Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
25. feb 2008

chi chi, ja menim tie fotky jak na beziacom pase, ale ked mna to tak bavi si davat foto podla nalady 😅 . a dufala som, ze ta kde sme s drahym spolu mi prinesie stastie, ale zlihala, tak som ju vymenila a skusam dalej 🙂
a dakujem za pochvalu 😉

jablonka
25. feb 2008

alex - cacooo fotka 😉 .......nech prinesie stastie, tfuj, tfuj 🙂

bubatenko
25. feb 2008

no ideme si urobiť obedňajší čajííík... 😉
alex takej cice-mice už musí prísť šťastie, tfuj, tfuj, tfuj 😉 Inač aj ja som začala teraz po troch mesiacoch merať ovlku.... no uvidíme..... či nerozbijem ten teplomer na konci mesiaca 😀
jablonka achoooj.... nech ti ten dobrý pociť po tomto víkende, čo najdlhšie vydržííí a čoskoro prinesie svoje ovocie 😉

weja
autor
25. feb 2008

ja uz mam tiez poobedny cajicek navareny 😵
a vy ste kde vsetky? 😕
ozaj, kde je dnes bobess? spominala, ze tu dnes nebude? nepamatam si...

alexa27
25. feb 2008

ahojte poobede,
dakujem vam vsetkym za pochvalu foto, tak dufam ,ze bude plodna 😉 .
aj ja som si prave navarila cajik, ranny som nestihla a cez vikend som to uplne zanedbala, takze musim dohanat. este tri minutky luhujem a idem pit 😉

jablonka
25. feb 2008

ja som tuu 🙂
sa neviem dockat kedy pojdem domov, neviem vydrzat ked je vonku tak kraaasne 😵
Dianka s tatinom ma pridu o 15.30 pockat, moje lasky 😵

alexa27
25. feb 2008

ja tu tiez neviem dnes obsediet, najradsej by som bola niekde vonku. ale este ma caka jeden confcall a musim dokoncit jeden business plan, poslat agendu na investicnu komisiu a updatenut jednu referencnu tabulku, vsetko to odkladam a presuvam a vecer sa tu asi zjasim, ale teraz sa fakt neviem sustredit 😖 .
uz nech je leto, ked uz som konecne zacala jazdit tak budem asi este po praci chodit niekde na zlate alebo ku nam v raci na kupko, sa tesim uz 🙂 . keb yste sa chceli niekto pridat, dajte vediet 🙂 .

weja
autor
25. feb 2008

ja sa uz tiez tesim na leto, hlavne to slniecko mi cez zimu chyba... ja som ten typ, co sa "vykydne" na slnko a najradsej by som sa do vecera ani nehla... ja to uplne milujem 😵
tiez mi je tu uz dnes dlho 😒 ale manzel je dnes dlho v praci, tak mi je to jedno... ale uz sa tesim, ked vytiahneme bycikle a budeme chodit niekam do prirody 😵 to si clovek fantasticky zresetuje hlavu... 🙂

alexa27
25. feb 2008

haloooooo, no vy kde ste vsetky? ja musim asi fakt robit 😅

alexa27
25. feb 2008

jeeej weji, no uz som sa chcela stazovat, ale si ma predbehla 🙂 . ja som tiez ako ty, slnko milujem a ked som niekde pri vode nic ine mi k stastiu nechyba, este mozno taky nezdravy bufet s kofcou a zmrzkou a nejakymi parkami alebo klobaskou, tak to sa citim ako v siedmom nebi 😎 .

weja
autor
25. feb 2008

juuuj, zmrzka - dala by som si povedat... 😵 mne sa ani letna dovolenka nerata, ked sa nemozem niekde vyvalit pri vode...
inak to je zvlastne, ze konecne nie je cely den pochmurne, slniecko svieti, ale mne sa chce straaaaaaasne spat... 🙄 tusim na mna ide jarna unava... skoda, ze sa to neda pouzit ako oficialna diagnoza... dala by som sa vypisat a hadam by som sa konecne dospala... 😅

