Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
11. mar 2008

no ved sa za to aj patricne hanbim, ze som nikde nebola tak dlho... 😔 ale cez zimu ma nebavi nikam chodit, ja som totiz taky zmrzliak, ze uz po chvili mam ruky a nohy ako lad, takze cez zimu som rada, ze som v teple... 😀 v lete je to ine, to sme chodievali vselikde, ale ked som bola tehu, tak zasa nie, lebo som bola takaaaa unavenaaaa, ze som bola rada, ze som vladala dojst z roboty... 😅
pamatam si, ze hned v zaciatkoch mojho tehu sme si spravili vylet do Bojnic, ze sme uz 100 rokov nevideli zoo (taky spontanny napad to bol) a ja som popritom potrebovala kazdu hodinu niekde aspon chvilku oddychovat a popritom stale nieco zobkat, lebo som bola stale hladna... 😀 drahy zo mna nemohol - bolo to so mnou horsie ako s malym dietatom... 😀

bobess
11. mar 2008

ja som si tento víkend tiež dala záväzok vyskúšať môj nový bicykel ... v sobotu si dám 24 hodinovku v práci ale v nedeľu sa vrtam len v záhradke a na bicykli, nech neopováži pršať !!!!
dnes sa chystáme do hornbachu - nutne potrebujem muškáty na okná a už je pomaly čas, že?
ozaj vy ešte neviete našu story s vtáčikom - trasochvost či ako sa volá. vlani sme ho mali na dome - neskutočné šidlo, manžel umyl auto a on ho celé pocapkal nožičkami, ja som umyla okno a na druhý deň špinavé ... a jeho nahoršia vlastnosť bola že so svitaním ráno búcha na okno, ale nekutočne a nič naňho neplatí. takže sme proste strašne naňho nadávali a už sme mali vražedné sklony ... až raz jedného augustového dňa vták zmizol (potešili sme sa že asi zdochol 😖 ) a hor sa vtáčik od včera je tu a tak vstávam s prvím úsvitom, moje okná vyzerajú ako keby ste do nich hlinu hádzali a ten ranný budhot .... keď budete počuť krik ráno tak to sme mi s manželom !!!!

alexa27
11. mar 2008

bobess 😀 ...trasochvostovi sa u vas ocividne paci 😀 ......my tak mame jedneho kohuta, teda nie my ale susedia v dome, vedla nasej bytovky maju kohuta a ten kazde rano kikirika, cez tyzden nevadi, ale cez vikend, ked chces spat, tak to je na porazenie, zvlast v lete, ked su otvorene okna 😝 😀 ...ale co uz, apson sa citime ako na dedinke 🙂

bobess
11. mar 2008

na to sa ja nesťažujem, keďže na dedine bývame ... ale tiež by mohli mať víkendový režim, ako naši psi, tí vedia lepšie ako ľudia že je víkend a nemusia na miesto ...

alexa27
11. mar 2008

...noooo tak to berem, ked na to dojdes ako ho naucit vikendovemu kludu, daj vediet, pojdem vyskolit aj kohuta 😀

bobess
11. mar 2008

no napadá ma iba recept na nedeľnú polievku 😀 😀 😀

alexa27
11. mar 2008

😀 😀 😀
pojdem pomaly domov, cakam este jedneho kolegu a ked to vybavim, tak padam. pekny vecer vsetkym.

drobec123
12. mar 2008

bre ranko ...... ale dnes je hnusny den ! brrrr .... este ze ten cajik je taky dobry !
a este tie vase domace zvieratka, no vobec vam nezavidim ! neda sa im dohovorit ?! 😀

weja
autor
12. mar 2008

dobre raaanko 🙂
aj u nas je hnusne... 😖 uz som sa len tesila na ten ranny cajik, aspon trosku zahreje 🙂
tie zvery su riadne potvorky... ale zjavne vas zeru... 😀

drobec - tak predpokladam, ze ms este nedosla, ked popijas cajik 😀 u mna tiez zatial nic, dokonca dnes sa mi aj BT zasa zvysila... ale na to sa nespolieham... 😒
(sorry alex, viem, ze sme povedali, ze sa o tom nebudeme rozpravat, az ked niektora bude tehu, ale ja som strasne zvedava... 😀 )

bobess
12. mar 2008

ahojte

drobec ako nádcha? ja teraz odcestuvávam a mám pred sebou 200 km ... s maželovým auto , no to bude jazda

drobec123
12. mar 2008

ach jaaaj bobess ..... nadcha sa ma drzi ako keby som jej za to platila ... stale rovnako, ale proste som sa rozhodla ju ignorovat, ved ona odide 🙂 200km nezavidim, najma ked sa tatkto krasne rozprsalo. ja sa dnes tesim na vecer, kamosky ma vytiahli na masaz lavovymi kamenmi a este aj nejaku kozmeticku ocistu. tesim sa ze sa odreagujem.
weji, zatial nic ale intuicia neklame, ver mi ! 😉

weja
autor
12. mar 2008

bobess, tak stastnu cesu 🙂 cestovat v takomto hnusnom pocasi nie je bohvieco, tak si radsej davaj pozor 😉 cestujes pracovne?

