Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
27. okt 2008

xi xi, tak ja sa sulam to tam ani nie som, staci ta predstava 😀 😀 ...ale zase ak to ma pomoct....ale ja neviem ci by som vydrzala sa nerehotat 😀
a 14 je teda dost, nemali ste vydychany vzduch? je ta miestnost aspon dost velka?

drobec123
27. okt 2008

caute baby, weji tisko zavidim dovolenku ale teda urcite aj velmi prajem !!! len nech si uzije slniecka kedze tu uz je poriadna zima. ja sa mam ok, teraz uz trosku viac cestujem po slovensku, ale nestazujem sa aspon mi rychlejsie ubieha cas a nemusim mysliet na somariny 🙂
v piatok ideme s drahym na vikend do londyna, kupili sme si akciove letenky a hotovo. ja sa veeeelmi tesim aj ked to bude trosku narocnejsie teraz. ale to uz mame vianocny darcek tak preco by sme si to neuzili, vsak ano ? 🙂
inak nemame vela noveho, sem tam kuknem na MK, ale skor sa tomu vyhybam, predsa len su veci o ktorych sa po tolkych mesiacoch uz clovek nechce bavit a skor si to potrebujem ulezat ja v hlave ze co a ako dalej. ale zase rada sa dozviem o vas ako sa vam dari, preto mi to neda si vas precitat a zaroven aj nenapisat nieco 🙂
alex hlada si teraz pracu vo viedni alebo v BA ?

alexa27
27. okt 2008

drobec, vo viedni. celkom sa to rozbehlo, takze snad nad ba ani nebude potrebne uvazovat 😉 .
nechcem zakriknut ale hned ako budem vediet viac, dam vam vediet, nebojte 😀 .

inac super ten londyn, juuuuuuj jak ti zavidim, v dobrom samozrejme 😉 , tak si to tam uzite a hlavne pridite na ine myslienky,to si potom mozno aj prinesiete dalsi vianocny darcek 😉 .

inak ja rozmyslam, ze mozno na jar, ked bude u nas tehulkovanie znova aktualna tema, skocim gynekologovi tu vo viedni. jednak tu mam poistku, takze by som nemusela nic platit a jednak by som sa rada spytala na nazor aj tu, ked mam tu moznost. lebo ako som pisala, moj lekar ma vidi uz na laparku a minimalne iui, co mi teda na psychike nepridava, okrem toho ak by sme take nieco predsalen potrebovali, tu vsetko preplaca poistovna, dokonca aj umele oplodnenie, takze by to tu bolo aj vyhodnejsie. ach jaj, v piatok mam volat kvoli hormonalnemu profilu, ale predpokladam, ze ten dopadne dobre i ked nechapem ako mozem mat dobry hormonalny profil a pritom mat tak kratke cykly 🙄 .

bardott
29. okt 2008

Ahojte. Dievčence vy sa chystáte zrušiť túto super témičku? Nič ma do toho síce nieje ale je to veľká škoda. Práve som vás vytiahla z posledného riadku 3 strany ☹ . Rada sa pri vašich dotazoch odreagujem a veľmi sa teším a aj smútim spolu s vami ( aj keď dávam o sebe vedieť len máličko). Žienky písmenkujte....... nech je život krajší a veselší. 😉

jablonka
29. okt 2008

ahooojte 🙂
bardott, som rada ze si nas vytiahla 🙂
no, tak dnes som si bola dat vybrat stehy a doktor mi hned predpisal lieky na stimulaciu od dalsieho cyklu aby sa moho urobit IUI...trochu ma to zaskocilo, ze hned dalsi cyklus po laparke, myslela som ze nejakeho stvrt roka to nechame tak...ale asi tam vidi sance...skor to musi drahy predychat, lebo po odbere na SPG povedal, ze uz to viac nechce absolvovat, a teraz by musel znova 😅 ...tak neviem
alex - myslim ze nemate nad cim rozmaslat a zacnite sa snazit, lebo vidis ake je to zdlhave a ked zacnes fakt behat po lekaroch co ta bude cakat...a ako sa mas mojko? napis mi par riadkov...
drobec - ten vikend v Londyne je super, my s drahym Londyn milujeme, nech vam vyjde pekne pocasicko, aby ste si ho uzlil....krasny vylet vam prajem 🙂
bubatenko - ako sa mate s Adamkom? a co brat? ako sa mu to vlastne stalo? 😕

