Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
4. feb 2008

no my sme mali ísť 4 ale ja nemá rada zhon a prispôsobovanie sa, takže zásadne takého poznávacie výlety robíme s manželom samy. potom si to vždy v kľude užijeme - keďže sa neja už poznáme a vieme čo koho zaujíma a čo teda fakt nemusí. môj manžel totiž je v tomto veľmi "divný" on musí mať svoj kľud, raňajky a žiaden zhon. je schopný prepochodovať 12 hodín v kuse ale v kľude a bez zhonu. takže ja urobím plán a manžel ak má čo jesť a čo to vidieť tak je spokojný a kľudný. len ho nikto nesmie súriť a nútiť.

alexa27
4. feb 2008

tak to uplne chapem, ja tiez uprednostnujem, ked ideme sami, ale toto nebude ten pripad, tu urcite pojdeme vacsia partia. no ved vyzistim a zajtra dam vediet 🙂 .
papa zatial, nemam tu dnes sefa, tak zdrham domov 😉 .

drobec123
4. feb 2008

ja som este v londyne nikdy nebola, takze budeme cakat od vas veeeeeeeeeeelky report !
v kazdom pripade si to zasluzite tak si to musite aj uzit !!!

bobess
4. feb 2008

drobec - v júni tam zatiaľ nikto nejde ... takže 😀 😀 😀 aj ty teda Vy si to azslúžite ...

a čo už nepadáš domov ???? čo si o tebe budú myslieť že chodíš domov len spať????

drobec123
4. feb 2008

v juni planujem portugalsko 🙂 londyn musi pockat ....
no svokrovci su na veceri, drahy je na ceste po mna takze ci sa mi to paci alebo nie, musim o chvilu odist .... budete mi chybat, neviem vobec ci zaspim bez vas 😉
inas bobess mne sa ta knizka od Viewegha pacila, bola taka ina a zvlastna ... a precitala som ju veeeeelmi rychlo ....

bobess
4. feb 2008

presne tak bola iná a zvláštna, ale nejak mne nesedela. nejak viewegha už nemusím. mám ho rpečítané skoro všetko, tkaže už sa mi zdá že jeho knihy sú úchylné .. sexuálne, nejak sa mi zdá že život nie je len o tom jednom

a dobrú noc, ja už tiež zachvíľu idem, keďže asi mám teplotu ...

weja
autor
5. feb 2008

dobre ranko, vy ste tu vcera naplanovali dovoleniek... 🙂
ja bohuzial nebudem mat dobre spravy - dnes rano teplota o cosi klesla, takze predpokladam, ze dnes-zajtra dojde mrcha 😠 ☹ nejdem sa ani rozculovat, este dobre, ze som zbytocne neminula tehu test... 😖
... a este dnes do toho ten dlhy meeting... 🙄 😠
dufam, ze vy budete mat dnes lepsi den...

bobess
5. feb 2008

weji- to mi je ľúto, ale zase aj ty stále hovoríš že čo ak ešte ... takže pozitívne mysli
čo sa meetingu týka tam fakt neviem nič pozitívne, možno iba to že si tam dáš nejaký dobrý čaj alebo kávu a hlavne že za pár hodín to máš za sebou ... a možno aj nejaké koláčiky budú 😀 😀 😀

weja
autor
5. feb 2008

bobess 😅 ten meeting je u nas, takze na kolaciky mozem rovno zabudnut a caj iba ak si urobim sama 😖
ale tak mas pravdu, este nie je nic stratene a pokial nepride ms, stale sa mozem tvarit, ze je nadej... 😉

jablonka
5. feb 2008

weji - nestracaj este nadej, uvidime aka bude teplotka zajtra 😉
a ten Londyn - keby ste chceli tip na pekny utulny hotel na dobrom mieste tak dajte vediet, my sme tam byvali ked sme boli v Londyne v r. 2006 a mozem len odporucit 🙂

bobess
5. feb 2008

no ja už hotel mám, priamo v centre. hlavne som sa nasmiala pri komunikácii s nimi, keďže všetci ma vystríhali kvôli tomu, že tam sú spoločné wc a kúpeľne a nech si určite na to dám pozor, takže en suite bolo prvé čo som si sledovala. uvidíme ako to dopadne - ale v Paríži sme mali super hotel, taký domáci útulný s raňajkami takže týmto štýlom som sa uberala aj ja a potom na vener.com nájdeš hádam všetko možného ... ále pre srandu daj tip možno mám ten istý

jablonka
5. feb 2008

my sme byvali v Hoteli Luna Simone na Belgrave road, kusok pesi z Victoria Station a pesi sme v pohode dosli aj k Westminsteru, London Eye, Buckinghamu...podla mna vyborna poloha a fakt utulny, velmi cisty hotelik s vybornymi ranajkami...mame pekne spomienky 🙂

maja.ka
5. feb 2008

ahojte 🙂
weji, nadaj umiera posledna, mrska urcite nedojde 😉
takze sa tu chysta vylet do Londyna, super, my sme tam boli koncom novembra a bolo super, rada by som si to zopakovala, mozno v lete tam pojdeme este raz 😵

