Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
10. jan 2008

majka - to je dobre, ze kontrola dopadla ok, cloveku je hned lahsie na dusi, ze? 😉

bobess - no je to zaujimave... ja som to zacala pouzivat najma kvoli vytokom a pod... ono bezne sprchace su niekedy az prilis parfumovane a kadejake... a to zbytocne drazdi... 😒 tak v tomto smere mi to pomohlo...
bobess a co budes robit cez vikend v praci??? 😕 mas tolko roboty? nedas si trochu oddych?

drobec - hej, staroba je hrozna vec... 😀 😉 inak ja tiez ked nespim min. tych 6 hodin, tak som druhy den uuuplne out... 😝 A odkial sa manzel vratil?
o nedostatku spanku pri malom miminku mi tiez nehovorte... tiez sa toho trosku desim 😅 ale na druhej strane verim, ze v tom neustalom kolotoci budeme unavene tak ci tak - ci budeme spat v noci 4 hodiny alebo 6 😅

bubatenko - ty mas teda riadne perne obdobie... 😉

bubatenko
10. jan 2008

no ja sa na to obdobie s miminkom aktivne pripravujem už teraz.... posledných sedem dní spím max 3-4 hod. ,čo vam budem hovoriť......ale po určitom čase sa dá na to zvyknúť a potom to už nie je také hroznééé 🙂

drobec123
10. jan 2008

halo bubatenko, no ja kedze je este len zaciatok roka a viem ze ma caka hroooozne narocne obdobie, tak sa nechcem venovat praci ale niecomu prijemnejsiemu 🙂 asi pojdeme jeden den lyzovat a druhy den budeme sa len tak premotavat, moj drahy miluje v sobotu rano ist na nakup, kupit cerstvy chlebik a hovori o tom uz vzdy minimalne od stredy. potom si spravime kralovske ranajky ... na to sa tesim 🙂

bobess
10. jan 2008

no počúvaj drobec-aj my chodíme do obchodíku v sobotu ráno - k nám na "dedinu". Kúpime pečivko a ide sa domov na raňajky. Mňamka. Ináč ja to mám tiež tak rada. Cez týždeň manželovi prirpavujem raňajky a dostáva ich do postele (on chodí až o hodinu neskôr ako ja) a cez víkend sme vždy v kuchyni - to sú najsuper minúty(hodiny) dňa. a kam idete lyžovať?

drobec123
10. jan 2008

weji, bol tri dni na sluzobke. nastastie to nebyva velmi casto aj ked teraz ma pred sebou este nejake cesty do zahranicia. musim sa vam pochvalit, vcera som bola plavat po dlhsej dobe, normalne som aj z toho taka dolamana. asi sa tomu zacnem venovat pravidelnejsie kedze mam sedave zamestnanie a bolieva ma chrbat.
bobess no nezvadim ti pocit, ze musis tahat za dvoch, aspon hladate niekoho kto ti pride pomahat ? ved dlhodobo sa to asi neda uplne zvladnut ....
bubatenko, ty uz mozes ist aj na matersku, uz si celkom pekne pripravana ze 3-4 hodiny spanku ! 😲

bobess
10. jan 2008

práve som pozerala že "naša" téma podzim-zima II je uzavretá. ani som nevedela. no čo už. od 10,00 mám stretko a bude to na dlho takže sa s Vami an dnes lúčim ale večer si vás dočítam, takže ak niečo super vymyslíte tak ... 😀
bubatenko-spať 3-4 hodniny poznám z čias diaľkového štúdia, vtedy mi to stačilo, ale dnes mi nejak nestačí ani tých 6 čo spím a ráno sa vždy budím s tým že kedy si už môžem ľahnúť ... až sa mi zývlo 😲

bubatenko
10. jan 2008

no ta to si ešte počkám kým pôjdem na materskú ... mam pocit, že tento mesiac z toho nič nebude... nič necítim a možno to je aj lepšie... lebo teraz dávam organizmu riadne zabrať....ja sa chystám na dobrú masaž, lebo som úplne stvrdnutá, aj ked na akupunktúra ma dala trocha dokopy, ale potrebujem ešte nejakú regeneráciu telíčka....

