Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
9. dec 2008

no ja som si spomenula, ze skoro presne pred rokom som bola na stretku aj ja... 😵 bolo to nejako zaciatkom decembra... to som vas uz tak dlho nevidela...? ☹
bardott - no hlavna vec, ze pre Boriska mas uz darceky vybavene... 🙂 ja som inak stale z toho v soku, ze tento rok som uz mala vsetko nakupene 😅 si to teda uzivam, ktovie kedy sa mi to znova podari... 😀

alexa27
11. dec 2008

Caute baby, tak nemam dobre spravy. Neviem ci si spominate, manzel mal vcera velmi dolezitu poslednu skusku. nespravil 😢(. Chudak, hrozne mi je ho luto, lebo je totalne vycerpany, za posledny mesiac spal max pat hodin denne, vkuse sa ucil, vsetko vedel perfektne, jedine to co bolo na minulej pisomke, to si moc nepozrel lebo si musel urcit priority, aby to stihol a toto nikto nepredpokladal, ze daju zase to iste co minule, ale dali presne totoznu pisomku a tak ked to zbadal, rovno odisiel. vraj inak odisla polka triedy.
najhorsie na tom je, ze to ucenie lepi popri robote, potreboval by sa venovat len tomu. jediny clovek koho pozname ze tuto skusku spravil, sa na nu ucil pol roka kazdy den od rana do vecera, bez toho aby chodil do prace a spravil ju aj tak az na treti krat! a to mal mesiac pred nou hnacky a pil ukludnujuce caje 😝 😔 . je to psycho. fakt zabijak, nechapem o co tomu skusajucemu ide. na druhej strane je fakt, ze ked ju spravis, tak to je vo viedni pojem a dostavas sa akoby medzi vyvolenych, mas ovela viac pracovnych ponuk a si kvazi za vodou, no ale spravit ju je kapanek problem 😢.
Dano bol chudak uplne hotovy, bala som sa aby neskolaboval, si predstavte totalne vycerpany a k tomu to sklamanie, hotove zufalstvo.
strasne mi to je luto.
ale isiel hned po skuske za tym profesorom poziadat ho, ci by sa to nemohlo ratat ako neoficialny termin, kedze odisiel hned na zaciatku a nastastie profak suhlasil, ze s tym nieco spravi, zrejme si je sam vedomy, ze to nie je sranda.
dalej isiel za pani, ktora ma na starosti studijne plany a rozhoduje o tvojom postupe na skole a ta mu dala dve moznosti. jedna je dokoncit skolu do konca februara so vsetkym aj s diplomovkou a obhajobou. to by bolo sice genialne, ale je to nerealne stihnut. aj ked samozrejme, ze sa o tom pokusime, ale moc tomu neverim. druha moznost je dorobit si este jednu specializaciu, ktora by pozostavala zo styroch dalsich skusok, co je v podstate o semester navyse, ale mal by zachovanu svoju specializaciu, co je velmi dolezite, kedze chce v tejto oblasti profesionalne pokracovat.
na stastie sa teda da stale vyhnut tej katastrofalnej moznosti preradenia na uplne iny smer a absolvovania dalsich devat skusok, to by bolo zufalstvo, lebo ta specializacia by mu do buducna nic moc nepomohla, iba to, ze by mal vysku, ale nie je to taky pojem ako toto co robi teraz a ked to uz mas cele absolvovane a potom to kvoli jednej skuske nedostanes, tak to je trosku nefer.
takze tak je to s nami, ideme teda skusit stihnut ten februar, ja ani nejdem na kurz nemciny co som chcela, pojdem az potom a teraz sa mu budem snazit pomoct s diplomkou, ked budem vediet. bude pisat v angline. ked to nestihneme, tak potom nastupuju tie styri skusky. tak nam drzte palce a dufajme, ze sa to na koniec vsetko podari. najviac sa bojim o Dana, aby to fyzicky zvladol, aby neochorel a podobne, je hrozne vycerpany a uz nema ani volno. rozmyslali sme aj ci nema dat vypoved, ale tu by dohodou nedostal lebo je planovany, takze najskor by mohol odist az za dva mesiace a to mu bude uz prd platne, takze to nema vyznam 🙄 .

