Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
19. feb 2008

aha, tak uvidim ci mi zajtra stupne, ked hej tak mohla ovu teoreticky prebehnut dnes?
no bolo by asi skoro, lebo som dnes estelen 8 den cyklu, ale zase clovek nikdy nevie, ved nie kazdy ma ovu na 14 den. neviem to ani odhadnut podla dlzky cyklu lebo v poslednej dobe som mala raz kratsi raz dlhsi. no uvidime, ale tesila by som sa keby som uz ovu konecne mala 😉

drobec123
19. feb 2008

weji, ja som si objednala ovu test cet tehotensto.academy.sk, asi nie su lacnejsie alen nechcelo sa mi cakat na lacnetesty.cz kde som musela spravit objednavku za min 450CZ aby to dorucili na Slovensko. ale tiez mi este neprisli, objednala som ich 15.2., hned som dostala info e-mail ze moju objednavku vybavia do 48hodin. tak som zvedava... dam vediet. mne vychadza ovu na 27.2. co sa mi drahy vrati zo sluzobky ale ja organizujem v ten den moju najvacsiu akciu za rok pre cca 200 ludi a pridem domov az neskoro v noci .... ale tak budem sa musiet asi premoct, lebo na druhy den rano robim zase tlacovku takze budem skoooro vstavat.

weja
autor
19. feb 2008

alex - no teoreticky by to mohlo tak byt - ak sa ti bude nasledujuce 3-4 dni drzat zvysena teplota, tak to moze byt ovu, ale to by si musela mat kratucke cykly, cca 24 dnove... 😒 osobne by som tomuto az taky vyznam neprikladala, podla mna ovu este len pride 😉
drobec - ja som teraz objednavala 12 ovu testov + 3 tehu za 456 Kc, takze preto mi to vyslo..., este som sa spojila aj s jednou Mikulastankou, takze postovne si rozratame...
kolko si si ty tych testov objednala?

bubatenko
19. feb 2008

no opäť na chvíľku.....
weja mne došli ovutesty do troch-štyroch dní....netrvalo to dlho... určite do týždňa odkedy som si ich objednala...
drobec.... potom mi daj vedieť, či si to zvládla, lebo ja ked som mala takého akcie... som sa len dokázala ráno o štvtej osprchovať a padnúť do postele, aby som sa do siedmej ako-tak prespala.....budeš mať môj nekonečný obdiv 😉

drobec123
19. feb 2008

ja som si objednala 4ovu testy + 1 tehu myslim ze za 265 Sk + postovne, chcem ich vyskusat ako to bude fungovat 🙂
no uvidim ako to zvladneme, bude to naozaj narocne ale tak neviem ci sa predsa len nepremozem, kedze draheho budem mat 3 dni predtym prec a zase by sme prepasli dalsi mesiac ... asi to bude stat za to aby sme sa posnazili 🙂

weja
autor
19. feb 2008

drobec, tak to budes mat fakt narocne... a to budes na tu organizaciu sama alebo ti s tym niekto pomaha? ale mozno budes mat plnu hlavu akcie a nie mimi a to vraj zabera, takze... drzim palce 😵
ozaj a kupila si si tie topanky ku kostymu? a kostym je aky? ja som v tomto hrozna, ale ked viem, ze sa nieco bude diat, hned prva vec, co ma napadne - co si obleciem? 😀 ale to aj uplne nechtiac, proste hned mi kdesi v podvedomi blikne toto a az potom ostatne veci 😀 no co, typicka zena 😅

alexa27
19. feb 2008

neboj weji, to sme tu take viacere 😉
tak pis drobec, co mas za kostym a ake topanky?

alexa27
19. feb 2008

inak dnes som sa dozvedela, ze jedna kocka od nas z roboty je uz v siestom mesiaci a podarilo sa im hned na prvy sup, ani este az tak nechceli a este aj silvia z tej mojej druhej temy 'tehotenstvo v rakusku' sa prave dozvedela, ze je tehu 😵 . uplne je cela stastna, hovori, ze stale tomu nemoze uverit, zajtra ide k dokimu prvy krat, tak som zvedava co bude hovorit 😵

weja
autor
19. feb 2008

idem teraz mimo kanclu, neviem, ci sa tu este dostanem, takze jablonke prajem kraaaaasny a nicim neruseny oddych, poriadne sa zrelaxujte aj za nas a poctivo natrenujte oplodnenie 😀 budeme netrpezlivo cakat na tvoje referencie 😉
drobec - tak o tvojom kostyme si precitam zajtra, ale chceme podrobnu spravu 😉
pekny zbytok dna prajem vsetkym 🙂