bardott
29. okt 2008

Jablonka veľmi sa teším spolu s tebou a dúfam, že všetko dopadne OK.......... a budú krásne vianoce...... 😉

jablonka
31. okt 2008

kocky co je s vami?
zasa vytahujem temu z tretej strany ☹

bubatenko
3. nov 2008

ahojte dievčatá,

sa ospravedlnujem za tak dlhú absenciu, ale minulý týždeň bol trocha hektik 😒

jablonka úfam, že všetko dobre dopadne, manžela si už úspešne spracovala a na budúci mesiac to výjde ako má - a čo vlastne by teraz malo prebiehať, čo znamená stimulácia a pod. ?

alex no ako to vyzerá s tou novou robotkou? A s jarou a vašim snažilkovanim.... prajem veľa šťastie a maš moju podporu a súhlasím, aby si navštívila aj rakúskych lekárov a vypočula si aj ich názor, hlavne ak tam maš také výhody, ktoré u nás nemáš 😉

U nás sa to všetko tak trocha mele.... minulý týždeń sme kupovali pozemok, lebo sme sa rozhodli, že by sme chceli stavať domček , síce nie hneď teraz, ale s manželom sme si uvedomili, že asi nechceme aby naše deti vyrastali na sídlisku, keď máme možnosť im ponúknuť niečo lepšie - možno už Adamko bude chodť aj do škôlky keď dokončíme domček, ale bude vyrastať v prírode , možno bude mať vlastného psíka..... niečo čo sme chceli mať my dvaja s manželom keď sme boli deti a nemohli sme mať..... 🙂

Noo dotoho mi v strede týždňa ochoril mangelík, ale sa mu to nezlepšovalo, tak sme včera skončili na pohotovosti, aby mu už dali antibiotika , ja spím v obyvačke na gauči, aby som neochorela, ale inak sa máme fajn 🙂

A čo sa stalo môjmu bratovi ? Inak v piatok som si ho bola vyzdvihnúť z nemocnice, pokiaľ nebude dalšia operacia, tak som bola šťastná , prešťastná 😉 No, ktomu čo sa mu stalo - jednoduch blbá náhoda, poznáte tu situáciu , keď si myslíte, že okolie v ktorom žijete poznáte dokomale a nič vas nemôže prekvapiť. Spal u svojej priateľky, ktorá ma poschodový dom a išiel sa napiť vody, s tým, že už cestu dokonale pozná tak si nezasvietil..... myslel si, že už stúpne na schod, ale stúpol vedľa a skotúľal sa dole, s tým, že porozbíjal sklenenné vytríny.... mal neskutočné šťastie, že si nezlomil väzy, neporezal sa a zlomil si stavce v oblasti miechy a neochrnul...... všetci svätý nad ním stály....... takže baby veľkýýýýýýýýýýý pozor a nepodceňujte nikdy situáciu 😉

A Adamko a mamina sa majú super, kopeme o dušu, točíme sa ... už to je veľký chlop... však už by mal mať skoro 1 kg 🙂 Minulý týždeň sme boli na cukrovkových testoch, ktoré dopadli výborne, takže zatiaľ ... klop, klp všetko prebieha ako má.... už mi zostáva len 5 týždňou v práci a materská, ani neviete ako sa neskutočne teším 🙂

