Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bobess
19. dec 2007

jablonka mi sme do nového domu kupovali teraz 4 (teda na jar). máme plazmy PanasonicViera, LG, Orava, ale najlepší je Samsung - super ovládanie, perfektný design, slovenské menu, krásny obraz, rýchle prepínanie. škoda že všade nemáme tento.

jablonka
19. dec 2007

hmm...a aky je to konkretne typ Samsungu?
a s tou Oravou ste ako spokojni...oni teraz maju taku novinku, vyzera designovo dobre a ma oproti tym starsim aj dobre technicke parametre, tak sme sa dnes chceli ist kuknut 😕
ale uz som pocula, ze Samsungy su naj, len ich je vela, tak sa neorientujem 😅

alexa27
19. dec 2007

ahojte 🙂
vidim, ze rozoberate televizory. no jablonka, tak to je smola, rovno pred vianocami sa pokazi telkac 😠 , no co uz, ale aspon budete mat krasny novy uz na vianoce 🙂
my mame vo viedni lcd sony bravia, sme velmi spokojni. v bratislave mame klasicky velky televizor, thomson, ale typ ti teraz nepoviem, ale je vyborny tiez.

weja
autor
19. dec 2007

dobre ranko 🙂
ja som tu uz dlhsie, ale zatial som nestihla nieco napisat 😅
jablonka, tak v tomto ti neporadim... ja nie som moc technicky typ 😔 to, co mame doma my, je uz trocha starsi typ, to by ste si uz teraz nekupili 😅
mne sa vcera pre zmenu pokazil teplomer 😠 teraz, ked som sa konecne odhodlala k meraniu BT 😖 tak som este vecer utekala do lekarne kupit druhy 😀 a pri tej prilezitosti som si kupila hned aj tehu test, nech uz som vybavena 😀
inak vcera ma cely den bolelo v podbrusku... ale som voci tomu trochu skepticka... podvedomie je niekedy svina, bojim sa, aby to neboli nejake "fantomove" priznaky... 😔
a ako sa inak mate? 🙂

jablonka
19. dec 2007

no aspon ze sa pokazil pred Vianocami, posledne tri roky dozadu sa pokazil vzdy priamo cez Vianoce, nie je ani stary, ale zrejme nepodareny kus...tak preto uz definitivne kupujeme novy, lebo stale investovat do oprav 😠
LCD Thomson maju moji rodicia, ale ma strasne komplikovane menu, moja mama doteraz nevie pustit DVD 😅

bobess
19. dec 2007

jablonka- typ neviem - oni sa mi zdajú rovnaké ale veľkosťou sa líšia. taký ten s čiernym designom. Ináč Orava je na druhom mieste. Ten je fajn. Jednoduchý ale obraz v pohode. Najhorší kt. neznášam je LG - ten by som ... keby sme ho nedstali ako svadobný dar. Ale čo už. Fakt ten nedoporučjem. Moc peňazí za to sme nedali, ja nepotrebujem nejaké super nastavenia a neviem aké možnostia a pamäte, aj tak to nevyužijem tak načo mi to bude.
Baby už len dva dni ...
alexa - tak ako je to stou tehu? Už sa môžeme tešíť?

bobess
19. dec 2007

aha weji-mňa bolí v podbrušku už druhý deň. Žiaľ mňa bolelo za každým snažilkovaním, tkaže som zase chytila skeptickú náladu, že z toho nič nebude. Včera som si aj poplakala kvôli tomu. To zas budú sviatky. Hlavne nový rok, kedy to mám dostať, ja celkovo nemám rada Silvester a keď to dostanem tak to bude ešte horšie ... fú už sa teším 😖 😖 😖

alexa27
19. dec 2007

bobess, u mna s tehu? urcite nie, aj ked mrcha sa mi zatial stale nepustila, ale tento mesiac nemam byt bohuzial vobec z coho tehu, takze ee, ja vas pred vianocami nepotesim 😒

este k tym televizorom, nam vo viedni vyslovene odporucili ten sony bravia a tiez samsung, povedali ,ze su porovnatelne, je len na nas, pre ktory sa rozhodneme. dizajnovo sa nam viac hodil ten sony.

