Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
26. feb 2008

dobre ranko .... weji presne ako hovoris, konik je jedna z mala veci na ktore sa tesim aj ja ked rano vstanem 🙂 preto tu este nejaky cas s vami pobudnem ak dovolite ....

alexa27
26. feb 2008

ahojte, tak uz som naspat 🙂 . ved prave, to si aj ja stale hovorim, ze na co sa mam uz tesit ked nie na konika, lenze ked vidim nove albumy, jasne, ze mi to neda popozeram babatka a tak, takze som stale v tom babatkovskom kruhu a v podstate cely den s malymi vynimkami na d tym rozmyslam, co je asi to najhorsie co clovek moze robit 😒 .
inak uz mate vsetky po ovu? este dva tyzdne a mozno budemem mat konecne nejake prekvapko 😕 😵

alexa27
26. feb 2008

...prave som sa dozvedela, ze v nasej rakuskej teme je dalsia tehu 😵 ......tak uz tam snad nakazim aj ja a retazovo nakazim aj vas vsetky ostatne.

weja
autor
26. feb 2008

alex - ja na ovu este stale len cakam - ratam, ze najskor dorazi niekedy cez vikend 😒
super, ze dalsia tehulka pribudla 🙂 snad sa to aj na nas coskoro nalepi...
drobec - ahoj 🙂 ako pokracuju "prezidenstke" pripravy?

alexa27
26. feb 2008

dievcata a cajicek uz mate vypity?

jablonka
26. feb 2008

ahojte 🙂
ja budem / ak vobec budem/ mat ovu asi az tak o 10 dni...weji, ved ovu cez vikend je fajn, budete mat na seba cas 😉
bobess - je mi to luto ze si mala vcera taky den, a tiez som sa vytocila na tom, ze dieta si musi clovek zasluzit - take nieco musi vypotit len uplne necitliva osoba 😢 ........okrem toho ze je to strasna hlupost este take slova aj ublizia ☹
a s tou fotkou...no fakt toto nemuseli ☹

alexa27
26. feb 2008

ahoj jablonka 🙂
tak ako? vcera ta boli cakat tvoji milacikovia po praci? 😵

weja
autor
26. feb 2008

jasne, cajik vypity... 🙂 inak ja ho stale zalievam 0,4 l vody, snad to nevadi 😕 ved mnozstvo byliniek zostava, akurat je tam viac vody, nie? 😅 😕
jablonka - ahoj 🙂 ved hej, ovu cez vikend je fajn, len to su zatial moje dohady, kedy pride naozaj, ani srnka netusi 😅 aj minuly mesiac dlho dlho nechodila, my sme sa priebezne snazilkovali, po 2 tyzdnoch "naordinovaneho" sexu sa nam uz velmi ani nechcelo 😒 a ked som spatne studovala ten graf, tak to vyzera tak, ze ovu bola az mozno okolo 24DC, co sme sa uz v podstate ani velmi nesnazili... 😒 ale nevadi... teraz uz snad dorazia tie ovu testy, tak snad budem o prichode ovu informovana uz vopred 🙂

jablonka
26. feb 2008

alex ano prisli, ale isli sme hned Dianku objednat k imunologicke a potom sme este isli k nasej pediatricke, lebo potrebuje vela odberov k prvej navsteve, tak sme to boli dohodnut. ani som nespominala, ze zasa ked sme boli v Piestanoch dostala silny kasel, mamina uz nevedela co chudatku jej dat, ale uz kasle menej, proste ma tu imunitu uplne slabucku. chodili sme k jedńemu doktorovi na Antolsku, ale vela jej nepomohol, tak ideme k novej imunologicke, dufam ze nam pomoze. rozmyslam aj ci nepoziadam o liecenie, niekedy na jun aby som mohla ist s nou, uvidime ako sa ta nova lekarka vyjadri.
alex - uz sa velmi tesim na cvicenie a na to ze sa uvidime 😉
weja - ach jooo, keby si clovek videl co sa v tele deje...no my sa budeme milovat pre istotu tento mesiac tiez minimalne kazdy druhy den, ale jasne ze v tom nie je zaruka 😒