Tak toľko k môjmu vyčerpávajúcemu monológu 😀

alexa27
3. nov 2008

no kocky, taketo dlhe maily by sme mali pisat vsetky, bubatenko nam bude prikladom 😉 .
ozaj weja, by uz mala dnes alebo zajtra priletiet z dovci, som zevdava ako sa mali, ale verim ,ze super.
bardot, neboj, temu dufam, udrzime i ked je fakt, ze sa coraz castejsei ocita na tretej strane, ale bojujeme 😉
bubatenko, tak ten tvoj brasko mal ozaj smolu, ved kolko krat clovek ide fakt na istotu a vobec necakas, ze by sa ti mohlo nieco podobne stat, aj ked na druhej strane ako pises, mal obrovske stastie, ze sa nestalo horsie. kazdopadne drziem palce, nech mu aj dalsia operacia dopadne dobre a vsetko je uz v poriadku.
a Adamko je teda riadny chlapisko, ze 1kg 😀 😀 😵 som sa musela smiat, jaaaj kuriatko malinkate, uz sa tesim az bude na svete 😵.
jablonka, tak ty si to dobre rozbehla, ale snad lekari vedia co robia a ked nei je treba cakat tak preco do toho neist cim skor. tfuj tfuj tfuj, nech mate este krajsie vianoce ako obycajne 😵 😵 . a preco mazelik, nechce ist znova na spg, je to take hrozne? lebo zrejme to bude musiet absolvovat aj moj drahy, tak aby som ho psychicky pripravila. 😅
a Dianecka sa nam ma ako? co robi rucicka?

inak u nas nic nove, volali mi z t-mobile v ba, poslala som tam cv, len toto je dno na slovensko, lebo ta ponuka ma zaujala a neodolala som, vedela som ze idem na istotu, ze sa mi ozvu, ale napriek tomu ma az tak zamrazilo, ked ma zavolali na pohovor, pri myslienke na to, ze by som mala zase odist do ba ma chyta panika a uzkost, ale dufam, ze k tomu nepride, nechcela som to odmietnut, ved som sa tam hlasila, ale tajne dufam, ze dovtedy budem mat uz nieco iste tu a nebudem tam musiet ist ☹ . ja som asi sibnuta, co? najprv sa tam hlasim a potom to nechcem, ale ja by som to chcela hrozne, len keby to bolo tu, nechce sa mi ist zase od manzela 😔 .
no uvidim, zajtra idem tu na pohovor, tak som zvedava, co bude nove.

pa zatial a hlaste sa..

weja
autor
3. nov 2008

ahojteee... 😎 hlasim prichod z Egypta, dosli sme uz vcera a bolo supeeeeeeeer.... 😎 paradne sme si oddychli, nabrali sme novych sil, takze sa citim taka nejaka spokojnejsia a vyrovnanejsia... deti tam sice bolo kopa a aj zopar tehuliek, ale uz som v takom stadiu, ze sa na ne dokazem aj pozerat, aj ked to stale pichne pri srdci, ale aj to beriem uz ako pokrok... 🙂
a dnes som bola 1.den oficialne v praci a zatial som spokojna... kedze priamou nadriadenou je moja mamina, dufam, ze konecne nebudem chodit do prace v strese 🙂 (klop-klop, aby som to nezakrikla 😀 )
ozaj, co sa nas tyka, neviem, ci som uz spominala, ze manzel bol na SPG - vysledky ma dokonca nadpriemerne 😅 ale ved to sa dalo cakat, ze v tom problem nebude.... ale lekari sa skratka drzia postupu vysetreni... 🙄 tak buduci tyzden idem na kontrolu po 1.mrche a objedname sa aj konecne na tu genetiku...

a vy ste sa tu ako mali? bardott - esteze nas obcas zachranujes 😉

jablonka - som rada, ze laparka dopadla dobre 🙂 a co znamena IUI? IVF je tusim umele oplodnenie, ak sa nemylim, ale toto netusim... 😕 ale doktori snad vedia, co robia (dufajme) a ak je toto ta spravna cesta k babatku, tak na nu spokojne vykroc... 😉

alex - na pohovory drzim palce, to ti verim, ze do BA sa ti uz nechce moc vracat, hlavne, ked ste si s manzelikom uz zvykli na spolocnu domacnost...
co sa tyka snazenia - v tom ti davam za pravdu - este je privcas na nejake lekarske asistencie, ved ste donedavna spolu ani nebyvali... neboj nic, vsak idu dlhe zimne vecery, vtedy sa dobre tuli... 😉

bubatenko - som rada, ze ste ok, malinky rastie a vsetko je tak, ako ma byt... 😵 tak len davajte na seba pozor... 🙂

drobec - aky bol vikend v Londyne? uzili ste si ho? a co v praci, uz je to lepsie?

tesim sa na vase novinky... alex, ako vidis, ja som si zobrala priklad a tiez som napisala dlllllhansky mail... 😀

alexa27
4. nov 2008

no teda weji, musim ta pochvalit za dlzku tvojho prispevku, hm hm hmmmm, tusim sa na m to tu este rozbehne 😉 .

super, ze ste si na dovci oddychli a splinla vase ocakavania, posli nejake fotky, budem sa tesit.

a v praci to je aka parada, ze maminu mat za sefku, to je uplne super, lebo nemusis mat aspon stresy a vsetko mozte v pohode prebrat bez toho, aby si sa musela citit blbo, ked neicomu nerozumies. a co vlastne robis, o aku firmu ide a co je tvoja napln?

k spg gratulujem, ale ako vravis, nebol tam predpoklad na zle vysledky, drzim teraz palce na tu genetiku.

inak iui je myslim inseminacia a ivf potom umele oplodnenie, takze pri iui ti iba nastimuluju poriadnu ovulku a vstreknu manzelove spermie v ten najvhodnejsi cas, aby zvysili pravdepodobnost na maximum, to sa pouziva pri zlej ovulacii, ale ked uz ma snazilka napr aj nepriechodne vajecniky, tak treba podstupit ivf, kde sa uz vlozi do maternice rovno oplodnene vajicko, teda aspon myslim, ze to je tak 😅 .

jablonka
4. nov 2008

ahojte 🙂
aj ja vas chvalim ze krasne prispevky, weji som rada ze ste si uzili krasnu dovolenku a drzim palce v novej praci, ale s tou maminou to mas fajn...a napis nam aka je to vlastne oblast 😉
alex - velmi presne si to o IUI a IVF napisala, je to presne tak...ale baby, zatial to vyzera, ze ziadna inseminacia teraz nebude, lebo od noveho roku nastupujem do novej prace, kde sa velmi tesim, je to oblasat ktoru som vzdy chcela robit...tak este sme sa definitivne nerozhodli co spravime, ale asi to odlozime...na par mesiacov...mozno dva, tri, mozno sest...ja nevieeeeem ☹ 😖
bubatenko- to je fajn ze planujete domcek, je to super - neporovnatelne s bytom - na vychovu deti, len vas caka poriadna streka nez sa raz nastahujete...drzim palce!...a pohladkaj za mna Adamka, zlaticko male 😵
Dianka je Ok, este by to mala mat dva tyzdne, ale zda sa nam ze tie draty sa jej pod kozou nejako deru von 😕 , asi skocime na bud. tyzden na kontrolu, ci to netreba uz vybrat skor 😨

alexa27
4. nov 2008

ozaj bubatenko, uplne som zabudla okomentovat myslienku na dom, super!! a kde ste kupili ten pozemok?

jablonka, akoze sa deru Di tie draty von??? 😨 chudatenko, radsej s nou skocte k lekarovi, nech sa jej to nejak neskomplikuje. boooze chuda, no drzim palce 😕

jablonka
4. nov 2008

no nie je to take ako si clovek predstavi 😅 ...su jej citit po kozou take hrcky - vycnelky a myslime si ze asi to bude ono... 😕 ...tak preto radsej sa na to pojdeme buduci tyzden opytat 😉

alexa27
4. nov 2008

to co ma byt, mne sa vobec neukazovalo, ze si prispela, medzi temami som mala stale ja posledny prispevok, tak som sem ani nepozerala a teraz idem pozriet ku nam do temy, ze si ju len tak prelistujem a vidim ze si pred hodinou pisala, no tak to ako funguje??? 😠

fuh, no chvalabohu, uz som sa zlakla, ze to je horsie, ale neboli ju to?

bubatenko
5. nov 2008

ahojte fešandy,

wejka vitaj doma... predpokladám, že si krásne opalená, odpočinutá..... no teším sa na nejaké foto, už sa neviem dočkať... bože ako by som išla niekam, včera som volala z Anténami.... ako rýchlo by som zbalili kufre a išla, keby som mohla...... 🙂

weji, jablonka, alex.... všetky tu riešite nové robotky....držím palce nech nové začiatky prinesú so sebou len len krásne chvíle a zážitky 😉 a šup, šup sem z trocha bližšími info.....čo vlastne začínate, alebo budete robíť?

jablonka radšej choďte s Di k doktorovi......detské telíčko sa strašne rýchlo vyvíja a mení..... takže tvoje podozrenie môže byť pravdivé, budem vam držať palčeky nech všetko dobre dopadne 😉

Adamko je za vás vyhladkaný, odkopkal mi, že aj on Vás pozdravuje 😉 Ja viem, že nás čaká veľmi dlhá cesta kým sa prvý krát vyspíme v našom domčeku, ale chceme to využiť kým máme ešte celkom aktívnych rodičov, lebo Peťov otec je stavebný dozor a mamina projektantka, takže nám môžu pomocť. Pozemok sme kúpili v Mariánke na hranici Mariánky a Záhorskej Bystrice... moji rodičia pochádzajú s týchto končín a je to veľmi pekné prostredie Malých Karpát, takže si myslím, že prostredie pre deti bude krásne 😉

Baby teraz to vyzerá, že budem celkom vyťažená, lebo celý mesiac zaškolujem na moje miesto a bude to dosť hektik, ale sľubujem , že budem prispievať ako sa len bude dať.....no nech je november za nami a už tú budú vianoce.... mate už inak niečo vymyslené , čo sa týka darčekov?

jablonka
5. nov 2008

ahojte 🙂
bubatenko - krasne miesto na domcek ste si vybrali, v Marianke je pekne, budete mat super byvanie 🙂 ...
tak tebe sa to uz v robote krati...velmi ten cas leti, ani sa nenazdame a Adamko sa bude na nas usmievat 😵
co sa tyka mojej prace, asi som spominala ze som hladala v statnej sprave, takze to bude jedno ministerstvo...a obsahovo by ta praca mala byt velmi fajn...viac tu teraz nechcem pisat, ked tak iba cez IP 😉
vianocne darceky? ...noo, pre Di mame nejake drobnosti, este musim cez net objednat skolsku tasku - uz je vybrana, a nejake oblecenie na paradenie 😉 ...manzelovi voooobec neviem 😖...ale zisiel by sa nam nejaky pekny pribor, tak to asi u nas pod stromcekom nebude chybat
nasim mam vyhliadnutu krasnu sadu talianskych uterakov, to maju ako spoloc. darcek, 😀 ...a este nieco osobne kazdemu...kedze budem v decembri este doma, tak verim ze si vsetko v klude nakupim, aj napeciem a vsetko nachystam v predstihu a klude 😉
alex - aj mne vcera s prispevkami kon blbol 😠

alexa27
5. nov 2008

cavenky 😉
jablonka, krasna fotka, to je z dovolenky? 🙂 taka romantikus 😵
bubatenko, super, oblast marianky a zahorskej je krasna, ked mate taku moznost, tak to by bol hriech nevyuzit, ci uz budete stavat teraz alebo neskor, to je jedno ved pozemok ani peniaze don investovane sa nestratia.
co sa tyka vianoc, tak ja nemam nic, ani netusime este kde budeme. pravdepodobne stedry vecer doma v blave a vecer po darcekoch pojdeme pozriet svokrovcov a potom pojdeme na styri dni do tatier k nasim. asi tak, ale darceky este vobec ziadne nemam a nemam ani predstavu, ze co komu. vlastne pardon, pre maminu mam jedno pekne pyzamo, ale to je vsetko 😝 . ale sak este mame chvilku cas, tak snad nieco vymyslim. najvacsie starosti mi podobne ako u jablonky robi manzel 🙄 .

alexa27
5. nov 2008

juj a este jedna vec, mame silvestra 😀 , ideme lyzovat cela partia zase niekde v rakusku, ale daleko, ide nas osem, tak bude veselo a organizuje to zase jeden chalanisko, ktory vzdy vymysli nieco krkolomne, tak to bdue zase dobrodruzstvo minimalne ako minuly silvester, sa straaaasne tesime vsetci 😀 😀 .

bubatenko
5. nov 2008

to musí byť super silvester...užívaj, užívaj.... bo o rok budeš možno silvestrovať jak ja.... s pukancami a vyloženými nôžkami pred TV a dúfať, že vydržíš do polnoci.... tento rok to papučková kultúra istí 😀 , ale nemvadí, keď viem aká odmena ma potom o mesiac čaká 🙂

alexa27
5. nov 2008

no ved dufam, ze buduci rok uz ziadna lyzovacka 😉 a ty si tiez len pekne uzi papuckovu kulturu, v tvojom pripade to bude myslim jeden z najkrajsich silvestrov napriek tomu, ze budes doma pred telkou 😵 😵

weja
autor
7. nov 2008

ahojteeee 🙂 aký ste mali týždeň?
mne sa v robotke zatiaľ páči 🙂 s maminou sa mi super robí, obe sme spokojné a presne ako napísala alex, je to o tom, že sa necítim blbo, keď mi nie je niečo jasné...
robím na ekonomickom úseku v jednom hoteli v Jasnej, je to vlastne súčasť takej väčšej hotelovej siete, takže je to pre mňa dosť zaujímavé, pretože je to môj "odbor" - ja som aj študovala ekonomiku cestovného ruchu 🙂 takže sa mi už teraz po jednom týždni zdá, že tomu všetkému rozumiem lepšie ako obchodnej oblasti, kde som vlastne fungovala doteraz vyše 2 rokov...
a v čom vidím veľkú výhodu - keďže mamina tam pôsobí už roky a ja som tam dokonca praxovala niekoľkokrát v rámci školy, poznám tam už aj dosť ľudí, takže nie je to pre mňa ani úplne neznámy kolektív... 🙂
zatiaľ mi to teda celé vyhovuje, dúfam, že časom nezmením názor... 😅

jablonka - gratulujem k novej práci... 😵 super, že si si našla niečo, čo ťa bude baviť.... kľudne mi o tom môžeš napísať aj niečo viac do IP, ak sa ti bude chcieť, som zvedavá... 🙂

alex - takže ty budeš mať znova tak trochu dobrodružného Silvestra... 😎 super... my teda ešte ani netušíme, čo budeme na Silvestra robiť... ale papučová kultúra bola minulý rok, to sa nám nikam nechcelo...

bubatenko - ten domček je fajn nápad 🙂 manžel tiež sem-tam nad tým uvažuje, ale mne byt celkom vyhovuje, ja som vyrastala v dome a viem, o čo viac roboty a nutných investícií je tam ako v byte 😅 takže zatiaľ to spomíname len v zmysle "možno raz".... ale vám držím palce, nech vám to výjde podľa vašich predstáv... 😉

tak som sa zase rozkecala... 😀 ale som rada, že sa tu zastavíte a že to tu úplne nezapadá prachom, aj keď teraz som vás našla až na 3.strane... 🤐 😉
pekný víkend 😎

jablonka
8. nov 2008

ahojte 🙂
alex - tak ten Silvester je super, to nam asi zasa nic nehrozi 😠 ...manzel vacsinou ma volno v praci na Stedry den a Prvy sviatok, vtedy robia slobodni a on zasa mava Silvester alebo Novy rok aby slobodni mohli mat volno....tak pochybujem ze by sa tento rok na tom nieco zmenilo...a okrem toho 2.1.pojdem do novej prace, tak isto uz dva dni predtym budem mat mierne stiahnuty zaludok ze co ma caka 😀 ...takze maximalne budeme u rodicov, aby sme neboli uplne sami 😉 ...ale raz by som chcela stravit Silvester v tatrach alebo v alpach, snad sa mi to niekedy splni...a ako povedala bubatenko, uzivaj si pokial sa da...
weji - tak ta tvoja praca vyzera velmi fajn, tesim sa ze ti to tak vyslo a prajem vela uspechov...este ti posielam aj IP 😉

drobec123
10. nov 2008

ahojte, tak dnes "nas" z tretej strany vytiahnem ja .... vidim ze je tu vela noviniek, minimalne co sa pracovnych zmien tyka. takze gratulujem k novej praci aj weji aj jablonke. inac mam taky pocit ze ked sa uz nedari na inom poli, tak aspon v praci ste si nasli obidve nieco co vas bavi a to je skvele aj ked samozrejme to asi nesposobi to ze zabudnete na nieco na co myslime vsetky den a noc ....
jablonka a ty si teda teraz uzivas doma alebo si este v starej praci ?
ja sa mam tak po starom, pracujem a pracujem, ale teraz prislo to prijemne cestovatelske obdobie takze sa tesim z toho a uzivam si to. manzek mi dnes odchadza na 9 dni na sluzobku do zahranicia, tak budem samucka. ale uz mam tolko aktivit naplanovanych ze sama urcite nebudem, len v noci v postielke, vtedy mi bude chybat urcite ! 😀
my silvester tiez zatial neriesime, nechcem ist nikam do hor na slovensku pretoze neznasam tie masy ludi, to radsej pojdeme az v marci po vsetkych prazdninach a budeme na svahu sami dvaja 🙂 uz sme sa aj dohodli ze to takto urobime, takze teraz zijem s usmevom na perach lebo ma nieco prijemne caka ....

londyn bol uzasne kraaasny ! hned by som sa tam vratila, tie 2 a 1/2 dna je straaaaaaaasne malo, vela veci sme ani nestihli, je tam toho fakt vela zaujimaveho co vidiet. ale vieme ze sa tam urcite este vratime !
alex ty ako pokracujes v hladani ? ja si myslim ze ked trosku pockat tak si super miesto site pre teba najdes aj v rakusku, len to potrva asi dlhsie, ale nevzdavaj to !
ved vsetky sme tu bojovnicky a ty tiez ! takze drzim palceky.
pekny dnicek zatial prajem

weja
autor
10. nov 2008

ahojteee... 🙂
jablonka - tá tvoja práca vyzerá byť fajn, tak budem držať silno palce... 🙂 a už si v tej starej dala aj výpoveď?
škoda, že to snažilkovanie musíte nateraz odložiť ☹ ale je to pochopiteľné... a možno keď to nebudete siliť, vtedy sa pošťastí.... a držím palce, aby to bolo bezproblémové tehu a ty si si aspoň nejaký ten rôčik odrobila a potom sa tam aj mohla vrátiť... 🙂 ešte ti odpíšem na to IP, keď bude viac času... 😉

drobec - takže z teba bude slamená vdova... ešteže si si naplánovala toľko aktivít, to ani nezistíš, že je manžel preč a už bude naspäť 😀
s tou lyžovačkou ste to dobre vymysleli, my tiež neznášame také masovky, to sa človek akurát pri tom vynervuje... 😠
a pošli aj nejaké foto z Londýna... 🙂

ozaj bambulky, ja na vás nemám maily, lebo adresy zostali v PC v starej práci... ☹ môžte mi ich prosím ešte raz poslať do IP? ďakujem a už si ich lepšie zapíšem... 🙂 ja vám pošlem tiež svoj, lebo máte na mňa asi len ten starý...

alexa27
12. nov 2008

babyyyyyyyyyyyy, mna asi porazi, teraz som vam napisala obry mail a nezobralo mi to 😠 😠 😠

inak ta tretia strana nam je asi sudena 😝

dnes som bola na pohovore uz vo firme, bol to brutal, sedeli tam so mnou traja a pohovor trval hodinu. ide zase skor o controlling, co bola aj ta praca pred tym, z ktorej som odisla, ale obavam sa, ze presne to co som robila, by som hladala strasne dlho a to nechcem, tak budem musiet spravit kompromis a ist aj do takehoto niecoho. ale tu som im na rovinu povedala, aby som sa vyhla nedorozumeniu, ze s controllingom ani uctom nemam ziadne skusenosti, takze by som potrebovala komplet zaskolenie a niekoho kto sa mi bude vela venovat zo zaciatku.
inak som mala z toho aj z ludi dobry pocit, boli sympaticki. uvidime ci z toho nieco bude, mali este cely den pohovory, ja som bola prva, daju mi vediet koncom tyzdna. bude len na nich ci si vyberu niekoho bez skusenosti, ale zase mozno lacnejsieho a nestrnuleho z byvalej firmy, alebo uprednostnia niekoho so skusenostami, ale islo o juniorsku poziciu, takze rataju so zaskolenim.
takze tak, ale ked ma zoberu tak to bude makacka a to neviem ako budem potom otehotnievat v takom strese a ci si to vobec budem moct tak skoro dovolit, ked do mna investuju cas a energiu, na druhej strane budem rada, ked budem mat job. ach jo, uvidim ci si ma vobec vyberu 😝 .
weji, normalne ti zavidim v dobrom, ze robis s maminkou a nemusis riesit taketo stresy, ci to zvladnes a podobne a navyse robis to co si vystudovala, co je uplne idealne. drzim palce aj nadalej.
drobec a ty ako, uz si sama?

weja
autor
13. nov 2008

alex, držím palce 😉 aj keď to asi nie je zrovna tvoja vysnívaná práca, ale niekedy si človek nenavyberá... 😒 potom daj vedieť, ako si dopadla... 😉
s tým snažilkovaním máš na jednej strane pravdu 😒 ale keď tomu necháte voľný priebeh, uvidíte, ako to dopadne, treba to asi nechať na osud... 😉 asi sme na tom podobne všetky, čo teraz riešime novú prácu - ja napríklad rátam s tým, že som tu len dočasne, kým sa nezadarí, ale na druhej strane maminu by som nechcela potom nechať len tak zo dňa na deň samú (keďže budem zase riziková) 😒 druhá vec je, že teraz cestujem do práce skoro hodinu 😝 to si tiež neviem predstaviť, že ako by som to pri tehu nevoľnostiach riešila... ale to je zatiaľ hudba budúcnosti, budeme to riešiť, keď to bude aktuálne... 🙂

ozaj, neviem, či ste zaregistrovali novinku - smejkovi sa 11.11. narodil Damienko 😵 😵 😵 rodila cisárskym, ale verím, že sú obaja ok... 🙂

jablonka
14. nov 2008

vytahujem nas z tretej strany ako obycajne, a dufam ze podla novych fotiek v mojom albume tu nastava dalsie optimisticke obdobie 😀

maja.ka
14. nov 2008

ahojte 🙂
hlasim sa po dlhsom case a coto tu nevidim 😕
jablonka z celeho srdca ti blahozelam k 2// a prajem krasne a hlavne bezproblemove tehulkovanie 😀 som strasne rada, ze sa to konecne podarilo a pevne verim, ze ta teraz budu nasledovat aj ostatne snazilky 🙂

jablonka
14. nov 2008

ahoooj maja.ka 🙂 ...si tu naozaj dlho nebola...dakujem za prianie, este stale tomu nemozem uverit, po tej dlhej dobeeeeeee 😀 ...a tento mesiac to bolo absolutne necakane 😕 ...som stastim bez seba a dufam, ze vsetko dobre dopadne 😵
a ty ako sa mas? uz sa ti to blizi 😵 ...ako sa citis? ...moc ti drzkam palce, aj vasmu pokladiku 🙂