, dnes alebo zajtra ich bookneme a zaplatime. uz nebudem cakat kedy budem alebo nebudem tehu ....

alexa27
30. jan 2008
weja
autor
30. jan 2008

no alex, uz som to prestudovala - ak to ozaj dokaze vsetko predpovedat, tak to vyzera ako maly zazrak..., ale ta cena... 😝 to sa mi zda trochu prehnane... 😖

bobess - ja som dala na prve vyrocie manzelovi pozitivny tehu test 😔 co by bol urcite aj v tvojom pripade idealny darcek, ale tak nevadi - das mu ho az na Velku noc... 😉 😀
ale inak podobne ako drobec - drahy mi doniesol kvietky a boli sme na veceri... inak sme si ziadne special dary nedavali...

jablonka
30. jan 2008

ahojte, prave sme sa vratili s Di z Trnavy, napisala som si skusku a dala zapisat do indexu nejake znamky, celkom rychlo sme to zmalki. Di pekne pocas skusky sedela a kreslila si, uz je celkom chapava 🙂
potom sme boli pozriet na novy stolik pod TV, mali sme ho rezervovany, ale nakioniec sme ho nekupili, lebo nesplnal moje predstavy...hmmm, ale taky ako chceme nevieme zohnat 😠 , tak neviem co spravime 🙄
pozerala som ten evatest, neviem o nikom kto by mal s tym skusenosti a zda sa mi to doost drahe 😖
bobess - je to dobry napad s tym poharom 😀 ...ja si uz nepamatam co som drahemu na prve vyrocie dala 😔 , ale zvykneme klasicky ist na veceru, dostanem kvietky...a tak
dnes som poslednyyy den doma...najprv som si nevedela zvyknut ze nie som v praci a teraz som si doma zvykla a nechce sa mi ist do prace 😅

bobess
30. jan 2008

drobec, rada by som ale už som sľúbila manželovi že ideme so psom von na dlhú prechádzku, lebo chudáčik nebol 2 dni vonku. a keď o piatej vyrazíme, určite budeme do tej siedmej, osmej.
môj manžel teraz rozmýšľa o malom psíkovi, tak som z toho taká nejaká mimo. máme dvoch psov, jeden má 3 roky (ten s kt. dnes ideme von) a druhý má 12, takže aby mu nebolo smutno a hlavne teda musíme myslieť na to že 12 je už hodne. no v podstate prvé čo ma napadlo bolo meno psa. ja milujem vymýšľať mená psov a zvieratiek.
čo sa daru na 1. výročie týka - je jasné že môj manžel na to zabudne, ale ja by som rada nejakú blbinku - to vždy poteší, nie?
druhá vec je že rozmýšľam tiež nad letenkami - cez Sky sú teraz super ceny - tak možno ten Londýn na apríl by som ešte nejak bookla.
a tiež keď nebudeme tehu tak október v dominikánskej alebo na mauriciu si neodpustím, tiež už kukám po nete, ale ešte vždy tajne dúfam, že sa to podarí ... 😀

jablonka
30. jan 2008

no ja som teraz pozerala stranku Sky, ale ja som chcela letenky na jun a tie este niue su v akcii, slubila som Dianke ze ju zoberiem do Prahy, a april-maj nemozem, to bude diplomovka a statnice.
My ideme teraz koncom februari na pat dni do Piestan zrelaxovat, sami dvaja s manzelom, Dianka bude s mojimi rodicmi. Velmi sa tesime...ani tak nie ze by sme si mysleli ze sa nam to tam podari, ale fakt sa tesime na relax, vodicku, prechadzky a cas iba jeden pre druheho. Mame tam zaplatene aj procedury, a teraz by bola sranda, ze keby som nahodou bola tehu, tak mi to asi prepadne 😲 , ale bodaj by!!! 😀
bobess - ja milujem psov, mojim snom je raz sa tomu vazne venovat, mat chovnu stanicu...teraz na jar budeme mat u rodicov steniatko Border teriera, ja sa uz neviem dockat, a Dianka takisto - chce ho vozit v kociku 😅 , chudatko havo maly bude rad ked Di zmizne zasa do BA 😀

weja
autor
30. jan 2008

jablonka - a ako skuska? kedy budes vediet vysledky? Dianka je uz fakt velke dievca, nacase zamestnat ju ako velku sestru popri malom babatku 😵
inak k tomu stoliku - tiez sme nevedeli nikdy zohnat to, co sa nam pacilo, takze takmer vsetok nabytok u nas doma je robeny na mieru podla nasich predstav... kym sme si zariadili byt, aj sme sa v tom normalne zdokonalili, takze teraz uz pozname vsetkych sikovnych "nabytkarov" 😀 niekedy je to najistejsie 😉
ten relax pobyt znie super... 😵 ja tiez nad niecim podobnym rozmyslam, ale akosi sa nemozem odhodlat, lebo by som to chcela ako prekvapko a trosku sa bojim, ze mi potom manzel oznami, ze nemoze 😒 on mava totiz hocikedy neocakavane sluzby... 😖

bobess - a akeho psika by ste chceli? my sme mali minuly tyzden celkom vtipny zazitok - nas kocur Richard je nakoniec baba ako vysita 😀 😀 😀 boli sme s nim u veterinara na ockovani a objednat ho na kastraciu a on nam povedal, ze velmi rad, ale moze mu akurat tak sterilizovat vajecniky 😀 nechapem, ako si to doteraz nemohli veterinari vsimnut, ale tak nevadi - aspon je veselo 😀

drobec123
30. jan 2008

jasne bobess, ved to bol len spontanny napad 🙂 idete na jazera ?
a nechces mu kupit psika ked po nom tuzi ? to by ste mali radost obidvaja nie ?
videla som valentinsku akciu SkyEurope, jedna letenka zadarmo, to znie dobre. len maju asi dost velky problem so sietou kedze ja potrebujem booknut letenku do prahy o dva tyzdne a stale mi ich stranka padne. uz som z toho nestastna !
eva test znie dobre, ta cena je sice vyssia ako ovu testy ale tak keby to malo nieco priniest tak preco nie, na druhej strane to je aj antikoncepcia, konecne nie hormonalna ku ktorej sa teda ja uz nechcem vratit ... tak asi si to poriadne prestudujem a zvazim. alex ty nad tym rozmyslas ?

jablonka
30. jan 2008

no skuska by mala byt v pohode, to bola posledna, napisala som dost, prva som odovzdala 😔 , a spravit by som teda mala, a je mi jedno co dostanem. Vysledok budem vediet niekedy cez vikend, my si to pozerame on-line - kazdy ma svoju stranku s vykazom o studiu. Uz sa musim odteraz naplno venovat diplomovke, desi ma vyskum co ma tam caka 😖 , ale snad to zvaldnem.
ano je problem so sietou na tom sky, drobec skus vecer alebo hned rano.
weji, inak strasne sme chceli ist na nas milovany Liptov, ale ta cestovka cez ktrou sme to objednavali nema v Liptovskom Jane nic, tak snad nabuduce. Ani ja som to nemohla manzelovi dat ako darcek, tiez som s nim musela prerokovat termin...skoda, lebo to mohlo byt valentinske prekvapko.
😀 s tym kocurom to je dobree 😀 to ste fakt skor nevedeli? 😀

weja
autor
30. jan 2008

jablonka - no super, takze uz mas vsetky skusky v suchu... 🙂 a aku budes mat temu diplomovky?
na to som sa ta inak chcela aj spytat, ci sa nechystate na Liptov... no skoda... 😒 mohli sme dat stretko 😵 ale nabuduce inak kludne povedz, ak budem vediet o nejakom dobrom penzione alebo ubytku, tak snad by som mohla pomoct vybavit, ked cestovka ma obmedzene moznosti... 😉
no nas kocur, ci vlastne uz teraz macka je nejaky skryty transsexual 😀 on je este relativne mlady a veterinar nam vzdy povedal, ze "gulky" mu casom narastu, vraj mladi kocuri ich mavaju niekedy scasti skryte "vo vnutri"... tak sme sa jeho pohlavim nejako extra nezaoberali... a teraz toto... 😅 ale celkom dobre sa vyrovnal/a so zmenou identity... 😀 😀