Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
13. feb 2008

weji, asi zacnem sledovat krcok aj ja .... par krat som to skusala, aj sa mi zdal rozdiel len som nikdy nevedela ze kedy ma aky byt ....

jablonka
13. feb 2008

jeej drobec dikii 🙂 asi skor do nejakej spolocnosti koli platu, lebo ma hypoteku, lebo do advokacie by aj isla, ale koncipienti naju bezne okolo 10000 v hrubom, takze o nicom 😅 - chuda, uz si aj posiela CV na miesta asistentiek, lebo si nemoze dovolit zostat bez prace 😖
weji - myslim ze je to opacne - makky a pootvoreny krcok je nizko /plodny/ a tvrdy a zatvoreny je vysoko, tazko sa dociahne /neplodny/ 😉

weja
autor
13. feb 2008

jablonka - nie je to opacne, urcite je to tak, je o tom pisane aj na tej ceskej stranke o merani BT... 🙂 ved aj pocas tehu je krcok tvrdy a predlzeny - pruser nastava, ked sa zacne skracovat...
alex - tak este raz zhrnutie - ked je plodne obdobie - krcok je makky (vraj ako pera), skrati sa a je posunuty vyssie, preto ho tazsie nahmatas...
ked je po ovu alebo po ms, krcok sa zasa predlzi, lahsie nahmatatelny a je tvrdy (ako spicka nosa)... inak je to celkom dobry priznak - ked ms stale nechodi, skuste si nahmatat krcok - ak je makky - ms pride... ale ak je tvrdy, tak mozte chystat tehu testy... 😉
aj mne sa moj zdal skor makky, ale nebola som si ista, ale teraz, kedze mrcha dorazila, tak uz viem, ze moj pocit bol spravny... 🙂

jablonka
13. feb 2008

fakt weji, je to tak ako pises, doteraz som zila v omyle 😅
ja som vzdy mala ale krcok nizko a makky alebo vysoko a tvrdy 😕 😀

bubatenko
13. feb 2008

tak teraz som aj ja z toho jelen..... ja som mala taký istý názor ako jablonka.. a aj skúsenosť.. vzdy ked som mla dostať sa mi posunul dozadu, že som an nedočiahla naň a ten otvor krčka stvrdol a potom som ho mala v predu a mäkký.... ja už fakt neviem.... jablonka chnapeš tomu, lebo ja už fakt nie 😠

weja
autor
13. feb 2008

jablonka 😀 ved to, ze ako to spravne urcit... 😅 ale vsade pisu, ze to chce len prax, tak snad do toho prideme... ja uz tiez teraz trenujem kazdy den, ci ho nahmatam... ako vravim, s tou tvrdostou/makkostou mam aj ja problem, ale uz celkom dokazem rozoznat aspon to, ci je hore alebo dolu... 😀 😉

smejko1
13. feb 2008

ahojte - ja som si cely mesiac priebezne hmatala a NIC som nenahmatala - myslim tym, ze necitim zmeny a ani maksie tvrdsie.... sa mi zda, ze tam nedociahnem nijak........ som z toho jelen

weja
autor
13. feb 2008

no vidim, ze problem s krckom mame vsetky rovnaky... 😀
ale nic to... chce to len cvik... 😉

alexa27
13. feb 2008

mozno mame kratke prsty 😀 😀

alexa27
13. feb 2008

haloooooo, kde ste vsetky? 😕
mne sa zdala brutalne vtipna moja posledna poznamka a nikto sa tu nesmeje? 🙄 😅 😀

idem za pol hodku robit skolenie nasim budgetarkam ako maju vyplnat formulare na schvalenie investicii, sa tesim, taka prijemna zmena v kazdodennej rutine. sa tu s tym hram cely den, som im pripravila aj hand outy 😅 .
ked raz budem velka asi budem ucitelka 🙂

drobec123
13. feb 2008

alex, urcite to bude v tom ! 🙂

alexa27
13. feb 2008

no hura, konecne je niekto ku mne solidarny 🙂 .

uz som vam hvorila tento vtip?

sedia dvaja manzelia v restike a zena sa zrazu zagebri a hovori: "no do kelu, vyzeram ako prasa 😖 " a muz na to:
" no a este si sa aj zagebrila 😠 "

ked som vam to uz pisala tak sorry, ale som si na neho teraz spomenula a je mi strasne smiesny 😀 😀

drobec123
13. feb 2008

alex ty si potvora !!!!! a co budes ucit ? ako vyplnan formulare, no tu poviem to je fakt umenie !!!!! ty budes potom milionarka !!! 😀

alexa27
13. feb 2008

boooooze baby, mne dnes zase hrabe, ale je to urcite lespie ako ked som vcera ci kedy mala depku 😅

alexa27
13. feb 2008

musim im spravit jasno, v ktorom pripade maju davat aky budget, ktore verzie budgetu a podobne, je to dost komplikovane a hlavne kazdy si to vysvetluje po svojom, tak im to idem zjednotit, nech to vsetci robia rovnako. budem sa zase citit dolezito 😅

drobec123
13. feb 2008

alex ale ved ty si dolezita !!!!! a sa mi paci ked ti hrabe !

jablonka
13. feb 2008

aleeex - dnes mas super den 😉
a ten vtip si nam uz pisala, dokonca som ho aj citala v SME, tusim v rozhovore so Sulikom 😉
no ja dnes budem dlhsie v robote, asi do pol siestej...boli casy ked som byvala fakt casto velmi dlho v robote, aj do desiatej, ale zistila som, ze v nasej firme sa to neocenuje, prave naopak ☹ /nemyslim tym len financne/ - tak vzdy si poviem, ze cas s mojou Diankou je mi najdrahsi a to je napreplatitelne 🙂 ...preto uz od isteho casu neostavam dlho

smejko1
13. feb 2008

uz som to pridala aj do mojej temy, ale neda mi neskopcit to aj Vam sem... ked si tu 2. citam stale sa rehlim

1.,jedna moja byvala kolegyna na prvej gyn.prehliadke sa na prikaz vyzliect- vyzliekla uplne do naha. /dr.hladel ako puk,ked mu tam vosla/.

