Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
6. mar 2008

takú mám pozitívnu náladu z tej našej konverzácie až som vyhladla, idem na obed a aj vám prajem dobrú chuť k obedíku 😉

alexa27
6. mar 2008

dobru chut vsetkym 🙂

drobec123
6. mar 2008

mne vychadza termin na 26. novembra. no vianoce budu vesele !
alex ty prva testujes ?

alexa27
6. mar 2008

asi hej, ked nepride ovsem mrcha do utorka 😖

weja
autor
6. mar 2008

veru, veru, veseleee... 😀
supeeer 😵 takze poradie je urcene: alex, potom drobec a ja mozno v piatok...

alexa27
6. mar 2008

caute caute, ja uz som po obediku 🙂

bubatenko
6. mar 2008

aj ja..... teraz si práve robím poobednajší čajík.... idem si dať poobede namiešať, lebo už mi dochádza 1/3 dávka čo som si namiešala

alexa27
6. mar 2008

ja som tiez uz dopila jednu 1/3 davku asi pred tyzdnom a odvtedy som si nedoniesla druhu, takze to teraz flakam 😒 . uz asi necham tak a zacnem pit zase az po mrche.
co si mala dobre na obedik?

bubatenko
6. mar 2008

kuracie prsia na bylinkach s ryžou a ty? Ale mam strašnú chuť na niečo sladké, len sa mi nechce ísť von do tej zimy.

weja
autor
6. mar 2008

aj ja som uz po obede 🙂
ja som uz cez vikend dopila prvu varku caju, ale ja som mala spravenu lez 1/4 z davky... 🙂 potom mi pripomente, ak by som nahodou zabudla, ze ju nemam cez mrchu pit 😅
ja mam chut na sladke nonstop 😝

bubatenko
6. mar 2008

mna to baví s tým čajíkom, som si normálne vdaka nemu odvykla ako tak od kávy, lebo namiesto kavy si urobim cajik.....
ešte sa chcem spýtat, do toho cajika ide kvet hluchavky, ale vsade ma odbijú, že majú iba vňať hluchavky, vy ste dostali kvet?

weja
autor
6. mar 2008

kvet...? nepamatam si, ze by tam bolo pisane o kvete... ja som si pytala iba hluchavku 😅 ved je to asi jedno, nie?
mne ten caj straaaasne chuti... mnam... 😵

alexa27
6. mar 2008

hej, kvet, taky zltucky, teda nepamatam sa ci to bola hluchavka, ale jedno tam mam taky zlty kvet.

ja som mala cinu na obed a tiez mam strasnu chut na sladke, ale nic tu nemam, skocim asi doel do kavairne, maju tam ja keksiky 😝

bubatenko
6. mar 2008

😝 sa ti vyplazuje jazyk....no idem splašiť niekoho do baru, čo tu máme, si dam aspon viedenskú kávu, k tomu dostanem aj ja keksík 😀

alexa27
6. mar 2008

noooo nech sa paci, jaky dobry napad 😉

bubatenko
6. mar 2008

praveže nie.... povedala, že vňať ma silnejšie účinky ako kvet.... aspoň tak mi to vysvetlovala.... ja som kupila aj tak vňať, lebo kvet nikde nemajú

weja
autor
6. mar 2008

no tak teraz ste ma uplne dostali... 🤐 ja neviem, co mam, ale okrem nechtika v tej zmesi nie je nic farebne, takze asi mam tiez vnat... 😕
ale nemal by to byt dufam nejaky problem... snad to prezijeme aj s vnatou a bez kvetu 😀

no ste ma navnadili... uz som zjedla mandarinku, ale na oklamanie mozgu nestacilo... vyhrabala som este kusok cokolady... 😝 😀

alexa27
6. mar 2008

MAM KEKSIIIIIIIIIIIIK, mnam mnam 😵

bubatenko
6. mar 2008

weja nevadí, hlavne že chutí 😀

drobec123
6. mar 2008

v caji je napisany kvet hluchavky, a ja som si pytala hluchvaku tak snad to je to iste.
alex to zlte je nechtik lekarsky 🙂
ja som mala na obed tiez cinu, ale nebola nejaka extra dobra. skoda ze tu nie ste, ja mam celkom veeeelke zasoby praliniek (z nasej minulotyzdnovej akcie) a kedze ich zatial nemame ako inak vyuzit, papame ich my s kolegynkou 🙂 mnam !

drobec123
6. mar 2008

bubatenko a kde si to davas v BA namiesavat ?

bubatenko
6. mar 2008

alex nedráždi... ja ešte zhánam parťáka na kafčo

weja
autor
6. mar 2008

bubatenko - no ved to, to je hlavne - kym chuti... 😀
ale fakt sa divim, bala som sa, ze mi po tyzdni pojde na nervy, ale zatial sa nan vyslovene tesim 🙂

aj ja chceeeem viedenskuuuuu kaaaaavuuuuuu...!!!!!!!!!!!!! a s kopou slahackyyyyyyyyyyy..... 😝

bubatenko
6. mar 2008

drobec keď som si bola kúpiť šálku so sytkom na náš čajík tak som objavila v tescu na Kamennom nám. pri hlavnom vchode na prízemí predajnu čajov a keď som sa spýtala tak mi povedala, že mi ho aj namiešajú.

drobec123
6. mar 2008

bubatenko, dakujem za info !!!! tak to ma tesi ze taka cajovna existuje, ides si ho dat dnes spravit ?

weja
autor
6. mar 2008

holky, tak ja sa pomaly zbieram domkov... zajtra mam dovolenku (teda dufam, sefovi som nestihla povedat, lebo zdrhol, ale tak mu skusim zavolat 😅 ) takze tu tolko nebudem, ale snad sa mi podari nakuknut 😉
pekny zvysok dna 😎

alexa27
6. mar 2008

papa weji, pekny dnik este aj tebe 🙂 a krasny vikend, keby sme sa "nevideli"

weja
autor
6. mar 2008

alex, to som akurat chcela este napisat, ze keby som vas tu uz nestihla, tak aj vam pekny vikend 😀
pekne ovulkujte, uhniezdujte alebo cokolvek robte, ale zasadne s usmevom... 😎
papaaaaa

alexa27
6. mar 2008

😎 usmevu zdar!

drobec123
6. mar 2008

weji urcite si uzi dovolenku a ked sa budes nudit, pridu kuknut do jasnej, dame si spolu kavicku 🙂 ja tu zajtra tiez nebudem, ale tak dnes este co to s vami urcite popismenkujem.
inac kde mame jablonku ?