Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
25. mar 2008

alex nikdy nevieš 😉
ja som deň pred zaznačenou ovulkou našla v mikroskope stromčeky úplne zreteľné... tak pripravená na mangelíka, že aj keď robil, bude unavený, obetovať sa musí 🙂 ... ale prišiel z robotky so spálenou celou dlaňou, tak mi napokon knučal od bolesti do uška celú noc 🙂 My sme sa snažili dva dni predtým, tak šance taktiež minimálne 😒

alexa27
25. mar 2008

juuuj, chuda a ako sa mu to podarilo? sa s niecim obaril? ☹

drobec123
25. mar 2008

bubenko, nikdy nevies co z toho bude ... a alex tebe tiez drzim palceky 🙂 aj ked ta termalna voda to mohla trosku pokazit, ale mozno aj nie 🙂
ja som tento cyklus este nemerala, teda dnes prvykrat a teplota je nizko, takze ovu este by len mala byt, ved som dnes 13DC takze to aj tak vychadza. prave som si spomenula ze mam ovu testy takze by som ich mohla vyskusat ako funguju... ale nejako to velmi neriesim, neviem preco. a na lyzovacke s nami boli znamych znami, ktori mali 8 mesacneho synatora ... viete si predstavit 4 dni na ranajkach a vecere ze ste s takymto miminkom, boli sme z toho cely mimo obidvaja.... prijemne spestretnie.

jablonka
25. mar 2008

ahojte 🙂
pekne ste si uzili sviatky, to je super, ze ste si krasne oddychli 🙂
my sme boli u rodicov cely cas, tiez bola pohoda 😉
ja som dostala cez vikend mrchu, takze dnes budem volat mojmu lekarovi ci mozem zajtra prist na odbery na ten hormonalny profil, lebo budem prave 4 DC co je myslim na tento odber idelane...tak snad sa podla vysledku pohneme niekam dalej v liecbe 😒
no a zabudla som si u nasich teplomer, tak si musim kupit novy...ale aspon uvidim ci tie nizke teploty mam naozaj alebo bol na pricine teplomer 😉
bubatenko - grafik je fakt krasny 🙂

alexa27
25. mar 2008

drobec, nerobim si ziadne iluzie, zacinam uz radsej planovat letnu dovolenku 😉
jablonka, vitaj 😉 , tak budem drzat palce na testy, nech su osozne a niekam ta posunu 😉

weja
autor
25. mar 2008

bubatenko - super, gratulujem k ovulke 😵 ja sa tiez vzdy vytesujem ako mala, ked mi zaznaci ovulku, clovek sa hned lepsie citi, ked vie, ze vobec bola... 🙂
alex - nahoda je blbec... nikdy nevies, kedy sa moze postastit... 😉
jablonka - drzim palce, vacsinou ten hormonalny profil ukaze na nejake "skryte vady" cyklu, tak dufam aj ja, ze sa pohnete niekam dalej 🙂

ja by som mala mat ovu tento vikend, ale drahy ide na chatu so spoluziakmi so strednej, maju stretavku... ide tam sice len na jednu noc, ale po prebdenej noci s nejakym alkoholom (co isto bude) si viem zivo predstavit, ze pride zniceny a o kvalite spermiji ani nehovorim... 😖 😔 ale uz na to kaslem, povedala som si, ze nejdeme predsa vsetko podriadovat tuzbe po babatku... takze to nejako neriesim... ked sme vydrzali tolko, tak mesiac navyse nas nezabije... 🙂 a mozno si nakoniec uzijeme aj tu letnu dovolenku... 😵

drobec123
25. mar 2008

alex, zatial to ale nevzdavaj ! ved nadej zomiera posledna !
ja by som mala dnes zavolat kvoli svojim vysledkom z horm. profilu, ked sa neozvu dopoludnia, poobede si zavolam ja. som zvedava, ale trosku sa bojim .... co je normalne. dam potom vediet.
jablonka, urcite skus zavolat a vybavit si ten odber, ved musime prelomit tento lad .... najma ked je takto krasne vonku ako dnes !

jablonka
25. mar 2008

no, poobede mu zavolam, doobeda velmi nechcem, lebo to dost operuje...poobede je to uz v nemocnici volnejsie...dufam, ze nebude mat dovolenku 😒
drobec, dufam ze sa s nami podelis ako ti ten hormonalny profil dopadol, drzim palce aby to bolo OK 😉 🙂
ja som manzelikovi plakala na ramene ked mrcha dorazila, velmi som dufala v jesenne babetko, vlastne sa uz mozem rozlucit s rokom 2008 ☹

alexa27
25. mar 2008

no uvidim, ze ci vobec bola ovu, som zvedava na zajtrajsiu teplotu 😉
o kolkej mame to divadlo v piatok? sa velmi tesim 😉
drobec drzim palce na vysledky, potom daj urcite vediet, co mas nove.

weja
autor
25. mar 2008

drobec - tiez sa pridavam - drzim palce, snad vsetko dobre dopadne 😉

bubatenko
25. mar 2008

drobec aj ja sa pridávam a tebe jablonka prajem, aby ti ten horm. profil tento mesiac vyšiel aj s pozitívnymi výsledkami.
Ja som včera mangelíkovi ukazala fertilityfriend - on neveril vlastným očiam, čo za stránky existuju, tak som mu ukazala aj našu snažilkovskú aktivitu za posledný mesiac - sa smial, že aký je aktívny 😀
Takú mam dobrú náladu dnes... možno už je to aj tým, že je útrok a už len tri krát vstávať a je znova víkend.