jablonka
19. dec 2007

no ved to, bobess, my chceme tak do 25 tis., lebo si myslim, ze s tou elektronikou to ide tak rychlo, ze ci to bude 25 alebo 35 tis., sunt to bude zachvilu tak ci tak...a ja osobne ziadne extra funkcie nepotrebujem, hlavne nech to nie je nepodarok ako ten predtym 😠 !
tak pojdeme kuknut na tu Oravu, je to nejaka novinka 😕
hlavne nech to mame kedy kupit, lebo ako na potvoru je teraz manzel cele dni v robote a nikam sa spolu nedostaneme 😠
alex, nieco mi tu uslo? 😕 ...si tehula 😕 ...nejako som mimo 😕

alexa27
19. dec 2007

jablonka, nie, len mi blbne mrcha zase 🙄

bobess
19. dec 2007

aha - alex tak ja som to blbo pochopila alebo som niečo nečítala... a už som sa tak tešila. ale nikdy nevieš na vianoce sa aj ježiško narodil a Maria tiež "veľmi" nesnažilkovala 😀 😀 😀
jablonka - pozrela som bločky od TV a viac ako 23 nestál ani jeden - ani ten najväčší (a to ten samsung máme taký big)telky vždy kupujeme v nay - len aby ešte mali

alexa27
19. dec 2007

😀 bobess, ze by? obavam sa ale, ze ja nie som moc svata 😅 😀 ale dik 🙂

jablonka
19. dec 2007

bobess - 😀 😀 ...tusim mas dnes dobru naladu 😀
tak pokukam s tou telkou a dam vam vediet ako sme dopadli 😅

bobess
19. dec 2007

mám dobrú náladu, i keď som smutná že to asi zase nevyšlo, no ale depku si nechávam až na ten "silvester" už len dva dni v práci ... strašne teším. už u nás začína smrdeť kapustnica a to som na 2 poschodí ... a hlavne som rada že som dnes v práci a môžem kľudne pracovať. len tie telefóny a MK ma vyrušujú, ale to druhé je fajn

jablonka
19. dec 2007

ja sa dnes na tu vyvolavacku nedostanem, a este vraj zajtra by sa dalo, ale to nemozem tak istooo 😠 ☹
tak neviem kedy tu ms dostanem, nech sa mi rozbehne dalsi cyklus ☹
ja milujem kapustnicu, uz sa tesim, na tu nasu na stedry den...nechapem ako to niekto nemoze mat rad 😕 😀
snad ti ten homepoat bobess pomoze, aj bubatenko bola a tiez si chvalila 😉

bubatenko
19. dec 2007

ahojte.... aj ja mam dnes pozitívny deň.... sa teším na dnes... ideme po robote na vianočné na vinko... celý odbor... tak bude sranda.... 😀
jablonka... my nemáme nový TV, ale mám ho už 7 rokov... a je to SONY, takže ja ti môžem zhodnotiť len spoľahlivosť 😉
bobess akého homeopata si navštívila? Lebo aj ja chodím, kvôli našemu babenku, ale ja to mam spojené s akupunktúrou a som veľmi spokojná 😉

alexa27
19. dec 2007

ahoj bubatenko, bola si vcera v tom meste? kde si na koniec zaparkovala?

bubatenko
19. dec 2007

alex... ani mi nehovor.... to čo je v meste... minimálne v troch obchodoch som nechala plný nákupný košík , lebo ja som to nemohla vydržať... veľa ľudí, málo vzduchu, teplo, fronty na pokladňu... no hrúúúúúúúza.....minimálne dvakrát som sa skoro zložila, lebo ja som nízkotlaková 😠
Zaparkovala som v Tatracentre na Hviezdoslavku - to sa dalo 60 SK na hodinku a poloprázdne parkovisko.....
No dnes to skúsim len tak zľahka.... kým pôjdem na vianočné trhy...
Neviete mi niektorá poradiť dobrý obchod s domácimi potrebami? Chcem môjmu miláškovi kúpiť dobrý kuchársky nôž do robotky a nevedela som včera v meste nič také nájsť.

alexa27
19. dec 2007

hoffa, tam maju velmi dobre veci do kuchyne, alebo potom v poluse su dve alebo tri take predajne kde maju kuchynske potreby a asi aj v ostatnych nakupnych centrach

bubatenko
19. dec 2007

hoffa... a kde ju nájdem?

