Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
14. feb 2008

weja ja nemam s nimi problém.. . do jedného týždňa od objednania som ich vždy mala.... 😒

weja
autor
14. feb 2008

fakt? no tak to si mozno objednam... chcela by som totiz ovu testy a tam to vychadza ozaj najlacnejsie...
ozaj, nepoculi ste o tom, ze uzivanie urcitych liekov na plodnost moze mat vplyv aj na ovu testy...? 😕 tak ma napadlo, ze ak by mi ta nova dr. nasadila Duphaston, ci je tiez povazovany za jeden z takych, co to mozu ovplyvnit...
tak dobre, ked sa to da merat aj pomocou normalneho UTZ... to by mi uz teoreticky mohla povedat, ako na tom som s folikulami... 🙂 joj, ale to uz predbieham, este ani neviem, ci ma vezme... 😒

bobess
14. feb 2008

dobré ráno
tak som sa trochu pozviechala ale dobré to teda nie. prosím vás o pochopenie že si môj zdravotný stav v tomto ohľade nechám len pre seba s manželom a nebudem tým zaťažovať nikoho iného. pravdou je ale že mi nezostáva nič iné ako ísť ďalej ... a stále to teda nie je až také zlé ako by mohlo byť 😖
je len zvlášte že z cca 12 vecí kt. nesmiem 2 ovplyvniť neviem a jedinkú jedninkú musím len zredukovať a ostatné ani len nerobím, takže akurát zase pekne pochudnem. tie dve veci sú vek a že nemáme ešte mimčo, takže s jednou fakt nič nenarobím a s druhou - čas tiež nevrátim, že?
no dnes je ale valentína takže si idem kúpiť tulipánky a ideme na obed s manželom na naše miestečko. už sa docela teším. večer divadlo - no a cez víkend prídu naši, takže aspoň musím ráno vstať a mám sa na čo tešiť ... aj takéto drobnosti trochu pomôžu ...
všetkým krásneho Valentínka a aj keď je to sviatok zaľúbených ale nebude na škodu Vám odkázať že Vás mám rada (zase to nepreháňajte - len ako kámošky 😀 😀 😀 )

alexa27
14. feb 2008

dobre ranko,
bobess, chvalabohu, som rada, ze si sa ozvala a jasne, ze tvoje sukromie je tvoje sukromie a nikto z nas ti ho nebude narusat, len sme sa o teba bali, aby sa ti nieco nestalo.
tak si krasne uzi valentina a aj my ta mame rady ( a neboj, tiez len ako kamosky 😀 ).
zelam nam vsetkym, aby sa nam uz konecne zacali gulatit bruska od malych pokladikov 😵

weja
autor
14. feb 2008

bobeees - no teda... som rada, ze si sa ozvala a ze si relativne ok... Jasne, ked nechces, nehovor o tom, ale keby nieco - sme tu... 🙂 drzim palce, nech vsetko dobre dopadne 😉
AJ JA VAS MAM VSETKY RADA...! 😵 😀 Krasneho Valentina prajem 😉 ja som uz darcek aj dostala... 🙂

alexa27
14. feb 2008

jeeej, weji, super a cim ta muzik prekvapil? 😵

drobec123
14. feb 2008

halo halo .... no bobess vitaj medzi nami. do not worry, ved kazda z nas mame nico o com nechcem hovorit a musime si to riesit same doma, to je jasne, a uplne pochopitelne .... len keby nieco sme tu, aspon takto virtualne 😉
weji, co si dostala ? ja mam tie listky na Morcheebu a velku Lindt cokoladu pre mojho draheho, a aj to je uz viac ako sme doteraz zvykli dat, ale urcite sa potesi, podla mna tej cokolade najviac 🙂

bubatenko
14. feb 2008

bobess... ahoooj.... len aby si vedela, že na teba myslíme.... a budeme tu vždy pre teba 😉
weja prezrať... my baby sme strááááášne zvedavé.... som zvedavá, čo mňa poobede čaká.... 🙂
aj ja vás mam rada, mooooc ....... 😵

