Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
29. feb 2008

joj baby ja tisko zavidim ze uz ste prec, ja mam roboty vyse hlavy !

alexa27
29. feb 2008

drobec nesmut, ja som tu tiez 😝

drobec123
1. mar 2008

no tak som konecne vsetko docitala 🙂 tesim sa z vasich grafov, ja som tiez uz ovu mala vo stvrtok, takze v podstate sme ju stihli. uvidime ako to dopadne. som cez vikend sama doma, drahy ma firemnu lyzovacku ale ostal so mnou az do dnes do rana az teraz po ranajkach odisiel za kolegovcami. celkom sa ale tesim, idem na postu prisli mi tiez ovu testy, ktore su mi uz dnes sice na nic ale tak mozno buduci mesiac ich budem potrebovat, a ked nie, tak ich niektore zo snaziliek podarujem 🙂 vam asi nie ked ste taketo jasne s teplotkami 😉 vy ich nebudete potrebovat !
a potom sa chcem len tak premotat doma, ved od pondelka rana do stvrtka som prichadzala domov vzdy po polnoci a rano uz pred 7.00 som bola prec, poviem vam dobry zaberak na nervy, ale nastastie som pozitivne zmyslajuci clovek takze som to s prehladom zvladala. tak sa normalne tesim z toho ze mozem sediet na gauci a len tak si citat bulvar, knizku a popijat tehu caj ! len tu postu chcem stihnut. ked budem mat chut pojdem sa pozriet do kiky alebo ikea len tak pre potesenie, ale neviem ci radsej neostanem doma. posielam aj moj graf aj ked ja som asi celkom ukazkovy pripad s ovu.
http://www.fertilityfriend.com/home/1af27c
tak vam prajem krasnu sobotu, aspon ze uz prestalo prsat a tesim sa na vas cez tyzden, myslim ze uz by som sa mala ukazat na MK castejsie.

weja
autor
3. mar 2008

dobre ranko 🙂
no ako ste prezili ten uprsany vikend? u nas lialo takmer bez prestania... doma pod dekou bolo najlepsie... 🙂
nase stretko Mikulastaniek z MK dopadlo super, vela sme sa nasmiali, urcite to este musime zopakovat... 🙂 skoda, ze od vas som tak daleko... ☹ stretli sme sa v zlozeni 3 tehulky a 2 snazilky, tak kedze tehule boli v prevahe, dufam, ze nas dostatocne "nakazili" 😀

inak, dnes som si zapisala teplotu a ovu mi prehodilo zo 17DC na 19DC 😅 Totiz (neviem, ci som vam to spominala), WK mi ovu oznacil na 17DC a FF stale nic... uz som bola z toho na nervy, ze preco mi to tam nechce vyznacit a ked som zaznacila dnesnu teplotu, tak mi FF oznacil ovu 19DC a WK ju tiez prehodil... 😅 no nevadi, snazilkovali sme aj vtedy, dokonca asi este viac, tak som zvedava... 😀

weja
autor
3. mar 2008

no este som sa nepopytala na vas, aky ste mali vikend...
drobec, uz si si konecne vydychla? 🙂 minuly tyzden si mala perny, tak teraz zacni len tak pozvolna... 😀
alex, jablonka - boli ste cvicit? ja mam tie cviky doma vytlacene, ale priznam sa, ze cvicila som ich len raz... 😔
bubatenko, videla si sa s drahym cez vikend aspon chvilu?
bobess, dufam, ze tento tyzden uz medzi nas zavitas, lebo nam tu chybas... 😒

alexa27
3. mar 2008

dobre ranko 😉 ,
v piatok sme to s jablonkou vzdali a nesli sme cvicit. boli sme obe nejake utahane, tak sme sa zhodli na tom, ze nie je nad teplo domova 😅 .
drobec, som rada, ze uz mas vsetko uspesne za sebou, gratulujem k uspechu a dufam, ze uz teraz budes mat trosku volnejsie.
co sa tyka vikendu, tak velmi fajn i ked drahy bol v sobotu robit, ale ja som si aspon v klude upratala, navarila, poprala a potom som si citala. v nedelu rano bola u mna kamoska, co som vam spominala, ze sa ide vydavat, tak boal kuknut svadobne fotky a inspirovat sa. bolo to super 😵 , som si pospominala na kopec veci zo svadby, do konca sme si raz aj poplakali 😵 ....od dojatia samozrejme 😵 .
inak moja teplota je ok, drzi sa hore, tak som spokojna, uz nepochybujem, ze ovu u mna prebehla, tak sa tesim.

bubatenko
3. mar 2008

dobré ránko 🙂
no víkend taký polo pracovno-relaxačný , ale včera celé poobedie som strávila s mesačným krásnym babatkom - ľudia to je tak niečo neuveriteľne krásne, voňavé - ta moja kamaratka je prvorodička a chudatko moje je dosť vyčerpaná, lebo malinký strašne málo spinká, tak som jej trocha pomohla a malému som sa pravdepodobne páčila , lebo bol u mňa poslúšný a som ho dokázala aj uspať...... no poviem, som dnes ešte stále na mäkko 😀
Weja manžela som dnes ráno do 1,15 čakala, aby som ho aspoň na chvíľku videla - vydržala somdo 1,30 a išla spinkať, ale stálo to za to 🙂
Teplota mi krásne začala opäť klesať....... tak ja neviem... asi mi len nakoniec len príde ovulka, čo by mi aj mala podľa mojich výpočtov koncom tohto týždňa 😒

jablonka
3. mar 2008

pekne ranko 🙂
pre mna toto bol tiez vikend dost o nicom, okrem toho ze v sobotu doobeda sme boli nakupit, bola som stale doma a tak ako vy - upratovala, prala, varila a robila okolo diplomovky 😝
asponze manzelik zobral Di v sobotu poobede do kina, boli na Winx, Di sa to pacilo 😉
moja teplota je od soboty velmi vyrazne dole, myslim ze aj ked mi graf tam tu ovulku zaznacil, ze ovulka nebola, pri mojich skakavych teplotach to zrejme bola len nahoda ze bola vyssia tri dni po sebe...no co uz 🙄

alexa27
3. mar 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

kuknite na mna, vyzera to ok, nie? 😉

jablonka, pozerala som aj tvoj graf, zaujimave, ze ti teplota o tolko klesla, to asi fakt ovu este nebola, alebo nemohlo to byt len vikendom, ze si mala nejake uplne ine podmienky? som zvedava co to spravi cez tyzden, ci ti teplotka pojde zase hore, alebo ako.

bubatenko, vikend s babatkom ti normalne zavidim, aj ja by so msa rada s nejakym pomojkala. idem hned zavolat kamoske ci sa nestretneme. ma malu Lauru, nie je uz sice babatko ale rozkosne trojrocne dievcatko a tiez pri nej naberiem vzdy kopec energie 🙂

weja
autor
3. mar 2008

alex - no pekny graf 😵 ovu bola na 100%
bubatenko - tak tvoj cas asi este len pride 🙂 budes vidiet na buduci tyzden...
jablonka - no to je fakt divne... 😒 hmmm... implantacny pokles to asi nemoze byt, ze? no ved uvidis, ako sa to bude vyvijat dalej, ja mam napriklad kazdy cyklus uuuuplne odlisnu krivku... fakt nechapem, ale za tie 3 cykly co meriam vyzera kazda odlisne, absolutne nic nemaju spolocne... tak mozno aj u teba mohla ovu byt, len teploty nejako zvlastne kolisu... 😕

inak holky, rano som zostala v soku - dociatala som sa, ze jedna majovka vo stvrtok porodila...!!! 😲 ma chlapceka, takmer 1800 g, uz sa mu asi nechcelo byt dlhsie v brusku... 😅 ale maju sa zatial dobre, budem ich dalej sledovat... uff, no tu sa deju veci... 🤐

drobec123
3. mar 2008

dobre ranko .... bola som rano u zubara tak som tu prisla o nieco neskor. dnes opat prsi, brrrrr.....
joj dobry kratky vikend bol, este aspon jeden den by som brala.
alex - super graf !!!! len tak dalej. aj ste sa okolo toho tvojho ovu dna snazili ? lebo to naozaj u teba vyzera skvelo ! tesime sa na spravicky. inac spominala si tu pred casom svoju kadernicku, ja by som ju mozno vyuzila. ja mam totizto super kadernika - ale je tak brutalne drahy, ze este aj par mesiacov potom ako som u neho ma mrzi dat tolko peniazkov. takze ked je tvoja aspon o nieco lacnejsia, tak by som ju vyskusala.
jablonka, neviem co ten tvoj pokles znamena - asi ovu este len pride.
weji ake je pocko u vas ? ideme cez vikend na lyzovacku na chopok tak dufam ze nam zabezpecis aspon trosku slniecka 🙂

alexa27
3. mar 2008

drobec, snazili ale nie presne, tak +- dva tri dni, takze nic moc, velka sanca nie je 😒
ale nevadi, ja som teraz najstastnejsia z tej ovu, lebo vies ako som bola hrozne proti tym hromonom a tak sa icm teraz mozem kludne vyhnut, ked mam ovu aj bez nich a to je uplne skvele 🙂 .
poslem ti kontakt na kadernicku do ip. ja tam idem v stredu, uz sa neviem dockat 🙂 . v piatok mi pride na tyzden maminka, tak budem aj pre nu zase krasna 😀 .
weji, to jablonkine by mohol byt teoreticky implementacny pokles, ale nebyva ten len na jeden den a potom hned teplotka skoci hore? 😕
wow a to minichlapciatko co sa narodilo kamoske, neuveritelne.....ale super, ze su obaja v poriadku, to je hlavne 😵 .
aj v nasej rakuskej teme sa narodil chlapcek cez vikend, ale ten sa naopak prenasal, tak ho muslei vyvolat, ale tiez su obaja krasni a zdravi a vsetko je v najlepsom poriadku 😵 .

jablonka
3. mar 2008

weja - teda, to je fakt skoro anrodit sa o dva mesiace skor, ale zasa 1800 g nie je uplne zla vaha, dufam ze bude malicky v pohode...inak aj moj muz sa narodil v siedmom mesiaci, a treaz na to vobec nevyzera 😀
ach, ten moj graf, no myslim ze naozaj ovulka nebola, ani sa mi nechcelo verit ze tak skoro by bola, vzdy som mavala najsor okolo 20. DC a neskor, tak uvidime, ci to graf neprekresli 😒
alex - tvoj graf vyzera naozaj vyyyborne 🙂

jablonka
3. mar 2008

myslim ze to nemoze byt implementacny pokles, to je len jednodenny pokles, a toto je uz treti den 😉

weja
autor
3. mar 2008

drobec - jeeej, tak vy este chcete vyuzit poslednu lyzovacku? no tu napriklad cely vikend padal dazd so snehom a v Jasnej riadne snezilo, takze si myslim, ze si tej lyzovacky veru este uzijete 🙂 co sa tyka pocasia - posnazim sa, ale neslubujem 😀
alex - no ved to, implantacny pokles by mal byt max. den-dva, takze preto som napisala, ze to asi nie je ono... 😒

drobec123
3. mar 2008

weji, ze poslednu !🙂 ako poznam mojho manzela, my budeme lyzovat este aj v maji ked bude sneh a nebudem tehu .... dalsi vikend mame naplanovanu lyzovacku s kamaratmi, a na velku noc ideme na lyzovacku do rakuska na 4 dni. Straaaaaaaaaaasne sa uz tesime ! v hoteli je aj wellness a bazen tak to bude naozaj paradna dovolenka.
jablonka nezufaj, najma ked vies ze ovu na teba este len caka a ty ju musis naplno vyuzit !
bubatenko ty si ako na tom, keby mame na teba mysliet 🙂
inac baby ja mam pocit, ze tento cyklus sme prvy krat vystihli ovu a mali sme to zladene .... tak si drzme palce nech nam jar prinesie naoazj prilev pozitivnej energie vo forme // ciarociek ! 😀

weja
autor
3. mar 2008

drobec 😅 sorry, zabudla som, aki ste vy lyziari 😉
inak, aj u nas je to podobne - prvy krat som si ista, ze sme sa trafili do ovu 😀 tie cykly predtym sa mi totiz zakazdym pokazil teplomer, takze to boli len moje domnienky 😀
inak je to sranda, ale my sme si uz mysleli, ze je po ovu, takze to uz ani nebolo snazilkovanie, ale "len" milovanie, lebo sa nam chcelo 😀 a nakoniec sme trafili ovu ani sme nevedeli ako 😅
vlozim aj ja graf z FF, nech sa od vas neodlisujem 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d

drobec123
3. mar 2008

weji, parada ! ja som tento tyzden uplne sama, drahy je na sluzobke. ale mam taky nabity program ze si ani nevsimnem ze nie je doma 🙂 v stredu idem na krv ku gyn. aby zistil ci ovu naozaj mavam, nielen podla grafu. vrajze po ovu ostava v tele nejaky hormon a ten urcuje ze ovu naozaj prebehla. tak mi to idu skontrolovat. bojim bojim krvicky ... to je moja fobia, ale fakt vazna !

