Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
14. mar 2008

je tu este niekto? 😕
ja tu dnes budem kysnut bohvie do kedy... 😖 sefo caka navstevu a ja musim cakat tiez, ak bude potrebovat nejake materialy... 😖 no ide ma rozhodit, lebo som si porobila rychlo vsetko tak, aby som o tretej mohla vypadnut a teraz toto... 😠 tiez mi to mohol oznamit aj skor, aaach jo... 🙄

alex - neboj, s robotou to isto vsetko dobre dopadne, vsak oni pridu na tie tvoje kvality 😉

alexa27
14. mar 2008

ja som este tu 😖 , klasika, trcim tu min do piatej 🙄
ale uz som volala s muzikom, ze sa bude snazit vypadnut z roboty skor, tak by sme mohli byt o siestej obaja doma. uz sa neviem dockat 😵 😵

bubatenko
14. mar 2008

aj ja som tu ešte......
jablonka a ako to tz riešiš s čerpaním voľna na štátnice, zostane ti ešte dovolenka na leto? Lebo mne ani moc nie 😒

Alex ty sa inak tešíííš 😉 Normálne si tu nedočkavosť preniesla na mna, ako keby som mala na niečo, alebo niekoho aj ja poobede čakať 🙂 Vydrž už iba 120 min..... to sa dá 😉

alexa27
14. mar 2008

bubatenko, ty si taka mila....tych 120 minut ma fakt potesilo 😠 😀

bubatenko
14. mar 2008

ja viem.... aj nabudúce.... 😉
Tak sa s vami lúúúúčim - idem víkendovať 😀
Alex ty si to poriadne uži s mangelíkom, len ho nerostrhaj, aby ti niečo zostalo aj nabudúce 🙂
Weja, jablonka, drobec, bobess Vám taktiež krásny víkend prajem plný túlkania a mojkania 😉

Papa

alexa27
14. mar 2008

no mna porazi, ty si iny provokater!!! 😀 tak teda krasny vikend aj tebe 🙂

weja
autor
14. mar 2008

bubatenko krasny vikend aj tebe! aj vam ostatnym!
ja som este stale tu 🙄 a budem min. do piatej - siestej... asi ma poraziiiii...!!! 😠 a to sme chceli ist s drahym v klude na nakup a uz pekne vikendovat... ale s tym uz nic nenarobim, tak sa ani nerozculujem 😒

alex, este si tu?

alexa27
14. mar 2008

som weji, ale uz zdrham, prave ma sef pustil 😉
tak to uz nejak vydrz, nech ti to cim rychlejsie utece. papa a krasny vikend

weja
autor
14. mar 2008

aj tebe pekny vikend 😉

jablonka
14. mar 2008

prajem krasny vikend, ja vam uz pisem z domu, este som musela zapnut PC, lebo som chcela nieco pozriet...moj ocino ma vyzdvihol z roboty a rovno sme isli k nam pre Dianku a uz su aj na ceste k nasim, tak ideme s muzikom teraz do pizzerie a pozicat si nejake romantikus DVD na vecer 😎
papa v pondelok! 🙂

drobec123
15. mar 2008

aj ja vam prajem pekny vikend, vcerajsom bol rovnako smutny a uplakany ako pocasie. je to sice za nami, ale ta bolest ostane v srdiecku.
nastastie som si potom objednala hodinovu masaz a vecer sme sli u kamaratom ktori maju rocneho synatora cakaju dalsie. tak bolo veselo aj s malym aj s nimi a spravilo nam to aspon lepsiu naladu. dnes sa neviem prebrat ale chcem rychlo doma co to porobit aby sme mali volno a mohli niekam ist a naozaj mat pocit ze je vikend a sme spolu. takze vypinam sa a tesim sa na vas opat v pondelok .... uzivajte si ! packo

weja
autor
17. mar 2008

dobre ranko 🙂
aj vy mate take hnusne uprsane pocasie? 🙄 tento tyzden ma manzel dovolenku, tak sa mi o to tazsie vstava, ked on sa este obracia na druhy bok... ☹ uz sa neviem dockat tych sviatkov 🙂
aky ste mali vikend? 🙂

bobess
17. mar 2008

dobré ránko,
kým začnete popisovať super víkendy tak ja som zo 48 hod. strávila 32 v práci a zvyšok som spala, jedla, upratala... takže žiaden víkend, ale už len dva týždne !!!!
ja už sa tak teším ...

drobec123
17. mar 2008

dobre ranko, bobess tebe nemame co zavidiet .... aspon teraz nie, ale po 31.marci ti bude sveta zit ! 😀 tak ja len dufam ze si opat nenajdes nejaku dalsiu super pracovnu aktivitu lebo odrazu nebudes mat co robit z tolkeho volna !!!!
ja som mala vikend v pohode. vcera sme boli cely den vonku na korculiach aj s nasimi kamaratmi a ich rocnym synatorom. je to neuveritelne iny pocit ked clovek stravi cely den s dietatom ako len tak ....jojoj ....opat sa vo mne nieco prebudza co uz straaaaaaaasne chce take male nieco domov 🙂

bubatenko
17. mar 2008

dobré ránko prajem,

drobec ja som mala včera taký deň ako ty. Namiesto písania diplomovky som zablúdila k mojej najkamaratke, ktorá ma mesačného synčeka... namiesto desaťminútovej návštevy som tam strávila šesť hodín 😀 Je to tak niečo úžasné, voňavé, malínké no naspapanie.... som sa nevedela odtrhnúúúť.....
Drobec nemala si ist dneska na odbery? Alebo len ideš..... 😉

drobec123
17. mar 2008

bubatenko, no vcera som rano povedala ze na ziadne odbery nejdem, lebo som celu noc nespala z nervov. ale ked sme vcera cely den stravili s tym malym a videla som co to s nami obidvoma robi tak som si povedala ze predsa len mi to stoji za to. takze idem, ale opat az po praci. bojim .... bojim ....

weja
autor
17. mar 2008

aj my sme vcera poobede boli u svagrovcov - ich maly mal oslavu - 3 rocky 🙂 tak sme si tiez uzili, bol zlaty, vytrepal sa mi na kolena a musela som mu rozpravat pribehy o zvieratkach podla obrazkovej knizky 🙂 a ked som skoncila, tak to obratil na zaciatok a musela som rozpravat odznova... 😀 a ked som nieco povedala inak, ako prvy krat, tak ma hned opravoval, ze takto to nebolo... 😀 no sranda, fakt sme sa pobavili 😅

bobess - no mas to perne... ale ako si povedala - uz len 2 tyzdne, potom bude lepsie... 😉
drobec - drzime palce, neboj, isto to zvladnes, ved nie si ziadne becko... 😉 kedy budes mat vysledky? to ti budu robit hormonalny profil?

jablonka
17. mar 2008

pekne ranko prajem...no ja tiez nebudem velmi opisovat vikend, lebo nie je co 😅
uz cakam ze by mohla prist aj mrcha, ale moj graf sa zasa zblaznil a zaznacil na 29 DC ovulku 😅 ...myslim ze ovulka nebola, ze to si len tak tie teploty poskocili, a keby aj bola, tak nic z toho, lebo po celomesacnom intenzivnom snazeni sme sa uz ku koncu cyklu prestali 😅 ...no tak fajn 😠

drobec123
17. mar 2008

dnes to tu nejako nefici ..... asi mame toho v pondelok viac ako dost .....

weja
autor
17. mar 2008

no ja som sa prave napapala a zasa pokracujem v praci...

jablonka ☹ no ak bola ovu len 29DC, tak si na mrchu este chvilu pockas... 😖

drobec - ved si mi nenapisala, ci ti idu robit hormonalny profil alebo co...? dost ma to zaujima, lebo ja tiez uvazujem o tom, ze by som sa na to spytala mojej dr....

drobec123
17. mar 2008

weji prepac mi, hej idem na hormonalny profil. pred dvoma tyzdnami som bola po ovu aby zistili ci naozaj ovu prebieha a ci sa nahodou folikul len nevstrebe. teraz by to malo byt zamerane na celkovy hormonalny profil.
myslis ze nie je u teba este skoro na taketo vysetrenia ? ja to bereim tak ze predsa len som starsia a uz sa dlhsie snazime, a nechcem to nechavat len tak ...

jablonka
17. mar 2008

drobec, kazdopadne je dobre spravit si ten hormonalny profil, aj ja som pripravena dat si to spravit, myslela som ze uz by mi mala prist mrcha a isla by som v stredu...neviem, citim ako keby uz mala prist, pobolieva ma brucho 😖

weja
autor
17. mar 2008

neviem, ci je skoro alebo nie, len mi pride troska zbytocne, aby sme sa najprv dalsieho pol roka mozno neuspesne snazili a az potom sa zistovala pricina, preco to nejde...
ale samozrejme zatial to riesit nemienim, len ma to zaujima..., to dr. spominala, ked som u nej vtedy bola, ze ak dalsie 2 mesiace nic, tak bude robit nejake vysetrenia... neviem ake, len ma zaujima, co sa vlastne pri hormonal.profile zistuje... viacerym holkam, ktore mali MA sa totiz zblbli hormony, rozhadzal cely cyklus a pod....
ale zatial sa pytam len zo zvedavosti... 😉

drobec123
17. mar 2008

weji, podla mna sa na hormonalnom profile zistuju skor hormony ktore zabranuju oplodeniu, zistuje sa nejaky prolaktin apod. vobec neviem ci to moze mat s MA nieco spolocne ...
jablonka, ja mam prist na hormonalny profil medzi 3-5 DC, ale neviem aky je dovod prave iby v tychto dnoch ...ani neviem kedy budem mat vysledky, vecer sa spytam

jablonka
17. mar 2008

ja viem ze to treba hned na zaciatku medzi 3-5 DC, preto som myslela ze dnes by som to mohla dostat a v stredu by som isla aj ja...ale myslim sa mrcha mrchata sa nechysta dojst 😒

bubatenko
17. mar 2008

no ja už mám hormonálny profil za sebou....
HP by sa mal v skutonosti robiť počas cyklu min. 3 krát na začiatku, v strede a na konci. Podstata spočíva v tom, že sa zisťuje pomer 6,7 (neviem presne)hormónov počas týchto štádii, lebo každé štádium cyklu (po mezese, pri ovulácii a po ovulácii) vyžaduje inú hľadinu hormónov - existujú také tabulky, podľa ktorých vyhodnocujú profil a tak zistia, čo vám chýba a kde je pravdepodobná príčina. Mne s tých 6,7 sledovaných hormónov vyšli 2 v norme 😒
Mne ho robili kvôli dlhým cyklom, čiže dôvod je vždy iný 😉

drobec123
17. mar 2008

bubatenko aj teda vies kde je/bol problem ? a bolo ti toto zistenie na nieco dobre ?

weja
autor
17. mar 2008

drobec - ved viem, ze sa zistuju na hormon.profile hormony 😀 ved som uz vyssie pisala, ze MA dokaze paradne naburat cyklus - vratane hormonov... preto sa robi ten hormon.profil, aby sa zistilo, do akej miery... asi sme sa nepochopili... 😉

drobec123
17. mar 2008

hej hej weji, asi sme sa nepochopili, ale ved vieme ze ide o dobru vec a dolezity je vysledok 🙂 mas ale pravdu s tym ze naco cakat ....

weja
autor
17. mar 2008

no ved to! vsak uvidime, co nam prinesu nasledujuce mesiace... mam taky citak, ze to bude asi beh na dlhsie trate, ale uz som sa s tym zmierila... 😔 uz sa pomaly zacinam tesit na letnu dovolenku... 🙂 aspon nejake pozitiva to ma 😉

tak drzim palce na krvicku, nech ta moc nevycucaju... 😉