alexa27
25. mar 2008

baby, ja mam v piatok volno, tak vstavam len dva krat 😵

weja
autor
25. mar 2008

bubatenko 😀 to aj moj drahy bol zvedavy, kde co zapisujem, tak som mu to musela podrobne vysvetlovat, co to znamena a co z toho mozem vycitat a tak... pozerali sme to aj na WK a tam sa snazilkovanie zobrazuje ako smajlik, tak sa z toho smial... 😀 celkovo sa zabaval na tom, ze si znacim este aj to, ako casto sa milujeme... 😀 ale hned som ho uviedla do obrazu, ake su tieto udaje dolezite...
no - to bolo asi pred 2 tyzdnami a nedavno mi po snazilkovani povedal, ze "no a mozes si pridat do statistiky dalsieho smajlika" 😀 😀 som sa pobavila 😅 co si chlapi nezapamataju... 🙂

drobec123
25. mar 2008

no moj drahy mi prave povedal, ze si mam prestat merat teplotu, lebo to je zle ze to takto potom vsetko programujeme. ale ked som mu vysvetlila ze uz nie sme v stadiu ze ved pockame rok-dva a uvidime ci sa podari, tak suhlasil ze to az taka blbost nie je. ale je pravda ze nechcem nas zivot podriadovat len meraniu, zapismi a pod. veciam, malo by to byt aspon trosku spontanejsie.... a o to sa prave snazime....

jablonka
25. mar 2008

a nemate skusenost ako beru taketo grafy lekari? mam si ich vytlacit a zobrat zajtra so sebou? 😕

alexa27
25. mar 2008

jablonka, na skodu to urcite nebude. ja by som si ho na tvojom mieste zobrala.

bubatenko
25. mar 2008

podľa čo lekár, to iný názor.... ťažko povedať.. zober, spýtaj sa a uvidíš 🙂

alexa27
25. mar 2008

haloooooo, kde ste vsetky? papkate? 😕 🙂
neviem ako vy, ale ja som po sviatkoch taka prejedena, ze som si dala len salat na obed.

bubatenko
25. mar 2008

tu som 😉
alex ja pre istotu nič, ja mam dnes takú kyselinu, že až... nemam ani chuť dať niečo do úsť.....
zase nám snežííí... inak včera aké bolo počasie tu v BA - chúďatá šibači, mi ich aj ľúto bolo..... 🙂

bubatenko
25. mar 2008

alex kedz vlastne ideš opäť k Luptákovej? Keby som mohla tak ja tam chodí každý týždeň.... mi normálne chýba také uvoľnenie.... asi vyskúšam tu tvoju medovú masaž..... som taká cela stvrdnutá od toho sedenia za PC

alexa27
25. mar 2008

idem buduci tyzden v piatok, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiim, ani nevies ako 🙂 a ty mas kedy dalsi termin?
medovu masaz odporucam, je fakt skvela.

bubatenko
25. mar 2008

ja idem tesne predtým ako zostávam doma a začínam sa učit na štátnice a zároveň tesne po skúškach a odovzdaní diplomovky..... aby som nabrala druhý dych - t.j. 5.5. a to je strašne ďaleko.... fňuk..... si to uži... zlaté ručičky a ihličky našej doktorky 🙂

drobec123
25. mar 2008

tak uz som po obede, som mala vyborny sosovicovy privarok, mnam !!! a kde ste vsetky zmizli ? ste sa zlakli snezenia, ktore sa na nas zrutilo ?
alex, asi som ti neodpovedala, divadlo je o 19.00 na novej scene. mas nejaky specialny program v piatok kedze mas dovolenku ?

jablonka
25. mar 2008

drobec, uz vies vysledky? 😕

weja
autor
25. mar 2008

ja som uz tiez napapana... hned mi je lepsie 🙂
juj, to divadlo vam zavidim... ale ja mam stretko s mikulastankami, takze o zabavu budem mat postarane 🙂
drobec - tak ako si dopadla?

drobec123
25. mar 2008

nie, mam zavolat az po 15:30, dnes su tam az poobede ....

drobec123
25. mar 2008

tak este chvilu napatia, vydrzte ! ale keby bolo nieco zle, predpokladam ze by mi uz volali. aspon sa utesujem 😀

jablonka
25. mar 2008

boze, kedy bude tomuto pocasiu koniec!!! 😠
rano som si dala polobotky 😎

alexa27
25. mar 2008

ja mam tiez take skoro lodicky 😝 a to mam este auto v servise, no super, sa tesim na cestu domov.....rozmyslam, ze si vezmem taxik 😨

weja
autor
25. mar 2008

aj u vas dnes zasa snezilo? 😅 fakt si pripadam, ako keby sme prave prezili vianocne sviatky 😅

holky, poculi ste uz o Gynexe? Su to nejake kvapky, ktore sa pouzivaju predovsetkym na upravu cyklu - znormalizuju jeho dlzku, v niektorych pripadoch dokonca posunu ovu (dopredu), ustalia dlzku lutealnej fazy... je o tom aj tema na MK a zda sa mi, ze vacsina tych, co ich uzivali, za par mesiacov otehotnela... neviem, ci to moze mat suvis, ale znie to zaujimavo...
kuk... http://www.cestykezdravi.cz/co_vedet/gynex_stud...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

co si o tom myslite? 😕