alexa27
25. feb 2008

no tak keby to mohla byt diagnoza, tak ja som vypisana cely rok 😅

weja
autor
25. feb 2008

alex 😀 len ci by ti to uznali - jarna unava po cely rok 😀

alexa27
25. feb 2008

. 😀 vsetko je len otazka dobre ho marketingu 😀 ...........ani neviem co mam pisat, nic ma nenapada len sa tu tak obsietam po konovi lebo som leniva sa pustit do roboty, ale uz by so mfakt mala 😒 .
co si mala na obed?
ja len kuraci salat, ale citim sa akoby mi travilo biftek 🤐

bubatenko
25. feb 2008

čafte... pridavam sa do klubu lenošenia..... mam toho veľa, ale už sa mi z toho hlava motá... idem to tu za chviľu zabaliť a ľahnúť na stôl našej akupunktúrke 😉

bubatenko
25. feb 2008

inač mne bude po tejto stránke strašne chýbať Grécko.... ked som mohla vypadnúť z prace tak okolo 17,00... som zbalila veci a okolo 18,30 som ležala na pláži do západu slnka.... hmmmm... bože to boli časy... chcem to späť.. fňuk, fňuk... tam by som otehotnela ihneď... som si istááá ☹

alexa27
25. feb 2008

joooj bubatenko, tak to hej, ty tu budes mat tazke leto po raji v grecku ☹ ......uz len nejaka dovca to moze trosku vylepsit.
uzi si to u tety akupunkturicky, potom poreferujes ako bolo 🙂

weja
autor
25. feb 2008

ja som tiez nejaka leniva, uz sa mi ani nic nechce zacinat, ved o 15,30 padam 😅 ved vravim, dnes som nejaka spomalena 🙄
na obed som mala vyprazany syr, mala som nan strasnu chut, ale aj ten ma asi uspava... 😅 teraz mi uz chyba len nieco sladke...
bubatenko - tak prijemne lenosenie na akupunkturnom stole... 😉 zrelaxuj sa aj za nas...

jablonka
25. feb 2008

aleeex, to slovo biftek si nemala vyslovit, tecu mi tu sliny ako bernardinovi 😀 ...ja milujem tatarak, a hovorim si, ze este si uzijem dokial nie som tehu a dojciaca mamina 😉

alexa27
25. feb 2008

jeeeezisi jablonka, tak o tataraku ani nevrav, ten zboznujem a s cesnakovymi topinkami.........ach jaj.....mnaaaaaaam 😵
vidis, teraz ma napadlo ,ze sme pozvani k muzovej tete na tatarak, len mame povedat kedy nam to vyhovuje, hm hm hm, ze by som to zorganizovala na vikend? 🙂

weja
autor
25. feb 2008

tak ja teda pomaly padaaaam... a pondelok mame za sebou 😵 😀
tesim sa na vas zajtra, pekny zvysok dna 😉

alexa27
25. feb 2008

ahoj weja, maj sa pekne, vidime sa zajtra 🙂

bobess
25. feb 2008

ahojte
dnes som nestihla a celý týždeň to vyzerá blede a aby som nemala dosť zlý deň tak mi admin zmazal fotku. som nasra... ale strašne. fakt, je mi zle, v práci sa dnes s každým vrece rozsypalo, prileteli mi z cudziny klienti, do zajtra musím odovzdať dva audity, takže sa nevyspím a zajtra mám prerokovanie dalších dvoch + som skoro zabudla tie ťažko vypracované DPh odovzdať a ešte aj ten admin ... no fakt mám toho dosť a moja kamoška je tehu - štvrté a druhá klientka druhé - vraj či po nej nepreberiem nejaké účta - je mi do plaču a nič sa mi nechce a ešte aj ten admin, asi budem moje nesnaženie sa riešiť prestaním návštev MK, fakt je mi mizerne a ešte aj moje foto ... dokelu pol roka to nikomu nevadilo ... fakt blbý deň ... a nebude to lepšie
včera mi tá moja klientka povedala že mimčo si musíte zaslúžiť - tak mám pocit že si ho asi nezaslúžime, asi sme na vine s manželom, možno z nás nebudú dobrí rodičia, alebo to fakt nezvládneme .. a ešte aj tá fotka ... tak som z nej mala vždy radosť ... už revem, no proste nemám dobrý deň a nevidím to dobre ani zajtra ani potom ... a bidtek, bože ja ho milujem a nemôžem, dnes som mala dve jačmenné placky ... a nechutný riedený čaj ... no proste vrchol delikates ...
tak som sa vynervovala idem makať ... fotku nedám novú a možno to ignorovanie MK tiež zvážim ... ale admin ma teda fakt nahneval, ako keby sme toho nemali dosť že sa nedarí ... jedinú radosť nám kazia touto nechutnou ružovou multi fotkou ...