alexa27
10. jan 2008

ahojte 🙂
bobess, ja tiez pouzivam lactacyd a som s nim max spokojna. teraz mam najnovsie nie ten gel ale taku penu a je to tiez super, mozno este lepsie, lebo je to velmi jemne.
ina dobra info o tej kyslosti, lebo ja mam dost zvysenu kyslost a to som nevedela, ze to moze vykynozit spermije 😒 . tak neviem ci z toho mojho tehu na koniec nieco bude.
majka, sa tesim, ze ti navsteva u lekara dopadla dobre ,to je super sprava 😉

weja
autor
10. jan 2008

drobec - ten sport nas fakt nejako zmaha... 😀
alex - nadej zomiera posledna 😉
inak my tiez chodievame v sobotu rano na nakup 🙂 akurat, ze spolu malokedy ranajkujeme 😔 - ja sa totiz musim najest este skor ako odidem z domu, inac by som hadam aj odpadla 😝 no a moj drahy zase ranajkuje neskor...
viete co ja cez vikend milujem...? ked nikde nemusime ist, zapalim vsade vonne lampy (tie vonne olejceky su moja uchylka 😀 ) a pozerame s drahym rozpravky... alebo sa len tak rozpravame... a popritom obcas zehlim alebo skladame pradlo... to je jedno... ale sme spolu a je to taky pocit rodinnej pohody... 😵

drobec123
10. jan 2008

no mam pocit ze proste milujeme vikendy a to nase rodinne stastie co mame doma 🙂
bubatenko, alex nezufajte ! ani ja nic necitim, ale nadej zomiera posledna ! moj drahy ked prisiel vcera v noci, hned sa spytal ako sa ma miminko ? bolo to zlate, ale tiez som mu realisticky povedal zatial nic necitim takze nechame sa prekvapit ......
bobess, lyzovat neviem kam. ale chodievame bud do rakuska na stuhleck alebo do vratnej, je to casovo cca rovnake. len to chce velke sebazaprenie ked musim cez vikend vstavat na budik a presvedcit sa ze sa na to tesim a bude to super pocit 😠

alexa27
10. jan 2008

baby mna bolia krize jak slak, idem is dat asi nejaky ibalgin alebo co ☹
obavam sa, ze ci som nenachladla na tej lyzovacke, lebo aj vtedy ma hrozme boleli krize ako sme sli odtial a tym padom vsetky moje tehu priznaky su mozno priznaky nachladnutych vajecnikov alebo niecoho podobneho. ma teraz uplne naplasila ta kyslost, musim to povedat dokimu ked k nemu najblizsie pojdem, nech s tym nieco robi.
a ten lactacyd by mal na to pomoct? lebo ja ho pouzivam uz dost dlho ale on to vyriesi len zvonku, ale co vnutri? co na to existuje? nemate niektora skusenost?
weja, aj ja milujem taku rodinnu atmosku. kedysi som mala zo sviecok depky, ale teraz ich zboznujem 😵 a uplne najradsej mam, ked mame doma cerstve rezane kvety, na jar kupujem hned prve co vidim a potom kazdy vikend az do jesene mi drahy donesie z nakupu kyticku. tiez chodi v sobotu na na kup a na trhu predavaju krasne kyticky takych tych kvetov zo zahradky, tie uplne milujem 😵 😵
drobec a to s tou lyzovackou bolo vtipne, ze sa musis presvedcit, ze to bude super a chce sa ti 😀 😀 , ale chapem ranne vstavanie je smrt a este k tomu cez vikend, tak to uz ani nehovorim 😀

maja.ka
10. jan 2008

uz som spat, mala som surnu robotu 😝
aj ja sa tesim, ze kontrola dopadla dobre, snazit sa mozme az v aprili 😔 a uz som si aj vybavila ci by som mohla byt hned od zaciatku na PN, tak vraj ano, tesim sa 🙂
alex mna na zaciatku tehu tiez velmi boleli krize, nebude to tym, ze si tehu? a nie lyzovanim 😕 !

alexa27
10. jan 2008

no ja neviem majka, mam takeho tusaka ze som, ale teraz ma uplne pomylila ta kyslost co spominala bobess, ze vyzabija spermije. a ja tou kyslostou dost trpim, aj zrovna v ten vecer ked si myslim, ze sme mohli bejbi zamiesat, som mala zvysenu kyslost ☹

maja.ka
10. jan 2008

alex neboj, urcite to bude tehu, ked mas aj tasaka, tak je to jasna vec 🙂

drobec123
10. jan 2008

majka, april tu je o chvilu ! takze patris do nasej temy jednoznacne !
alex, ja by som sa az tak netrapila tou kyslostou, podla mna to ma kazda druha baba.
majka, weji kedy ste zacali prvykrat citit akekolvek priznaky ktore nepriamo nazancovali ze mozte byt tehu ? kolko po ovu ? aj ked viem ze to je straaaaaaaasne individualne.