weja
autor
14. feb 2008

jaaaj, ake zvedave... 😀 no normalne ma prekvapil - hodim vam k tomu aj obkec: takmer kazdy mesiac som si kupovala Emmu, lebo ked som niekde cakala, tak je to fajn citanie na rozptylenie... a sem-tam tam boli aj vselijake darceky a tak... a drahy len tak spomenul, ze preco si ju uz rovno nepredplatim, ved aj tak ju skoro zakazdym kupujem a takto by ma to vyslo lacnejsie... ale ja som to nejako neriesila, kaslala som na to... a dnes mi povedal, ze mi to predplatil on na Valentina, aby som si kazdy mesiac spomenula, ze ma velmi luuuubiiii.... 😵 😀 😀 no zlaty.... 😵 fakt som to necakala, davame si vacsinou len skladkosti... ja som mu tiez kupila len oblubenu cokoladku... 😅

weja
autor
14. feb 2008

ozaj bubatenko - este k tym ovu testom (ja som dnes otravna 😀 ) nepamatas sa uz, kolko si platila v Sk? a pripocitali ti len tych 25 Kc za bankovy prevod?
Musim prepocitat, co je lacnejsie, lebo aj na slovenskych strankach som zopar ovu testov nasla... 😕

jablonka
14. feb 2008

Krasneho Valentinka vsetkym 🙂
bobess - som rada ze si sa ozvala, samozrejme tu vsetky respektujeme tvoje sukromie, drzim ti place aby vsetko bolo OK a presne ako povedali baby - keby nieco, sme tu pre teba 😉
weji - folikulometria sa robi vaginalnym ultrazvukom, trva to minutku - pozrie, zmeria a hotovo 😉
ja som dnes dostala mrchu, tak ked je uz dnes ten Valentin tak nech je uz echt cerveny 😀 , ale nie som nejaka smutna, lebo podla grafu to bolo jasne a aspon som neminula na testy a dovtedy nez pojdeme do Piestan mam po nej 😉 ...verim ze dalsiu mrchu dostanem az tak o dva roky 🙂
ja som mala vcera prve prijemne prekvapko ked som prisla domov a bol super poupratovany cely byt 🙂 , manzel bol s Di v Auparku, tak som isla hned pod sprchu, zabalila som sa do zupana a lahla som si, potom pred siedmou prisli a hned ako ma muz chytil zhrozil sa aka som horuca - mala som horucku, tak som si dala Paralen a okolo pol deviatej som zaspala a rano som dostala nadherne tulipany /neviem kde ich schovali 😅 / a Lush kozmetiku a od Dianky dve srdiecka - pernikove a vlastorucne vyrobene, dnes rano som sa velmi neponahlala tak sme sa stiskali v posteli a v klude spolu naranajkovali 😵 ...jasne ze aj Dianka dostala od tatina tulipaniky a odo mna spolu dostali cokoladu, na kazdej je polovica srdca a spolu tvoria jedno srdce...lebo to na nich presne sedi, oni dvaja su cele moje srdce 😵
tolko romantizmu na rano 😀

weja
autor
14. feb 2008

jablonkaaa 😵 to je kraaasne... vy ste mali echt romanticke ranecko... 😉 to je pekne... mne sa strasne rata, ked ocko nosi kvietky aj pre malu dcerku - to je take mile gesto, ze ju nepovazuje len za decko, ale ze je pre neho mala slecna... 😵 podla mna to zeny vedia ocenit uz v takom mladom veku... 😀

drobec123
14. feb 2008

jablonka, az mam zimomriavky ked si citam co si napisala ! uplne krasne si to opisala a je nadherne ze mate taketo stastie spolu ze sa vsetci lubite ....

alexa27
14. feb 2008

weji, super, manzelik je zlaty.
jablonka ani neviem co mam povedat, krasne valentinske rano si zazila, .....som si teraz trosku rozmazala mejkap 😵

jablonka
14. feb 2008

jeej, baby dakujem, uvidite ked budete mat deticky budete zazivat to iste a ja sa uz len budem jedovat s pubismi a manzelom, ktory si po tolkych rokoch ani nespomenie kolkateho je 😀
weji, aj teba teda manzelik krasne prekvapil, ja si vzdy cenim ked sa nasi drahi unuvaju rozmyslat nad tym co nam spravi velku radost a nekupia hocico len aby to mali vybavene 😉
ja som vzdy hrozne chcela nieco z Lush, som do toho obchodu chodila cuchat, tak mam z toho velku radost ze nieco vyskusam 🙂

bubatenko
14. feb 2008

jablonka máš super rodinu ako z rozprávky..... veľmi ma to dojalo.... 😉
weja musím pozrieť na VBÚ... lebo som platila kartou a tam mi to neukázala, akým kurzom to preratávajú... dám ti vedieť zajtra....
jablonka... teraz ti došla ukážkovo mrcha, nie? Po koľkatích dňoch ak sa smiem spýtať.... myslíš, že to kvôli clostilu?