2.,dalsia kolegyna na prvej gyn.prehliadke mala vyliezt na kozu,len nevedela ako??tak na nu vysla,dala sa na stvornozky,a to sa este tvarou otocila k lekarovi!ona mu normalne hladela do oci,a zadok mala vystrceny hore.-hotova kaskaderka. gyndosi fakt mozu pisat komedie./toto sa stalo cca 30r dozadu,asi chybala sex.vychova/ ked nam to zeny rozpravali,cikali sme od smiechu.

drobec123
13. feb 2008

jablonka .... mas uuuuuplnu pravdu, ved pozrime sa na to ako som dopadla ja, byvam tu od vidim do nevidim a co z toho mam ? nahradia ma 🙂 takze po novinke ktoru mi povedal sef som sa v tom potvrdila aj ja. skoda len ze ja mam oficialnu pracovnu dobu do 17.30 ....

jablonka
13. feb 2008

drobec, na viacerych miestach to funguje bohuzial tak, ze neschopnych sa zbavuju tak ze ich vykopnu vyssie 😠

weja
autor
13. feb 2008

alex - ty si dnes pojedla vtipnu kasu...? 😅 ale jasneee, skolenia su dolezita vec... 😎
smejko - tieto zazitky su fakt dobreee 😀 si to neviem predstavit, ze by niekto cosi take spravil este aj teraz... 😀
no ja prave naopak - teraz este len zacnem tvrdnut dlho v robote - ani neviem dokedy dnes budem... 🙄 no uz sa to zacina... som zvedava, ako to budem vsetko stihat... 😖 sorry za tento moj pesimizmus, ale fakt som z toho kvanta roboty znechutena a to sa len zaucam... 😠

alexa27
13. feb 2008

uz som naspat 😀
som ich vyskolila az sa im z hlav parilo 😀

jablonka, jasne, ze Di je najdolezitejsia. ziadna kariera na ukor rodiny za to nestoji.

jaaaj baby uz sa mi nic nechce, mam nejaky utlm, asi som minula vsetku energiu na tom skoleni 🙂 .
ale na stastie sa stretavam s kamoskou, teda so smejkom vlastne, keby ste chceli vediet sme spoluziacky z gympla, tak sa uz hrozne tesim, lebo to nam je vzdy velmi veselo, ked sa stretneme 😀

drobec123
13. feb 2008

no vy sa mate, vy dve smejka 🙂 kam mate namierene ? ja mam dnes tiez stretavku s exkolegynkami tak sa tiez tesim ze sa vykecam ..... 😝

jablonka
13. feb 2008

ja uz len cakam kedy pojdem domov...to hrdlo ma strasne boli, aj usi zacinaju ☹
vyzera to ako keby sme boli nejaka chorlava rodina, ja to fakt v poslednej dobe nechapem ako sa to stale okolo nas toci, lebo vzdy sme byvali zdravi, aj Dianka pokial nenastupila do skolky 😖

drobec123
14. feb 2008

dobre ranko ! a mame tu stvrtok, uz sa tesiiiiiiiiiiim !!!!
jablonka dufam ze si tie naznaky bacilov prekonala a je uz lepsie.
inac mne sa dnes tak strasne nechcelo vstavat a hroooozne som ospala aj teraz.

bubatenko
14. feb 2008

dobré ránko prajem a pekne prežitý valentínsky deň ,,, 😉
jablonka dúfam, že sa ti dnes polepšilo a cítiš sa už lepšie... 🙂
Dúfam, že sa Bobess dnes ozve.... lebo už začínam byť nervozna , hmmm 😒

weja
autor
14. feb 2008

ahojteee,
tak ako dopadli stretavky? 🙂
jablonka - dufam, ze tebe je uz lepsie, hadam sa ti podari zazehnat tu hnusnu chorobu uz v zarodku... 😠
ozaaaaj - ja mam konecne dohodnuty termin u tej novej doktorky 😵 sa tesiiiiim...!!! dufam, ze bude za nieco stat a ze sa ma ujme... idem tam na buducu sobotu, tak som zvedava...
jablonka - folikuly sa pozeraju nejakym specialnym pristrojom? nedaju sa vidiet aj na UTZ? 😕

bubatenko
14. feb 2008

drobec nápodobne... aj som si poležala dlhšie, ale môj vždy duchaprítomný mangelík ma vždy odtial vykopne, aby som neprišla neskoro do prace, lebo ja by som tam ležala doteraz

weja
autor
14. feb 2008

bubatenko - tebe prisli tie testy, co si objednavala z lacnychtestov.cz? Lebo jedna baba v inej teme pisala, ze sa jej vobec neozvali... ja by som ich aj objednala, ale neviem, ci su spolahlivi... 😒
bobeeeeeeeess - kde siiiiiiiiii? nestras nas a prid nam povedat, co sa vlastne stalo...? 😨

bubatenko
14. feb 2008

weja... mne merala veľkosť folikul pomocou UZV.... neviem ti povedať, či existuje nejaký špeciálny prístroj....