bobess
5. feb 2008

aha tak to ja mám niekde blízko king´s cross vlakovej stanice oproti British muzeum, z letiska priamo máme spojenie na king´s a je to v strede všetkého, takže jeden de) to dáme do prava a druhý do ľava - myslím výlet

drobec123
5. feb 2008

no baby, ja mam depku .... vcera vecer sme zrusili prave nase portugalsko, teda este sme nemali nic vybavene ale dohodli sme sa ze nas to bude stat veeelmi vela peniazkov a za tu sumu uz mozme ist niekam inam pocestovat. len letenky by boli cez 20 000 SK a to je celkom dost. takze teraz nemam svetly bod na co sa tesit a je mi z toho smutno .... musim dnes nieco vymysliet !
weji, neboj sa teplota este nemusi nic znamenat, pokial nedojde mrcha, nic nie je stratene !

bobess
5. feb 2008

drobec Londýn čaká .... 😀 😀 😀
a svetlý bod ... čosi šiši ve´d za dva týžde budeš mať svetlý bod ... takže tešiť sa máš vždy na čo ... pozitívne dievčatá pozitívne 😀 😀 😀 hlavu hore a vpred ...
idem na jednanie - a určite budem mať super kávu a koláčiky ...to len aby som vás potešila, len škoda že budem musieť makať ako divá ... 😀

jablonka
5. feb 2008

drobec - a Sky nelieta do Portugalska? ved este popozeraj!
bobess - no my sme doleteli na Stansted a odtial busom na Victoriu, takze preto nam bol ten hotel vyhodny 😉 a British museum je naozaj jedinecne, ale to sa ani neda stihnut cele prejst, treba si trochu vyclenit co ta zaujima a chces vidiet a zamerat sa na to 😉
a musim povedat, ze ked porovnam Pariz, Londyn a Rim tak Londyn je jednoznacne najdrahsi fakt tie vstupy a metro je otrasne drahe 😠

drobec123
5. feb 2008

no neviem ci londyn moze splnit moje predstavy o letnej dovolenke, asi ani nie ..... na nejaky predlzeny vikend asi ano, ale ja fakt potrebujem vypnut a nabrat silu ... skusim sa pozriet po niecom "letnejsom" 🙂 bobess, co je to za stranka vener. com ?

alexa27
5. feb 2008

dobre ranko dievcata, tak po pomerne volnejsom vcerajsku, dnes zase makam, takze sa tu asi moc neukazem.
tak vam prajem pekny dnik 🙂

drobec123
5. feb 2008

jablonka, sky lieta len do malagy do spanielska. a to je uz tiez drahe ☹ ja som teda este nebola v londyne ale pocula som z kazdej strany ze je brutalne drahy ale krasny ........

jablonka
5. feb 2008

juuj, baby, v Malage som bola - na Costa del Sol, este ako teenagerka s rodicmi - a chcem sa tam vratit 😵 , je to tam nadhera, to sa neda s ostatnycm Spanielskom ani porovnat, tie plaze, hotely a vilky a obrovske krasne musle po celej plazi, vobec sa nemusia hladat, su velke ako dlan a doteraz ich mam v obyvacke vo vitrinke...vrelo tuto oblast na dovolenku doporucujem! 😵

weja
autor
5. feb 2008

no ste sa rozpisali... 😨 😉
musim povedat, ze taketo poznavacie zajazdy nesplnaju ani moje predstavy o letnej dovolenke... predlzeny vikend - to ano, ale v lete potrebujem more, slnko, piesok a pohodu 😎
my dovolenku zatial neriesime, ako som uz spominala, nechame to na Last minute, minuly rok nam to vyslo uplne perfektne a spokojnost bola maximalna... no ak budem tehu, budeme dovolenkovat asi len niekde pobliz...

drobec123
5. feb 2008

hej malaga je super, len my sme cestovatelia a nechceme byt len na jednom mieste a spanielsko uz celkom pozname. len z malagy do portugalska je celkom daleko a ako som spominala letenky su dost drahe. to by sa uz oplatilo ist cez cestovku a nie na vlasnu pest ...

alexa27
5. feb 2008

halo halo, kde ste? 😕 🙂

drobec123
5. feb 2008

ja som tu, ale vy ste sa niekde stratili 🙂

weja
autor
5. feb 2008

aj ja som uz tuuu... uz mam po meetinguuu, hura, hura... 😵
a vy tiez vsetky nejako "tuho" pracujete... 😕

drobec123
5. feb 2008

a ako to weji dopadlo ? kolaciky neboli ?
ja som zacala pracovat, dopoludnia som riesila velku noc .... ale nikomu ani muk, pls 😀

alexa27
5. feb 2008

drobec a co si naplanovala? 🙂

drobec123
5. feb 2008

lyzovacku 🙂 vsak ma uz poznate ... 😀
vy mate nejake plany ?

alexa27
5. feb 2008

😀 v Tatrach, ci niekde inde?
my zatial nemame ziadne plany, asi budeme doma a konecne si poriadne oddychneme, styri dni volna su uplne super predstava. a je dost mozne, ze pridu nasi, babka ma 16.3. narodky, tak to mozno spoja rovno s velkou nocou. uvidime este.