Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
18. mar 2008

ja som nevidela ani jedno ani druhe ☹ ale ani neviem ci by som to chcela vidiet 🙂

jablonka
18. mar 2008

no ja som vsetkymi desiatimi pokial sa da za prirodzeny porod, mam to za sebou, takze prezit sa to da 😉 ...rodila som devat hodin, z toho take intenzivnejsie to bolo pat hodin a uplne sila to bola tri hodiny 😎 ...ale aj napriek tomu by som chcela znovu tak 😉
uz chceeeem 😵 🙄

drobec123
18. mar 2008

baby aj ja chceeeeeeeeeeeeeem!!!!

bobess
18. mar 2008

ahoj ahoj

no doporučujem stať sa daňovým poradcom a audítorom a deti budú to posledné na čo myslím, k môjmu zápaľu pľúc sa včera pridružil akútny zápal očí - oboch, takže už pomaly nevidím, ale pravidelne som v práci od 7,00 do 23,00 ale už ťahám na rezervy ...
ale zase nie je to celkom pravda 🙂 lebo proste na mimi sa zabudnúť nedá aj keď nesnažilkujete ... proste nie ☹
nestihla som si vás prečítať, takže dúfam že sa máte dobre, a určite sa strašne tešíte na veľkú noc ... hlavne drobec na lyžovačku, alex na manžela, weja na opočinok, jablonka a bubatenko na možnosť trochu popracovať na vzdelaní (diplomovka a pod.) ... baby ešte 13 dníííííí 😲
ináč počas môjho lietania kade tade som sa stretla so strašne moc ľuďmi novými, takže som celkom rada, v práci som vyhodila toho čo mi šiel na nervy, a mám novú kolegynku ktorá mi docela pomáha - ale len podľa možností - má invalidného manžela a dve dcérky 2 a 4 roky a obe trpia na choré srdce ... takže keď vidím aká je tých 5 hod. 3 dni v práci ctižiadostivá tak sa strašne hanbím za to ako sa niekedy správam a ako niektoré veci podceňujem ... teda zdravie na prvé miesto, potom láska a potom nejaké tie blbé prachy ... a hlavne v tomto období mi z tých peňazí je na grc ... resp. z tých ľudí ... no čo už utekám mám ešte 4 termíny, takže polnoc to istí ...

weja
autor
19. mar 2008

dobre ranko 🙂
bobess - esteze sa z casu na cas ozves, aby sme vedeli ako zijes 😉
ja som si dnes konecne mohla uvarit cajik 😵 tesim sa...!!!
vy este zajtra vsetky pracujete? ja by som chcela volno, dufam, ze mi ho sefo schvali... 😒

bubatenko
19. mar 2008

dobré ránko,
weja ak ta to poteší, tak ja pracujem..... šetrím dovolenku 🙂 a itak mangelík robí skoro celú veľkú noc, takže nemám ani dôvod si brať dovolenku 😒

weja
autor
19. mar 2008

mna by to tiez nejako extra netrapilo, keby som musela robit aj zajtra, ale kedze mam mangela doma, tak ja by som tu dovcu uvitala 🙂

drobec123
19. mar 2008

dobre ranko, mam uz za sebou nejake terminy a aj zubara dnes. ale mam aspon na rok pokoj teraz. vsak ked chcem byt tehu tak to je nevyhnutne dat si spravit zubky predtym 🙂
ja mam zajtra dovolenku, uz cestujeme ..... a faaaaaaaaaaaaakt sa straasne tesim asi tak ako bobess na to co pride 1.4. 🙂 aj tebe to prajem nech to uz je tu je mi ta hrroooozne luto .... a viem si predstavit ako sa citis, ved staci mi pozriet sa okolo seba .... weji, urcite ti da sef volno, ved preco by ti nemal dat ?!

weja
autor
19. mar 2008

tak uz mam dovcu potvrdenu... 😵 super, tak sa tesim, hlavne, ze sa vyspim... 🙂 a snad aj upeciem nejaku dobrotku, nech sa nam sviatky rataju 😀
drobec - tak si uzite lyzovacku ako sa patri 😉

drobec123
19. mar 2008

weji gratulujem !!! tak sa tesim ze budete s drahym spolu a bude vam dobre. ja mam tolko prace ze si myslim ze budem pracovat este aj zajtra dopoludnia z domu .... hruuuuza ! ale potom vypnem a bude nam fajn 🙂

weja
autor
19. mar 2008

drobec - vykasli uz na robotu, zajtra uz vikenduj...!
uz ma tu inak zeru mrle, najradsej by som uz zdrhla... 🙄
dnes je tu nejako ticho - bobess zavalena pracou, alex detto, jablonka je s Di u imunologicky, aspon myslim... no dufam, ze po Velkej noci sa polepsite...! 😉

alexa27
19. mar 2008

dievcata ahojte, zelam vam tak na rychlo krasne sviatky, poriadne si odychnite.
omluvam sa, ale vobec nestiham teraz chodit na mk 🙄 .
papa, majte sa krasne

drobec123
19. mar 2008

no polepsime sa vsetky, teda bobess az v aprili ale urcite sa polepsi ..... 🙂 ja tu budem mat od 1. aprila novu sefku ako vsetky viete, tak to nebude pre mna jednoduche kedze mi bude sediet za chrbtom a nikdy nebudem vediet kedy sa otoci ....

weja
autor
19. mar 2008

alex - aj tebe krasne sviatky 🙂
drobec - no budes to mat zlozite... 😒 ale snad nieco vymyslis - niekam ju presad... 😀

prosim potrebujem poradiiiiit - chcela som si vlozit do grafu ten ticker, uz ho mam aj vytvoreny, ale v grafe mi ho nezobrazuje... 😠 ☹ nemyslim vtedy, ked vkladam udaje, ale ani ked nan kliknem... kde to mam este vlozit, aby sa to tam zobrazovalo? 😕

weja
autor
19. mar 2008

uz som na to prisla 😀

drobec123
19. mar 2008

weji, si proste sikulka, tak sa pochval a ukaz svoj vynalez ! 🙂

weja
autor
19. mar 2008

tu to je http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d 😀 ale uz som na tom chytala nervy, preco to nechce zobrazovat...
a to este budem nadavat ked budem chciet vlozit niekedy nieco podobne do albumu 😅 dufam, ze alex si dobre pamata postup... 😉

weja
autor
19. mar 2008

otestovala som - funguje 😀

tak vam zelam vsetkym krasne sviatky a prijemny oddych na horach a vsade, kde sa chystate 😉
tesim sa na vas znova v utorok (ale mozno mrknem aj cez volno 😉 )

drobec123
19. mar 2008

weji krasny motylik 🙂 ja som tento cyklus este nezacala merat, nejako sa k tomu nemam a neviem preco. ale uz budem musiet, ved to rychlo uteka a uz sme 7DC 🙂
krasne sviatky aj tebe, oddychnite si s manzelikom. tesim sa na vas v utorok aj ked dnes tu este budem dlho kysnut 🙂

bobess
19. mar 2008

ešte tu niekto je?

máte krásne tie časovače - timer či ako sa to volá ... už aby Vám odsýpalo 9 mesiacov ...
dnes som dostala od manžela kvetinky, krásne tulipániky ... som taká šťastná ...
moja neterka má vysoké teplotky tak ide na prázdninky k našim - pomaly ju upodozrievame či tie teploty nemá naschváľ ... také prázdniny s dedom to by zdvihlo teplotu aj mne ...
predstavte si 24 hodín srandy a ničnerobenia !!!!

drobec123
20. mar 2008

no ja som tu, ako by som mohla odist mimo republiku a este sa vam neukazat 🙂 ! takze idem este co to vybavit, zbalit sa a okolo 13.00 chceme vyrazit ... uz sa tesim, aj ked podla mna budu dost zle cesty, aj ked ono to je jedno, ved keby sme sli do PP nic lepsie by nas necakalo podla toho co viem a pocuvam co sa vcera dialo na tomto 350km useku, dnes a pondelok by to bolo asi uplne zabite takze v podstate som rada ze idem opacnym smerom 🙂 krasne sviatky, bobess tebe pevne nervy a na tych 24 hodin nicnerobenia sa priprav aj ty, ved 1. april sa bliiiiiiiiiizi !!!

jablonka
20. mar 2008

ahoj drobeeec 🙂
prajem Vam vsetkym krasne velkonocne sviatky, vela oddychu - bobess v ramci moznosti! 😉 - a tym co cestuju stastnu cestu 🙂
ja som sa tesila ze tu budeme same s kolegynkou a skoro to tu dnes zavrieme, ale sef dnes dokvitol 🙄 , zrusil si koli dolezitym povinnostiam dovolenku, je to tu mimoriadne vesele, tak ale verim ze dlho tu nebudem 😖

drobec123
25. mar 2008

dobre ranko ..... tak som naspat .....

