Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
21. nov 2007

inac ja chodim do prace na 7:30 aj ked oficialny zaciatok mame o 8.30. ale malokedy sa mi podari odist skor ako o 18.00 ☹

biba
21. nov 2007

Babyyyyy vyhrali sme sud, super, moja mama s asi zblazni, vecer tam ideme to zapit juchaaaaaa 😀 😵 😀 😵 😀 😵

weja
autor
21. nov 2007

bubatenko, jasne, tak sa niecim nadopuj - guarana, red bull, cola s celaskonom (recept a la bobess 😉 ) hlavne aby ste mohli frcat 😀
jablonka - tak to si realne neviem predstavit ani ja, kedy by som musela vstavat, ak by som mala chystat aj dieta... a neviem, co by to chuda robilo od nejakej 6,15 v skolke 😨 😒 Maminka to bude musiet potom vymysliet nejako inac 😉 😀
drobec - tak to je blbe, ze je drahy na sluzobke, tento mesiac vam to hadam vyjde lepsie 😉 a jedna poznamka - neplytvaj testami!!! nevies, kedy a v akom mnozstve ich budes potrebovat 😀 😉 😀 (ja som napr. na potvrdenie mojho tehu spotrebovala rovno tri)

jablonka
21. nov 2007

biba - gartulujem 🙂
aj mne vcera drahy vyzdvihol na poste testy, uz len cakat, kedy ich vyskusam 😅 ...ak sa mi tam niekedy objavia dve //, tiez miniem minimalne tri, ci sa test nezblaznil 😎 😀
idem dnes o 14.00 na ten UZV, neviem ci sa este vratim do roboty 😕 , ale urcite sa potom ozvem

weja
autor
21. nov 2007

biba - gratulujem 😉 dobre spravy mame radi 😀
jablonka - jasne, rozhodne daj vediet, co poraba folikul 🙂 sme zvedave...

biba
21. nov 2007

jablonka drz sa 😉

jablonka
21. nov 2007

asi to vyzera smiesne ze tak sledujem ten filikul, ale pri mojich katastrofalne dlhych cykloch som fakt zvedava kedy asi mam ovu 😕...ja myslim ze take ukazkove to nebude 😒 🙄

jablonka
21. nov 2007

ze filikul 😅
FOLIKUL je to 😀

weja
autor
21. nov 2007

ja som tiez zvedava, ake cykly budem mat ja po tomto vsetkom 😖 ale tento mesiac som mala taky pocit, ze ovu prisla tak ako pred tehu - na 12 DC, ale ja som to nikdy nemerala, takze je to len moj predpoklad... Ale ked to vyslo na 1.krat, tak by mohol byt asi spravny... 🙂

jablonka
21. nov 2007

tak to je vyborne ze mas pocit ze ti to pekne nabehlo, to je prvy predpoklad na uspesne tehulkovstvo 😉
ja verim tomu, ze budeme tehulkovat spolu, aj ked mozno nie naraz, ale proste spolu 🙂
baby ja som tak rada ze vas mam, a ked budeme vsetky tehulky a maminky, tak to sa este viac tesim ako budeme vsetko spolu prezivat 🙂 😵

weja
autor
21. nov 2007

dufam, jablonka, ze mas pravdu, uz sa toho obdobia neviem dockat 😵
Tesim sa, ako budeme postupom casu spolu riesit dalsie veci, napr. ako dietatko naucit na nocnik, ako v zdravi prezit obdobie vzdoru alebo este lepsie - ako mu vysvetlit, ze bude mat braceka/sestricku 😵 😀 to bude supeeeeer 😀 😀 😀

jablonka
21. nov 2007

no, tak bohuzial mna to vysvetlovanie o bracekovi a sestricke uz asi necaka, teraz je Dianka uz velka a normalne tomu chape a tretie baby asi nebudeme mat ☹ ...to vam potom budem tisko zavidiet 😔

jablonka
21. nov 2007

baby, no uz som spat od doktora...a folikuly nerastu ☹
bolo to rovnake ako v nedelu, teda miesto krivky ca mi crta priamka ☹ 😢
idem zasa v pondelok, ale potvrdzuju sa moje obavy ☹ 😢

drobec123
21. nov 2007

jablonka, dolezite je ze su tam !!! tz ze musia rast len im to dlhsie trva !

