Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
19. jún 2008

weji - citala som ze sa ti HCG zdvojnasobilo, to je super, viem si predstavit, ake stastie zazivas 😵 ...tesim sa s tebou 🙂
a uz to vie aj niekto dalsi okrem manzela? 😕
neplanujes ostat doma na PN? 😕

weja
autor
19. jún 2008

ano poobede som tam brnkla a zdvojnasobilo sa, takze vseko je ok 😵 tesim sa ohromne 😵
zatial to vie len jedna kolegyna, s ktorou chodievame na obed, ta je tiez asi v nejakom 10tt, takze si pri jedle rozumieme - nic nam nechuti 😀 rodine to povieme az ked uvidime srdiecko, co bude dufam uz buduci piatok 🙂
s tou PN stale neviem... 😒 dokina mi povedala, ze ked budem chciet, necha ma na PN bez problemov, tak to asi vyuzijem... aj ked na druhej strane teraz mam v praci relativne kludne obdobie bez stresov, takze by sa to dalo zvladnut... ale to sa mi mozno zda teraz, ked mi je este ok, ale ked zacnem grcat, asi tu PN uvitam 😀
no mam na rozmyslenie este nejaky tyzden, kym k nej pojdem... ale asi sa dam vypisat, ved od zaciatku som hovorila, ze ked budem zase tehu, prve mesiace urcite zostanem pre istotu doma, tak neviem, co teraz vymyslam... 😒

weja
autor
20. jún 2008

haloooo... bude tu dnes niekto? ☹

jablonka
20. jún 2008

ahoj, som tu 😉
uz ti svieti 6 tt 🙂

weja
autor
20. jún 2008

ano, 6tt svieti 😵 pomalicky sa prebojovavame... 🙂
preco tu uz alex nenazera ani rano alebo poobede? ☹

jablonka
20. jún 2008

no zacali im v praci kontrolovat internet, tak nemoze ☹
dost to tu pustne, bubatenko sem tiez chodi malo a dorbec ked je v praci tiez casto nestiha ☹ ...to tu ostaneme len my dve? 😕 😨

weja
autor
20. jún 2008

a este aj tento kon stale pada... 😠 😠 😠
no drobec v praci nestiha, alex nemoze, bobess uz asi nechce... ☹ no skoda, je to take smutne... ☹ dalsia skoda, ze nie som blizsie pri vas, to by sme sa sem-tam mohli stretnut aspon na kave... 😒
ale dufajme, ze ked sa skonci toto dovolenkove obdobie, tak aj baby budu castejsie nazerat... 🙂

maja.ka
20. jún 2008

ahojte 🙂
prisla som vas mrknut, aby vam nebolo smutno, ze ste iba dve 🙂

alexa27
20. jún 2008

dievcata ahojte moje,
podarilo sa mi sem nakuknut, aj ked ma mrzi, ze ma tu cakala taka smutna ip ☹ .
ja len dufam, ze tam este aspon nejaka nadej bude 😔 .
ja pre vas tiez nemam moc dobru spravu, rozhodli sme sa s manzelikom, ze si so snazilkovanim dame nacas pauzu. myslim, ze nam to obom prospeje. prilis nam to zamotalo hlavy a to co sme mali robit z lasky, sme robili len za jedinym ucelom a ani jeden z nas to takto nechce. uvidime, skusime to chvilu neriesit, mozno mesiac, mozno do konca roka, neviem, ale snad to pomoze.
wejka a bubatenko, som rada, ze vam sa dari a tehulkovanie ide ako po masle. to je najdolezitejsie 😵 .
pekny dnik zatial a aj vikend, keby sme sa "nevideli", ja skusim nakuknut este vecer.
alex

weja
autor
20. jún 2008

ahoj majka - no pekne od teba 🙂 ako sa ti dari?

aleeeex - no teeeda... ☹ ale ak to takto pocitujete, tak ok, ved vy musite vediet, kedy je ten spravny cas... a mozno ozaj postaci prestat sa snazit, ale len sa milovat a situacia sa moze v momente zmenit... 😉
no tak vam drzim palce... mozno dovolenka vam precisti mysel... kam sa vlastne chystate?
aj tebe pekny vikend, ak by sme sa uz dovtedy "nevideli" 😎

maja.ka
20. jún 2008

alex, neboj vsetko potrebuje cas a aj to miminko a mozno z dovolenky pridete traje 😉
weji dari sa supeeeeeeeeeeeeeeeer, nemohla som ta nechat zase samu, takze budeme zase tehulkovat obidve narat, pevne verim, ze teraz to dotiahneme do uplneho konca 😉 🙂

weja
autor
20. jún 2008

majkaaaaa 😵 a to nam hovoris len tak...??? to je skvela sprava, GRATULUJEEEEM!!! 🙂
a odkedy to vies? kedy si si robila test? a bola si uz aj u dr.? ved napis nieco viac... 🙂

maja.ka
20. jún 2008

weji velmi to nechcem hovorit, pokial to nie je na 100 % potvrdene aj od dokiho, test som si robila v utorok, stredu, stvrtok a kazdym dnom tam bola silnejsia druha ciarocka 😵
som sama z toho velmi prekvapena, lebo v case ovulky manzel bol prec a myslela som si, ze sme ju uplne presvihla, ale bola na 16 DC, manzel prisiel iba na jeden den domov koli sexiku, vecer som si spravila prvy ovu test a boli tam dve ciarky, takze sme sa presne trafili, no a vyslo to, z coho sa velmi tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😀 😀
dnes som bola u dokiho zatial iba po recept na duphostan a vo stvrtok mam prist na uzv. 😵 😀 🙂

jablonka
20. jún 2008

majka - co to citam? 😵 😕 ....gratulujeeeem a zelam aby vsetko bolo OK...krasne vam to vsetkym vyslo 🙂
neviem, ale mam pocit, ze sa nam to tu akosi rozpada, bud su uz tehulky a budete viac chodit do diskusie podla mesiaca alebo snazilky stracaju vydrz...asi si tu budem pisat sama so sebou ☹

weja
autor
20. jún 2008

jablonkaaa 🙂 ja som tu stalica, o to sa neboj, ze by som tu prestala chodit... 🙂
ale tiez som z toho trosku smutna, ze to tu nejako upada... ☹ ale dufam, ze sa to tu nerozpadne uplne... ved pokecat mozu prist z casu na cas aj tie, co so snazilkovanim pauzuju, nie...? 😒

majka - no tak este raz blahozelam 🙂 takze pribudne dalsie februarcatko 😵 perfektne, ze vam to tak vyslo, to my sme sa trafili x-krat podla ovu testov do ovulky a vyslo to az teraz... 🙂 drzim palce...!
a das sa rovno vo stvrtok vypisat na PN?

maja.ka
20. jún 2008

dakujem vam 🙂
weji urcite chcem ist na PN, ale musim si to zariadit hlavne v robote, nechcem zo dna na den odist a nechat to vsetko na inych, hoci som si po tom prvom tehu povedala, ze uz ohlad nebudem brat na nikoho, uvidim, co mi povie doki, ked budem mat prist na kontrolu tak o tyzden, dva, tak az potom sa dam vypisat 😉
a ty, zvazujes tiez PN?
mne nerobi dobre to teplo, vcera som sa ledva dovliekla domov a dnes mi je hrozne uz od rano, k dokimu som prisla ako vypluta, esteze v cakarni bolo prijemne chladno

weja
autor
20. jún 2008

no PN zvazujem aj ja... na jednej strane sa obavam, ci mi nebude doma dlho..., okrem toho, teraz je v robote relativne klud - bezstresove obdobie... ale na druhej strane si hovorim, ze nebudem vymyslat, ked som sa uz davno tak rozhodla a dam sa vypisat... aspon si mozem povedat, ze robim pre toto tehu ozaj maximum...
dokina nemala s tym absolutne ziadny problem - ze staci povedat, a necha ma doma... tak uvidim, co bude buduci piatok - mam ist na UTZ, hadam uz uvidim aj srdiecko 😵 tak potom uz mozem spokojne zostat doma... 🙂

maja.ka
20. jún 2008

weji ja sa tiez toho bojim, ze ci sa doma nebudem nudit, ale trosku si nieco precitam, pooddychujem, raz za cas pojdem k nasim aspon na vikend, alebo na tyzden, a mozno raz za cas aj do roboty, trosku s niecim pomoct, ked bude treba 😉 neboj zvladneme to 🙂
prave sme si objednali víkend v tatralandii, takze budem blizko teba 😵

weja
autor
20. jún 2008

jeeeej, ozaj? 🙂 ale pozor na kupanie a saunovanie - aby si v bazenoch nechytila nejaku infekciu a saunovanie sa v tehu celkovo neodporuca...
a kedy sa sem chystate?
ale ked nad tou PN tak rozmyslam - aspon budem mat dost casu sem-tam aj upratat, ozehlit, navarit... lebo teraz ked pridem z prace, tak som uplne k.o. a nic sa mi nechce... 😝 takto si mozem doobedu porobit co treba a poobede uz len oddychovat... 🙂
s tou robotou mas pravdu - to budem musiet aj ja aspon raz do tyzdna prist a zobrat si cosi na domov... 😖 mam na starosti totiz veci, ktore sme vedeli robit v celej firme len dve - a ta druha kolegyna uz dala vypoved, cize to nema kto urobit za mna... 😖 ale nevadi - nejako sa uz zariadime... 🙂

maja.ka
20. jún 2008

s tou robotou je to u nas podobne, kolegyne robia iba uctovnictvo, ale ja popri uctovaniu musim stihat este plno inych veci a to bude na nich velmi vela 😝
ideme v buduci tyzden v piatok - pondelok a samozrejme, ze ziadna sauna, masaze a o kupanie sa spytam dokiho vo stvrtok, ked k nemu pojdem, potrebujem trosku vypnut z toho vsetkeho a aj manzel. Idu s nami este kamosi, ktori maju rocne synceka, taky je zlaty 🙂 takze si uzijeme.

weja
autor
20. jún 2008

no tak to vyzera na paradny oddychovy vikend 😎 aspon sa zrelaxujete...
a kedy sa chystate povedat tu radostnu novinu vasim? 🙂

maja.ka
20. jún 2008

no to dufam aj ja ze sa trosku zrelaxujeme 😎
asi az na buduci tyzden, ked pridem od doktora a ty? ci si to uz povedala?

weja
autor
20. jún 2008

no zatial nie, chceme pockat na akciu srdiecka a pripadne aj nejaku fotocku mimi 😵 a potom im to ukazeme a povieme... 🙂
ale manzel sa uz pred svokrou prekecol, ale nechala si to zatial pre seba... ale moja mamina uz tiez nieco tusi, nepotvrdila som jej to, ani nevyvratila... pockame do buduceho piatku... 🙂
v ktorom tt si vlastne teraz?

maja.ka
20. jún 2008

no ja to tiez tak planujem, az ked uvidim bit srdiecko, tak to poviem, nebudem to tajit 🙂
pravdepodobne som v 5tt a tt mi budu naskakovat v utorok 🙂

weja
autor
20. jún 2008

no parada, mne sa to meni v piatok 😀

tak prajem pekny vikend vsetkym, poriadne si oddychnite a vidime sa v pondelok 😎

bubatenko
21. jún 2008

ahoojte dievčatááá,

ani neviete ako by som rada koníkovala, ale odkedy som sa vrátila z dovolenky sa to na mňa v robote valí, valí a neviem to zastaviť, ale hlavu si z toho moc nerobím, tak sa snažím všetko robiť pomaličky a v pokoji. V pondelok mam uzávierku tak dúfam, že na budúci týždeň to bude už lepšie so mnou. Mne sa itak viac páči v našej téme a zostanem verná - my sme "stará partia" a to tak aj zostane. Mohli by sme sa stretnúť, čo poviete? Na kávičku poobede v meste po práci a hlavne aj s Alex, keď sa nemôže virtuálne, tak sa bude stretávať fyzicky 🙂 Prajem Vám pekný víkendík a pekne si oddýchnite 😉