bobess
25. mar 2008

dobré ránko ...
predpokladám že sa Vám moc dnes nechce, po tých super sviatkoch ... 😀
no ja som ich strávila v práci ale som šikulka a darilo sa mi - teda pracovne
mimo práce som nestihla okrem varenia nič - ale manžel umyl okná, zasadil, pokopal, povysával ... no proste úžasný manžílek, kt. ma v nedeľu vytiahol na 5 minút na bicykle ... a ja som po 2 minútach z bicykla spadla ... no fakt neviem čo sa mi stalo ale proste zrazu som bola na zemi. mám oškretý celý bok, modrinu cez celé stehno, odreté dlane, našťastie som mala čapicu a prilbu takže hlava je ok (teda relatívne, ale inak to už nebude ... 😀 )
no takže od nedele som celá ubolená a mám problém sedieť, ležať a chodiť ... tak takýto som športovec...
ale teším do divadla ... 😀

bubatenko
25. mar 2008

dobré ránko prajem aj ja 🙂
správne bobess nechce sa mi strašne 😉 U nás vládla ťažká pohoda, dva dni nad knihami a dva dni sme stravíli behaním po rodinke, s kombináciou prechádzok po prírode..... no jednoznačne pohoda....... 😉
bobess už len týždeň a bude dobre a potom šup, šup niekam na dovolenku preliečiť si všetky modrinky a resetnúť sa a začať mysiieť na niečo iné ako čísielka 😉
drobec no ako bolo? pochváľ sa 😉

weja
autor
25. mar 2008

dobre ranko 😎
dnes ste tu vsetky nejako skoro...
drobec - no cakame na tvoje zazitky... 🙂
bobess - no vidis to... sportom sa clovek fakt prepracuje k trvalej invalidite... 😀 tak nech ti drahy modrinky zatial pofuka a buduci tyzden sa chodte niekam zrelaxovat... 😉

my sme minulotyzdnove stvrtkove volno tiez vyuzili na relax - boli sme vo Vitalnom svete - sauny, virivky, bublinky... 😵 bolo uuuplne fantasticky... a zvysok sviatkov sme tiez prezili v "tazkej pohode" - uzivali sme si jeden druheho, klud, pohodu, sem-tam sme skocili pozriet nasich, stare mamy a pod. 🙂

drobec123
25. mar 2008

no dievcata ako moze byt ked je volno ? 😀 uzasne a ked ste so svojimi drahymi tak aj keby som bola doma zavrata 4 dni tak je super. ale kedze sme mali moznost byt na uzasnych zjazdovkach a cele dni vonku tak endorfiny nam tak oblbli hlavu ze sme zabudli na vsetko naokolo a fakt sme si len uzivali. dedinka kde sme byvali bola skvela a velmi blizko nej je veeeela lyziarskych strediska takze sme kazdy den chodili niekam inam a skusali sme nove zjazdovky a moznosti. sneh,pocasie a svahy skvele ..... co viac si clovek moze priat ?
ale tesim sa uz na divadlo, velmi, lebo to bude znamenat ze je piatok a vikend pred nami 😉

alexa27
25. mar 2008

ahojte dievcatka moje 🙂
tak ja dufam, ze tento tyzden sa uz castejsie dostanem k mk, minuly to bol des.
drobec, cakame na super zazitky 🙂
bubatenko, weja, vidim, ze ste mali ozaj pohodove sviatky, super, tak dufam, ze nam ta pohoda cim dlhsie vydrzi 😉 .
bobess, no hlavne, ze hlavicka je v poriadku 😀 ...chudatko, ale je mi ta luto, takto sa dooskierat, zelam nech sa ti bolacky cim skor zahoja 🙂 .
my sme boli cele sviatky u nasich v tatrach, robili sme si vylety, odychovali, jedli...boli sme pozriet jednych znamych zo Stole a tak, bolo super 🙂

bubatenko
25. mar 2008

btw. musím sa pochváliť - ja som mala normálne prvýkrát ovulku - som sa včera tešila ako mále decko... úžasný pocit 😀

kuk: http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf

alexa27
25. mar 2008

bubatenkoooooo, to je skvele, no vidis, ze sa podarilo, super, velmi sa s tebou tesim 🙂 😵
ja som teraz cez sviatky teplotku nemerala, tak neviem ci bola ovu, odmeriam zjtra rano, ci mam teplotu vyssie. dufam, ze hej 😉 . inak ak bola tak jak minule, teda na strnasty den, tak sme ju presne trafili, ale den predtym sme boli v besenovej v termalnych kupeloch, takze predpokladam, ze vsetok material sme tam odrovnali 😅 😝