Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
28. mar 2008

weji - dakujem, si zlata 🙂
no vcera som jasne ze pozerala po nete vsetko mozne, tak ono je to zapricinene zrejme tou hormonalnou liecbou, ktora ma za ulohu aby narastol a nasledne praskol folikul, lenze mne zrejme len rastol a rastol a nepraskol... a potom sa nevstrebal ako by sa normalne neprasknuty folikul mal, ale este stale rastol aj je z neho taka cysta ☹ ...cize fakt sa zrejme neda nic ine robit len cakat jeden cely cyklus ci sa vstrebe, alebo praskne - co dufam ze nie, lebo je to nahla prudka bolest 😢 ...ale vraj sa v drvivej vacsine vstrebu - no a potom zvolime inu liecbu
- ak sa nevstrebe a ani nezmensi, ale nebidaj narastie, horzi operacia 😢
- mam aj foto tej hnusoby, zoberiem babam na stretnutie

bubatenko
28. mar 2008

ahojte..... dnes nam blbne net v práci.... ale sa to koneče rozbehlo...
jablonka neviem, čo k tomu povedať.... poznam ten pocit, ja ju tam mam tiež...... netreba jednoducho na to myslieť a davať tej cyste takú moc.....jednoducho si povedať, že ju obídeš a babatko príde tak-či tak...... 😉
Večer pokecáme o tom....

weja
autor
28. mar 2008

juj, tak verim, ze sa hnusoba vstrebe 😠 ten Clostil je asi fakt riadne svinstvo... 😝
no nevadi, fakt treba len pozitivne mysliet, nech vsetko dobre dopadne.... 😉

bubatenko
28. mar 2008

Ok dievčatá, wejka tebe prajem pekný víkend, bobess tebe ďakujem za prevod vstupenky a poriadne si odpočiň dnes večer a naber síl na posledné tri dni a s vami ostatnými sa vidím večer..... pekný víkendík

drobec123
29. mar 2008

bobess, diky za tip na divadlo. myslim ze hovorim ze vsetky holky ze to bolo vyyyyyyyyyyyborne ! nasmiali sme sa a bolo to to prave na piatok vecer. super interaktivne ! 😉 kto bol vrah u vas ??? prezrad ....

bubatenko
29. mar 2008

bobess...pridávam sa k drobec... bolo to úžasné a o to viac ti ďakujem, že si mi prepustila miesto..... 🙂 Príjemný záver pracovného týždňa a po návrate domof som tak príjemne uvoľnená zaspala ako mimino 🙂 Pekný víkendík ešte prajem

bobess
30. mar 2008

no tak som rada že ste sa zabavili ... vrahom bola tá mladá baba. A u Vás?

weja
autor
31. mar 2008

dobre ranko,
zasa dalsi pracovny tyzden... 😖
tak vidim, ze divadlo bolo dobre a zabavili ste sa... 🙂
a inak - vikend bol aky?

drobec123
31. mar 2008

bobess u nas bol vrah ten jej milenec 🙂)
dobre ranko.... weji ako dopadlo stretko ?

weja
autor
31. mar 2008

no stretko sa nakoniec nekonalo... ☹ tehulky boli totiz prave v ten den kde-kade na kontrolach a boli uz po celom dni unavene a vacsine ostatnych sa to tiez trochu skomplikovalo, tak sme to po vzajomnej dohode odlozili... skoda 😒 ale na druhej strane mi to tiez celkom padlo vhod, lebo vecer sa k nam chystali kamarati, tak som mala aspon viac casu trochu upratat a pripravit daco pod zub... 🙂 nabuduce to hadam lepsie zorganizujeme...
inak z tych vasich reci si absolutne neviem predstavit, co to bolo za divadlo 😅 ale hlavne, ze ste sa zabavili... 😉

drobec123
31. mar 2008

weji, nabuduce naplanujeme tvoj vylet do BA tak aby sme sli spolu na divadlo, aby si vedela o com hovorime 🙂 teraz to fakt musi vyzerat ze ta natahujem 🙂

jablonka
31. mar 2008

ahojte, no pridavam sa k tomu, ze divadlo bolo super, velmi sme sa zabavili 🙂 ...naozaj by sme v buducnosti mohli zorganizovat aj nieco take, aby mohla prist aj weja 😉
zacala som si dnes merat teplotu, manzel mi kupil novy teplomer...uz sme boli po nakupoch, ale aj tak sa cez cele nakupne centrum vratil do lekarne a nejaky mi vybral...dufam ze mi prinesie pozitivnejsie teploty v buducnosti...

