Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
28. feb 2008

a pocity ako? co kovova chut?

weja
autor
28. feb 2008

tak vam gratulujem k ovulke 😵 len tak dalej 😉
bubatenko, no to je zaujimave, ze ovu cez mrchu 😕 to si ako zistila? mas ten ovu mikroskop?

alexa27
28. feb 2008

inak, ja som uplne sibnuta, ja sa pozorujem tiez a pritom sme snazilkovali uplne mimo 😝 😀

weja
autor
28. feb 2008

alex - no nikdy nevies... 😉
mne vcera nejako divne vybehla hore teplota... 😕 mozno som to aj spominala... som sa divila, ci to uz nemohla byt tak skoro ovu... 😨 ale ciarka na ovu testoch este len silnie, takze moj cas este len priiideee... 😀

alexa27
28. feb 2008

babyyyyyyy, ja som teraz viete co spravila? mne uz uplne hrabe. pisla som kolegovi mail kvoli jednemu projektu a chcela som sa ho spytat ako je na tom s informaciami, ktore som mu kazala zistit a napisala som mu, ze co kovova chut? !!!.....na stastie som to neposlala 😅 😕 😀

alexa27
28. feb 2008

weji, hod aj ty graf, nech to tu mame komplet a bubatenko, tebe sa podarilo?

weja
autor
28. feb 2008

alex 😀 😀 😀 asi by sa chudak dost divil, co za infosky chces od neho tahat... 😀
no moj graf je zatial veeeelmi cudny... 😒 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... ale uvidime, ako sa to vykrystalizuje...

alexa27
28. feb 2008

je trosku rozhadzany, ale ked uz testy naznacuju slabu ciarku, tak ovu coskoro dorazi a potom uz nakaz teplotkam ostat hore, jo? 🙂

bubatenko
28. feb 2008

alex ešte mi neprišiel na mail... čakám....
weja zaumijavééé.... však uvidíš, btw. kedy ti došli ovutesty, teraz to prešlo všetko v pohode? Ja používam aj ten ovu mikroskop a ten mi ukazal na konci mrchy papradie ako svet, ale je to diskutabilné zase... lebo som si spravila aj ovu test a tam bola veľmi slabučká čiaročka... takže ono je to........tak 50:50

alexa27
28. feb 2008

bubatenko a testovala si aj na druhy den? ci len v ten, ked bolo papradie?

weja
autor
28. feb 2008

testy mi prisli presne tyzden po tom, ako som uhradila peniaze, takze v pohode 🙂 ja som sa len bala, aby vobec stihli prist pred ovu 😅
hej, ten moj graf je divny, uz som sa aj v jednu chvilu zlakla, ci ovu uz neprebehla a ja som ju presvihla, ale ked ciarka silnie, tak je to dobre znamenie 😵 este ze tie testy dosli, inak by som uz zasa stresovala 😅

bubatenko
28. feb 2008

testovala som aj na druhý deň a už nebolo ništ - ani papradie, ani čiarky... mohlo to byť podľa mna spôsobené aj mrchou, že bola vyvolávaná ja fakt neviem....

bubatenko
28. feb 2008

Haloooooooooo - kde ste všetky... dnes mam takú kvákavu náladu a tu ticho, tichúčko..... 😠

alexa27
28. feb 2008

ja som tu 🙂

weja
autor
28. feb 2008

aj ja som tuuuu.... 🙂 len popri tom este robim tisic malickosti a vzdy sa najdu taki blazni, co si ma dovolia v praci vyrusit od konikovania... 😀
dnes tu nemam sefa, jupiiiiiiii 🙂 mam pokoj svaty...

jablonka
28. feb 2008

ja som doteraz robila taku neprijemnu robotu 😒 ...ale uz som tu 🙂
bubatenko nemusis cakat na mail, tu adresu na skopirovanie mas aj tam, ked si kliknes na to Home page set up tak tam si kliknes na URL a tam ti to do takeho okienka napise adresu...dufam ze nepisem ako tatar 😅

alexa27
28. feb 2008

aha, jablonka super, to som nevedela, ze sa to da aj tak 🙂

weja
autor
28. feb 2008

vy ste tu nejake odbornicky skrz FF 😉 😀
ja som sa zaregistrovala aj tam, uz mi asi sibe 😅 ale chcem si overit, ci mi zaznaci ovulku v oboch rovnako... ale s FF zatial neviem velmi narabat... musim to este lepsie nastudovat... 😉

alexa27
28. feb 2008

weji, ja som tiez na oboch a vychadza tam ovulka rovnako 🙂
znaci to vzdy, ked mas apson tri dni teplotu vyssie ako zvysne dni, to je cely princip.

weja
autor
28. feb 2008

vacsinou to znaci rovnako, ale su pripady, ked obcas zavitam do temy Grafy BT, ze to niektorym holkam zaznaci rozdielne na FF a WK... je to len max. den-dva rozdiel, ale aj to je u snaziliek dost podstatne... 😉

alexa27
28. feb 2008

aha, to fakt? tak musim davat bacha odteraz ci mi to bude znacit rovnako? som uvazovala, ze jedno prestanem vyplnat, ale asi si teda necham obe 🙂

bubatenko
28. feb 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf

mám to, dakujem jablonka 😉

jablonka
28. feb 2008

podla mna FF je uplne uzasna vec, to ked opisujem nejakej nesnazilke co ta stranka dokaze, su v uzase 😕 😀

jablonka
28. feb 2008

no bubatenko, myslim ze este jeden den ked sa teplotka podrzi, vyznaci to ovulku
a co si to tam brala pat dni za lieky? 😕

bubatenko
28. feb 2008

homeopatiká... folicullinium

alexa27
28. feb 2008

bubu, ty to beres pat dni v kuse? ja to mam, ze 7,8,9 a 20,21 dc. teraz v nedelu budem mat akurat 20.

jablonka
28. feb 2008

tak to vyzera ze vam to folicullinium pekne zabera 🙂
ja som uz po obede, uz by som isla domov 😎 este aspon tri hodiny 🙄

alexa27
28. feb 2008

aj ja som uz poobede 🙂 , mnam, som si kupila do krabicky este aj kompot brozkynovy, som mala na neho strasnu chut, tak poobede si dam 🙂

a hej, vyzera, ze folikulinum fakt funguje 🙂 .

bubatenko
28. feb 2008

vidíš alex každá sme indi-vindi - ja to beriem 7-12 a 20-21, ale teraz mi to napr. predpísala v rozpustenej forme , t.j. vo vode , nie do úst, lebo mi dala ešte jedni homeo na cystu, tak aby toho nebolo veľa.
Inak našla som jeden obchodík s čajmi, kde povedala, že by ho aj namiešali - v Tescu na prízemí, boli ste tam niektorá?

bubatenko
28. feb 2008

keď už sme pri ňom - poobedňajšia dávka , nezabudnite 😉