alexa27
19. feb 2008

ahoj weji, pekny zbytok dna aj tebe 🙂

bubatenko
19. feb 2008

ahoj weji a pekný zbytok dňa 🙂
alex v pondelok idem k našej tetuškesa normálne teším, nech do mňa naimpulzuje, čo najviac pozitívnej energie...
a gratulujem do druhej témy.... nech je fazuľka zdravá a príjemné tehulkovanie želám 😉

alexa27
19. feb 2008

dakujem bubatenko, odkazem 🙂
a teda ides zajtra? to uz treti krat, ze? supeer, tak si to tam pekne uzi. aj ti uz zmenila tie homeopatika od prveho razu, alebo uz beries ine?

bubatenko
19. feb 2008

aleeeeeeex zajtra je streda 😀
hej tretí krát... zmenila mi ich, ale nie úplne, niektoré zostali pôvodné... som zvedavá, lebo kvôli tomu super dlhému cyklu som niektoré ani od poslednej návštevy nebrala.... 😒
ja sa tiež s vami ľúčim, dnes ma môj drahý voľno tak utekám domof, aby som nezabudla ako vyzerá 🙂
dobojujte dnešný deň a zajtra ráno zas a znova 😉
papa

alexa27
19. feb 2008

jeeeezis sorry, ja tu citam ako z rychlika a potom tak dopadnem, som myslela, ze si napisala, ze zajtra 😀
tak papa a pekny vecer s drahym 😉

drobec123
19. feb 2008

baby sorry, ja musim letiet teraz na nasu akciu, fakt nestiham... ale len pre info, topanky este nemam a to ich potrebujem zajtra do prahy na vecernu paradu !
kostym mam krasny cierny, slavnostny. kupila som si ho v Chantal v auparku, maju pekne veci teraz. aj ked bol trosku drahsi na to ze ho obleciem len par krat, ale tak zase idem reprezentovat nasu spolocnost a ja budem ten hostitel vecera ! 😀 tak nech som hviezda !
a kam ides bubatenko v pondelok ? asi na akupunkturu ze ? ja sa toho bojim ako cert svetenej vody.... joj ja sa uz bojim na sobotu na tu prehliadku u gynekologa, lebo ked mi bude chciet brat krv asi odpadnem uz den vopred. neviem co mam s tou mojou fobiou z ihiel robit. a asi tu dnes pridem az neskoro vecer, tak jablonka vsetky ta tu budeme az do piatku straaaaaaaaasne ohovoarat, aby si mala stikutku a cely cas myslela len na nas 🙂 ale nie vymyslam si, urcite si to poriadne uzi a nemysli na nas !!!!

jablonka
19. feb 2008

ahooojte, ja o chvilku pojdem, moji rodicia ma zoberu z roboty a pojdeme spolu pre Dianku, bude mat prekvapko 😀
ked sa bude dat tak sem nakuknem, ale asi skor az v pondeoook 🙂
dakujem za prianie pekneho pobytu a podam referencie 🙂
bubatenku este prajem pekny vecer s manzelom 😉 , alex nech odkaze gratulacie tehulkama a drobcovi drzim palce na akcii, nepochybujem ze bude hviezdna 😵

alexa27
19. feb 2008

jablonka, tak papa, stastnu cestu a krasny pobyt 😵

jablonka
19. feb 2008

drobec - budem na vas mysliet a nie ze budete v snazilkovani zaostavat 😉

bobess
19. feb 2008

zase som tu len ja?
dnes som sa zase tak rozčúlila, že sa normálne až trasiem ... fúúú
baby Vy už riešite ovulky a ja ešte čakám len M ☹ no nevadí, budeme snažilkovať neskôr !!!!
ozaj moja ségra dnes vyhrala zájazd do Ženevy - žiaľ nemôžem s ňou lebo je to v marci ... a tak by som šla ... tak padám robiť, dnes tu budema asi až do zajtra ...

