Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
7. máj 2008

bobess, mozno to nakoniec nebude take zle 😉 ...dufam ze si to aspon trosku uzijes 😉
no je toho dost ako na potvoru, v pondelok ma este k tomu Dianka vystupenie v Rusovciach a v utorok sa fotia v skolke, v stredu musime ist k alergologicke a aj k praktickej lekarke, potom poobede sme objednane k hlasovej pedagogicke a az potom si ju mozu nasi zobrat a to uz mam iba tyzden do statnic 😕 ☹ ...takze mam co robit 🙄
inak nam robi Di radost, doniesla diplom z recitacnej sutaze a potom v skolke mali vystupenie s divadielkom, hrala cervenu ciapocku a mala velky uspech 🙂 , vraj ma velky talent 😵

weja
autor
7. máj 2008

ahojteee, tak aj ja sa hlasim z dovolenky 😎
sme doma aj s drahym, tak si to uzivame, rano sa pekne vyspinkame, doobedu vzdy porobim doma, co treba a poobede uz mozme vyrazit kde len chceme - na bycikloch alebo len tak prejst sa... vcera sme ani nevarili, boli sme sa najest v restike, takze ozaj dovolenka 😀 nechapem inak, ako sa niekto moze doma nudit, ja mam stale co robit a ked aj nemam, tak som rada, ze mam cas napr. na knihy... 🙂

jablonka - velmi drzime palce, nech vsetko dobre dopadne, tieto posledne tyzdne ti ozaj niet co zavidiet, ale snad bude ten zhon a vypatie o to lepsie odmenene... 😉
aj bubatenkovi samozrejme drzime vsetkych 20 😉

bobess - s takymi vikendami "ako za trest" mam tiez dost skusenosti - ja zase tak tazsie znasam svagrovcov 😖 vlastne je to vzajomne, ale niekedy sa tomu clovek proste nevyhne... budem na teba mysliet, nech to nejako prezijes, podla moznosti pri zachovani zdraveho rozumu 😉

drobec - zla nalada je uz dufam zazehnana 😉 ved zajtra je volny den, tak si to treba uzit s usmevom na tvari... 🙂

a alex tie fotky z vyletu do Budapesti neposielala? 😕

bobess
7. máj 2008

alex posielala ale na mail ... takaže asi "musíš" ísť do práce !!!!

to je milé weji že nám robíš chúťky na dovolenku ... to si kamarátka !!! len teda strašne dúfame že za pár týždňov Tvoje dovolenkovanie bude za dve čiarky !!!!

weja
autor
7. máj 2008

ahaaa, tak si ma tie fotky pockaju v praci... 🙂
bobess - no ved to ja naschval - aby ste sa mohli na dovolenku este viac tesit... 😀 😉 kiez by si mala pravdu s tymi dvoma //... 😵
kto vlastne bude tohto roku dovolenkovat prvy...? 😕 my asi ako minuly rok - prelom jul/august...

jablonka
7. máj 2008

ahooj weji 🙂 , tak to je super ze si tak krasne uzivate 😵
myslim ze prva pojde drobec na dovolenku, v juni ma ist do toho Portugalska 😉 ...musi to byt uzasne 😵
my sa chystame az niekdy posledny augustovy - prve dva septembrove tyzdne, takze asi posledni ☹ ...tak dufam ze to aspon bude stat za to, ked tak dlho budeme na dovcu cakat 😉
inak tie fotky z Budapesti su krasne, tusim sa aj my vyberieme 🙂 ...ja som bola naposledy v Budapesti cca pred osmimi rokmi, aj to len po obchodoch 😅 , a trochu viac som pochodila este ako dvanastrocna, tak by sa patrilo ozivit si spomienky 😉

weja
autor
7. máj 2008

jablonka - no urcite bude ta dovolenka stat za to, o to sa neboj 😉
tak ja sa pre dnesok s vami lucim, pekny zvysok dna a zajtra si uzite volno... 😎

drobec123
7. máj 2008

no ja idem 18 juna, ale do vtedy mam pocit ze este nejake predlzene vikendy tu mate niektora.
ale ja pridem potom aj ako prva naspat a budem vam zavidiet ze vas to este len caka ☹ ale ja to prajem kazdej a kazdemu nech si to uzije. a ja sa tesim aj na zajtrajsi volny den ! som sama bez manzela takze budem dlho spat a venovat sa sama seba 🙂

bobess
7. máj 2008

tak ja odchádzam na jedno stretko a už sa asi nedostanem až v pondelok - to už budeme komplet zostava, takže to tu bude frčáááááť ... pekný predĺžený víkend