alexa27
26. feb 2008

weji, aj ja ho zalievam do tej velkej salky 😅 no snad to nevadi a ucinok bude ten isty 🙂
jablonka, aj sa strasne tesim na cvicenie aj na teba, uz nech je piatok 🙂
s Di ma to mrzi, chudatenko malinke, kolko musi take male telicko bojovat voci vsetkym chorobam co na nu cihaju. a kde mate tu novu imunologicku? inak to liecenie nie je vobec zly napad. a mandle este ma? lebo ja som ako mala byvala tiez dost vela chora az kym mi nevybrali mandle, to som bola tusim prvacka na zakladke a odvtedy ma svaty pokoj. nehovorim, ze vobec nie som chora, ale pomerne zriedka. hm? mozno by aj to pomohlo.

jablonka
26. feb 2008

no ta nova imunologicka je na Sustekovej v Petrzalke, vraj k nej chodia ludia dost z daleka, aj prednasa na Lek. fakulte...tak uvidime
mandle uz Dianke vyberali, v aug. 2006, malo to ucinok na tri mesiace a potom choroby znova 😢
a s tym liecenim uvidime, lebo sestricka na imunologii mi vcera povedala, ze tato doktorka nie je velmi za liecenia deti, lebo vraj odtial pridu viac chore ako tam odisli 😖 .......tak ja uz naozaj neviem! 😠

weja
autor
26. feb 2008

jablonka - podla mna je to liecenie dobry napad, nerozumiem, preco by mala prist odtial este viac chora... 😕 moja sesternica byvala tiez velmi casto chora a dr. ju poslala na tusim 3 tyzdne na liecenie do Vysokych Tatier, ale jej to teda ohromne prospelo, fakt...

jablonka
26. feb 2008

kde ste vseeetci? 😕

alexa27
26. feb 2008

halooo, ja som tu 🙂

alexa27
26. feb 2008

baby, mna asi porazi, prave som prisla z wc a zistila som ,ze som zacala trochu krvacat, velmi jemne iba, ale je to divne, lebo som len 15. den dneska a teplotu mam hore 😕 . moze to byt ovu krvacanie? alebo co podla vas to ma znamenat?

jablonka
26. feb 2008

no, ked mas teplotu hore a si 15. den, a je to velmi jemne krvacanie, moze byt ovulacne veru...uz len manzelika mat pri sebe 😉

alexa27
26. feb 2008

nuz tak to asi nezariadim, dnes nema sancu prist 😒
takze tento mesiac to zase prepasieme, jedine zeby nieco prezilo od soboty o com dost pochybujem, to by musela byt velmi silna osobnost 😅
...nuz tak niec, ja sa teda idem chystat na dalsi mesiac, spolieham na vas ostatne 🙂

jablonka
26. feb 2008

tak hajde na vlak do Viedne - ako sa to hovori? ked nejde Mohamed k hore ide hora k Mohamedovi? 😀
inak s tou silnou osobnostou - to my si s muzom robime casto srandu, ze nasa Dianka - to bol "extra" vyber 🙂
inak ja neviem - ale je mozne aby v piatich rokoch zacinala puberta? 😅 ta krpata ma uz vobec nepocuva 😠
vcera som sa jej nieco styrikrat po sebe pytala, a ked mi stale neodpovedala, tak muz uz je dorazne hovori - pocula si co sa mamina opytala? povedz, co sa pytala? - a krpata len mykla plecom, ze nevie co som sa pytala a s nezaujmom sa pozerala dalej do blba!!! 😠

alexa27
26. feb 2008

😀 😀 😀 mozte sa zapisat do guinessovej knihy rekordov...puberta v piatich rokoch 😀
som sa pobavila, ale vtipne to je asi len pre nas nezucastnenych, ked je clovek priamo pri tom, tak sa musi asi velmi ovladat, aby nestratil nervy 😅 .

jablonka
26. feb 2008

no a keby si pocula to jej "nevieeeem" - s tym odfajcovacim prizvukom 😕 😅

alexa27
26. feb 2008

no uplne si ju viem predstavit 🙂 😵
idem ja o piatej domov, mame dnes domovu schodzu a este musim stihnut postu.
som velice zvedava na moju teplotu zajtra, ci sa bude drzat hore.