weja
autor
10. jan 2008

alex - ked mas tusaka, tak to nepusti... 😉 a vykasli sa na nejaku kyslost... ako to vlastne zistis, ze mas zvysenu kyslost? 😕 inak podla mna bobess mala na mysli nejaky extremny pripad, ze kyslost moze mat zly vplyv na spermie...
majka - super, tak dufajme, ze v maji nas potesis dvoma // 😉
drobec - no ja som to pisala asi vcera alex - to pichanie v podbrusku sa u mna objavilo uz par dni po ovu... to mi vlastne jablonka ako prva povedala, ze to moze byt tehu priznak... 🙂 trvalo to mozno len 3-4 dni, potom to zmizlo a tesne pred tym, ako som mala dostat ms, sa to znova objavilo... bolo to dost intenzivne, az som si myslela, ze ms urcite pride... a inak aj citlive prsia, ale to moze byt aj PMS, takze je to rozne... ono celkovo sa tie pociatocne tehu priznaky daju tazko rozoznat od menstruacnych... su dost podobne... 😕

bobess
10. jan 2008

no klienti ešte chvíľu počkajú-lebo musím alex napísať - alex, to o tej kyslosti ber len ako prevenciu, a zase tvoj manžel môže maž spermijky ktoré odolajú alebo im to nič nerobí. ani som to nemala napísať, keď si to tak berieš. Ty si proste tehu. Neber žiadne lieky na chrbát, natri sa niečím a oddychuj.
padám lebo ma čakajú a už asi dopili aj tú kávu ...

maja.ka
10. jan 2008

alex ja som mala tie iste priznaky ako weja, lenze ja som bola aj dost unavena, trebalo mi dost casti cikat, aj v noci a boleli ma krize, takze to nieco znaci, co sa teba tyka 🙂 takze ziadne lieky, lebo urcite si tehulka 😀 😀

alexa27
10. jan 2008

baby dakujem ste zlate, no snad to vyslo 🙂
tak ja si tu kyslost teda nebudem tak brat, bobess neboj, ja som nekonecny optimista, takze vobec nevadi ze si to tu napisala, trochu ma to sice vyviedlo z mojho presvedcenia, ale len trochu, uz sa zase tesim na tehu 😀

drobec123
10. jan 2008

alex a ako si vlastne prisla na to ze mas zvysenu kyslost ?

bubatenko
10. jan 2008

ok babenky moje ja utekám na skúšku.... nech je to už za mnou... 😠
Ja vám prajem pekný zbytok dňa a ešte krajší víkend... pekne odychujte a množte sa 😀
papa 😉

weja
autor
10. jan 2008

bubatenko - a zajtra sa tu neukazes? 😕 ci ty uz budes mat vikend? 😀
drzime palce na skuske, urcite to spravis lavou zadnou 😉
aj tebe pekny vikend...

alexa27
10. jan 2008

bubatenko, drzim palce 🙂

maja.ka
10. jan 2008

aj ja silno drzim palce, urcite to zvladnes 😅

drobec123
10. jan 2008

baby ja som uplne mrtva, asi z tej plavarne a ze som sla neskor spat, to bola pre mna uzasna kombinacia vcera 😝
aj vy mate v praci ten pocit ze ako sa blizi vikend tak prace pribuda ?

bobess
11. jan 2008

konečne piatoooooooook. dobré ránko!
maja.ka-pekné nové foto

maja.ka
11. jan 2008

dobre ranko 😀 konecne piatocek, tak sa tesim, ze sa konecne cez vikend vyspinkam do ruzova 😅
bobess dik 😉

weja
autor
11. jan 2008

ahojteeee 🙂
tiez mam obrovsku radost, ze budu dva dni volnaaa... 😵 konecne sa zasa poriadne vyspim, za tie 2 tyzdne volna som si na to akosi zvykla 😅
dokedy ste dnes v praci?
majka - fakt pekna fotka 😉

bobess
11. jan 2008

no ja dúfam že sa mi podarí dnes skôr ako o 18,00 vypadnúť. včera som tu bola až do 23 takže dnes to skrátim. dnes to vidím na takú pohodu, aj som s a tak obliekla a netúžim po inom len sedieť na zadku a ťukať do PC.
dnes som sa 10 min. odhodlávala odmerať teplotu. strašné a pritom to trvalo len pár sekúnd kým to odmeria ale to odhodlanie čo som do toho dala. a weji neviem ako u vás ale u nás v BA je neskutočná hmla a ešte k tomu aj primzrla, takže keď pozriem cez okno tak sa mi chce zaliezť pod perinku 😒

weja
autor
11. jan 2008

bobess - tak u nas je cely tyzden priam ukazkove pocasie - kazdy den modra obloha a slnko svieti ako dive... ale zima je celkom slusna...
paaani, do 23h. byt v robote... to je riadna hruza... co na to hovori tvoj manzel? ci on tiez pracuje tak do noci?
inak ja tento mesiac tiez poctivejsie dodrziavam meranie BT, minuly mesiac som to len tak odflakla... mozno mi to aj tak bude na dve veci, ale aspon sa trosku zorientujem vo svojom cykle...
inak, dnes je tento kon nejaky rychly... normalne len oci otvaram... 😕