bubatenko
12. mar 2008

dobré ránko prajem,
no počasie je úžasné, to hej.... tak sa mi chcelo ostať dnes ráno v postielke s mangelíkom 🙂 Som mrtva dnes.....
bobess štástnú cestu a dávaj na seba pozor v takomto počasí 😉

drobec123
12. mar 2008

bubatenko, mam otazku, namiesali ti ten cajik v TESCU ?

alexa27
12. mar 2008

ahojte dievcata,
bobess stastnu cestu, davaj pozor.
ozvem sa neskor, zatial pekny dnik.

bubatenko
12. mar 2008

drobec nebola som tam, som si nakúpila čajíky zvlásť, lebo som nemala cestu okolo.... asi tak.... ale skús.... mne povedali, že nie je problém

drobec123
12. mar 2008

ok, tak tam vybehnem niekedy na zaciatku buduceho tyzdna, zatial som zasobena 🙂 baby mne sa dnes chce velmi spinkat a nemam naladu tu sediet ! 😠

weja
autor
12. mar 2008

ja som tiez zatial cajikom zasobena... 🙂 ale teraz som si namiesala druhu stvrtinu, cize vlastne, ked toto douzivam, bude to stale len polovica jednej davky a treba to zopakovat 3x ak sa nemylim, ze? no esteze je taky mnam... 🙂
drobec - to bude z tohto pocasia... 🙄 ja mam celkom rada dazd, ale len ked som domka, dobre sa pri tom spinka 😀
mne to dnes nejako rychlo uteka a to som este nic poriadne ani neurobila... 😅 no uz musim zacat... 😔

bubatenko
12. mar 2008

a nemôžeš si zobrať domof, vybrať jeden deň dovolenky a vyliečiť sa v tepelj postielke? 😉 Ja keby som mala dovolenku tak to spravím hned, ale nemám ...

som volala po výsledky k tej mojej gynekologičke - našťastie je to dobré - klop, klop... vždy sa tak bojím tých výsledkov cytológie...... 😒

drobec123
12. mar 2008

bubatenko, mam 55 dni dovolenky ale dovolit odist z prace si nemozem ☹ mama nejake stretnutia a beriem si dovolenku v piatok kedze ideme na pohreb. ale nie je to take zle, mne sa bechce kvoli pocasiu nie preto ze som stale nachladena ......
a gratulujem k vysledkom, ja som sa prave dozvedela ze tam mam nejaku sarapatu ale ze nic zavazne len to treba preliecit. tak si pojdem po lieky dnes.

bubatenko
12. mar 2008

drobec a šarapatu akého druhu, ak sa smiem spýtať, pýtam sa kvôli tomu, aby sme prípadne vedeli, čo aj nám môže škodiť, poprípade myslíš, že to môže mať vplyv na to, že sa nedarí? Pochopím ak o tom nechceš písať
ja viem drobec, že keby si chcela tak tam už dávno nie si...... 🙂
weja.... môžem sa niečo spýtať... keď si mala bolesti v podbrušku... akého druhu to boli bolesti.... lebo ja mam už dva dni bolesti typu ako keby mi niekto naťahoval podbruško, nie je predmenštruakčná boliesť, to ani zďaleka... ale také ťahy, ale keď si chcem nahmať tu bolesť tak ma nič na dotyk neboli.... nestretli ste sa s niečim takým.... je to strašne nepríjemné.... ani sedieť neviem poriadne.....

weja
autor
12. mar 2008

bubatenko - super 😵 som rada, ze vysledky su ok 🙂 tiez nemam rada tie momenty, ked visim na telefone, ze co za spravy sa z druhej strany idu ozvat... brrrrr.... 😖
drobec - no chvalabohu, ze nic vaznejsie to nie je, isto bude uz coskoro vsetko ok 🙂

babyyyy, natrafila som na taku temu, ze "ako ste sa zoznamili..."
nechcete sa aj vy podelit s vasimi zazitkami, ako ste sa dali s drahymi dokopy??? 😵 ale myslim tu - v nasej teme... mna tieto veci velmi zaujimaju... som straaaasny romantik... 😀 😉

jablonka
12. mar 2008

ahojte 🙂
dlhsie som tu nebola, ale mam v robote fofry, ale len tento tyzden, uff...nejako to zvaldnem 😅
inak som vsetko citala co ste pismenkovali 🙂
u koho to vyzera nadejne? u weji a bubatenka? aj u drobca? 🙂

drobec123
12. mar 2008

bubatenko, no to neviem, sestricka mi to do telefonu vysvetlila len tak letmo, ze to je len nieco nie vazne. predstavujem si to ako nejaky bacil ktory treba preliecit. urcite to nema vplyv na to ze nie som stale tehu, teda myslim si to. ale chcem sa spytat osobne viac, volali mi v dost nevhodnej chvili tak som sa nepytala viacej.
a tvoje bolesti su podozrive 🙂 teda ja som sa s nicim podobnym zatial nestretla tak neviem poradit ☹