jablonka
26. feb 2008

tak papa 😉
ja okolo piatej tiez pobezim 🙂

alexa27
26. feb 2008

papa, krasny vecer vsetkym

weja
autor
27. feb 2008

dobre ranko 🙂
drobec - dnes mas tu akciu, ze? Tak aby si vedela, silno silno na teba myslime a drzime ti palce, aby vsetko klapalo tak, ako ma a dopadlo to ok... 😉 Budeme drzat palce 🙂
alex - s ovulacnym spinenim mam svoje skusenosti - od kyretu to mavam kazdy mesiac... 😕 neviem, cim to moze byt...
jablonka - manzelov synovec ma 3 roky a tiez ma svojich rodicov totalne na haku 😅 obavam sa ale, ze puberta to este nie je... to najlepsie asi este len pride 😅 😉
mne vcera konecne prisli tie ovu testy, hned som ich musela aj vyskusat samozrejme 😀 ale vyslo to tak, ako som zhruba aj predpokladala, ze ovu bude okolo vikendu... 🙂

alexa27
27. feb 2008

dobre ranko,
drobec, drzime palce 🙂
weji, tak mne dneska vystupila teplotka na 36.8, takze asi to vcera ozaj boal ovu a ovu krvacanie. uvidim ci budem krvacat alebo spinit aj dnes, zatial nic. tebe to kolko zvycajne trva?
a super, ze uz mas tie ovu testy, mozes veselo testovat 🙂

weja
autor
27. feb 2008

alex, u mna to tiez trva len chvilku - len ked idem na wc zistim, ze spinim a potom uz nie... ale ze vraj na plodnost alebo moznost otehotnenia to nema vplyv, tak som rada... 😀
teraz mi zacala nejako divne skakat teplota... 😕 normalne by som uz podla teploty mozno myslela, ze vcera bola ovu, lebo dnes teplota vyskocila hore, ale kedze som robila ten ovu test, viem, ze ovu este len pride 🙂 teda aspon dufam 😅 hadam to bude mat cele nejaky vyznam...

alexa27
27. feb 2008

ale ano, urcite sa nam to raz vsetko vyplati, len musime byt trpezlive 🙂 ...ach jaj 🙄
cajicek mas?
ja uz poctivo pijem. pocuj, inak ako to je s tym cajom v tehu? lebo keby nahodou nieco, tak ho v podstate pijes dva tyzdne kym zistis, ze si tehu, nemoze to ublizit?

inak my sme mali vcera domovu schodzu. no tragedia zase. museli sme doriesit kotolnu leb odoteraz sme mali spolocnu s domovom dochodcov a musime sa osamostatnit. tak sme robili vyberove konanie a dohodli sme sa na uvere a dalsom postupe. ale bol to porod 😝 .chvalabohu, ze uz to mame uzavrete.

jablonka
27. feb 2008

babyyy, mne dnes graf zakreslil ovulkuuu 😕 😕 😕 tak skorooo, je to mozne? 😕
no to je prekvapko, neviem ci tomu mam verit 😕 kukam ako mucha puk 😕
http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480
sme sa ale prave toho jedenasteho nesnazili, ale 9,10 a 12,13 den cyklu ano, myslite ze by to teoreticky mohlo stacit? 😕

alexa27
27. feb 2008

jablonka cauko 🙂,
pozeram ten tvoj grafik a vyzera vyborne 🙂 , podla mna 9,10,12,13 je uplne v poho, to vobec nevadi, ked uplne presne ovu netrafis, staci v tom rozmedzi, zalezi uz len na zivotnosti spermii.
takze podla mna to vyzera veeeelmi nadejne 😵 ...o dva tyzdne cakame na // 😵

weja
autor
27. feb 2008

jablonka - no mozne to je... uvidis, ako sa to bude vyvijat dalej 😉 podla mna to uplne staci, ze ste sa snazili predtym aj potom, ked som si pozerala niektore tehu grafy na tej ceskej stranke, snazilkovali niekedy aj dva dni pred ovu a vyslo im to 🙂 takze budeme drzat palce 😵
alex - no neviem ani ja, ako je to s cajom v tehu... 😕 ale ani alchemilka by sa nemala pit pocas tehu, ale niektore baby ju piju do tej doby, kym to zistia... ved babo nie je este dovtedy vyzivovane matkou, ale predsa len... clovek nevie... 😕 ale snad caj by nemal ublizit...