Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
5. feb 2008

no chceme ist do rakuska, tym ze sme teraz zrusili dolomity tak sme si povedali ze poriadna lyzovacka raz rocne musi byt, a kedze babo zatial na ceste nie je - asi nam chce dopriat zimne radovanky, tak to musime vyuzit 😀

bobess
5. feb 2008

takže tu sa veselo vymýšľajú plány na volná a dovolenky ... kurník že sa aj tá materská nedá len tak nejak zabookovať, oželela by som aj tých 25 tis. čo dávajú za prvé mimčo ... a ešte by som aj doplatila 😀
ináč drobec až dnes som inteligentne pochopila kde pracuješ (mne to fakt nedošlo) a veselo som s "Tvojími " kolegami komunikovala...
veľká noc u nás počas závierok teda nehrozí, ja ten sviatok moc nemusím
venere je rezervačný systém na hotel a ubytko po európe, celkom som sa s tým zabaviila pri rezerváciách a fakt nájdeš hádam všetko čo chceš

drobec123
5. feb 2008

no ani ja teda velku noc nemusim, preto som tento sviatok vyuzivala na navstevu svokrovcov, ale kedze teraz lieta nizkonakladovka a chodia tu oni veeeeelmi casto, tak sa vyhybam chodit tam. a 4 dni volna je naozaj dost volna aby sme si to uzili nejako. uz asi 4 rok chodime lyzovat do rakuska, pre mna to je fakt super relax a aj zabudnem ze je tento "uzasny" sviatok ....
ten system nepoznam, cudne, mrknem sa na neho ...

bobess
5. feb 2008

drobec a kam presne chodíte?

drobec123
5. feb 2008

stale inam, ale teraz sme boli dva roky za sebou Molltaler Gletscher. len uz tam chodi vela slovakov a cechov tak hladame nove miesto 🙂

bobess
5. feb 2008

no mne sa tiež zdá že do ápl chodí snáď každý ...

už sme tu zase len dve? ozaj čo teplota už vybehla?

drobec123
5. feb 2008

teplota je hore, po ovu ... no ale to este nic neznamena 🙂 len to ze ovu bola ale to som vedela a citila aj sama .... co ty, kedy ides na vec ? 😉

alexa27
5. feb 2008

ja som tu tiez 😉
my sme boli teraz na silvestra na moelltaler gletscher a za dva tyzdne ideme do dachsteinu, tam je tiez uzastne.
ale rada by som niekedy pre zmenu skusila Taliansko alebo tak.

bobess
5. feb 2008

v dachsteine som bola ja- bolo super, až na to počasie, ale to zase nevyberieš. ja by som tiež radšej francúzsko alebo taliansko - vraj to je zase obrovský rozdiel v porovnaní s rakúskom.

drobec-na vec sa ide až o týždeň ... tiež budem so svokrou na chate a potom sa dohrnie môj otec, takže to budú tiež rychlovky ... holt nemôžem im povedať že teraz potrebujeme súkromie ... a oni ajk naschvál si to vypočítajú na tie správne dni ... no proste kontrola 😀 😀 😀
práve mi pri nohách spinká malý psík - je zlatunký ... ako miminko - spí, papá, kaká - ale zase keď je hore tak behá jak ďábel, všetko ťahá, kuše, trhá - no proste šteňa ... ináč sa nerád mazná, čo je typické pre vlčiaka. retrievera by sme mohli kočíkova, obliekať, cuckať sa - tento je strážny pes už od malička ... a trošku smrdí - ke´dže je celý čas vonku... bože ako by som radšej takú vôňu toho miminka, mňam to je také úžasné ... dnes na audite tam bolo jedno mimčo a všetko tak pekne voňalo ...

alexa27
5. feb 2008

😵 😵 bobess, neboj raz sa dozkame aj voni mimca.
pofot noveho havinka a daj niekde foto, aby sme sa aj my pokochali 🙂

bezim uz domkov, cau a pekny vecer

drobec123
5. feb 2008

taliansko je krajsie, lacnejsie a aj ludia su tam prijemnejsi. skoda len ze na 4 dni to je trosku daleko ...
no ved nevadi, hlavna vec ze niekam ideme a ja mam opat usmev na perach.
bobess len aby sme z tych rychloviek neotehotneli 🙂 co budeme tym nasim deturencom rozpravat, ze ked bola babka u nas tak si vlastne vznikol 🙂

bobess
5. feb 2008

neboj, niečo im vymyslíme ...

bobess
6. feb 2008

dobré ránko
aké máme dnes na ráno novinky???

drobec123
6. feb 2008

bre ranko .... cakame na weju a jej teplotu ....

