• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
ee, tak dobre vediet pre dalsiu davku :wink:
28. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja som uz napapana :sunglasses:
to folikulinum vam dala homeopaticka? fakt to vyzera, ze vam to zabralo :slight_smile:
28. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ta zlata pani doktorka, co k nej chodime na akupunkturu :slight_smile:
28. feb 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubatenko :slight_smile: prave som vam to chcela napisat, ci ste si uz uvarili obedny cajik :grinning: inak mne ten caj strasne chuti... neviem ako si od neho odvyknem, ked uz bude treba... :grinning:
28. feb 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, je vyborny :slight_smile:
28. feb 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač tuším alex sa pýtala pred dvoma dňami, či nemôže uškodiť v tom medzi období kým nezistíme, že sme tehu. Došli te k nejakému záveru, neviem si spomenúť.
28. feb 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedospeli, ale ako pisala weja, babo v podstate nie je vyzivovane matkou zhruba do toho casu ako zistis, ze si tehu, takze by to nemalo vadit :confused:
28. feb 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nedosli sme k nicomu :unamused: ale ked sme tak dedukovali, asi by to nemalo uskodit - ved fazulka je do nejakeho 6-7tt vyzivovana zltym telieskom, na nu by to nemalo nijako posobit... a alchemilka sice vyzivuje a prekrvuje maternicu, ale v tom caji jej nie je nejake obrovske mnozstvo a okrem toho, vela tehuliek ju pilo, kym zistilo, ze su tehu a su ok... :confused:
takze ja si myslim, ze je to snad ok... :slight_smile:
28. feb 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alex :grinning: piseme rovnako, este aj prispevky posielame naraz... :wink:
28. feb 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. feb 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno aj tehu budemem naraz :wink:
28. feb 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz aby to bolo :wink:
28. feb 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: neboj, mozno sa ani nenazdame a bude to, ja si myslim, ze uz sa to prelomi, ved ide jar a na jar sa tvori novy zivot :dizzy_face:
28. feb 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja si tiez myslim, ze na jar to uz snad bude ine - slniecko bude svietit, bude sa dat robit kopec inych veci - byciklovat, ist niekam do prirody, prejst sa, okupat sa... nebudeme hadam rozmyslat tolko o snazilkovani ako v zime - vtedy sa neda robit nic ine, len sa pelesit :grinning: ale s akou radostou...! :grinning: :wink:
28. feb 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak zase vsetko ma svoje caro, ale jar bude vynimocna, citim to v kostiach :wink:
28. feb 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to - ja sa tiez nestazujem :wink:
ja tiez dufam, ze tato jar to konecne vsetko zmeni... ja som aj drahemu povedala, ze nad letnou dovolenkou nemusi prilis rozmyslat, lebo isto budem tehu :sunglasses: a vyslo mi to aj v horoskope, tak potom mozem byt kludna - ked uz o tom aj horoskopy pisu, isto sa zadari :grinning:
28. feb 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kdeeeeeeeeee steeeeeee.....??????????? :confused: :frowning2:
vsak ja uz za chvilku aj domov pojdem a vas nikde... :unamused:
28. feb 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu :wink: este sa tu niekto nachadza?
28. feb 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz pozeram na hodiny kedy pojdem domov, ale dnes toho bolo dost takze o takych 10 minut prchaaam za Diankou do skolky :slight_smile:
zajtra mam toho tiez dost, rano do roboty, potom okolo pol dvanastej pofrcim do Trnavy do skoly a potom chcem stihnut cvicenie s Alex...uff, a bude sedem vecer raz-dva :unamused:
pekny vecer vam prajem a drzkajte mi aj zajtra palce s teplotkou :wink:
28. feb 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda pekny zvysok dna vsetkym a jablonka, jasne, ze budeme drzat palce :wink:
28. feb 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz tiez pomalinky odchadzam, drahy ma vyzdvihne... a zajtra je uz piaaaaaaatoooooooook!!!! :grinning:
pekny zbytok dna, jablonka pozdrav Dianku :wink:
28. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné piatkové ránko prajem,
ja hlásim, že moja teplota stúpa, stúpa, ale ani po troch dňoch mi nezaznačilo ovulku ....
ako plánujete stráviť víkend?
29. feb 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,
no bubatenko, ty mas teda zaujimavy ten graf. ziadny pokles len same stupanie, kazdopadne to vobec nevyzera zle. meraj dalej a uvidis. sama som zvedava, kde ti oznaci ovulku.
dnes mame zase krasne pocasicko, co :confounded: , weja, u vas tiez prsi?
29. feb 2008 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
alex, este neprsi, ale asi sa mame na co tesit, ked u vas ano... :confounded:
no holky - vcera som si robila dalsi ovu test s tym, ze ciarka bude pekne silniet a objavila sa mi uz len jedna / :astonished: :astonished: tak som zostala z toho v soku, no ale vyzera to tak, ze ovu uz bola predvcerom, ked ciarky este len silneli :sweat_smile: dnes mi uz aj zaznacilo do grafu ovulku http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=52403/nummer=5 comu som na jednej strane rada, ale na druhej som ju necakala tak skoro, neviem-neviem, dufam, ze sme ju stihli... :unamused:

bubatenko - to je divne... ale ani mne este na FF nevyznacilo ovulku iba na WK :confused:
29. feb 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex aj tebe sa pekne drží teplotka, teba ukazuje teplomer na dve desatinné čísla?
29. feb 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
juj, sa mi nechcelo z postielky ked som pocula klopkat dazd na okno :confounded: ...vraj cely vikend ma prsat :angry: ...chudatko Di bude uplne desna ked sa nebude moct vonku vybehat :frowning2:
29. feb 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vsetky mate velmi pekne grafy :slight_smile: , a weji - naozaj to vyzera ze ovulka uz bola :wink:
29. feb 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, ja meram nak oniec s ortutovym teplomerom, lebo ten digitalny bol divny. a mala som teplotu tak medzi 36.7 a 36.8.
29. feb 2008 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka... júúúúúúúj ako krásne stúpa teplotka.....super, super.......
alex a nezaspíš pritom... mne sa to dnes ráno opäť podarilo, našťastie sa ten teplomer tusím po piatich minútach sám vypne a to mám digitálny do 10 sekund :grinning:
29. feb 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jablonka, ty mas tiez super graf, len tak dalej :dizzy_face:

bubatenko, nezaspim, mam o 10 min nadstaveny dalsi budik keby nieco :wink:
29. feb 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok