Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
4. jún 2008

no tak drzim palce, nech vyjde vsetko ako ma 😵
na nevolnosti si este pockaj - mne zacalo vsetko podozrivo pachnut v 7tt a od 8tt som uz veselo grcala 😀 ale dokym mi doktor potvrdil, ze som tehu (asi 6tt), tiez mi absolutne nic nebolo... ale dufam, ze teba nevolnosti obidu a uzijes si bezproblemove tehu 😉

alex - no uplne sa neda na to nemysliet, ved aj bubatenkovci snazilkovali za tym ucelom, ze bola ovu... ja som momentalne v tej rovine, ze "dej sa vola Bozia" 😅 zacinam fakt verit, ze nejaka vyssia sila rozhoduje o tom, komu to babo do bruska posle a kedy to bude... inak si neviem vysvetlit vsetky tie spravne nacasovane snazilkovania a "trafene" ovu a vysledok napriek tomu ziadny... 😒

weja
autor
4. jún 2008

ozaj a dnes som sa docitala, ze lauritka mala pravdepodobne druhe MA 😢 toto je tak strasne nespravodlive... 😔

jablonka
4. jún 2008

bubatenko, je to fakt uzasne, fakt sa potvrdzuje ze ked to ma prist tak to pride aj bez sledovania a merania...velmi sa tesim a drzim place, nech je vsetko ako ma byt...a tie krce su ako hovori smejko OK, aj ja som to mala 😉 ...dufam ze nas budes pravidelne informovat o vsetkom novom aby sme to mohli s tebou prezivat 🙂
a to stretko bude o kolkej a kde v pondelok? 😕

alexa27
4. jún 2008

weji, ved ja to tak tiez beriem, nejak prehnane to neriesim, ale aj tak mi to vrta v hlave, ale to asi nam vsetkym 😅

jablonka
4. jún 2008

weji - to fakt? ☹ ...to je strasne...

alexa27
4. jún 2008

weja, cooooo? 😔 😔 to nemyslis vazne! 😔 boze, to snad nie je pravda, toto je ........ 😠 😔 ja nemam slov 😔

jablonka, to stretko, pri fonatne na hlavnom o siestej?? co vy na to?

weja
autor
4. jún 2008

ja neviem preco maju niektore zeny taku smolu 😢 myslim, ze dnes isla este na jeden kontrolny UTZ do nemocky, tak je este nadej, ze by slo o nejaky omyl a dnes uz bude srdiecko buchat o stosest... no je mi z toho smutno... ☹

bubatenko
4. jún 2008

weji a lauritke som čítala už včera sledujem aj ja jej príbeh..... nemam slov, hovorila, že jej tam našli aj nejaký hematom, som zvedavá, čo jej dnes povedia.

Na stretko prídem rada... a ten čas a miesto mi vyhovuje.........

Do pasu si dám týždne až ked budem vydieť srdiečko a budem všetko tak ako má byť....... 🙂

jablonka
4. jún 2008

moze to byt v meste o siestej, ale neviem ci budem presne stihat, pripadne by sme si zavolali a niekde vas najdem 😉
inak mne po prvy krat graf zaznacil plnou cervenou ciarou ovulku,cez vikend ako som predpokladala, teplotka mi celkom stupla, tak aspon nejaky pokrok 😉

alexa27
4. jún 2008

super bubinko, tak sa na teba tesime 😀

ach jaj, kiezby to bol omyl a Lauritkinej fazulke buchalo srdiecko o stosest 😔

alexa27
4. jún 2008

jablonka, no krasne, pozrela som grafik, tak uz sa len drzkaj pekne hore 😉 snazilkovat ste snazilkovali?
a s tym stretkom, jasne, ved zavolaj keby si nestihala, niekde ta pockame 🙂

weja
autor
4. jún 2008

bubatenko - a tie bacily su kdeeeeeeeee???? co nam ich trosku neprsknes? 😉 ja som uz sice po ovulke, ale jeden nikdy nevie... 😀
jablonka - hod sem graf... ja som dnes 5.DPO, mozno budem ne/cakat spolu 😅

jablonka
4. jún 2008

no len pre ukazku...http://www.fertilityfriend.com/home/1eb480
hlavne mam radost z tej prvej neprerusovanej ciary po tolkych mesiacoch, aj ked tak neskoro, ale bubatenko je zivy priklad, ze otehotniet sa da aj s takym cyklom 🙂
snazilkovali sme ale len v sobotu v noci, tak neviem ci by to mohlo stacit 😕
inak som mala aj totalne priznaky ovulky - dost vela tahaveho hlienu a pichalo ma v podbrusku...normalne som to tusila a teplotka zatial potvrdzuje 😉

alexa27
4. jún 2008

jasne, ze sa da, jablonka 🙂 a ty budes dalsim zivym prikladom 😀 s takou krasnou neprerusovanou ciarou to inak ani nejde 🙂
a nam s kratsimi cyklami sa tiez snad niekedy postasti 😉

bubatenko
4. jún 2008

tu sú ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttfuj.... a ešte jeden ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttfuj............. nech padnú na úžitok
Jablonka máš pravdu.... nikdy nevieš, ja som mala ovulku na 41 deň od začiatku menzesu....... stačí , že ju odhalíte 😉

alexa27
4. jún 2008

jaaaaajjjj bubatenko, to bola prijemna sprcha 🙂 chytaaaaammmmeeeeeeeeeeee 😀

weja
autor
4. jún 2008

dakujemeeeee 🙂 snad sa ujmu... 🙂
jablonka - no ved snazilkovanie den pred ovulkou je super 🙂
ja som na tom asi takto http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d tiez sme sa nahodou strafili, ale v to som ani nedufala, kedze s tymi teplotami to vyzeralo tak vselijako...

alexa27
4. jún 2008

halooooooo, ste tu niekto??? 😕

jablonka
4. jún 2008

ahoooj, ja som tu, prave som nakukla, a vidim ze dnes sme tomu tu vela nedali 😕

alexa27
4. jún 2008

no, to teda nie. ale ja som aj chcela, ale kon mi cely den nesiel 😝

jablonka
4. jún 2008

ano, blblo to nejako 😠
este tvrdnem v robote, ale uz asi zachvilu zdvihnem kotvy, nejako sa mi zacalo zivat 😲 😀

weja
autor
5. jún 2008

dobre ranko 🙂
veru, kon vcera blbol 😠 tiez som sa sem uz poobede nedostala... dufajme, ze dnes to bude lepsie...
aj u vas vcera tak prsalo? 😨

alexa27
5. jún 2008

ahojte 🙂
ano, u nas lialo ako z krhle celu noc a este stale prsi, ale uz to aspon nie je taka mela ako bola v noci. vcera cez den ale este neprsalo, len asi na pat minut sa spustila taka riadna smrst, mohlo byt tak okolo piatej, no a potom v noci to zacalo 😒
dneska som bola na krvnych testoch na lepok a laktozu, vysledky budu o dva tyzdne tak som zvedava.
a tehulku mame kde? 😕 ta to flaka??? 😠 😀

weja
autor
5. jún 2008

u nas prsalo asi od jednej do stvrtej v kuse, bycikel som musela nechat tu a domov ma vzal manzel... len dufam, ze dnes sa situacia nezopakuje, aby som ho mohla vziat domov 😅
alex - no drzim palce, snad sa nic z toho nepotvrdi, to by bolo dost na figu, keby si musela mat bezlepkovu dietu 😝

jablonka
5. jún 2008

ahojte 🙂
teda ten nocny dazd bol des, velmi zle som spala ☹
inak teplotka mi stupa 😉 , tesim sa, a tfuj-tfuj nech vydrzi 🙂
alex - drzim palce aby testy dobre dopadli 🙂

alexa27
5. jún 2008

jeeej, chodis teraz na bicykliku do prace? 🙂 to je super, to by sa mi pacilo z casu na cas, len tu v blave by to bol prakticky pokus o samovrazdu 😝

a dakujem za drzanie palcekov, no jo bolo by to blbe, ale ked som dva tyzdne vylucila tieto potraviny, tak som sa citila vyrazne lepsie, tak sa obavam ,ze nieco tam bude, ale mozno to nebudem musiet uplne striktne dodrziavat, ze bude stacit len obmedzit a to sa da. no ved uvidime, nebudem dopredu spekulovat. kazdopadne keby som tu alergiu mala je super, ze sa to dozviem este pred tehu, mam tak sancu zabranit, aby to dietatko odo mna nechytilo.

alexa27
5. jún 2008

jeeeej, jablonka, tvoj grafik vyzera krasne 😵 😵 juuuuuuuj drzim palce 😵

baby, pamatate si droby co ku nam zo zaciatku chodila? tak ta ma svadbu teraz v sobotu 😵

drobec123
5. jún 2008

cafko .... vcera som tu pisala na viac krat a nepodarilo sa mi to poslat, ma skoro rozhodilo. ja v pondelok nebudem moct prist, moj manzel tam dohodol jedno stretnutie ktore nemozem a ani nechcem rusit. verim vsak ze vam bude veselo a pokecate si. potom tu pre mna a weju musite zrhnut vase nove poznatky 🙂

weja
autor
5. jún 2008

alex - ano chodim na biku, trva mi to do robotky len 10 min. a takto peso slapem niekedy aj polhodinu 😝
droby si pamatam len tak trosku, velmi tu uz potom nechodila... ale super, snad im vyjde krasne pocasie... 😵

alexa27
5. jún 2008

drobec, no skoda 😨 , ale jasne niekedy sa neda, ved my vam potom zreferujeme ako bolo 🙂
weji, no tak to mas ozaj vyhodne na bicykli, skvela prilezitost 🙂