weja
autor
6. feb 2008

dobre raaanko 🙂
vy tu vzdy tolko popisete prave ked uz ja som na ceste domov... 😠 😉
no ja nemam ziadne novinky - ms nikde a dnes mi dokonca zasa vystupila teplota hore... 😅 Manzel do mna hned hudol, nech sa otestujem a ja som sa tiez uz nejako navnadila, tak som teda spravila test, ale bol negativny... ☹ 😖 takze nic... cakame dalej... 🙄
a co mate nove vy?

drobec123
6. feb 2008

weji, to je super, ze teplota je hore ... ten test to asi nepochopil ze cakas na // ciarky, neboj on sa polepsi !

bobess
6. feb 2008

weji - tak to sú celkom dobré novinky, jasné že // by boli lepšie ale dúfam že máš test aj na zajtra, keby náhodou !!!

weja
autor
6. feb 2008

drobec 😀 hej, nejako to nepochopil krepan jeden... 😠
bobess - mam este jeden test, ale s tym asi pockam aspon do piatku, ak sa veci nezmenia... je pravda, ze som nekupovala prave tie najdrahsie a super citlive, ale povedala som si, ze ak budem tehu, dve // mi ukaze aj lacnejsi... 😒

bobess
6. feb 2008

a teoretisky to zistíš aj bez testov keď tá "..." nepríde

weja
autor
6. feb 2008

no hej, ale ta "..." je potvora, mozno pride na 40DC a mna dovtedy porazi... 😠 za chvilu sa dopracujem k tomu, ze vy stihnete aj dva cykly, kym ja otocim jeden 😀 🙄

bobess
6. feb 2008

no weji neboj sa, akurát mi si to s drobcom prežívame 2x tak často - teda to čakanie a tie nervy ... 😀

alexa27
6. feb 2008

dobre rano 🙂 , tak ja som uz stihla rannu kavu so sefom. dobre mi padla, je to taky prijemny start dna, preberieme sice aj pracovne veci, ale predsalen to je take prijemnejsie na kafe ako len tak v kancoske 😉 .

weji, tak to je super, ze ti teplotka zase stupla a ked mas dlhy cyklus, tak test je este skoro robit, uvidis cez vikend, tfuj tfuj tfuj 😉 .

weja
autor
6. feb 2008

alex - to by ti bolo... ranne kavickovanie so sefom... ty betarka... 😉
no ved hej, necham sa prekvapit asi cez vikend... 🙂
bobess - ale ved ja sa tiez riadne nacakam.... 😀 najskor 20 dni na ovu a potom skoro tolko isto na ms... 😠 ach jo, tazky zensky udel - cely zivot na nieco cakat... 😉

alexa27
6. feb 2008

ja zas mam pocit, ze krvacam v kuse baby, tak si vyberte 🙄

a hej, kavickovanie mooooooze byt 😀

weja
autor
6. feb 2008

no sme sa tu stretli riadne pripady... 😅

alexa27
6. feb 2008

tak to hej, ozaj jedna lepsia ako druha 😅
mali by sme tu prizvat este niekoho extremne plodneho nech nas trochu usmerni 😉

bobess
6. feb 2008

mne sa zdá že všetci okolo sú extrémne plodní ...

alex ja som stratila niť, ja som myslela že ty tiež "čakáš" ako drobec a wejka a jablonka ...nie? akurát o bubátenku tiež nevieme v akom je "stave"

drobec123
6. feb 2008

mozem zavolat moju kamosku, ked chceli prve dieta, otehotnela na druhy krat, a teraz otehotnela na prvy a to ani nevie kedy je ovu, lebo koji a ma nepravidelne cykly. ale pripisujem to aj tomu, ze je v klude a nema nervy.... takze to ide asi jednoduchsie ....

alexa27
6. feb 2008

bobess, zhruba ano, ale moja mrcha tiez chodi ako sa jej chce, teraz cakam niekedy cez vikend, ale mam pocit, ze uz dostanem kazdu chvilu 🙄 .

drobec, mas pravdu, klud je asi zaklad, ale da sa to? povedz kamoske nach nam aspon virtualne posle nejake virusy, sak to neni mozne, ze stale ani jedna nic 😝

jablonka
6. feb 2008

weji - este vydrz, este je skoro na testovanie, skus cez vikend, ja verim na tvoje dve // 🙂
ja som asi tu ovulku cez vikend mala, teplota ide hore, aj ked nie tak uzasne ako weji, kuk:
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480
teraz mi zacina tiez to nechutne obdobie cakania, musim cakat nejake dva tyzdne...boze, to mi ubera normalne zivotne sily!!! 😅
inak neviem ci to ma suvis, ale mrcha mi naposledy prisla po prvom poctivom cviceni Mojzisovej a ovulka nabehla zasa po druhom poctivom cviceni /medzitym som vynechala koli Diankinej chorobe/
weji - ze je to trapenie s dlhymi cyklami? chapes ake to mam ked mam 50 - 60 dnove?