alexa27
19. feb 2008

cau bobess, ja som este tu ale uz to pomaly balim. tak papa a pekny vecer v ramci moznosti

drobec123
19. feb 2008

ja som sa uz prestala aj pozerat ci tu este niekto je, myslela som si ze budem strasit sama, ale vidim ze som sa mylila .... bobess nevzdavaj sa, ja bojujem s tebou !!!!
a najma sa ukludni, ved si len sama sebe ublizujes ked sa trapis nad somarinami, aj ked viem ze som muuuuudra teraz a budes nasrata este aj na mna 🙂

bobess
20. feb 2008

dobré ráno,
mám malú story zase z čajovne, včera som to zvládla v práci len do pol deviatej a potom som utekala kúpiť aspoň rožky a naďabila som na čajovňu. keďže "moje" čaje sa nedajú piť, tak som si povedala že si kúpim nejaký s príchuťou. a mali, tak som bola rada. okrem toho som kúpila ešte hrnčeky krásne a ružovú kravičku - veselú so srdiečkami zo sádry alebo také niečo. proste som neodolala. a tiež som sa milej pani spýtala či nemajú niečo na plodnosť ale bez kofeínu. strašne milá pani a veľmi ochotná, prešla mi snáď všetky knižky a literatúru a všetky svoje balíčky, lebo vraj to niekde videla. Nakoniec to našla - amazonský bylinný prášok MACA, kt. môžeš jesť, dať do jogurtu alebo zmiešať v hocakom nápoji - káva, džús, čaj ... No dnes som to vyskúšala, smrdí to jak šľak, ale v jogurte to necítiť. Dúfam že to pomôže ... A pani mi vyčítala o alchemilke že sa má piť až keď už si tehotná na udržanie plodu (bola milá vraj pre ten si mám prísť nabudúce a dostanem ho grátis ... 😀 ) takže bolo pol desiatej keď som odtiaľ vypadla, chúďa pani, ale keď bola taká strašne milá ...
takže čajíčkujem s Vami ...

weja
autor
20. feb 2008

dobre raaanko 🙂
bobess - no super, tak predsa len sa nieco naslo, co mozes uzivat aj ty 🙂 inak o niecom takom som este ani nepocula 😕 co tam po smrade, hlavne aby pomohlo 😉
inak s tou alchemilkou je to divne, lebo vsade pisu, ze by sa v tehu pit nemala, lebo velmi prekrvuje maternicu a hrozi riziko potratu... 😕

bubatenko
20. feb 2008

Dobré rááááánko,

bobess ale určite to muselo byť aspoň príjemné zakončenie dňa 😉 A kde si objavila takú super čajovňu, lebo ja si chcem isť pripraviť čajík 🙂

bobess
20. feb 2008

bubatenko - tam majú už len také tie namiešané, to skôr drobec Ti povie alebo alex ...
weji - veď práve, preto to píšem lebo sa mi to zdalo divné ... ale fakt to v tej knižke bolo, aj na tom balíčku - tak neviem

weja
autor
20. feb 2008

no teda... asi plati 100 ludi - 100 nazorov... inak ja som bola vzdy presvedcena, ze pitie byliniek nemoze byt v ziadnom pripade na skodu... ved su to len caje... ale asi fakt maju tie rastliny nieco do seba, ked na viacerych je napisane, bud neprekracovat davky alebo neuzivat dlhodobo... nejaku silu musia mat... dufajme teda, ze aj s tou nasou plodnostou urobia nejaky zazrak 😉

drobec123
20. feb 2008

dobre ranko .... no ja som kupovala cajiky na Dunajskej ulici, je tam bioobchod a mali zhodou okolnosti vsetky ktore som potrebovala. ale uz boli nasackovane. ale vcera som vecer prave videla obchod na ulici pod Michalskou branou na pravej strane "Cajovna" a bolo na tabuli napisane ze maju vyse 100 druhov sypanych cajov. nebola som vo vnutri lebo to bolo okolo 22.00 a uz som sa tesila ze mi skoncila akcia, ale je tam otvorene denne do 23.00, mozme si dat nase stretko nabuduce tam 🙂

weja
autor
20. feb 2008

haloooo, kde ste? 😕

drobec123
20. feb 2008

no ja som tu, ale nechcem reagovat na posledny svoj prispevok sama 🙂

alexa27
20. feb 2008

ahojte 🙂
bobess, parada, ze si na koniec nieco zohnala, tak teraz poctivo cajickuj s nami.
drobec vyborny napad s tou cajovnou, mozme sa tam najblizsie stretnut. inak dnes idem akurat do pezinka za kamoskou, stretneme sa asi niekde v pluse alebo v cafe journal, sa moc tesim 🙂 .
a teplota mi dnes stupla na 36.4, tak uvidim co bude dalej.