Ale aby som nekoncila tak nic moc, tak dnes sa celkom tesim lebo mam na starosti Danynku, co je jazvecik svokrovcov. svokra musela ist totiz do blavy a nechcela ju vlacit so sebou, tak s nou idem cez obed na prechadzku a dam jej zrat 😉). tak budem mat trochu rozptylenie. a medzitym kym zacneme s tou diplomkou tak sa drvim doma nemcinu, chcem si toho co najviac prebrat, aby som sa dostala co na najvyssiu uroven, ked pojdem na ten kurz. to je taky intenzivny kurz, trva mesiac, tri hodiny kazdy den od pondelka do stvrtku. a je dost drahy, 250 eur, tak by som ho chcela co najlepsie vyuzit preto sa musim na neho pripravit maximalne ako sa da. isla by som na neho asi v marci, musime najprv spravit maximum pre tu skolu.

alexa27
11. dec 2008

fuuuuha, dufam, ze som to neprehnala s dlzkou prispevku, som tusim taky este v zivote nenapisala 😅 😀

bubatenko
12. dec 2008

ahojte,

alex toto je fakt asi najdlhší príspevok, ktorý sa hociktorej z nás podarilo vyprodukovať 😀 Všetká česť 😀

No jediné čo zostáva zapriať vám obom, aby ste zvládli verziu 1 - dopísať diplomovku , porobiť čo treba a keď nevydá, tak úspešne dokopať verziu 2 - ale keď ma pri sebe tvoj mužíček teba, tak sa nebojím, že by ste to nezvládli.... tfuj, tfuj, tfuj nech to všetko vypáli na výbornú 😉

Dúfam ale, že v pondelok to o 11,30 platí a nájdeš si ešte čas na nás predtým ako sa pustíte do veľkodiela s názvom diplomovka 🙂 So mnou to zatiaľ vyzerá ok aj keď sa vyskytli určité komplikácie a včera som už skončila na rizikovej poradni na Kramároch, ale Dr. povedal, že je to zatiaľ v pohode, len sa musím šetriť.... myslím, že si budete pamätať, keď som ešte pred tehu spomínala, že mám cystu ..... všetko bolo doteraz v pohode, ale teraz za posledný týždeň začala rapídne rásť až tak, že mi začala vyčnievať von z tela.... tak som sa zľakla, že z čoho, či netlačí krčok, alebo niečo iné na ňu, ale Dr. povedal, len že je väčšia a keď nebude dalej rásť, tak to pri pôrode nebude prekážka.....budú to sledovať hlavne posledný mesiac.... tak odpočívam teraz... nemôžem toľko behať... lebo od nedele do stredy som sa nezastavila... stále som niekde behala a nakupovala a to asi moje telo neznieslo ... musel to byť šok , keď zrazu po 8h sedenia v práci som mala toľko pohybu 😀

weja
autor
12. dec 2008

alex - fuuha, no mate to teraz ozaj pestre... 🤐 v takychto chvilach som fakt rada, ze uz mam skolu za sebou, lebo taketo stresy nepomozu nikomu... 😒 esteze si teraz doma aj ty, mozes drahemu pomoct ako sa len bude dat, takze verim,ze to spolocne zvladnete 😉 drzim vam palce a priebezne nas informuj, ako pokracujete 🙂

bubatenko - no tedaaa... a kde mas tu cystu - v maternici? 😕 a co by robili, keby sa znova zvacsila? samozrejme, ze dufam s tebou, ze vsetko bude ok, ale ja som ten typ, co musi poznat a ratat so vsetkymi variantmi... 😒 ale uz si v 33tt, nejako to uz dokopete do vitazneho konca, aj keby co bolo... 😉 drzte sa a vela oddychuj 🙂

bubatenko
12. dec 2008

weji ja ju nemám v maternici....ona je na prednej stene v pošve v podstate ju nahmatám...ona malého neohrozuje... len môže zavadzať pri pôrode, lebo je pri vchode.... a teraz ked sa začala zväčšovať, tak mi normálne vyčnieva z tela.....a to je to čoho sa bojím......ale Dr. povedal, že je to v pohode zatiaľ, že nemôžu nič z tým robiť, len to sledovať ☹

Aj ja dúfam, že vydržíme čo najdlhšie.....mne stačí, keď tam bude svietiť 38 a nech sa deje potom už hoci čo......

bardott
12. dec 2008

Tak Alex tomuto ja hovorím čisté zúfalstvo. Momentálne prežívam niečo vééééľmi podobné ako tvoj manžel tak mu odkáž, že si budeme navzájom držať palce........ pevné nervy..... obom.
Bubatenko a k tvojmu ukludneniu a úplnej spokojnost - rodiť sa môže bez ohrozenia mimča už od 36 tt. Nieje to síce ideálne ale Adamko by zvládol už aj takúto variatu. Takže za 3 týždne si môžeš povedať : som za vodou. Držím palčeky.

weja
autor
12. dec 2008

bubatenko - tak to je divne, to si neviem ani predstavit... 😕 no nech ta len pekne sleduju a davaju na vas pozor...
bardott - ako vidim, aj ty to mas perne... a tebe kedy horia terminy? 🙂

btw. pekny vikend vsetkym prajem 😎
ja som este stale v robote 😖

bardott
12. dec 2008

No tak mne horia termíny non-stop 😀 😀 😀

alexa27
12. dec 2008

baby dakujeme za podporu, ste zlate. ja verim, ze to zvladneme, len keby to uz bolo 😝 .
bardott, takze ty tiez prezivas podobne stresy ako vidim, no tak budem drzat palce aj tebe, nech to uz obaja dobojujete.
bubatenko, nase stretko si samozrejme nenecham ujst, v pondelok sa vidime 😵 .
no a dufam, ze sa ti neskomplikuje viac situacia a s Adamkom vydrzite aspon do tej 36-ky ako pise bardott. musis sa setrit.

weja
autor
12. dec 2008

bardott 😀 tak to ti aj palce musime drzat non-stop 😉 😀
inak, dnes som nahodou zahliadla drobca v snazilkach, v teme Ferticent... dufam teda, ze sa nebude hnevat, ze to tu pisem... Zuzi, boli by sme radi, keby si aj nas prisla obcas pozriet a porozpravat, co mas nove... 😉 budeme sa tesit...

bubatenko
14. dec 2008

ahojte,

ako víkendujete... ja pohodičkujem bez mangelíka.... ležím , spím a občas niečo urobím v domácnosti 🙂

Alex, Jablonka tak dúfam, že zajtrajšom platí... o 11,30 pred Čumilom, ok?

bardott
15. dec 2008

A weji vieš, že máš pravdu? Ani len netušíš , že akú!! Ja totiž robím dve školy naraz a tak mi horia termína raz tam a raz zasa inde. Takže moja, kľudne mi môžeš držať palce fakt non-stop. Dúfam však, že v júni bude všetkému koniec a ja sa konečne začnem venovať krajšej veci - snažilkovaniu o druhé mimčo.
Inak ako ste prežili víkend? A Jablonka kde si sa stratila???????

jablonka
17. dec 2008

tak ahojte som doma z nemocnice...nase vysnivane babatko definitivne nemame 😢 ...musime sa s tym vyrovnat a ist dalej...

bardott
17. dec 2008

Bože Jablonka to je mi strašne ľúto, ani som len netušila, že sa deje niečo také strašné. Je mi to veeeeľmi ľúto. Hlavu hore, neboj raz sa to podarí aj tebe aj wejke. Držím vám palčeky.

weja
autor
17. dec 2008

jablonka - uz som ti pisala, takze vies, ako ma to mrzi... 😔 ale ver tomu, ze raz sa to stastie usmeje aj na nas, tym som si ista... netreba len tomu prestat verit...

maja.ka
17. dec 2008

ahojte 🙂
po dlhej dobe sa hlasim a co si to tu za smutnu spravu neprecitam ☹
jablonka je mi to strasne luto 😔 ale pevne verim, ze coskoro budes opat spolu s wejkou tehulka a dotiahnete to do uplneho konca 😉
wejka a ty sa ako mas, uz zacinate snazilkovat?

drobec123
17. dec 2008

ahojte,
jablonka neviem co sa stalo ale strasne moc ti drzim palceky aby si to zvladla a prekonala, pretoze to musi byt aj inokedy tazke a nie to este teraz pred vianocami ! ja som si trosku dovolila tuto temu zanedbat a prestahovala som sa do Ferticentra. Ideme totizto nase snazenie trosku postrasit a chceme aby nam v tom pomohli lekari. Aj ked teda ziadny problem nemame, nechceme cakat a nic nerobit preto aby sa to aj nam raz podarilo.
stale verime a aj vam drzim palce aby ste verili ze aj na nas sa raz usmeje stastie.

weja
autor
18. dec 2008

ahoj Majka 🙂 snazilkovanie sme nechali na novy rok, ale tentokrat to vsetko berieme len tak zlahka, uz nema vyznam kazdy mesiac ani nedychat, uz od 12.DPO robit testy a strazit kazdy prejav nejakych moznych tehu priznakov... osud si to aj tak zariadi po svojom... takze sa nechame prekvapit a dovtedy si to uzivame vo dvojici 🙂
ty sa mas ako? co mate nove?

drobec - veru, dlho si sa neukazala 🙂 ale je dobre, ze ste to chytili do svojich ruk, budem vam drzat palce, nech na to svoje stastie dlho necakate... 😉

bubatenko
18. dec 2008

ahojte,

jablonka svoje som ti napísla už v sms, ale som rada, že si v poriadku a si už doma pri svojich....drž sa moja ....

drobec, weji, jablonka tfuj-tfuj-tfuj držím palce nech to skoro výjde a Marcus s Adamkom budú mať čoskoro kopec kamošov a kamosiek 🙂

My sa máme zatiaľ fajn, nič nestíham odkedy som doma , stále mam čo robiť, ale teraz idú už sviatky a dúfam, že sa všetko spomalí a si aj s mužíkom oddýchneme......

maja.ka
18. dec 2008

ahojte,
takze my mame s manzelom dnes super nakupy pre Marcusa za sebou, pokupili sme si vybavicku od postielky, vanicky, zavinovaciek...proste vsetko, uz iba kociarik, ale to nechame az na uplny koniec a vecer este doskladame komodu na vecicky a mozme sviatkovat. 🙂
Boze to su take mile povinosti, bubatenko mi to urcite potvrdi a aj ja pevne verim, ze k dvom fesakom coskoro pribudnu dalsi alebo princeznicky... 😵

bubatenko
18. dec 2008

majka potvrdzujem, ja som to absolvovala minulý týždeň.... už len oprať ,kočík dovezieme tiež aj v polke januára a možeme ísť rodiť... zatiaľ som podľa dokiny zaštuplovaná ako konzerva, len mi zistili streptokoka, tak odvčera beriem antibiotika zase..... ja už fak neviem, čo mám robiť.... ale hlavné je, že malý sa má dobre......a ja to dobojujem.... idem práve na akupunktúru a povedala mi doktorka, že mi predpíše aj homeopatiká, ktoré mám brať aby som mala dobrý pôrod, že každá jej pacientka odrodila do 6h , tak som zvedavá 🙂

maja.ka
18. dec 2008

tak to pranie caka aj mna, ale velmi sa na to tesim 🙂
je mi luto, ze musis uzivat antibiotika, ale lekari urcite vedia co mozes a co nie 😉 a s tou aku... to vizera dobre, tak drzim palca, aby to aj u teba malo taky ucinok a do 6 hod. vsetko stihnes 😀
my sme tiez v poriadku, krcok sa neskracuje a ani sa neotvaram, takze pohoda 😎 len nech drobec vydrzi cim dlhsie tam, kde je 😉

alexa27
19. dec 2008

Ahojte dievcata,
chcem vam vsetkym a aj vasim rodinkam popriat krasne a pokojne Vianocne sviatky, vela darcekov a vsetko len to najlepsie do noveho roka 2009. Nech je pre nas vsetky tym pravym 😉 .

Utekam uz za chvilku do Bratislavy a zostanem az do sviatkov, takze nebudem na nete. Uzite si sviatky a vidime sa v novom roku.

papa, majte sa krasne.
Alex

drobec123
21. dec 2008

dievcata, krasne sviatky vam prajem ! nech je ten dalsi rok, krajsi, lepsi a slnecnejsi 🙂

bardott
23. dec 2008

Všetko najlepšie k Vianociam. Užite si ich v láske a v pohodičke, pohode. Do nového roka vykročte tou správnou nohou. Všetko najlepšie. 🙂 🙂 🙂

jablonka
23. dec 2008

Prisla som Vam popriat krasne a carovne Vianoce, stravene s vasimi najblizsimi, nech su plne pohody, oddychu, pokoja a radosti a v Novom roku same pozitivne zivotne prekvapenia!
Vsetkym vam tu velmi dakujem za to akou ste mi oporou v chvilach veselych aj smutnych, velmi mi to vzdy pomaha, a verim, ze nam to dlho takto este zostane. Strasne verim ze novy deviatkovy rok nam prinesie same stastie, a splni nam to, po com najviac tuzime... 😵

weja
autor
23. dec 2008

aj ja sa pridavam - zelam vam vsetkym krasne a pohodove sviatky v kruhu vasich najblizsich, a nech su plne radosti a pokoja 😵
jablonka - som rada, ze ta tu vidim, drz sa a vela optimizmu do noveho roka!!! ale ten zelam nam vsetkym 🙂

bubatenko
23. dec 2008

ahojte,

tak aj ja vám prajem krásne Vianoce, v kruhu najbližších , plné radosti, zdravia a lásky......a v Novom roku všetkým prajem nech sa splní to, počom najviac túžime....KRASNE VIANOCE!!!!!

bubatenko
30. dec 2008

ahojte,

tak toto bol asi rekord, som nás vytiahla z 5. strany 😠

Tak ako sviatkujete, my tak pohodičkujeme a priberáme.... strašne som nenažratá tieto vianoce... sa už normálne aj hanbím.....

Dúfam, že sa máte všetky fajn a užívate si so svojimi rodinkami - chcela som vas pozdraviť, lebo mi aj chýbate, je tu strašne ticho... ešte raz SNR 2009 a nech je to pre nás ten najkrajší rok 😉