drobec123
14. feb 2008

weji, myslim ze na buducu sobotu je nas den, obidve ideme na vysetrenie ... ja uz teraz bojim bojim 😖
no vyzera ze cerveny Valentin nebude len u jablonky, o chvilu sa k tebe pridam ! rozhodla som sa ze dnes idem skusit vybehnut do tej lekarne, aby mi namiesali bylinky aby som ich mohla zacat pit po mrche .... alex ty uz pijes ?

alexa27
14. feb 2008

ee, mne skonci mrcha az tak cez vikend ratam 😝

alexa27
14. feb 2008

drobec a ty mrcha este stale nic? nechces testnut? teploty mas stale dole? kedy vlastne cakas?

drobec123
14. feb 2008

alex, ved som vyssie napisala ze budem mat aj ja dnes cerveny den, uz kazdu chvilku, uplne zbytocne by som testovala a minala peniazky na testy ! teplota dole, a podbrusko hovori ze cakaj ma cakaj ma 🙂 ale kedze ma caka vysetrenie nestracam nadej, aj tak som nechcela aby sme mali babatko v oktobri 😀

alexa27
14. feb 2008

tak zelam nech ti cim skor skonci, nech mozes zacat pit cajik a tehulkovat rychlo 🙂

jaaaaj, som taka hladna, ale nepredvidavo osm slubila kolegovi co isiel k doktorke, ze ho pockam a pojdeme spolu na obed a on stale nechodi ☹

bobess a v pondelok prides?

jablonka
14. feb 2008

mne prisla na 34 DC, co spada do 33 dnovych cyklov co som vzdy mavala, neviem ci tomu pomol Clostil, asi ano 😉
teraz by som mala take novembrove baby okolo Katariny, to by som veeelmi chcela 😵
myslite ze mam doktorovi ukazat ten moj graf, ci mam brat dalej Clostil v tych istych davkach? lebo sice mrcha super, len taka malickost - ovulka neni ☹

alexa27
14. feb 2008

jablonka, urcite mu ho ukaz.
tfuj tfuj tfuj tak nech to vyjde okolo tej Katariny 🙂

bezim uz konecne na obed, caute zatial

weja
autor
14. feb 2008

drobec - ozaaaj... tak to si budeme navzajom drzat palce... 😵
inak az teraz som si vsimla, ze sme viacere na startovacej ciare - ja aj alex mame mrchu od vikendu, jablonka uz tiez, drobec uz mozno coskoro... dame si preteky, ktorej dorazi skor ovu? 😀 😀 😀
jablonka - ukaz mu ho, za to nic nedas... 😉

jablonka
14. feb 2008

weji -aj man to napadlo, ze sme na tento cyklus dost rovnako, asi je to dobre znamenie a naraz si objavime aj // 😵

jablonka
14. feb 2008

a ked si dame preteky, tak sa hlasim dopredu na posledne miesto 😅

alexa27
14. feb 2008

no ja budem rada, ked sa budem moct vobec na nejake miesto prihlasit 😅 .........som zvedava ci bude nejaka ovu 😝

bubatenko
14. feb 2008

☹ a ja stále nič...66 DC.... aj ja sa chcem už konečne pridať a aktívne pracovať na babatku... toto zbytočné čakanie a strácanie času je hroznééééé... ufam, že sa to dokonca týždna zmeníííi

drobec123
14. feb 2008

no sme na jednej lodi ..... ja nechcem pretekat s ovu ale s miminkom ! to je ciel tohto vsetkeho nervacenia a nahanania sa !

jablonka
14. feb 2008

bubatenko, ja viem velmi dobre ake to je, minuly mesiac som to mala take iste, po vyvolavacke by si to mala do 10 dni dostat a potom zmen lekara a snad ti s tym pomoze