• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
a pocity ako? co kovova chut?
28. feb 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak vam gratulujem k ovulke :dizzy_face: len tak dalej :wink:
bubatenko, no to je zaujimave, ze ovu cez mrchu :confused: to si ako zistila? mas ten ovu mikroskop?
28. feb 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja som uplne sibnuta, ja sa pozorujem tiez a pritom sme snazilkovali uplne mimo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. feb 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex - no nikdy nevies... :wink:
mne vcera nejako divne vybehla hore teplota... :confused: mozno som to aj spominala... som sa divila, ci to uz nemohla byt tak skoro ovu... :fearful: ale ciarka na ovu testoch este len silnie, takze moj cas este len priiideee... :grinning:
28. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyy, ja som teraz viete co spravila? mne uz uplne hrabe. pisla som kolegovi mail kvoli jednemu projektu a chcela som sa ho spytat ako je na tom s informaciami, ktore som mu kazala zistit a napisala som mu, ze co kovova chut? !!!.....na stastie som to neposlala :sweat_smile: :confused: :grinning:
28. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, hod aj ty graf, nech to tu mame komplet a bubatenko, tebe sa podarilo?
28. feb 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex :grinning: :grinning: :grinning: asi by sa chudak dost divil, co za infosky chces od neho tahat... :grinning:
no moj graf je zatial veeeelmi cudny... :unamused: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=52403/nummer=5 ale uvidime, ako sa to vykrystalizuje...
28. feb 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je trosku rozhadzany, ale ked uz testy naznacuju slabu ciarku, tak ovu coskoro dorazi a potom uz nakaz teplotkam ostat hore, jo? :slight_smile:
28. feb 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex ešte mi neprišiel na mail... čakám....
weja zaumijavééé.... však uvidíš, btw. kedy ti došli ovutesty, teraz to prešlo všetko v pohode? Ja používam aj ten ovu mikroskop a ten mi ukazal na konci mrchy papradie ako svet, ale je to diskutabilné zase... lebo som si spravila aj ovu test a tam bola veľmi slabučká čiaročka... takže ono je to........tak 50:50
28. feb 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko a testovala si aj na druhy den? ci len v ten, ked bolo papradie?
28. feb 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
testy mi prisli presne tyzden po tom, ako som uhradila peniaze, takze v pohode :slight_smile: ja som sa len bala, aby vobec stihli prist pred ovu :sweat_smile:
hej, ten moj graf je divny, uz som sa aj v jednu chvilu zlakla, ci ovu uz neprebehla a ja som ju presvihla, ale ked ciarka silnie, tak je to dobre znamenie :dizzy_face: este ze tie testy dosli, inak by som uz zasa stresovala :sweat_smile:
28. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
testovala som aj na druhý deň a už nebolo ništ - ani papradie, ani čiarky... mohlo to byť podľa mna spôsobené aj mrchou, že bola vyvolávaná ja fakt neviem....
28. feb 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haloooooooooo - kde ste všetky... dnes mam takú kvákavu náladu a tu ticho, tichúčko..... :angry:
28. feb 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu :slight_smile:
28. feb 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som tuuuu.... :slight_smile: len popri tom este robim tisic malickosti a vzdy sa najdu taki blazni, co si ma dovolia v praci vyrusit od konikovania... :grinning:
dnes tu nemam sefa, jupiiiiiiii :slight_smile: mam pokoj svaty...
28. feb 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som doteraz robila taku neprijemnu robotu :unamused: ...ale uz som tu :slight_smile:
bubatenko nemusis cakat na mail, tu adresu na skopirovanie mas aj tam, ked si kliknes na to Home page set up tak tam si kliknes na URL a tam ti to do takeho okienka napise adresu...dufam ze nepisem ako tatar :sweat_smile:
28. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, jablonka super, to som nevedela, ze sa to da aj tak :slight_smile:
28. feb 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy ste tu nejake odbornicky skrz FF :wink: :grinning:
ja som sa zaregistrovala aj tam, uz mi asi sibe :sweat_smile: ale chcem si overit, ci mi zaznaci ovulku v oboch rovnako... ale s FF zatial neviem velmi narabat... musim to este lepsie nastudovat... :wink:
28. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, ja som tiez na oboch a vychadza tam ovulka rovnako :slight_smile:
znaci to vzdy, ked mas apson tri dni teplotu vyssie ako zvysne dni, to je cely princip.
28. feb 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vacsinou to znaci rovnako, ale su pripady, ked obcas zavitam do temy Grafy BT, ze to niektorym holkam zaznaci rozdielne na FF a WK... je to len max. den-dva rozdiel, ale aj to je u snaziliek dost podstatne... :wink:
28. feb 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, to fakt? tak musim davat bacha odteraz ci mi to bude znacit rovnako? som uvazovala, ze jedno prestanem vyplnat, ale asi si teda necham obe :slight_smile:
28. feb 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna FF je uplne uzasna vec, to ked opisujem nejakej nesnazilke co ta stranka dokaze, su v uzase :confused: :grinning:
28. feb 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bubatenko, myslim ze este jeden den ked sa teplotka podrzi, vyznaci to ovulku
a co si to tam brala pat dni za lieky? :confused:
28. feb 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
homeopatiká... folicullinium
28. feb 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubu, ty to beres pat dni v kuse? ja to mam, ze 7,8,9 a 20,21 dc. teraz v nedelu budem mat akurat 20.
28. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to vyzera ze vam to folicullinium pekne zabera :slight_smile:
ja som uz po obede, uz by som isla domov :sunglasses: este aspon tri hodiny :rolling_eyes:
28. feb 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som uz poobede :slight_smile: , mnam, som si kupila do krabicky este aj kompot brozkynovy, som mala na neho strasnu chut, tak poobede si dam :slight_smile:

a hej, vyzera, ze folikulinum fakt funguje :slight_smile: .
28. feb 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš alex každá sme indi-vindi - ja to beriem 7-12 a 20-21, ale teraz mi to napr. predpísala v rozpustenej forme , t.j. vo vode , nie do úst, lebo mi dala ešte jedni homeo na cystu, tak aby toho nebolo veľa.
Inak našla som jeden obchodík s čajmi, kde povedala, že by ho aj namiešali - v Tescu na prízemí, boli ste tam niektorá?
28. feb 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď už sme pri ňom - poobedňajšia dávka , nezabudnite :wink:
28. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok