Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
13. mar 2008

...no ved to som si hovorila aj ja, ale uz som netrpezliva, tak som si zalozila uz teraz 😅
Ale ja na teba tych 28 dni kludne pockam 😉

drobec123
13. mar 2008

alex, si zlata ze pockas 🙂 kedy odchadzate do tatier na velku noc ?

alexa27
13. mar 2008

🙂
do tatier ideme asi v piatok. bereme aj babku a pre nu by bolo neskoro ist este vo stvrtok po nasej praci, takze sa vyspime a pojdeme v piatok a potom v pondelok poobede naspat.
vy pojdete tiez asi k vasim, vsak?

drobec123
13. mar 2008

nie nie alex, nejdeme, ideme lyzovat do rakuska. a na to sa brutalne tesim ! konecne budeme chvilku dlhsie spolu a nebudeme sa nahanat !

alexa27
13. mar 2008

jaaaaj, ozaj, ja hlava derava 🙂
tak to budete mat uzasne, super 😵

drobec123
13. mar 2008

no holky moje zlate, o chvilu odchadzam - moje predsavzatie 🙂 zahtra na mna myslite, bude to tazke a ked budem v stave potom ist na internet ozvem sa.
packo .....

alexa27
14. mar 2008

dobre ranko vsetkym,
drobec myslime na teba, drz sa moja. prajem vela sil.
a ostatne kocky ako? tesite sa, ze je konecne piatok? 🙂

bubatenko
14. mar 2008

dobré ránko......
alex to je čo za otázku..... teššííííííííííííííííííííím a veľmi..... síce bude bez mužíka, ale bude voľno a môžem spinkať tak dlho ako len chcem.... bo ja strašne ľúbim spať..... mi aj muž hovorí, spí pokiaľ môžeš, lebo keď príde škvrňa , tak sa už nevyspíš 😀
Tebe tiež dnes príde mužíček, plánujete niečo?

weja
autor
14. mar 2008

dobre piatkove ranko 😎
ja sa tiez velmi tesiiiim, ze je zasa pred nami volno a mozme dlhsie lehnit v postielke 😵 ale tento tyzden mi presiel teda nejako strasne rychlo a buduci ani nevravim - ten bude este aj skrateny 😵

drobec - drz sa, budeme na teba mysliet a posielat ti pozitivnu energiu na dialku 😉

alexa27
14. mar 2008

tak tak, mne pride manzelik 😵 , pojdeme dnes asi spolu cvicit, lebo uz sme dlho neboli a v sobotu ma moja babka narodky tak sme pozvani na obed a v nedelu nas pozvali zase svokrovci. nuz, ked mam byt uprimna radsej by som si uzila s manzelikom o samote, ale ked uz, tak zase nemusim aspon varit 😅 🙄 . buduci vikend zas mame velku noc, to budeme u nasich, ale ten dalsi vikend uz chcem vidiet iba mojho muza a nikoho ineho. ja mam sice celkom rada rodinne navstevy, ale zase odtial potial, v poslednej doeb je toho akosi privela.
inak uz sa mi podarilo dat do albumu aj ff 😀 , kuk.

weja
autor
14. mar 2008

alex, ty si ale sikovnaaa... 😵 to ako sa ti podarilo? kazdopadne - dobre si to zapamataj, aby si nam vedela potom poradit... 😀
inak, ty si tiez taky krpcek popri manzelovi... 😉 az na tejto fotke som si to vsimla... ja som tiez mojmu manzelovi tak po plecia... 😅

alexa27
14. mar 2008

nooo 😅 , sme mi take ucha pri tych nasich muzoch 😵

a k tomu ff, aby som sa nechvalila cudzim perim, sama by som na to asi prisla az za sto rokov, tak som napisala lauritke, ona vie vsetko 🙂 a ona mi pomohla, ze kde najdem ten kod na skopcenie 🙂
...tak mesiac si to snad zapamatam a potom budem radit ja vam 🙂

alexa27
14. mar 2008

jeeeziiiis, "my" samozrejme........sorry, ja uz sa za tie preklepy ani neomluvam, tolko ich robim 😝

bubatenko
14. mar 2008

drobec skoro som zabudla......drž sa moja.... bude dobre a nech je tento deň, čo najskôr za tebou 🙂

poznám tie rodinné oslavy....ono to nie je zlé, ale keď nás je tak strašne vela, že ked sme to zrátali tak do roka máme oslavu 40 krát, čo je príliš často, tak sme to zredukovali iba na narodeniny. Pre nás je veľký šok, viete štyri roky sme väčšinou mohli len zdvhnúť telefón a zablahoželať týmto spôsobom a teraz keď sme tu , tak stále nejaké oslavy, však vlastne preto aj nejdem s vami do divadla... 😠

alexa27
14. mar 2008

no pekne, to musite mat fakt riadny sok 🙄 .
ono je super, ked ma clovek uzasnu rodinu a vyborne rodinne vztahy, ale niekedy sa skratka ziada byt len osamote domka v teplucku.....asi to vsetky citime rovnako

weja
autor
14. mar 2008

hej, hej, ja sa pridavam, tiez viem, o com hovorite, ale niekedy sa to proste neda odignorovat... ale nakoniec cim menej sa nam niekde chce ist, tym to nakoniec lepsie dopadne, takze nie je to zas take zle s tymi rodinnymi stretnutiami... 😉 a hlavne, ked su tam aj nejake male deti - to nas s manzelom vzdy nabije takou energiou... a aj motivuje samozrejme... ale ked su obcas protivne alebo trosku rozmaznane, tak sme radi, ze ich potom mozme zasa vratit rodicom... 😀

alexa27
14. mar 2008

weji 😀

inak v mojej rakuskej teme, su uz same tehulky. posielaju mi bacilky, tak chytam aj pre vas a preposielam vam 😵

bubatenko
14. mar 2008

alex si zlatá.... všetky, čo si poslala smerom k hlavnej stanicy som už absorbovala.... 🙂 Dúfam, že sa dobre uhniezdia 😀

alexa27
14. mar 2008

jasne, ze sa uhniezdia, ze vahas! 😀

weja
autor
14. mar 2008

alex, ku mne doleteli az teraz, tak chytaaaaaam... 😀
inak ja som sa uz tolkokrat mohla nakazit - pred mesiacom sme mali stretko s mikulastankami - bola prevaha tehuliek, okrem toho som minuly tyzden bola pozriet tehu kamosku v nemocke - okolo same tehulky, aj brusko som jej pohladkala... no - budem musiet reklamovat... 😠 😀 🙄

ozaj bubatenko, ako teplota? idem pohladat tvoj graf 😉

jablonka
14. mar 2008

ahojte 🙂 ...zasa len narychlo...dnes na mna dorazila unava z celeho tyzdna, kazdy den som chodila neskoro domov, ani nie z roboty, ale po robote som este vselico mala, v stredu kadernicku - prisla som o pol desiatej, vcera sme boli v Avione, Dianke sme kupili dvoje topanky k jari a krasne tricko s letnou satkou k tomu /inak nic moc nemali/, ale zasa sme prisli o deviatej 😠 ...a dnes sa mi oci zatvaraju 😔 ...som uplne mimo vnimania 😔
drobec - myslim na teba dnes, drzkaj sa!

bubatenko
14. mar 2008

weja teplota nijak......ale už som sa z toho vyspala.... to sklamanie treba nechať prebolieť a na druhý deň mi je už lepšie.... dnes som si zmerala teplotu bez napätia, stresu, očakávaní..... asi tak 🙂

weja
autor
14. mar 2008

presne - treba to len predychat a vsetko bude ok 😉 naco sa stresovat vecami, ktore neovplyvnime...

jablonka
14. mar 2008

bubatenko - ja tiez uz tu teplotu meriam bez ocakavani, dnes som si ju merala o 50 minut neskor ako obvykle, ked som mala ocakavania, nemohla som sa dockat kedy bude rano...uz sa k tomu staviam rezignovane 😖
sme si s manzelikom povedali, ze ked nebudem tehu, aspon pojdeme v lete do Egypta, kam by som v pripade tehu teda nesla...aspon maaaalilinka utecha 😅

alexa27
14. mar 2008

my sa to tiez nejak snazime vyvazit letnou dovcou, sli by sme do tej juznej ameriky. velmi by som sa tesila, bolo by to uzasne, ale som ochotna tento ohromny zazitok obetovat, keby som bola tehu. fakt sa nebudem hnevat 😅 ....ach jaj, na nieco sa clovek tesit musi....

weja
autor
14. mar 2008

to je sranda, my sme sa tiez akurat vcera rozpravali o letnej dovolenke - ze ak nebudem tehu, uzijeme si poriadnu dovcu ako sa patri... takze tiez mame taku malu naplast... a zaroven svetly bod do blizkej buducnosti 😀
tiez sme uvazovali nad Egyptom, ale uvidime ake budu v ponuke last minuty... 🙂

alexa27
14. mar 2008

my nemame ani v praci bohvieaku atmosku, prebieha tu dost velka reorganizacia, mna by sa to nemalo nejak dotknt ale vsetci su tu nervozni, tak je to dost na prd. poslal som si uz aj nejake cv do viedne, povedala som si, ze uz na to kaslem a zacnem si hladat pracu vo viedni a ked otehotniem otehotniem, nebudem uz brat ohlady na zamestnavatela, ze by to bolo nefer nastupit do novej prace a hned byt tehu. bohvie ci by sa tak stalo a ja tu mozem este vyckavat do nekonecna. ale neozvali sa mi zatial, takze zlihava aj moj plan B. tak ja uz neviem, ale budem skusat dalej 😝 .......zas ked tak nad tym rozmyslam ani na taku dlhu dovcu by sme nemohli ist kebyze nastupim do novej prace, takze asi je naozaj vsetko tak ako ma byt, len by to mohlo mat byt trochu inak 😅 🙄

jablonka
14. mar 2008

alex - ta posledna veta je skvela, tusim si to dam ako motto 😀 ...a neboj s tou pracou 😉

alexa27
14. mar 2008

jablonka, tak dik, ked bude najhorsie sa dam mozno na basnicku drahu 😀

alexa27
14. mar 2008

....a popri tom budem mat konecne cas malovat 🙂

hm hm hmmmmmm ked tak nad tym rozmyslam, vobec to nie je take zle 😉