drobec123
9. máj 2008

dobre ranko, neviem ci tu okrem mna dnes niektora bude strasit 🙂 ak ano prihlaste sa ...... ak nie, tak sa na vas tesim v pondelok samozrejme tiez 🙂

weja
autor
9. máj 2008

ahoooj drobec, ja som na chvilku nazrela, pokial zapisujem teplotu 🙂
dnes som uz doma sama, mangel siel do prace, tak sa chystam trochu upratovat, kym pride....
aky bol vcerajsi sviatok? 😉

drobec123
9. máj 2008

vcera mi to dobre padlo, ale mam z toho volneho dna peknu svalovku 🙂 som prala, zehlila, presadzala moje cherry a nejake kvietky, upratovala skrine (zimne/letne veci), no proste som toho straaaasne vela stihla- bola som sama doma 🙂
a dnes ma boli cele telo, ale mam z toho dobry pocit ze to mam spravene. zajtra ideme na svadbu, takze doma by som nic nestihla. ale uz sa na nu tesim ....
co mas na plane ty dnes okrem upratovania ?

weja
autor
9. máj 2008

jeeej, tak to si ozaj sikovnica, ze si to postihala za jeden den... 🙂
ja ked dnes skoncim s upratovanim, planujem si vylozit nohy a trebars citat... 🙂 skratka oddych na tych par poslednych dni, co som doma... 🙂 manzel pride z roboty unaveny, isto sa mu nebude chciet nikam chodit, ale nevadi, aj domaca pohoda ma svoje caro... 😵

a idete aj na hostinu? ci len pozriet obrad? juuuj, svadby mam rada... 😵 mne sa dnes snivalo, ze sa vydavala spoluziacka zo SŠ, musim sa jej ozvat, co je na tom pravdy, mozno zistim, ze mam vestecke sny... 😅

jablonka
9. máj 2008

ahojteee 🙂 ...ja tu budem dnes strasit, som v praci ☹
Dianku som v stredu vecer odviezla k nasim, tak prazdninuje, ale zajtra poobede ju prinesu spat, lebo to vystupenie ma v sobotu a nie v pondelok - v rozpise si pomylili datum a az v stredu sa opravili 😅 , takze mala zmena planu, ale nevadi, aspon ju aj nasi s babkou konecne uvidia tancovat 😉 ...no a potom si ju uz nechame doma az do stredy, a potom ju uvidim az po statniciach 😖
bola som vcera na UZV, cysta je nastastie fuc, mam folikuly v oboch vajecnikoch, najvacsi do 1 cm, teda priemrany nalez na 7 DC...znovu pojdem v nedelu alebo v pondelok rano, no a potom tam tyzden moj lekar nebude, tak skoda, nebudem mat odsledovamy cely cyklus 🙄
no o postupe dalej hovoril, ze uplne najskor nez zacnu mna podrobnejsie vysetrovat - HP, prefuk vajecnikov - vraj dooost bolestive ☹ atd., musi moj manzel absolvovat SPG, uz mu to aj hovoril - takze to jbude asi v blizkej buducnosti, a potom by zacali so mnou, ale vraj ked sa raz zacne uz to nema konca kraja a ked sa medzitym nahodou prirodzene neotehotnie, je to beh na dlhe trate ☹
tak sme premyslali, ze ten SPG si drahy absolvoval, a ja by som isla po tych vysetreniach az niekedy na jesen - zima, dovtedy by sme tomu dali cas 😒
inak je to tak, ze fakt nez sa zacne riesut cokolvek s inseminaciou alebo inymi pomocnymi metodami, musia byt absolvovane vseetky mozne vysetrenia, vratane laparoskopie ☹ ...bozeeee, dufam ze to nezajde u ziadnej z nas tak daleko 😢
no rezkecala so sa egoisticky o sebe 😔 , tak wejke prajem prijemny volny den a droebc ma pochvalu za sikovnost, aj mne by sa zisli poupratovat hlavne tie skrine, ale odkladam to na neskor 😒 ...a ta svadba je super, aj nam coskoro hrozi v rodine, tak sa uz celkom tesim 😉

jablonka
9. máj 2008

jeeej, weji, ani sa nam nepochvalis s krasnym grafom a teplotkami 🙂 , videla som v inej diskusii 😉
vyzera to super, fakt vynimocne super 😵 , kedy skusis pripadne testovat? 😕
drzkaaam palce! 😵

drobec123
9. máj 2008

jablonka, no hlavna vec ze cysta je prec !!! to je super novinka a tesim sa s tebou. SPG mate raz dva vybaveny a suhlasim, skor ako sa clovek pusti do vysetreni, dajme tomu cas, aj ked HP nie je zle mat ved to je taky zaklad a clovek nikdy nevie ci tam na nieco nepridu co sa uz moze liecit.
no svadby su super, ale kedze som bola na jednej minuly vikend, teraz idem na dalsiu, tesim sa ze to je snad posledna tento rok. weji ideme aj na oslavu, tak sa tesim, lebo je je v krasnom kupelnom dome v Piestanoch... tak sa budem citit tak nejako extra 🙂