bubatenko
22. nov 2007

dobré ránko všetkým,
jablonka nevadí - hlavne že je tam a on bude rásť a lekár sa k tomu ako vyjadril?
Hlavne nezabúdaj happy brušká/zdravé mininušká 😀

drobec123
22. nov 2007

bre ranko .... presne tak, jablonka vsetko je ako ma byt !

weja
autor
22. nov 2007

dobre ranko vsetkym,
jablonka a co to konkretne znamena? 😕 Ze mas dlhy cyklus alebo ako? Ale ako napisali baby, hlavne je, ze su tam. Mozno len potrebuju viac casu, kym narastu...

alexa27
22. nov 2007

dobre ranko,
jablonka to ma mrzi, ale co povedal lekar? nie je to naozaj len tak ako vravia baby, ze to tym folikom len dlhsie trva, ale predsalen rastu? to by nebolo az take zle, nie?
heslu happy bruska/zdrave miminuska zdar! 😉

bobess
22. nov 2007

ahojte

dúfam že v pondelok už bude narastený až do prasknutia (doslovne) a to sa potom manžel má na čo tešíť ... 😀

jablonka
22. nov 2007

ahojte, no neviem, ale za den rastie folikul cca o dva mm, takze uz mal byt aspon trosku vacsi ☹
Doktor povedal len tolko, ze ked neporastie budeme to stimulovat. Uvidime v pondelok, ci aspon trochu narastie, alebo to bude rovnake. No ostal z toho aj moj lekar trosku smutny ☹
cely vecer som nad tym rozmyslala, drahy ma utesoval, veri ze sa s tym nieco urobi ☹

alexa27
22. nov 2007

a stimulovat ti to budu nejakymi hormonmi ako napriklad uz spominany duphaston ci clostylbegit?

jablonka
22. nov 2007

ano tak som to pochopila, ale blizsie sme sa o tom este nerozpravali

biba
22. nov 2007

Dobre ranko . . .
Jablonka . . . hlavne sa nestresuj, uvidis co bude . . happy bruska 😀

weja
autor
22. nov 2007

jablonka, tak len hlavu hore, aspon vies, ze su tam a ci uz narastu sami alebo po stimulacii, je jedno, hlavne ze budu velke a dr. ti presne povie, kedy ist na vec 😉

weja
autor
22. nov 2007

holky, kde ste dnes vsetky??? 😕

jablonka
22. nov 2007

weji - tu sooom 🙂

bobess
22. nov 2007

dnes normálne nestíham, ale vidím že ani vy moc nie.
práve som objednala letenky do Prahy. Segra ju tu necháva na prázdniny a nši ju nemôžu vrátiť, tak som povedala že ja ju sestre vrátim, ale letecky. takže 1x malá poletí lietadlo. už sa tešíme. spiatočná letenka vyšla na 2300 sk no nevyužito. je to lacnejšie ako auto a aspoň bude mať zážitok.

weja
autor
22. nov 2007

som rada, ze ste sa "nasli", uz som sa bala, ze tu dnes budem sama 😔 😉
bobess, chces vratit svoju neterku alebo ako som to pochopila...? Tak to bude mat ozaj zazitok 🙂 kolko ma vlastne rokov? Idete cez Skyeurope? Odtial mi stale chodia nejake ponuky na letenky za babku...

bobess
22. nov 2007

no malá má 3,5 roka. ségra ju sem privezie, a necháva u rodičov. oni ju zase nechajú u nás a mi ju "vrátime" ja so ségrou a manželmi ideme na welness do Piešťan (bez malej) a zase naši idú do Viedne na víkend - nákupy na vianočných trhoch, schonbrun a pod. nejak sa to musí vždy skoordinovať, lebo ségra ju nemá kde inde nechať. idem cez skyeurope. manžel nechcel veriť že za 2300 letíme 3ľudia tam a 2 naspäť. ja zase nechcem musel šoférovať a potom aj malej sa nie vždy chce sedieť na zadku takú dlhú cestu.

weja
autor
22. nov 2007

jeeej welness 😵 kedy tam idete?
ja tiez drahemu uz mesiac pilim usi, aby sme sli do saunoveho sveta do Aquaparku, trosku sa zrelaxovat, ja tie sauny a virivky zboznujem a ked som bola tehu, som tam nemohla ist... No ale stale nam do toho nieco pride, dufam, ze do Vianoc sa nam tam podari dostat 😖