weja
autor
19. dec 2007

babyyy, vy ste toho popisali... 😕 ja mam tento tyzden nejaky super hekticky 😖 vidno, ze sa blizi koniec roka - uzavierky, inventury... vsetci uz chaosia 😠
bobess - hlavne netreba stracat nadej... a neplac, ved idu Vianoce... 🙂
alex - takze mrcha stale nic... chystas sa aj k dr.? 😕

inak my sme mali kapustnicu v pondelok... navarili jej tolko, ze sme ju jedli este aj vcera 😀 ale bola dobra... len vzdy po Vianociach som jej uz prejedena 😝 😀

alexa27
19. dec 2007

bubatenko, jedna hoffa je na kriznej, ked ides z mesta tak po pravej strane. inu nepoznam, ale skus hodit do google.
weja, dnes mu zavolam.

alexa27
19. dec 2007

sorry, pise sa to Hofa, s jednym f iba, ale aj tak, vypada to, ze je fakt len na tej kriznej. je to krizna 7.

jablonka
19. dec 2007

aj v Danubii v Petrzke je taky obchod s kvalitnym kuchynskym sortimentom, len neviem ako sa to vola, je to vnutri krizom oproti od Nay...neviem ci som pomohla 😅
a co pekne si Bubatenko vcera v meste pokupila?
weja - aj tu u nas sa zacina chaosit, a som tu sama na sekrete, robim svoju robotu - tiez finisujem ku koncu roka a este zastupujem sekretarku, tak som niekedy na roztrhanie 😅
esteze mam sefika zlateho, v piatok tu uz nie je, tak bude lepsie 😉
pred chvilou sem volal sam prezident spolocnosti osobne, sef tu nie je, tak som chaosila nez som zodvihla 😎 😀 ...no deeeees 😀

bubatenko
19. dec 2007

dakujem babeny za tipy.....pôjdem tam pozrieť... alex, hlavne že som bola včera večer na Krížnej na návšteve... no hlavne je, že viem kam ísť... 😉
jablonka, čo som kúpila... hlavne knihy, nejaké cd-čka, DVD-čka , hračky pre synovcov a to je tuším všetko.
Ešte potrebujem zohnať ten nôž a pekný jedálensky príbor a to bude fšetko...

weja
autor
19. dec 2007

jablonka 😀 ja tu zajtra nemam sefa, tak sa tesiiim 😎 bude sa trochu lahsie dychat...
inak ja napriklad neznasam, ked musim vybavovat nejaky telefonat pred sefom... on nado mnou stoji ako nema vycitka, dobre ze si nedupka nohou a ja v tej chvili aj zabudam ako sa volam a nie to este preco volam 😅 som z neho potom nervozna 😖

alexa27
19. dec 2007

bubatenko, v tej hofe myslim najdes aj pribory. maju tam velmi pekne veci. ja tam zvyknem kupovat darceky pomerne casto.

bubatenko
19. dec 2007

pôjdem tam po robotke.... dik za tip.... 😉 Ak tam kúpim, čo chcem tak mam dárčeky za sebou....ja sa tešíííííííím moc... moje prvé vianoce po štyroch rokoch doma........ jupíííí .... lalalala .... jingle bells, jingle bells!... lalalala..... 😀

alexa27
19. dec 2007

😀 😀 tak drzim palce, aby si dostala co chces. potom daj vediet.

bobess
19. dec 2007

tak práve som sa vrátila z mesta a neuveríte ale zapadla som. v blate. celé auto mám špinavé (ako crossový jazdci). normálne som zapadla. dvaja páni mi odstavili premávku a pomohli vycúvať, tlačiť, no proste katastrofa. už som bola v tom že volám odťahovku. fakt hrozné. a som rada že aj dobrí ľudia sú ešte medzi nami. normálne 0,5 hod. som sa tam trápila a všetkých dookola som ošpriechala bahnom. a hlavne okolostojaci mali zábavku.
bubatenko-ja chodím do mediferi-je to kardiochirurg ale venuje sa homeopatii v vzťahu k svojmu odboru. už som tam bola cca 2x a vždy to nejak zabralo. dal mi nejakú konskú dávku na jeden rok, takže dúfam že bolesť hlavy trochu pominie. ja si kupujem nože len tescoma alebo fiskars. Dostaneš ich aj v tescu alebo proste hocikde. Fiskars je drahší ale zato viac vydrží.