weja
autor
31. mar 2008

drobec 😀 no ste zlateee... dufam, ze bude este prilezitost, aby sme sa znova stretli... 🙂 ale ked by uz k tomu doslo, tak by som asi viac uprednostnila nejaky pokec pri kave, lebo vela takych prilezitosti, ked by som s vami mohla pokecat na zivo, nie je... 😀
jablonka - tak snad ten novy teplomer fakt prinesie stastie 😉

ozaj, ako ste na tom momentalne? nejako som stratila prehlad, odkedy sme to nejako prestali rozoberat... akurat viem, ze drobec je tiez 19DC, lebo naposledy nam mrcha prisla narovnako 😀

jablonka
31. mar 2008

no, bubatenko by uz mohla testovat, myslim ze v piatok spominala ze teplotka je nad 37 😵

alexa27
31. mar 2008

ahojte kocky 🙂 ,
aj ja sa pripajam k davu a dakujem bobess, lebo divadlo bolo fakt skvele 😀 .
ja mam dostat mrchu v nedelu a neratam s tym, ze by som ju nedostala, takze tak 😒 .
a ostatne ako?
bubatenko vyzera nadejne s teplotami nad 37

bubatenko
31. mar 2008

Dobré ránko,

dnes troha neskor - bola som si splniť svoju občiansku povinnosť - podať danové priznanie. Som jedna z tých, čo si to nechávajú na poslednú chvíľu.
Bubatenko by aj mohlo testovať, ale sa bojí.... dnes som 12 den po ovulke.... a neviem, či mam počkať.... a teplota sa drží a musím priznať, že mam aj ako také prznaky.... ale ten strach, že sa mylim je veľmi silný 😒

bubatenko
31. mar 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf
však sa pozrite, čo myslíte

weja
autor
31. mar 2008

to vaaazne? 😵 bubatenko a ktory DPO si? a kedy ne/cakas?

ja som mala ovu asi vcera alebo dnes... snazilkujeme naplno, takze uvidime... este musim preckat dllllhe dva tyzdne....

bubatenko
31. mar 2008

weji však vidíš na grafe, 43 DC, ale len 12 po ovulke... a v podstate dostať by som mala 14 dni po ovulke, t.j. v stredu

weja
autor
31. mar 2008

bubatenko - grasny graf 😵 no byt tebou, pockam aspon do 14DPO... skor to podla mna nema vyznam... takze ak sa teplotky udrzia, vo stvrtok testni 😉
jasne, ze sa bojis, je to normalne... ja mavam tiez pred testovanim take stavy, ze mi je az do revu a trasu sa mi ruky... 😝 normalne je v tej chvili zo mna len uzlik nervov 😅 😔
ale ty mas teraz najlepsie predpoklady, tak sa skus prilis nesledovat a bez stresov prezit tie zostavajuce 3 dni... drzim palce!!! 🙂

weja
autor
31. mar 2008

este som sa chcela spytat - mala si uz aj predtym take teploty nad 37?

bubatenko
31. mar 2008

nikdy..... teraz prvý krát mi vystúpili nad 37

alexa27
31. mar 2008

bubatenko, grafik vyzera uzasne 😵 ....ale vydrz radsej do 14dpo i ked vyzera to super nadejne 😵 😵 a zvlast ked si predtym teploty nad 37 nemavala 😉

jablonka
31. mar 2008

bubatenko 😵 ...ja by som uz skusila testnut...co som pozerala grafy, uz 10 DPO vysli pozitivne testy 🙂
a aj ste sa snazilkovali v obdobi ovulky? 😕

weja
autor
31. mar 2008

tak to hej, to je ozaj dost dolezity fakt, ked mas teraz prvy krat take vysoke teploty 😵 supeeer, ale nepredbiehajme... pekne pockaj do stvrtku a potom testni... 😉

bubatenko
31. mar 2008

tiež si myslím, že počkám do piatka čo sa bude diať a potom testnem....no jednoducho bude to dlhý týžden 😉
Ja by som bola tak veľmi šťastná... ešte by mi vychádzal termín na mikuláša, čo ma aj moja maminka narodeniny a 4 dni predtým aj moj tatino..... a prave kvôli nemu.... je choručký a po ničom inom netúži ako vnúčatku - myslím, že krajší darček by som nemohla dať 😵

weja
autor
31. mar 2008

mohlo by to vyjst aj 10DPO, ale niektorym vyjde prvy pozitivny test az 15DPO, dovtedy testuju aj kazdy den a nic... 😒 bubatenko by mohla byt sklamana, ak by sa unahlila a pritom by to este ani nic nemuselo znamenat... ja by som asi radsej pockala... 😕

alexa27
31. mar 2008

bubatenko, velmi ti drzim palce 😵

bubatenko
31. mar 2008

hej - snažilkovali jeden, dva dni predtým.......ale ja mam pocit, že ovulku som mala deň predtým ako mi to zaznačilo...... aspon podľa mojich pocitov a aj ovulačný mikroskop mi to potvrdil

weja
autor
31. mar 2008

pridavam sa - drzim vsetkych 20 !!!!!!!! 😵
bubatenko ty si aj chcela decembrove babo pod stromcek, ze? 😉