alexa27
25. feb 2008

ach bobess, tak ty mas dneska naozaj smolu. a co sa adminovi nepacilo na tvojej fotke? ved su tu baby s uplne vymyslenymi obrazkami a funguju a ty si mala svoju svadobnu foto, co bolo na nej zle?

a to co malo byt, ze dieta si treba zasluzit? to akoze vsetky pary, ktore vobec nemaju deti ich nemaju preto lebo si ich nezasluzia??? ved to je uplne strasne tvrdenie!! a dievcata, ktore otehotnia ani nevedia s kym, tie si ich snad zasluzia? to bolo o com? normalne so msa vytocila, neznasam takych mudrlantov 😠

alexa27
25. feb 2008

a nad ignorovanim konika som rozmyslal uz aj ja niekolko krat, ale nejak mi to stale neda, bolo by mi za vami hrozne smutno 😔 .
jedine, ze by sme si pisali mimo fora, cez mail, ale aj tak neviem ci by sme vydrzali, konik ma predsalen svoje caro.

drobec123
25. feb 2008

suhlasim alex aj bobess, mna tiez konik niekedy privadza k sialenstvu kedze je tu top tema miminko a ako k nemu prist, na druhej strane ma to relativne upokojuje ze nie som so svojim problemom sama a mam komu povedat ze sa to nepodarilo ...... a zase nepodarilo a zase nic. ale tak nadej zomiera posledna, ale tiez to rozmyslanie a prezeranie si fotoalbumov budem musiet asi trosku minimalizovat lebo budem este sedivsia ako uz som.
a co sa tyka fotky bobess, ved ked admin nechce tu fotku ktoru si tam mala tak si mozme na protest vyhodit aj my tie nase 😀 a mne sa ta tvoja fialkova s dlhymi vlasmi paci, si uzasna !!!! 😉

drobec123
25. feb 2008

tak baby ochadzam z prace, som zvedava ktora z nas tu bude prva ! 🙂 bobess ty sa nepriznavaj !!! 😀

bubatenko
26. feb 2008

dobré ránko prajem všetkým..... 🙂
drobec, drobec.... ešte dva dni vydrž...... možno tri a potom cez víkend si poriadne odpočivaj...... tá akcia bude super jedinečnááá....budem určite na teba myslieť, viem si predstaviť čo prežívaš, ale na druhej strane ja som milovala to vzrúšo okolo toho a ten pocit, keď som sa počas akcie pozrela na ľudí ako sa dobre zabávajú a všetko klape ako hodinky 😉

weja
autor
26. feb 2008

dobre ranko 🙂
bobess - fakt dost blby den, ale tak dnes uz bude urcite lepsie 😉 Uz zacina pomalicky jar, treba sa pozitivne navnadit a kaslat na vsetkych otravnych a premudrelych ludi... aj na adminov, uz si fakt sami hladaju zamienky, aby mohli do vsetkeho rypat 😠 nechapem, co sa im nepozdavalo... Takze hlavu hore a usmev prosim 🙂 po blbych dnoch vacsinou pridu tie lepsie 😉
ja som uz tiez zvazovala, ci sa na konika nevykaslat, ale zase to je v poslednej dobe jedina vec, kvoli ktorej sa tesim do prace 😅 i ked niekedy to da riadne zabrat - tie fotky babatiek a pozitivnych tehu testov, ktore na cloveka cihaju z kazdej strany... 😔 ale zatial si neviem rozkazat nechodit sem... este stale je to pre mna viac rozptylenie ako zataz, takze ked to uz bude naopak, asi to potom zvazim... 😕 😉

alexa27
26. feb 2008

dobre ranko 🙂
pardon ale musim hned utekat, takze vam zelam pekny dnik.