weja
autor
23. jún 2008

dobre ranko 🙂
bubatenko tebe uz svieti 9tt 😵 super, a ako sa inak mas?
aky ste mali vikend? 🙂

jablonka - VSETKO NAJ NAJ NAJLEPSIE k tvojim vcerajsim meninkam 😵 vela zdravicka a splnenie vsetkych priani 😉
uz ste stihli oslavit aj doma? 🙂

bubatenko
23. jún 2008

dobré ránko prajem,

weji strašne to letí v podstate neviem ako a už skoro začínam tretí mesiac. Mne je fajn celkom cez deň - mne je zle večer, som unavená a niekedy mi začína plávať žalúdok a napr. včera ma napínalo na prázdno. Ja to mám troška obrátené, ale celkom sa mám fajn. A ty ako, dúfam, že zatiaľ je všetko ok a nevoľnosti ťa obchádzajú 😉

Jablonka aj ja sa pripájam ku gratulácii....hlavne veľa zdravíčka, šťastníčka a lásky tvojich najbližších 😉

Víkend bol úžasný, ale pre mňa veľmi vyčerpavajúci - mali sme taký grécky víkend.... v piatok priletela s dcérou moja spriaznená duša z Atén, sme sa videli prvý krát po roku odkedy sme sa vrátili domof - odchádzali už v sobotu na obed do Košíc, lebo ona odtiaľ pochádza a v sobotu večer prišiel priamo z Atén na aute ďalší kamarát s Poľska, ktorý u nás strávil večer a včera ráno pokračoval priamo do Varšavy. Bolo super , že sme videli opäť ľudí, ktorí pre nás veľa znamenali po dlhej dobe a došlo mi strašne ľúto, že už sme doma a nie sme v Aténach, strašne mi chýba Grécko , nenormálne 😒 Takže toľko náš víkend 🙂

weja
autor
23. jún 2008

tak to je fajn, ze sa citis relativne ok 🙂
ja som si este vcera vravela, ze sa citim uplne skvele, akoby som ani tehotna nebola... a dnes rano som mala co robit, aby som to ustala a neskoncila nad wc misou... 😖 prislo to hned ako som sa postavila z postele a doteraz mi zaludok plava, ale uz som zjedla jogurt, tak snad sa to ustali... 🙂 ale jedno je iste - nevolnostiam sa nevyhnem ani pri tomto tehu... 😅 ale som celkom rada, aspon sa babo pripomina, ze je tam a v poriadku 😵

takze ste mali taky sentimentalny vikend... 😵 je to fajn, z casu na cas si zaspominat...
my sme boli v sobotu na jarmoku, byva tu 2x do roka, celkom pekne dopoludnie z toho bolo... vecer som mala stretko s mojou naj kamoskou, uz som jej to povedala, lebo ju teda nicim neoklamem... 😀
a vcera sme boli u nasich, posedeli sme si na zahrade a bolo fajn 😎

bubatenko
23. jún 2008

to sa nedá držať v sebe... mne sa ľubila moja mamina,keď som bola v sobotu poobede u našich- mi hovorí, že už to musím donosiť, čo sa deje nech sa deje, že ona to už vykvákala celej rodine, že ona sa už musela pochváliť, že bude po 22 rokoch babkou 😀 A jedna moja teta povedala, že ona to vedela, keď ma videla pred dvoma týždňami, že keď som odišla povedla sesternice, že budem maminou 😉 Aj kolegyňa ma odhalila, že som v tvári spuchnutá a mám unavené oči - ja síce nič nevidím, ale keď hovoria, tak asi bude na tom niečo pravda 🙂