weja
autor
3. mar 2008

halooo, kde ste??? 😕
ja som uz aj po obede, dnes mi to celkom rychlo odsypa 🙂
drobec - neboooj, snad nevycucaju z teba vela krvicky 😉 budeme drzat palce!

bubatenko
3. mar 2008

drobec... na mna myslieť ešte nemusíte, ja ešte len očakávam ovulku... mne to vychádza tak na druhú polovicu marca... samozrejme ak príde ovulka..... 😉
drobec, weja, alex, jablonka silno držím palčeky nech vam to tento mesiac výjde... už tu dlho nebol takýto pozitívny mesiac a už sa musí pritraviť aj nejaké to babenko
prave som si kúpila lístky do kina na dnes večer sa teším... trocha kultúry.. ideme na ten nový český film "Vaclav" a vraj je veľmi dobrý, tak dám zajtra vedieť, či to stojí za to 😉

jablonka
3. mar 2008

bubatenko - tak potom zreferuj, aky bol film 😉
bol niekto na filme P.S. I love you? 😕 ...lebo manzelik mi hovoril ze v sobotu na MDZ pojdeme na ten film do kina 🙂
ja som dnes trocha prispata, v noci som straaasne dlho nemohla zaspat a teraz som nevyspata 🙄

weja
autor
3. mar 2008

jeeej, fakt, v sobotu je MDZ 😵 tak na to som uz aj pozabudla, som zvedava, ci si drahy spomenie 😀
ale na sobotu mame naplanovanu navstevu u manzelovej rodiny v TN, takze to bude taka rozbehana sobota 🙄

drobec123
3. mar 2008

bubatenko, aj ja som zvedava na ten film, urcite nam daj vediet !
inac baby, este stale sme sa nedohodli na tom divadle, ideme ? /nejdeme ?
PS I love you, mam doma knizku v AJ, este som sa nerozhodla zacat ju citat ale kamoska mi vravela ze je velmi smutna, tak ked je to podla tejto knizky tak neviem ci je to prave na MDZ najvhodnejsia tema.

jablonka
3. mar 2008

drobec - u mna to divadlo plati 🙂
smutne??? ☹ ...myslela som ze je to romantikus zamilovane...tak uvidime

alexa27
3. mar 2008

u mna divadlo tiez plati 🙂
musiem sa len dohodnut kto kupi listky a na kedy, lebo neviem ci ten termin 28.3. este stihame, mozno uz bude vypredane.

weja
autor
3. mar 2008

aj ja by som sla s vami rada do divadlaaaa.... ☹ juj, skoda, ze som tak daleko... 😒
tu ide zasa prsat... 😖 uz som myslela, ze sa to pocasie ukludni, ale asi som to precenila... 🙄

alexa27
3. mar 2008

🙄 🙄 mne sa chce hrooooozne spaaaaaaaaaaaaat, to z toho hnusneho pocka, ach jaj uz nech je leto 😝

weji, no skoda, ze nie si blizsie ☹

drobec123
3. mar 2008

weji, ved pridi, mozes ostat u nas spat 🙂 mame jednu izbu volnu - sice ju nazyvame detska, ale tak zase urcite sa tam budes citit prijemne 😀
teoreticky planujem ist dnes do auparku (aj ked mozno sa mi zmeni program) tak sa mozem spytat na listky, ci ich maju a kolko stoja. co vy na to ? ak teda vobec listky na novu scenu predavaju v auparku cez ticket portal ....
aj mne sa chce strasne spat, idem si spravit kavicku. a ani poobednajsi cajik som este nemala

alexa27
3. mar 2008

drobec, to by bolo super, keby si sa na to spytala, my s jablonkou by sme sli urcite, bubatenko snad tieza mozno aj wejka pride prespat 🙂 , otazne je, ci by sa pridala bobess, ked sa nehlasi 😕 .

drobec123
3. mar 2008

bobess sa prida, potvrdila mi to. takze skusim zistit ci je mozne to zakupit aj cez ticketportal. ak ano, mozem rovno kupit ?