• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
autor
je tu este niekto? :confused:
ja tu dnes budem kysnut bohvie do kedy... :confounded: sefo caka navstevu a ja musim cakat tiez, ak bude potrebovat nejake materialy... :confounded: no ide ma rozhodit, lebo som si porobila rychlo vsetko tak, aby som o tretej mohla vypadnut a teraz toto... :angry: tiez mi to mohol oznamit aj skor, aaach jo... :rolling_eyes:

alex - neboj, s robotou to isto vsetko dobre dopadne, vsak oni pridu na tie tvoje kvality :wink:
14. mar 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este tu :confounded: , klasika, trcim tu min do piatej :rolling_eyes:
ale uz som volala s muzikom, ze sa bude snazit vypadnut z roboty skor, tak by sme mohli byt o siestej obaja doma. uz sa neviem dockat :dizzy_face: :dizzy_face:
14. mar 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu ešte......
jablonka a ako to tz riešiš s čerpaním voľna na štátnice, zostane ti ešte dovolenka na leto? Lebo mne ani moc nie :unamused:

Alex ty sa inak tešíííš :wink: Normálne si tu nedočkavosť preniesla na mna, ako keby som mala na niečo, alebo niekoho aj ja poobede čakať :slight_smile: Vydrž už iba 120 min..... to sa dá :wink:
14. mar 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, ty si taka mila....tych 120 minut ma fakt potesilo :angry: :grinning:
14. mar 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem.... aj nabudúce.... :wink:
Tak sa s vami lúúúúčim - idem víkendovať :grinning:
Alex ty si to poriadne uži s mangelíkom, len ho nerostrhaj, aby ti niečo zostalo aj nabudúce :slight_smile:
Weja, jablonka, drobec, bobess Vám taktiež krásny víkend prajem plný túlkania a mojkania :wink:

Papa
14. mar 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna porazi, ty si iny provokater!!! :grinning: tak teda krasny vikend aj tebe :slight_smile:
14. mar 2008 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubatenko krasny vikend aj tebe! aj vam ostatnym!
ja som este stale tu :rolling_eyes: a budem min. do piatej - siestej... asi ma poraziiiii...!!! :angry: a to sme chceli ist s drahym v klude na nakup a uz pekne vikendovat... ale s tym uz nic nenarobim, tak sa ani nerozculujem :unamused:

alex, este si tu?
14. mar 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som weji, ale uz zdrham, prave ma sef pustil :wink:
tak to uz nejak vydrz, nech ti to cim rychlejsie utece. papa a krasny vikend
14. mar 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe pekny vikend :wink:
14. mar 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem krasny vikend, ja vam uz pisem z domu, este som musela zapnut PC, lebo som chcela nieco pozriet...moj ocino ma vyzdvihol z roboty a rovno sme isli k nam pre Dianku a uz su aj na ceste k nasim, tak ideme s muzikom teraz do pizzerie a pozicat si nejake romantikus DVD na vecer :sunglasses:
papa v pondelok! :slight_smile:
14. mar 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem pekny vikend, vcerajsom bol rovnako smutny a uplakany ako pocasie. je to sice za nami, ale ta bolest ostane v srdiecku.
nastastie som si potom objednala hodinovu masaz a vecer sme sli u kamaratom ktori maju rocneho synatora cakaju dalsie. tak bolo veselo aj s malym aj s nimi a spravilo nam to aspon lepsiu naladu. dnes sa neviem prebrat ale chcem rychlo doma co to porobit aby sme mali volno a mohli niekam ist a naozaj mat pocit ze je vikend a sme spolu. takze vypinam sa a tesim sa na vas opat v pondelok .... uzivajte si ! packo
15. mar 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile:
aj vy mate take hnusne uprsane pocasie? :rolling_eyes: tento tyzden ma manzel dovolenku, tak sa mi o to tazsie vstava, ked on sa este obracia na druhy bok... :frowning2: uz sa neviem dockat tych sviatkov :slight_smile:
aky ste mali vikend? :slight_smile:
17. mar 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
kým začnete popisovať super víkendy tak ja som zo 48 hod. strávila 32 v práci a zvyšok som spala, jedla, upratala... takže žiaden víkend, ale už len dva týždne !!!!
ja už sa tak teším ...
17. mar 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, bobess tebe nemame co zavidiet .... aspon teraz nie, ale po 31.marci ti bude sveta zit ! :grinning: tak ja len dufam ze si opat nenajdes nejaku dalsiu super pracovnu aktivitu lebo odrazu nebudes mat co robit z tolkeho volna !!!!
ja som mala vikend v pohode. vcera sme boli cely den vonku na korculiach aj s nasimi kamaratmi a ich rocnym synatorom. je to neuveritelne iny pocit ked clovek stravi cely den s dietatom ako len tak ....jojoj ....opat sa vo mne nieco prebudza co uz straaaaaaaasne chce take male nieco domov :slight_smile:
17. mar 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem,

drobec ja som mala včera taký deň ako ty. Namiesto písania diplomovky som zablúdila k mojej najkamaratke, ktorá ma mesačného synčeka... namiesto desaťminútovej návštevy som tam strávila šesť hodín :grinning: Je to tak niečo úžasné, voňavé, malínké no naspapanie.... som sa nevedela odtrhnúúúť.....
Drobec nemala si ist dneska na odbery? Alebo len ideš..... :wink:
17. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko, no vcera som rano povedala ze na ziadne odbery nejdem, lebo som celu noc nespala z nervov. ale ked sme vcera cely den stravili s tym malym a videla som co to s nami obidvoma robi tak som si povedala ze predsa len mi to stoji za to. takze idem, ale opat az po praci. bojim .... bojim ....
17. mar 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sme vcera poobede boli u svagrovcov - ich maly mal oslavu - 3 rocky :slight_smile: tak sme si tiez uzili, bol zlaty, vytrepal sa mi na kolena a musela som mu rozpravat pribehy o zvieratkach podla obrazkovej knizky :slight_smile: a ked som skoncila, tak to obratil na zaciatok a musela som rozpravat odznova... :grinning: a ked som nieco povedala inak, ako prvy krat, tak ma hned opravoval, ze takto to nebolo... :grinning: no sranda, fakt sme sa pobavili :sweat_smile:

bobess - no mas to perne... ale ako si povedala - uz len 2 tyzdne, potom bude lepsie... :wink:
drobec - drzime palce, neboj, isto to zvladnes, ved nie si ziadne becko... :wink: kedy budes mat vysledky? to ti budu robit hormonalny profil?
17. mar 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko prajem...no ja tiez nebudem velmi opisovat vikend, lebo nie je co :sweat_smile:
uz cakam ze by mohla prist aj mrcha, ale moj graf sa zasa zblaznil a zaznacil na 29 DC ovulku :sweat_smile: ...myslim ze ovulka nebola, ze to si len tak tie teploty poskocili, a keby aj bola, tak nic z toho, lebo po celomesacnom intenzivnom snazeni sme sa uz ku koncu cyklu prestali :sweat_smile: ...no tak fajn :angry:
17. mar 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to tu nejako nefici ..... asi mame toho v pondelok viac ako dost .....
17. mar 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som sa prave napapala a zasa pokracujem v praci...

jablonka :frowning2: no ak bola ovu len 29DC, tak si na mrchu este chvilu pockas... :confounded:

drobec - ved si mi nenapisala, ci ti idu robit hormonalny profil alebo co...? dost ma to zaujima, lebo ja tiez uvazujem o tom, ze by som sa na to spytala mojej dr....
17. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji prepac mi, hej idem na hormonalny profil. pred dvoma tyzdnami som bola po ovu aby zistili ci naozaj ovu prebieha a ci sa nahodou folikul len nevstrebe. teraz by to malo byt zamerane na celkovy hormonalny profil.
myslis ze nie je u teba este skoro na taketo vysetrenia ? ja to bereim tak ze predsa len som starsia a uz sa dlhsie snazime, a nechcem to nechavat len tak ...
17. mar 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec, kazdopadne je dobre spravit si ten hormonalny profil, aj ja som pripravena dat si to spravit, myslela som ze uz by mi mala prist mrcha a isla by som v stredu...neviem, citim ako keby uz mala prist, pobolieva ma brucho :confounded:
17. mar 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neviem, ci je skoro alebo nie, len mi pride troska zbytocne, aby sme sa najprv dalsieho pol roka mozno neuspesne snazili a az potom sa zistovala pricina, preco to nejde...
ale samozrejme zatial to riesit nemienim, len ma to zaujima..., to dr. spominala, ked som u nej vtedy bola, ze ak dalsie 2 mesiace nic, tak bude robit nejake vysetrenia... neviem ake, len ma zaujima, co sa vlastne pri hormonal.profile zistuje... viacerym holkam, ktore mali MA sa totiz zblbli hormony, rozhadzal cely cyklus a pod....
ale zatial sa pytam len zo zvedavosti... :wink:
17. mar 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, podla mna sa na hormonalnom profile zistuju skor hormony ktore zabranuju oplodeniu, zistuje sa nejaky prolaktin apod. vobec neviem ci to moze mat s MA nieco spolocne ...
jablonka, ja mam prist na hormonalny profil medzi 3-5 DC, ale neviem aky je dovod prave iby v tychto dnoch ...ani neviem kedy budem mat vysledky, vecer sa spytam
17. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze to treba hned na zaciatku medzi 3-5 DC, preto som myslela ze dnes by som to mohla dostat a v stredu by som isla aj ja...ale myslim sa mrcha mrchata sa nechysta dojst :unamused:
17. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už mám hormonálny profil za sebou....
HP by sa mal v skutonosti robiť počas cyklu min. 3 krát na začiatku, v strede a na konci. Podstata spočíva v tom, že sa zisťuje pomer 6,7 (neviem presne)hormónov počas týchto štádii, lebo každé štádium cyklu (po mezese, pri ovulácii a po ovulácii) vyžaduje inú hľadinu hormónov - existujú také tabulky, podľa ktorých vyhodnocujú profil a tak zistia, čo vám chýba a kde je pravdepodobná príčina. Mne s tých 6,7 sledovaných hormónov vyšli 2 v norme :unamused:
Mne ho robili kvôli dlhým cyklom, čiže dôvod je vždy iný :wink:
17. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenko aj teda vies kde je/bol problem ? a bolo ti toto zistenie na nieco dobre ?
17. mar 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec - ved viem, ze sa zistuju na hormon.profile hormony :grinning: ved som uz vyssie pisala, ze MA dokaze paradne naburat cyklus - vratane hormonov... preto sa robi ten hormon.profil, aby sa zistilo, do akej miery... asi sme sa nepochopili... :wink:
17. mar 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej weji, asi sme sa nepochopili, ale ved vieme ze ide o dobru vec a dolezity je vysledok :slight_smile: mas ale pravdu s tym ze naco cakat ....
17. mar 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to! vsak uvidime, co nam prinesu nasledujuce mesiace... mam taky citak, ze to bude asi beh na dlhsie trate, ale uz som sa s tym zmierila... :pensive: uz sa pomaly zacinam tesit na letnu dovolenku... :slight_smile: aspon nejake pozitiva to ma :wink:

tak drzim palce na krvicku, nech ta moc nevycucaju... :wink:
17. mar 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok