Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
30. dec 2008

Ahojte 😀
ja vas tiez vsetky zdravim, aj ked len tak na rychlo. dnes sme vo viedni a zajtra rano odchadzame lyzovat. sviatkujeme v pohodicke, boli sme na par dni v tatrach, bolo krasne, kopec snehu.
tak sa majte moje mile a takisto sa pridavam k bubatenku a zelam vsetko dobre do noveho roka, vela zdravicka a lasky a nech je to pre vsetkych super uspesny rok po vsetkych strankach 😵 .
alex

bardott
31. dec 2008

Tak sa pripájam. Krásneho Silvestra a úspešný nový rok pre nás všetky. páááá

jablonka
4. jan 2009

tak nas v Novom roku "oprasujem", boli sme hlboko zapadnute prachom, skoro som nas nenasla 😉
v prvom rade zelam vsetko dobre v Novom roku, aby bol tento rok pre nas nezabudnutelnym a carovnym...tym naj 🙂
...a v neposlednom rade aj nasej Saske vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravicka, lasky, pohody a aby ste o rok oslavovali meninky uz v trojici 😵
...my mame Dianku od Noveho roku u rodicov, tak sme s muzom uz treti den sami, prave ma aj volno v praci, tak sa cele dne flakame, vylihujeme, papame a uz dvakrat sme boli v kine 😀 ...no proste nezvyk, byt sami a tak dlho a nemat nic na pracu, tak uz sa celkom tesim kedy si dovezieme Dianku a zivot zasa zbehne do starych kolaji 🙂
tak dufame ze ste vsetky tiez oddychnute, Bubatenko uz asi plne ocakavani 😵 a ze snazilky sa aj riadne posnazili a budeme sa tu spolu cely rok len a len tesit 🙂
... a drobec, januar je pre vas velmi dolezity mesiac, tak velmi drzim palce!

alexa27
5. jan 2009

Ahojte 😀
krasny novy rok vsetkym! 🙂
My sme sa prave vcera vecer vratili z lyzovacky. bola to asi nasa najlepsia lyzovacka doteraz. uzasne stredisko, kopec zjazdoviek, perfektne sme si zalyzovali. Dokonca sme boli s kamoskou aj na na ciernej i ked omylom lebo sme zabludili, ale super sme ju zvadli a hrozne sme boli na seba pysne 😎 .
Jablonka, dakujem za blahozelanie k meninkam. Si zlata.
A kedy mate Di naspat?
Dievcata, ozvite sa aj ostatne ako ste sviatkovali a ako sa vam dari a ci nemame nejake novinky? 😵
weji, vy kedy zacinate so snazilkovanim? od noveho orka si vravela tusim, ze? my sme sa tiez tak rozhodli, teraz mam dostat posledny menzes a po nom si uz nebudeme davat pozor, ale chcem to tentokrat brat tak rozumne bez nejakeho sledovania. ked sa podari sa podari a ked nie, tak to budeme o pol roka riesit s lekarmi.
no a od buduceho tyzdna si zacinam asi intenzivne hladat pracu.
Majte sa zatial krasne a piste.

bubatenko
6. jan 2009

achojte,

hlási sa malý hroch 😀 Takže máme po sviatkoch, práve som odzdobila stromček a zrušila celú vianočnú výzdobu.... strašne rýchlo to zbehlo, ale som rada , že sú sviatky za nami.... lebo už som prejedená a pribrala som strašne veľa a už sa mi to nepáči 😠

Pripájam sa síce oneskorene, ale predsa ku gratulácii ... Saši nech sa ti tento rok darí a vyjde všetko načo siahneš 😉 Saši som rada, že ste si tak skvelo oddýchli a zrelaxovali a ja som mala také sny ako lyžujem , vieš ono je to tak, že vždy chceš to, čo nemôžeš mať... tento rok sa mi chce strašne lyžovať, ale nevydalo 😀

Jablonka neboj Di máš za chvíľu doma a bude všetko v starých koľajach , ale vlastne ty už nastupuješ teraz do novej robotky niekedy, nie? Držím palce, nech ti ten začiatok dobre dopadne a ako sa vraví jak na nový rok, tak po celý rok... tak nech je to tak aj s tvojou novou prácou 😉

Drobec... Jablonka má pravdu, tak tfuj, tfuj, tfuj nech to výjde a držím taktiež silno palčeky... 😉

Weji a ty si sa nám kde stratila?.... už si tu dlho nebola.... čítala som v Partnerovi... že máš veľa robotky, tak sa nám neprepracuj...... je super, že si sa tak rýchlo zabehla a že ti to tak ide.... ako sa ti tam páči?

weja
autor
6. jan 2009

ahojteeee 😵
par dni som mimo a zrazu nove prispevky 😵 a takto oneskorene prajem aj ja vsetko len to naj do noveho roka 🙂

v prvom rade sa aj ja pripajam - Alex, vela vela zdravicka a splnenych priani, nech vam tento rok vyjde podla predstav 😵

Jablonka, takze si uzivate romantiku vo dvojici? 🙂 a kedy nastupujes do novej prace? isto sa uz tesis, ze? niekedy su taketo zmeny velmi prospesne, hlavne pre psychiku, viem, o com hovorim 😉

Bubatenko, taska do porodnice zbalena? 🙂 strasne rychlo to zbehlo, ale vsetky pozitivne zmeny su vitane, takze sa budeme tesit na prve babatko v nasej teme 😵 dufam, ze nam to vsetkym prinesie stastie...

Drobec, prid niekedy aj sem, nech vieme aj my, co sme neboli na stretku, ako zijes 😉

co sa mna tyka - ako pisala Bubatenko, mam straaaasne vela roboty, kazdy den som do vecera v praci, ale nejako sa nestazujem, hold- koniec roka byva taky... + euro k tomu... ale mna ta robota ozaj bavi, co je fajn, nie kazdy ma to stastie 🙂 ale kvoli drahemu dufam, ze do konca januara sa to nejako utrasie, aby chudacik na mna doma kazdy den dlho necakal 😀
pokial ide o snazilkovanie, prave sme zacali, ci vlastne - skor si prestavame davat pozor... ale tiez to uz beriem uplne inak, s ovela vacsim nadhladom - nesledujem sa, sex si neplanujeme, neratam plodne dni... nechavame tomu prirodzeny priebeh a uvidime... 🙂 a ako vidim Alex, vy to beriete podobne 😉

tak vela stastia vsetkym 😵 a dufam,ze sa tu budeme stretavat castejsie 😉

bubatenko
6. jan 2009

weji zbalená, oprané, požehlené, ale ešte čakáme na posteľ pre mňa do izbičky, lebo mi opustíme tatinka, ten bude na manželskej sám a my s krpcom v izbičke... tak ešte dohovárame, že musí počkať na posteľ, kočík a potom môže prísť medzi nás... takže zelenú má od 22.1., aby bol aj vodnárik 🙂

alexa27
7. jan 2009

babyyyyy, prave som volala s muzom, mal dnes dalsi pohovor co sa tyka diplomky a konecne bol uspesny, tento profak ho berie, huraaaaaaaaa 😀 konecne prvy uspech. zostava tym padom v tej teme, ktoru chcel pisat, co je uplne super 😀 .

weji, co sa tyka babatkovania, tak presne ako pises to chceme brat aj my, tak dufajme, ze takto budeme vsetky uspesne a tt nam budu pribudat jedna radost 😵 .

bubatenko, tak drzim palceky nech krpcek este vydrzi do toho 22. a potom sa uz na neho budeme vsetci tesit, konecne sa bude moct pochvalit aj nasa tema babatkom 😵 , teda Dianku a Boriska neratam, to uz su velkaci 😵

drobec123
7. jan 2009

ahojte, samozrejme aj ja vam vsetkym prajem len to naj naj v tomto roku a najma nech bude pre nas ci uz babatkovsky (bubatenko) alebo aspon tehu rok (my ostatne) !!!!!!
ako teda uz viete, my sme uz vyhladali pomoc lekara pri rieseni nasho mimi a tak teda ideme skusit IUI tento mesiac kedze mame vsetky vysledky v poriadku. uvidime ci u statistiku 10% uspesnosti podporime alebo znizime .... v kazdom pripade, toto je len zaciatok, ale tento rok to proste musi vyjst ! 😉

alexa27
7. jan 2009

super, drobec, to je vyborne, ze ste sa takto odhodlali, budeme teda na teba tento mesiac intenzivne mysliet, nech vam to vyjde. potom nam daj urcite vediet ako to prebiehalo a samozrejme s akym vysledkom, ale verim, ze urcite s pozitivnym. tak sa drz moja a zase sa nam ozvi. pa

alexa27
9. jan 2009

Halooooooooooo, tretia strana 😕 😅 ,

som citala prave na dive.sk rozhovor s hereckou Dagmar Bruckmayerovou. Velmi pekne reagovala na otazku, co je take uzasne na tom mat dieta. Musela som vam to tu skopcit 😵 :

"Rodičovská láska je tá jediná čistá láska, pretože od dieťaťa vlastne nechcete nič. Chcete len to, aby sa dobre učilo, chcete ho dobre vychovať a to všetko len preto, aby sa raz ono malo v živote dobre. Dieťa vám môže aj ublížiť, no vy ho vždy budete milovať, vždy to bude to vaše dieťa."

...a kde ste vsetky? 😝

Ja som zajtra inak posledny den pri kompe, pojdem v nedelu do blavy a zostanem asi cely tyzden. Tak sa potom uvidime az neskor.

bubatenko
9. jan 2009

čau Saši,

ja som tu na skok, som u našich a čakám na mamu. Ten komentár je pekný, no hold rodičovská láska je nekonečná.....
Inak to je super s mangelíkom, dobré správy a to znamená stále, že bude musieť napísať tu diplomovku do februára, alebo aj termín sa mu presúva.... no držím palčeky nech to ide takto dalej.

Ja sa mam ako tak dobre, no tento 9. mesiac je zaujímavy, každý deň ma niečo prekvapí..... dnes v noci som mala prvých poslíčkov... pocit , že mám dostať menzes je celkom zvláštny, som si odvykla 🙂

alexa27
9. jan 2009

jeeej ajooj, no to vazne? uz dnes v noci si mala prvych poslickov? a ake to je? vlastne sak ty uz za dva tyzdne mas oficialny termin, takze mozes rodit v podstate kedykolvek. wow, to ale ubehlo 😵

u manzelika zostavaju zatial podmienky rovnake, ale som mu vravela nech skoci za tou pani co robi plany, ked urobi teraz v januari ti skusku, mozno ju nejak presvedci. ale ked ju nespravi tak potom nema sancu. a neviem ci ju spravi lebo zase sa neuci, ako naschval ma brutalnu chripku chudak a je uplne hotovy, to je fakt zakon schvalnosti, lebo kusku ma mat buduci stredu 😝

jablonka
9. jan 2009

ahojte, konecne som sa dostala k netu - doma nam docasne nejde net totiz, zamrzli vraj kable ci co 😠 , a v praci este nemam zapojene PC 🙄 , tak len na skok z kolegovho PC 😉
v praci som do toho vhupla rovnymi nohami, vyzera to byt velmi OK, agenda narocna ale zaujimava a perspektivna, v podstate to, co som v zivote chcela robit 🙂 ...kolektiv OK, trochu starsi, ale aspon sem vlejem zivot...sefka vyzera byt velmi fajn, nechcem zakriknut...budem dost cestovat, uz na buduci tyzden idem na stredu-stvrtok do Bruselu, tam asi budem chodit skoro kazdy tyzden 😅, plus vselikde inde - bude toho dost, ale to je ta pracovna skusenost, nie odsediet si to pri PC 😉 ...o Dianku sa postara muy a moji rodicia, a keby to neslo, nieco potom porozmyslame...
...no a dieta - ako sa to tak crta, asi to na nejaky cas odlozime ☹ ...neviem...uvidime
alex - my si zavolame, ale som strasne rada ze konecne dobra sprava 🙂
bubatenko - drzte sa s Adamkom a uzivaj si posledne tyzdne, uvidis ako ti bude brusko chybat...a zavolame si 😉
drobec - velmi drzim palce s IUI, verim ze to vyjde, ked ste zdravi je tam velka pravdepodobnost uspechu 🙂
weji - viem si predstavit ako mas toho v praci vela ☹ ...setri sa, aby sa ti do bruska coskoro mohlo nastahovat babetko 😵
bardott - kde sa tulas? 😉

bardott
12. jan 2009

Ahojte. Jablonka ja nemám čas ani žiť tak len sem-tam narýchlo nakuknem na stránku čo nové a už aj prchám do práce. V tomto hektiskom čase sme mali také fofry .... a nielen v práci ...... dajako sa mi nič nedarí a podlieham depresii.... dúfam, že všetko pominie a aj toto moje hnusné obdobie života ..... tak sa majte kočky a držím palce hlavne bubatenku nech to s Adamkom hravo zvládnu v silnej dvojke. pááá

bubatenko
13. jan 2009

ahojte,

tak nás trocha updatujem... 🙂

Hlásim, že sme v celku a cítime sa až moc dobre... ja keď čítam naše februárovky, tak ja si pripadám ako keby som bola v 5 mesiaci tehotenstva, keď som mala najviac energie.... nehovorím, že je to med lízať, lebo človek je fakt dosť nemotorný, ale žiadne tvrdnutie bruška, v podstate som mala len dva krát v noci, tak po 30 minutách také predmenštruačné bolesti, ale to som rozchodila po byte, ľahla a spala.....Inak dnes u nás vo februárovkach pribudli 3-čky a nevedeli o tom, boli v tom, že budú 2 a nakoniec si povezú domov 3 krásne dievčatká.... pri všetkej úcte musí to byť krásne, ale neviem, či by som to chcela zažiť... čaká ich veľká fuška.... ale hlavne, že sú zdravé 😉

Bardott predpokladám, že dolahlo na teba všetko aj kvôli škole... treba tento január, začiatok februára prežiť a potom to dospíš, vyrelaxuješ... držím palce nech máš toto fuj, fuj obdobie čo najskôr za sebou a opäť plná energie 😉

Jablonka to je super, že si našla prácu, ktorá ťa bude napĺňať a keď sa všetko správne zorganizuje a sú ochotní ľudia tak všetko ide ako po masle 😉 Uži si zajtra, pozajtra Brusell..... na prvú služobku sa nezabúda, nech ti výjde podľa tvojich predstav 😉

maja.ka
13. jan 2009

Ahoj bubatenko 🙂
Adamko sa este nechysta vonku? ako citam, citis sa super, to je dobre 😉
o tych trojickach som dnes citala aj ja, to je riadna sila, ze dve a nakoniec su z toho tri, budu sa mat co obracat pri troch detoch, ale musi to byt krasne 🙂

bubatenko
13. jan 2009

Ahoj maja.ka 🙂

Dlho si tu nebola medzi nami, ako sa cítiš ty, všetko v poriadku?

NO nášmu Adamčekovi sa v brušku asi páči...minulý týždeň som bola na špic prsta otvorená, ale to je všetko. Zajtra mám poradňu, tak dúfam, že budem múdrejšia.

maja.ka
13. jan 2009

no komu by sa v teplom brusku nepacilo???
ja som bola vcera na poradni a tiez som na spicku prsta otvorena, tak sa mam setrit a nadalej uzivat magnezium, inac je vsetko v poriadku, dalsiu poradnu mam o dva tyzdne, tak uvidime co sa dovtedy zmeni.
Zajtra drzim palce, aby bolo vsetko ok 😉

weja
autor
18. jan 2009

ahojte 🙂 idem nas znova vytiahnut na svetlo sveta 🙂
ako sa mate? ziadne novinky od Bubatenka? dufam, ze to je uz vyriesene, komu sa Bubatenko ozve s tou radostnou novinou, aby sme o tom hned vedeli aj my ostatne 😉

Alex - gratulujem manzelovi k uspechu 😵 verim, ze ho stastie neopusti a zvladne aj to ostatne... 🙂

Drobec - myslim na teba, aby bol pre vas tento mesiac uspesny... 😉 potom daj urcite vediet, ako ste dopadli...

Jablonka - super, ze robota sa ti paci, aj ked to cestovanie da asi zabrat, co? ale nova praca znamena nove zaciatky a potom si to mozno aj ktosi hore rozmysli a posle vam babo do bruska 😵

Bardott - neboj sa, kazde hlupe a zle odbobie musi raz skoncit, treba asi len zatnut zuby a vydrzat... 😉 drzim palce, nech je uz coskoro lepsie... 🙂

Bubatenko, Maja.ka, drzte sa!!! nech vsetko dobre dopadne... 😉

alexa27
19. jan 2009

weji, citas mi myslienky. ja som tu totiz vcera len tak rychlo nakukla, ze co nove a my sme opat boli niekde zapadnute, ale liezla na mna nejaka choroba, tak som si sla lahnut a ze dnes odpisem, no a vidim, ze si sikovnejsia 😀 .

ja som bola teraz cely tyzden v ba, bolo super, vybavila som co som potrebovala a stretla som sa zase s kopec ludmi, plus som zacala vysivat 😵 . je to super, ja som teda naposledy vysivala asi na zakladke ale teraz ma to chytilo, ale je to piplacka, robim taky obrazok dedinky, nie velky ale ma hrozne vela odtienov, takze to ide pomalinky, ale super 😉 .
bola som inak vo stvrtok u gynekologa, povedala som mu, ze si zase prestavame davat pozor a ze co odporuca lebo ja mam stale posahany ten cyklus, tak povedal, ze dva mesiace si dame testovacie bez akehokolvek zasahu len si budem robit ovu testy, ze ci teraz ovu mam alebo nemam. ak mam tak super, nechame to potom takeho pol roka na prirodu a ak nemam tak to budeme riesit. povedal, ze on by medzicasom absolvoval spermiogram, ked sa nam chce, takze to asi niekedy buduci mesiac poriesime, ved na skodu to nie je a nech vieme, ze je vsetko ok. No a ak bude problem u mna, tak ma tiez caka laparka. ale zatial nepredbieham, uvidim co bude tieto dva mesiace. inak vcera som si pozerala s tym ovu mikroskopom a mala som tam take jemne papradie, tak som si spravila aj test a boli slabe dve ciarky, tak dnes som cakala ze bude brutal papradie a nic 😝 , uvidim aky bude poobede test.
no a inak pohoda 😀
jablonka, prepac, uz som sa nestihla ozvat, ako si sa mala na sluzobke?
bubatenko, majka, drzte sa, uz sa nevieme dockat 😵 😵
drobec, tiez drzim palce, ked si najdes chvilku, napis nam, ako sa ti darilo 😵
bardot, chudatko, no nezavidim ti, ale kedze uz skoncil ten hnusny minuly rok a zacina krasny deviatkovy, podla mna nas vsetkych cakaju same uspechy. drz sa moja, uvidis, iste bude skoro dobre 🙂 .

inak, poznate tuto stranku? http://www.baby-web.sk celkom fajn.

bardott
19. jan 2009

Holky ďakujem Vám za vašu podporu. ste zlatučké slniečka. už som tu nebola zasa dosť dlho. čo má nové bubatenko? už je Adamko na svetle sveta alebo ešte nie ???? pááá

bubatenko
19. jan 2009

ahojte,

tak ja sa hlásim stále ako kinderko, uvídme ako dlho ešte vzdržíme pokope... v podstate sa mám fajn, poslíčkovia skoro žiadny, ale dnes som nejaká podraždená jak pes, celú noc som pochodovala po byte, čo som nevedal čo so sebou..... no uvidíme.... však keď sa Adamček vyliahne dám vedieť cez Jablonku a ona Vám napíše......že to máme úspešne za sebou...... Zajtra máme ďalšiu poradňu dáme vedieť ako to dopadne.

alex a čo mužíček, ako dopadol? Minulú stredu mal mať tú skúšku nie?
Ty si iná šikovnica, že vyšívanie..... no naposledy krúžok šikovných rúk na základnej..... he, he..... potom nafoť nech výdíme aká si šikovná 🙂

Baby utekám, som u rodičoch a musím bežať domf, lebo píšem sestre jednu seminárku a musím to stihnúť kým porodím ..... sa ozvem zajtra po poradni, ako sme na tom

Majte sa zatiaľ 😉

alexa27
19. jan 2009

bubatenko, tak vsetko dobre postihaj, drzime palce 😉
inac ste niektora na facebooku??
no manzel skusku nespravil, teda nemame este vysledok, ale je si takmer isty. takze musi si robit specializaciu navyse, no co uz, stale lepsie ako uplne iny smer. takze studujeme dalej. teraz ale nemoze lebo musi makat v robote, az v lete ked bude mat mensiu sezonu, tak zacne robit veci do skoly. diplomku ale moze pomaly pisat, aspon ze to.
😉

alexa27
19. jan 2009

inak to vysivanie je super 😀 , potom vam odfotim, ked bude hotove 😵 , ale tu mi to asi nedovolia dat, tak preto sa pytam na ten facebook, ci nemate

alexa27
19. jan 2009

no tak dievcata, poslusne hlasim, ze som prave testla ovu testom a boli tam //. to znamena, ze ovu mam dnes? uz som zase zabudla ako to funguje. ale asi ano, nie?
takze ked sme vcera v noci boli s manzelikom usilovni, tak mame sance, nie? 😵

alexa27
19. jan 2009

inac sila, dnes mam totiz len 10DC, potom sa mozem cudovat preco mam 24 dnove cykly. 😝

bubatenko
19. jan 2009

alex, ale dnes a zajtra to musíte potvrdiť... aj my sme potvrdzovali..... nenechávaj nič na náhodu.... 😉 Inak ja som na FB... bubatenko najdeš cubi-dub.....

alexa27
19. jan 2009

a mas tam bubatenko, alebo meno a priezvisko?
no ved hej, dnes by sme aj potvrdili, ale manzel bude dlho v praci a zajtra este dlhsie, takze nevidim to ruzovo 😝 , ale nevadi, nacvicime a nabuduce 😀

bubatenko
19. jan 2009

aj môj bol dlho v práci a som mu pekne zavolala , že z roboty rovno domof.... potomstvo nepočká 🙂

tuším bubatenko.... skús