jablonka
9. máj 2008

jeeej, a v ktorom kupelnom dome to je? my radi spominame s drahym na Piestany 😵 , prave som mu hovorila, ze po statniciach by som za domenu chcela ist na jedno popoludnie na masaz a virivku 🙂
inak s tym SPG, som si skoro ista ze manzel to bude mat v poriadku, lebo stale mam na pamati ako rychlo sme spravili Dianku 😉 ...ale vraj casom moze vzniknut nejaka "krcova zila" a tym padom je tam vyssia teplota a mrtve spermie ci co 😖 , tak radsej nech to mame za sebou, ved je to pre chlapa jedna nebolestiva a rychla procedura, tak to preziju - v porovnai s tym, co caka potom zenu 😖
inak moj sef v stredu rodil, ale ste stale tu nie je, tak neviem co maju 😕 ...on je taky tajnostkar, o sukromi moc nehovori, ale snad aspon tymto sa pochvali 😅

weja
autor
9. máj 2008

tak s upratovanim som uz skoro hotova... 😵
jablonka - no super, tak potvora cysta zmizla...! 😵 dobre spravy mame radi 😀
inak vidim, ze ti povedali uuuuplne to iste, co mne - aj co sa tyka naslednosti vysetreni (co je teda logicke), aj s tym odporucanim, ze radsej este pockat, kym sa da, lebo ked sa uz raz zacne... 😖 a tiez ste sa rozhodli cakat do jesene... 😉 ja sama vkladam dost velke nadeje do letnych mesiacov - predsa len su takym odlahcenim pre telo aj mysel... 😉
kvalita spermii sa vraj moze zmenit aj v priebehu mesiaca-dvoch... staci mozno nejake obdobie zvyseneho stresu... 😖 darmo, chlapi tiez nie su odolni voci vsetkemu... 😒
takze v septembri sa na SPG chysta aj ten moj (ale straaasne dufam, ze to nebude nutne...)

co sa mojho grafu tyka, zatial vyzera dobre, to je pravda, ale to tu uz bolo viackrat... 😖 minuly mesiac som mala dokonca ukazkovy implantacny pokles a nic z toho... ☹ takze nejake velke nadeje si uz radsej nerobim, nech nie je zase to sklamanie take velke... 😔

drobec - juuuuj, tak sa snad poriadne vytancujete a zabavite, co...? 😉 tohto roku sa chce ozenit aj manzelov kamarat, ale chcu svadbu len pri svedkoch, tak ich nahovarame, nech spravia poriadnu aj s hostinou, ze by sme sa radi prisli zabavit 😀

drobec123
9. máj 2008

weji, ty si sikulka, asi ste velky neporiadok nemali ked si to tak rychlo zmakla 🙂
v pondelok poviem do ktoreho domu ideme, fakt neviem. ale videla som to na internete a vyzera kraaasne ! tesim sa ze sa stretneme s kamosmi, kedze tam budeme taka stara partia. len svadba je strasne skoro, uz o 14.30 tak to nie je az take dobre.
vy mate ake plany na vikend ?

weja
autor
9. máj 2008

drobec 😀 no dnes som len povysavala a poumyvala podlahy + kupelnu... ostatne som po troche upratala vcera a predvcerom 🙂
uzite si ten vikend, snad mladomanzelom vyjde pekne pocasie 🙂
nase plany na vikend nic extra - na ziadne akcie ani vylety sa nechystame... a v pondelok do prace... 😝 fuuu, to sa mi bude asi veeeelmi tazko vstavat... 😖

drobec123
9. máj 2008

weji, tomu verim ze pondelok bude tazky, ale to aj pre nas po vikende 🙂 budeme spolu bojovat ! 😀
takze teraz mas vsetko porobene a mozes si vylozit nohy. auticko uz mate ?

bubatenko
9. máj 2008

ahoooooooooooojte.... ako sa máte? Máme tu niečo nové, čo som prešvihla a mala by som vedieť?

