• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
autor
no ja sa uz vsetkeho chytam - kedysi som sa nevedela donutit zacat merat BT, teraz uz spekulujem aj nad ovu testami... :sweat_smile: no co - bieda donuti... :pensive: ja totiz nemam v tej ovulke doteraz jasno, zakazdym sa nieco domrvi a ja potom len dufam, ze bola ozaj vtedy... :angry: no ak som este neskrachovala na tehu testoch, tak mozem na ovulacnych... :sweat_smile: :rolling_eyes:
12. feb 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem či je ešte niekto zodpovednejší ako Vy ... to určite nie je v tom, možno skôr naopak :frowning2:

čo sa skrachovanie týka - dala som si prísny zákaz kupovať testy, takže už netestujem , proste keď nepríde tak nepríde ... tiež som z toho šedivá - nebyť blondýna tak už som na farbách :grinning: a teda nemienim podporavať farmacuetické firmy ani drogérie ... radšej si kúpim niečo na seba ... ozaj cestou sme sa stavili v Martine v ecco a kúpila som si 3 topánok, manžel 2, a svokra tiež 3. Okrem toho som si kúpila košele a nohavice, takže ma ľahšie živiť ako šatiť, ale čo - čomu inému sa už poteším, nie?

a ešte sa teším na víkend, prídu naši - teda mama so ségrinou rodinou a otec sa k nám chystá už vo štvrtok - treba už totiž robiť na zahrade, tak príde :grinning: . rozhodla som sa "ušetriť" aj na rešitke a tak navarím, strašne sa teším ...
12. feb 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bobess - no super vikend sa crta pred tebou... :slight_smile: to potesi take rozptylenie, clovek aspon pride na ine myslienky...
ja som si uz tiez povedala, ze netestujem, ale hlavne, ze testy nakupene uz dopredu, takze ked v den ocakavenej ms sa BT stale drzala hore, hned som trielila do kupelne testovat... :rolling_eyes: ach jo... som nepoucitelna... :pensive:
ale dnes som objednana ku kadernicke, spravim si radost aj ja... :slight_smile:
12. feb 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobess, tak to znie ako uzasny vikend, uplne rodinna atmosfera sala z tvojho prispevku :slight_smile:
drobec, este som ti zabudla napisat, ze som vcera zacala citat tvoju knihu. je skvela. zatial sa mi velmi paci :slight_smile: .
12. feb 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vy ste to tu dnes rozbehli :slight_smile:
ja som dnes nemam velmi dobru naladu, tak si ma velmi nevsimajte :rolling_eyes:
ten pondelok by som rada prisla na stretnutie, moze byt ten Aupark?
12. feb 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka a čo sa stalo?
12. feb 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka, co sa deje?
aupark moze byt, jasne. okolo 18.00?
12. feb 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem... aj ja sa rada prídám na stretko....miesto a čas mi vyhovuje.

už druhý krát sa snažím poslať príspevok... ten prvý bol tak na štvrť strany o mojej dnešnej "pozitívnej" návšteve u lekárky.... nechce sa mi to opäť písať, ale podľa mojej Dr. som zdravá ako rybička... nič mi nie je... a mala som prednášku o mesačnom cykle ženy a ako vzniká babatko (aj s obrázkami)..... asi tak... už mi len samopal dať do ruky a neviem či by som sa zdržala..... :slight_smile:

jablonka nesmúúúúúúúúť.... musíme dať všetky hlávky hore ... a byť tu jedna pre druhu....veseléééééééé bruškáááááááá... veseléééééééééé bruškááááááá a donich mimuškááááááááááááááááááááá :grinning:
12. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko -takže 60 dňové cykly sú ok?????
ja som ťa nepochopila ... som blb a vraj na metarskej sa blbe, tak ja fakt už nebudme mať z čoho
12. feb 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááááno podľa mojej dokiny som ok...... po prednáške, ultrazvuku a pod. sa ma spýtala , či chcem vyvolávačku, takže ked som si ju vypýtala som ju dostala.... a že mam prísť na konci februára, lebo mi vzniká nárok na ročnú pravidelnú prehliadku... a moje vyšetrenie bolo ukončené... takže nová doktorka to istíííííííííííííí :unamused:
12. feb 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, tak to by si asi fakt mala zmenit doktorku, 60-dnovy cyklus predsa nemoze byt ok :astonished:

sa tesim na pondelok :wink: , ja mam dnes lepsiu naladu, vcera mi bolo hrozne, ale dnes som sa uz zase nejak nastartovala :sunglasses:
12. feb 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som zabudla... sa tam rozplývala ako perfektne jej ukazuje ultrazvuk obrázky... videla moje malinké folikuly... aj sestričku zavolala , aby jej ukázala ako to je krásne vidieť, že by to od toho prístroja nečakala... ja neviem, či bola dnes ona nahúlená, ale ja som z údivu nevychádzala počas celej prehliadky
12. feb 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka - no taaak... usmev na tvari a optimizmus v hlave... to je zaklad... :wink:
bubatenko - fakt neuveritelne :sweat_smile: clovek nevie, ci sa ma smiat alebo plakat nad takouto "odbornostou"... :rolling_eyes: mala si sa spytat, ci si tie obrazky nemozes pozicat domov, lebo aj manzel sa chce "poucit"... mam pocit, ze si z nas niekedy tito doktori robia srandu... :angry:
12. feb 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: bubatenko, tebe dnes ide :grinning:
.....ale tak mozno ti fakt vsetko dozrieva tak ako ma, len to dlhsie trva :confused: .....ked tam tie folikuly videla.......a ty si uz bola na tej folikulometrii, tak ako chodila jablonka?
12. feb 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
holkyyyyy... ja som teraz naaaahodou zistila, ze dnes mame 3.vyrocie ako sme s drahym spolu... :sunglasses: :dizzy_face: a on je chudatko v sluzbe, tak ani romantika nebude... :frowning2: esteze sa vecer vrati, musim mu prichystat dake prekvapko... :dizzy_face:
12. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za poklonu :grinning:

no ked mi robila ultrazvuk tak jeden kandidát bol uplne, že nadherný 1,2*1,8 mm.... že čakam na malých bojovníkov, lebo idem prasknúť, asi tak :slight_smile: .... vieš alex... jedna vec je, že rastie a druhá, aby praskol... no uvidíme, teraz ako mi pichla agolutín predpokladam, že by sa to malo celé urýchliť.... tak budeme snažiť ako draci.....
12. feb 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, baby nic strasne sa nestalo, den zacinal ako "den blbec", ale uz to bude dufam len lepsie, chystame sa s kamaratkou na obed, my sme uplne rovnaka skupina, tak dufam, ze sa mi zlepsi nalada na cely zvysok dna :slight_smile:
mimochodom, nevie niekto z Vas o mieste pre pravnicku, ktora ma prax na sude aj v poistovni a vie vyborne anglicky?...to je moja kamaratka a konci jej u nas zmluva k 1.4.08 :frowning2:
bubatenko - ja tomu teda dobre nerozumiem ze s takymi cyklami - vies ze aj ja mam take dlheee - je to OK? :confused:
a riesit to vyvolavackami? :confused: ked chce clovek otehotniet? :confused: nehovorim, normalne by mi take cykly vobec nevadili, este by som bola rada ze nemam casto mrchu :sweat_smile:
a potom akoze kedy by mala byt ovulacia? kolkaty den pri takom cykle? :confused:
12. feb 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved o to ide, ze tie folikuly rastu, rastu a neprasknu :frowning2:
ja ked som chodila na folikulometriu, tak tiez mi folikul narastol, ale nakoniec zrejme nepraskol, lebo o par dni uz nebol a nebola vidiet ani nejaka tekutina, co po prasknuti ostane...a teraz podla grafu to bolo to iste :angry:
12. feb 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka však práve, ale už sa nejdem vyjadrovať k mojej lekárke.... som sa len utvrdila v tom čo som už dlho chcela a to ju rýchlo zmeniť......
12. feb 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi zmena bude najlepšia ...
mne sa niekedy zdá že lekári z toho majú takú prču, keď sa takto trápime ...
mne tiež v práci niektoré problémy klientov (napr. hľadá dva dni 10 korún v účtoch) a volá mi každú hodinu čo a ako, tiež mi je na zasmiatie ale viem že jemu to vadí, tak mu tých 10 korún pomôžem nájsť. nestaviam sa k tomu, že je to ok, alebo čo ja viem čo. a to sú len nejaké blbé účty ???
12. feb 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde steeee? :confused: ja som uz aj napapana a vas nikde...
poobede zas ideme s kolegynou - tou tehulou - preberat tych jej zakaznikov... :rolling_eyes: neeeechce sa miiiiiiiii do tohooooo........ :confounded:
12. feb 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s bohom, tak nech ti to rychlo ubehne weji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mam na poobedie toho tiez dost, mam tri mitingy a medzitym este nejaku administrativu....uz sa tesim na vecer :rolling_eyes:
12. feb 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, ja som bola cele dopoludnie mimo office, az teraz som si vas docitala. tak bubatenko, ty si dnes dobra ! som tu pred tym monitorom vysmiata ako leco :slight_smile: no este ze mas zdravy rozum a vies ze toto je naozaj len zly sen ... bez od tej lekarky prec !!!
12. feb 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz som zasa tuuu... je to o nervy - tam rychlo rychlo prebrat co najviac, potom mi moja robota stoji... :stuck_out_tongue_closed_eyes: z kazdej strany niekto otravuje :angry: tak som si povedala, ze kaslem na nich a idem chvilu konikovat... :sunglasses:
a vas zasa nikde... :confused:
12. feb 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, len je tu nejako prazdno ....
12. feb 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už späť zo sona, a to by som nebola ja keby bolo všetko ok. už som si poplakala ale fakt nič sa mi nedarí.
na chvíľu sa odmlčím ...
12. feb 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobess, co sa deje ?! :slight_smile: aby sme si poplakali spolu ...
12. feb 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, uz som tu aj ja. bobess, co sa stalo?
12. feb 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac alex, som rada ze sa ti knizka paci, je velmi zvlastna ale zaujimava
12. feb 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, je tak zvlastne pisana, uplne inak ako sme zvyknuti v pripade kvazi lubostnych pribehov, ked sa to tak da nazvat. normalne rozmyslam, ze si ju kupim :wink: . dnes vecer budem pokracovat v citani, vcera som zvladla len styri kapitoly

bobess, dufam, ze v pondelok aspon prides na stretko? :confused: bolo by nam bez teba smutno :pensive: .
12. feb 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok