Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
14. nov 2007

ahoj martinkamm.... ako sa ma naša tehuľka.... čo máš nové?
jablonka dufam, že si už vyštartovala k tomu lekárovi 😉 Pri takýchto pozitívnych správach, čo si sa včera dozvedela sa divím,že ešte na stoličke obsedíš 😉

martinkamm
14. nov 2007

bubatenko ahojcek mam sa supis babenko je zdrave vcera som ho konecne po 2 mesiacoch videla tak som neuveritelne stastnaaaa 😵

bubatenko
14. nov 2007

a nič nebolo vidieť, čo má medzi nôžkami, alebo si doki nebol istý?

biba
14. nov 2007

Martinkammm ahoooooj, ako sa ma nasa tehulka, co mate nove???? 😀

droby
14. nov 2007

jej cawte kocky vas jamodniekial poznam 😀
martinka noju ale to bezi som rada ze sa mate s babenkom dobre.

droby
14. nov 2007

a bubatenko vy uz snazite? tak super len nech to neni dlho 😉
bibka a ty ako sa mas?

bubatenko
14. nov 2007

ahoj droby....snažíme asi tak na....25% ešte nie tak naozaj.... 😉 ako sa máš inač?

alexa27
14. nov 2007

jeej baby, to je take uzasne, ze ste tu vsetky 😵 😵 , normalne ma prepada nostalgia 😵 .
sorac, nestiham zas pisat, ale citam vsetko 🙂.
droby, martinka, biba, dufam, ze teraz budete castejsie ku nam nakukat 😉

droby
14. nov 2007

je tak toto je super stretavka este "starych" snaziliek podzim zima 😀
bubatenko, treba snazit naplno 😉 ako sa vam inak dari?
ja si na snazenien pockam uz konecne vazne pripravujeme svadbu ale potom sup sa na to, uz sa velmi tesime, vy uz budete mamicky a riadne bruskate tehulky a budem od vas tahat rady 🙂
alexa aj tebe zelam najkratsie snazilkovanie.

bobess
14. nov 2007

ahojte
konečne som sa sem dostala. dnes ma ide roztrhnúť.
alex - vy ste na tom ako?
stratila som nejak prehľad kto je v akom štádiu. Mali by sme sa informovať.
jablonka - tak vidíš ani nevieš a hviezdy vedia. ale oproti tej minulej sa Ti to nejak urýchlilo, že? ale chlapec zostáva !!! 😀
bubatenko - máš tiež skúšky? na 25% znamená že sa milujete každý 4 deň? To je dobré ...

biba
14. nov 2007

Ahooooj Droby, tak na kedy planujete tu svadbu, uz si nespominam, ci ste stanovili termin. Ale tusim sa mi mari, ze na jar, ci nie???? 😀
Vazne stare dobre casy . . .

droby
14. nov 2007

veru normalne spomynam 😀 no mame uz aj termin 7 jun, tak sme to supli na leto.
a vy ako? sa snazite neskor?

bubatenko
14. nov 2007

bobess hej aj ja mam skušky - na budúci štvrtok začínam a skončím asi až v máji štátnicami... až ma hrôza chytá, keď to tu tak píšem... a k tomu snažilkovaniu... asi nejak tak.... tri krát si manžel povie buďme ešte opatrný a štvrtý krát to už nevadí... čo sa ma stať sa stane... lebo oficiálne sme sa dohodli, že až od decembra a on sa toho drží ako kliešťa🙂

biba
14. nov 2007

Tak droby sa budeme snazilkovat priblizne naraz. my zacneme od septembra 2008 😀

weja
autor
14. nov 2007

no uz som sa stihla vratit aj z obeda...
bobess - mas pravdu, ja som uz tiez nejako mimo, kto sa kedy snazi 😕 Viem len, ze bubatenko ma Jonasovky, tak ta to asi v najblizsej dobe roztoci 😉 A jablonka vlastne este poriadne nevie, na com je...
A kto je dalsi? bobess, vy ste v akom stadiu?
bubatenko - tak manzela nejako ukecaj, nech nie je taky opatrny, ze chces mat uz pekne Vianoce... 😀

bobess
14. nov 2007

weji- máme teraz akože pauzu. ja ju tedá mám, ale manžel si nedá povedať. takže nepočítam, nemeriam. ale už po nasl. menštr. budem. takže počítam tak okolo vianočného zhonu by sme sa zase mali snažiť naostro. s lekárom máme dohodu, že keď to do februára nevyjde tak si dáme kolečko vyšetrení. mám nejak zle maternicu, takže problémik tam asi bude. uvidíme. hlavne sa musím tiež nejak skonsolidovať a dať dokopy, lebo ma to fakt zlomilo.

biba
14. nov 2007

No ani ja nemam prehlad,ale myslim, ze sme tu uz zivotnymi zakrutami tak rozdelene, ze proste kecame a tesime sa jedna z druhej 😀

weja
autor
14. nov 2007

bobess - tak hlavu hore a nedat sa zlomit... Ako som uz pisala, babatka chodia do optimistickych brusiek 🙂 Tiez som to chvilu nezvladala, zajtra by mi uz zacinal 16tt ☹ je to niekedy tazke, ale treba to skusat dalej...
A co mas s maternicou? 😕 Ja len dufam, ze ziadne vysetrenia nebudete potrebovat...

jablonka
14. nov 2007

uz som spat od lekara...
takyyy straaasnyyy trapaaaas sa mi stal, ze az 😎 😅 😀
ked som tam na poslednu chvilu dorazila, v kabinke som sa vyzliekla a ostala na mne sukna, a mam dnes vysoke cizmy a tie som si normalne obula a zapla...zatial v ambulancii bola ina pacientka, tak som cakala v kabinke a v tom som zistila, ze zacinam normalne krvacat 😠 ...takze hovorim si ze zbytocne som isla a ze sa idem zas obliect. Ale na jednej cizme sa mi zips zasekol v polovicke tak, ze nechcel ani hore ani dole 😅 , az sa mi na prste pluzgier spravil ako som sa to pokusala spojazdnit 😅 ...uz som bola cela spotena ked sa na kabinke otvorili dvere...hovorim teda ze prave som zacala krvacat...tak doktor ze teda nic, tak sa oblec /kuka ze naco som teda vyzlecena 😕 /, a je ze jasne obleciem sa, len sa mi zips zasekol, ale ze to spravim. Doki si otvoril horalku a kecali sme a ja som tam mikslovala so zipsom...potom hovori, ze nemoze mi pomoct, lebo ako by to vyzeralo, keby mi tam dole zohnuty "nieco robil" 😎 😀 ...tak zjedol druhu horalku a ked ja uz zufala tak si ku mne predsa len klakol a opravovali sme zips 😅 😀 ...sestricka sa skoro pogulala od smiechu 😀 ...no nakoniec mi to uspesne opravil a som sa rychlo obliekla...no horrrorr 😀 😀 😀
dufam, ze ste sa dobre pobavili 😀

bobess
14. nov 2007

keby chodili do optimistickým brušiek, tak by rodili chlapi 😀 ja nechápem kde na to chodia, ale možno je to tým, že vedia že ich to nečaká. no lekár povedal že je zle uložená, niekde vzadu. neviem moc tomu nerozumiem a nechcem sa s tým zaoberať moc vážne, aby aspoň trochu optimizmu vo mne zostalo. a druhá vec je nejaký dlhodobý zápal. vraj sa to nedá liečiť, len antibiotikami ale tie až tiež keby bolo moc zle. výsledky však boli dobré takže sme to tiež posunuli na inú koľaj.
nepočítaj to weji - tt uletia a budeme rátať možno spolu 🙂 nanovo ale dokonca ...

alexa27
14. nov 2007

😀 😀 jablonka, no aspon si sa nasmiala, to sa u gynekologa casto nestava. takze podla toho co pises, hor sa do dalsieho mesiaca. tak mozno budeme naraz tehosky, ved vies, ze aj mne to vianoce istia 😅 .
inak tento mesiac u mna asi nic, aj ked sme skusali rovno cez jonasa a asi som mala vtedy aj naozaj ovulku, ale uz som zacala tak jemne krvacat, takze nic 😝 . nevadi lebo ked budeme mat dievcatko, tak chcem Natasku a to vo vyname mien som citala, ze znamena 'dieta vianoc', takze ja uz sa psolieham len na tie vianoce, no co vam budem hovorit.
inak musi msa pochvalit, vcera mi volal manzelik, ze ma moznost rezervovat silvestra na ladovci, niekde v rakusku, tak sa moooc tesim 😎 😀

jablonka
14. nov 2007

juuj, tak to ber toho Silvestra, si uzijete 😉 ...my este nevieme co budeme robit na Silvestra 😒 ...bolo by uzasne keby sme boli tehulky spolu 😵
takze teda dnes dorazila ms, a podstatne na com som sa s dokim dohodla, ze zacne mi merat folikuly a presne mi povie, kedy si mame zobrat dovolenku 😀 ...takze v nedelu idem prvy krat 🙂 tak dufam ze mi to nevyjde ked budem tie styri dni v Prahe 😅
ze lieky mi nechce zatial davat, kukneme najprv ako to pracuje a potom pripadne to hormonalne podpori 😉
bobess - verim ze s tou maternicou to nebude nic zavazne a kedze Vianoce su oddych a par dni pohody, tam sa z nas vsetkych stanu tehulky 🙂 😵 ...ale lahko sa to moze podarit aj teraz ked nepocitas a nemerias 😉
weji, ja viem ze si budes casto pripominat byvale tehulkovanie, ale ked si tak lahko otehotnela, verim ze velmi skoro to bude zas 🙂

alexa27
14. nov 2007

hej sa uz velmi tesim, uz to rezervoval manzel 😀
uvidime, ci budem dovtedy tehoska, ak hej tak lyzovat asi nebudem, ale aspon budem v peknom prostredi a mozem sa prechadzat 😅 . a ked nebudem tehulka, tak potom mame vhodnu prilezitost na snazilkovanie, kedze budeme mimo domu v prijemnej atmoske, juj ale sa tesim 😵

weja
autor
14. nov 2007

jablonka - nie je nad vesele zazitky z ordinacie 😀 Tak to je super, ze to bude mat doki tento mesiac pod kontrolou... Aspon budes mat zmapovany cyklus 🙂 A kedy ides do Prahy? 😕
bobess - tak ak dr. povedal, ze sa tym zatial netreba vazne zaoberat a vysledky su ok, tak si nad tym asi naozaj netreba lamat hlavu...
alex - Silvester na ladovci znie super 😵 to by ste sli sami dvaja?

Ja som tiez myslela, ze sa budeme snazit az od noveho roka, ale tie Vianoce mi akosi nedaju spavat 😀 to bude taka pohodicka, klidek, ziadne stresy... tak ukecavam draheho, nech to vyskusame uz v decembri 😵

alexa27
14. nov 2007

nie, sli by sme s jednymi znamymi, tiez parik a este beru nejaky dalsi parik so sebou. tak to bude taka mala partia.
weji, zalezi ako sa budes citit, ked si na to trufnes od vianoc a doktor to odsuhlasi, tak preco nie, ale zvas si to, niekedy je mozno lespie chvilku pockat a mneje riskovat. ale kazdy je iny a ked budes mat telicko v poriadku tak hop sup do toho 😵 .
inak bobess, ja mam podobny problem, ja mam vraj zas nejak moc vysoko maternicu, ale nevidel to doktor zatial tragicky, tak snad to bude ok.

bubatenko
14. nov 2007

jablonka dnes je asi deň trapasov... toš , čo sa mne teraz podarilo - robím, robím, robím a zrazu spím, spím a spím až kým ma tu šéfova nezačala budiť, že rada by ma nechala spinkať, ale potrebuju niečo s mojim počítačom.... 😀 ale ta polhoďka mi fakt pomohla 😀

biba
14. nov 2007

Jeeej jablonka, super sranda, velmi som sa pobavila, ked som si predstavila seba na tvojom mieste 😀 😀
Alexa to budete mat super, partia je vzdy lepsia, nez sami . . . . aspon sa poriadne zabavite 😉

alexa27
14. nov 2007

bubatenko, to vazne sa ti podarilo zaspat? 😀 😀

biba
14. nov 2007

No tusim je dnes nieco vo vzduchu, uz len cakam, kedy sa mne podari daky trapas 🙂 Ale bubatenko, aspon budes culejsia pri praci a po obede si predsa kazdy rad odpocinie 😉

bubatenko
14. nov 2007

no čo ti budem hovoriť alex.......musím si zvyknúť na nový režim - z roboty domof a učiť sa do noci ... a potom to so mnou v práci takto vyzerá. Ja mam našťastie úžasnú šéfku, tá sa na mne dobre pobavila..... našťastie ma zobudila ona a nie administrator, čo nám upravoval program v PC