Priznám, že som nemala čas vas ani čítať.... som sa zastavila až teraz asi prvý krat po dvoch týždňoch......
jablonka už viem aký to je pocit odovzdať diplomovku - na nezaplatenie 🙂. Mne sa po týchto dvoch posledných týždňoch , čo som prežila zdajú štátnice už iba ako taká formalita.... normálne sa na ne tešíííím.... lebo viem, že to znamena všetkému dať zbohom, celej škole - koniec, finito... ende 🙂. Dnes som sa dozvedela, že môj veľký deň je 2.6..... no nech už je tu... šup,šup

Weja hod grafííík... som zvedava... kedy by si mala vedieť výsledok mesiaca? Ja nemeriam už vyše mesiaca...najprv som bola chorá, to teplotu dosť skreslovalo... a potom som chodievala väčšinou spávať okolo tretej, štvrtej ráno... tak to už nemalo vôbec zmysel, lebo to skreslovalo teplotu uplne. Ale teraz sa budem snažiť nabehnúť na normalny režim a viac dodržiavať denný režim....

Aký plánujete víkend?

weja
autor
10. máj 2008

ja nazeram len tak jednym ockom, ale cez vikend je tu tradicne ticho... 😕
bubatenko - super, ze uz mas diplomovku odovzdanu, ozaj je to skvely pocit, ze uz to ma clovek uzavrete... 🙂 na statnice drzime silno silno palce tebe aj jablonke 😉

no a moj graf http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d v stredu by som mala byt 14.DPO, tak skor nebudem ani nic skusat...

alexa27
12. máj 2008

Dobre ranko vsetkym 🙂
bubatenko gratulujem k diplomke a drzim palce na statnice 😉 .
vsetky vas zdarvim dievcata, dufam, ze tento tyzden budem mat viac casu s vami pokecat 🙂 .
ako ste vikendovali?

weja
autor
12. máj 2008

dobre ranko,
este nikto nikde? 😕
no moj graf myslim hovori za vsetko - teplota klesa kazdym dnom, takze som jasna... ☹

alex - fotky z Budapesti su krasne, vikend bol asi ozaj vydareny 😉
ako ste inak vikendovali?

alexa27
12. máj 2008

ja som tu, vid mail nad tebou 😉
my sme vikendovali velmi prijemne, vo stvrtok som si stihla vsetko porobit, takze sme mali cez vikend pohodu, v sobotu sme boli opekat a v nedelu sme zase boli v lodenici na zlatych, takze som uz poriadne opalena 🙂 a este sme robili babatko lebo som mala niekedy cez vikend asi ovu, podla teploty ale netusim kedy a ovu testy som mala pozitivne v piatok, sobotu aj v nedelu. piatok bola ciarka taka slabsia ale cez vikend oba dni boli ciarky vyrazne silne, tak neviem kedy bola. testnem este dnes ci uz slabnu.

alexa27
12. máj 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1a3509

este moj graf.

inak weji, tvoj grafik vyzera stale slubne, tak budem na teba mysliet na testovanie 😵

weja
autor
12. máj 2008

alex - no super, tak vam to tento vikend paradne vyslo... 😉 tak budem drzat palce...!

drobec123
12. máj 2008

dobre ranko vsetkym ! no a mame opat pondelok, ja sa tak tesim ze neviem od radosti ani zacat pracovat 🙂 ale tak zase ved piatok o chvilu opat pride, no nie ?!
ja som bola cez vikend na svadbe, takze okrem toho som nic nezvladla, bolo fajn ale som unavena a chyba mi ten pocit ze som mala volno. ale mali krasne vyzdobenu salu, uzasne jedlo a aj nevesta bola ako princezna, ale to je kazda 🙂
co vase vikendy a wejina dovolenka ?

bobess
12. máj 2008

dobré ráno
bubatenko takže to už máte s jablonkou za pár, takže škrtáme v práci aj 2.6. - to ešte budeme dospávať deň detí !!!

weji - vídím že si cez voľno nelenila !!!

môj predĺžený víkend začal otrasne, v priebehu sa vylepšoval a nakoniec som ukecala manžela - včera o 12,00 sme to na chate zabalili a od 16,00 to bol úžasný deň ... boli sme len dvaja, v našom domčeku a na záhradke ... ináč celý víkend aby som čo najmenej bola v dome som chodila s malou na prechádzky. - doobeda aj poobde - takže sme pochodili všetky kopce, hrali sa na pieskovisku, na preliezačke ... malá je obdivuhodný chodec - dokázala 5 hodín v kuse chodiť v kopcoch ... a boli sme aj na zmrzlinke - malá zjedla tri kopčeky takže keď bude chorá mňa porazí a jej matku asi tiež - tá potom porazí mňa 😀 😀 😀

drobec123
12. máj 2008

alex paradny vikend ste mali ! inac ja mam len tri ovu testy a neviem kedy ich mam pouzit aby som si ich zbytocne neminula, radsej rano alebo vecer ? to by bol hadam prvy test ktory by mal vyjst s // palickami.
babam/studentkam samozrejme drzim palce a posielam veeeela pozitivnej nalady a energie ! budu to este potrebovat !