weja
autor
12. mar 2008

bubatenko - no to neviem... ja som to mala ako take pichanie... ale nemusi to mozno u kazdeho vyzerat rovnako... 😕
ja som mala v decembri dost silne bolesti v podbrusku, s ktorymi som skoncila na Silvestra na pohotovosti... ale neslo o nic vazne, tak snad to bude tak aj u teba... 😉

jablonka - ahoooj 🙂 no buduci tyzden nas uz snad nebudes tolko zanedbavat 🙂

drobec123
12. mar 2008

weji, tak sa pochval svojim pribehom 🙂

weja
autor
12. mar 2008

ahaaa... ja som uz aj pozabudla 😅
dobre, tak zacnem... (skopirujem to z tej povodnej temy, lebo uz by som to tak pekne asi nanapisala znovu... 😀 )

my sme sa prvykrat stretli v bare... drahy sedel s kamaratmi pri vedlajsom stole... my sme mali damsku jazdu, potom sme sa presunuli na diskoteku... on nas pocul, ked sme sa rozpravali, kam ideme, tak sa na tu istu disku presunul aj on s kamaratmi - znova k vedlajsiemu stolu... ja som si ho vlastne az vtedy prvykrat vsimla - citila som na sebe nieci pohlad, ale zakazdym, ked som sa nanho pozrela, rychlo odvratil pohlad... ked to urobil uz asi stvrty krat, zacalo ma to zaujimat... a aj bavit...

no zrazu sa cela jeho partia aj s nim zdvihla a odisla prec... trosku ma to sklamalo, niecim ma totiz neuveritelne pritahoval, ale v podsate o nic neslo... ake bolo moje prekvapenie, ked sa asi o 5 minut zjavil pri nasom stole, ze nemoze skratka odist len tak - bez toho, aby aspon zistil, ako sa volam alebo so mnou prehovoril... taka som bola zaskocena tou jeho priamostou, ze som sa v tej chvili nezmohla ani na slovo... ale ako sme sa zacali rozpravat, ani som nevedela, ako uplynula cela noc - strasne vela sme sa nasmiali, fakt som bola prekvapena, ako dobre som sa s nim citila...

ked sme odchadzali, moje trdlo si zabudlo vypytat moje telefonne cislo, mna to tiez napadlo az potom, ze na neho nemam vlastne ziadny kontakt... trvalo mu 5 dni, kym sa k mojmu telefonu dopatral... nasledovalo pozvanie na kavu a odvtedy sme stale spolu... uz 3 roky, z toho 1,5 roka ako manzelia 😵

ja neviem byt strucna, pokial ide o romantiku 😀

bubatenko
12. mar 2008

nooo.. u nás to začalo porekadlom "Láska ide cez žalúdok". Vizuálne som ho spoznala u nás v práci, kde pracoval ako kuchár, ale ja som nechodila na obedy, ale keď som mala vážne chorého tatinka tak som mu brala z našej kuchyne papať - a on mi vždý vydával jedlo , pekne sa usmieval, ale pre mna to bol iba zlatý, usmievavý kuchtík. Potom zmyzol a mna to nejak extra vtedy netrápilo. Chvíľu na to ma poslali na vyslanie do Grécka a vlastne bola som zodpovedná za všetok obslužný personál a miestne pracovníčky. Ked mi ich odovzdávajúci kolega predstavoval tak tam bol zrazu ten istý usmievavý kuchárik a to bol ten moment , keď si aj on povedal "Pane bože prečo mi toto robíš" 🙂 Prvé tri týždne sme sa snažili mať čisto pracovný vzťah - snažil sa mi veľmi pomáhať, aby som tie začiatky zvládla, čo najlepšie, ale tá nevidiľná nervozita a napätie, čo bola vždy keď sme boli spolu bola strašne silná. On potom odcestoval na tri týždne na vianoce na Slovensko, ale toto odlúčenie bolo pre nás neznesiteľné a nedalo sa vydržať a v ten istý deň, keď sa vrátil späť prišiel za mnou domof a namiesto ahoj mi dal tu najsladšiu, najkrajšiu a najdlhšiu pusu na svete 🙂 Odvtedy ubehli 4 roky a 2 mesiace a manželia sme 1 rok a 5 mesiacov 🙂

jablonka
12. mar 2008

juuj, jedno romantickejsie ako druhe 😵 😵 😵 ...fakt vyzeram ako ten smajlik
ked budem mat viac casu aj ja napisem, ale bohuzial nase zoznamenie velmi romantikus nie je

weja
autor
12. mar 2008

jeeeeeeeeeeeeeeej... 😵 fakt riadna romantika...
jablonka 😀 ja sa tu tiez usmievam od ucha k uchu, esteze ma nikto nevidi... 😀
neboj sa, my posudime do akej miery bolo vase zoznamko romanticke... ale kazde jedno ma nieco do seba, takze uz teraz sa tesim na ten vas pribeh... 😉