Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
27. feb 2008

budeme na teba mysliet 😵
aj mojej teplote drzte palce, poprosim 🙂

jablonka
27. feb 2008

aleex, jasne ze drzkam palceeee silnooo 🙂

weja
autor
27. feb 2008

smejko - tiez mavam problemy s topankami 😒 ja mam strasne uzku a malu nohu, vsetko mi je zasa velke 😅 🙄
jablonka - pozdrav Dianku 😉
aj mojej teplote drzte prosiiiiim palceeee.... nech sa umudri... 😉 budeme si drzat palce navzajom 😀 😉

alexa27
27. feb 2008

oukej, ale poprosim nie doslovne, aby sme si mohli co to aj popisat este 😅

weja
autor
27. feb 2008

jaaaaj... 😅 tak dobre...
ja uz za chvilku tiez padam domov, ak ma sefo pusti, volal mi drahy, ze ma vyzdvihne cestou z prace... 🙂 dnes som mala zasa nejaky "super produktivny" den, po obede sa mi uz nic nechcelo robit... 😝 ale vsetko som si stihla dokoncit, takze som sikovna - stiham aj pracovat aj konikovat vo velkom 😀

alexa27
27. feb 2008

hej, dneska sme toho celkom dost popisali na to, ze sme tu boli prevazne len dve tri 😉
tak teda aj tebe pekny zbytok dna, ja tu este budem trcat 😒

weja
autor
27. feb 2008

no niekedy to tu veru viazne, no zajtra sa hadam pridaju aj ostatne... 😉
aj tebe alex pekny zbytok dna a naplanujte poriadnu svadbu... 😵

bubatenko
28. feb 2008

dobré ránko prajem všetkým,
ospavedlnujem sa za moju včerajšiu obsenciu, ale zobrala som si "sexuálne voľno" 😀
celé doobedie som strávila u doktorky, mi robila všetky možné odbery, potom som sa venovala diplomovke a poobedie mangelíkovi, lebo ho neuvidím do budúcej stredy, iba ho budem cítiť vedľa seba v postielke, keď príde v noci domof 😒 Prežili sme krásne poobedie a ešte krajší večer, taká som spokojná dnes 🙂
Drobec úfam, že ti všetko dopadlo na výbornúúú a tešíme sa na pikošky 😉

weja
autor
28. feb 2008

dobre ranko 😎
bubatenko - "sexualne" volno tvoju absenciu ospravedlnuje 😀 hlavne, ze ste obaja spokojni 😉 to tvoj drahy bude tak dlho pracovat...? 😲
drobec - no ako...???? chceme vediet vsetky podrobnosti, ako to prebiehalo a ako si to zvladla 😉

bubatenko
28. feb 2008

hej weja bude, bude....lebo od pondelka je zástupca šéfkuchára a sa mu preto dosť blbo prelínajú služby, že robí až do budúceho útorka nonstop.... ☹ sme sa o tom a rozprávali, že to takto dalej nejde, že ma už vôbec ani nevidí a to mu vadí, tak sme si povedali, že musíme poctivo snažilkovať, aby som išla čo najskôr na materskú, lebo potom by sme mali byť oveľa viac spolu 😉

weja
autor
28. feb 2008

bubatenko - no!... to je slovo do bitky 😵 - musite sa veru este viac snazilkovat, aby ste mohli byt vsetci traja viac spolu 😉
a kedy zacina v praci? od rana ci az poobede?

bubatenko
28. feb 2008

od rána 8,00 a končí o 24,00 a keď príde domof je vždy okolo 0,30-1,00 a ráno opäť do práce ☹ ale keď má voľno tak máva dva, tri dni po sebe ako to vychádza... a to väčšinou vždy cez týždeń, keď som ja v práci a cez víkend keď mám ja voľno je doma tak raz, max dva krát do mesiaca, čo by sa pre nás rapídne zmenilo keby som bola ja doma....
som čítala, že jablonka mala ovulku... no klop, klop nech to už niekomu tento mesiac výjde 😉

bubatenko
28. feb 2008

weja a ty si teraz v akom štádiu? Kedy budeš vedieť výsledoktohto mesiaca ?

alexa27
28. feb 2008

dobre ranko 🙂
musim sa pochvalit hned na uvod, ze konecne aj mne oznacil ff ovulku, huraaaaaa, pre mna strasny uspech 🙂 😀 .
dufam, ze sa nam coskoro ozve drobec a da vediet vsetky pikosky 😉

weja
autor
28. feb 2008

fuuuha, tak to ma riadnu pracovnu dobu... 😨 to si neviem predstavit, ved by som chodila s prepacenim ako vygrcany rezanec... 😝
inak aj moj drahy ma vacsinou volno po nocnej sluzbe akurat vtedy, ked ja som v robote... vzdy to tak vyjde 😠 no ved - zakon schvalnosti... pozname, nie? 😉
ja som momentalne v stadiu cakania na ovu... 🙂 uz som si robila dva ovu testy a ciarka silnie, tak predpokladam, ze zajtra mozme na to skocit... 😀 ale na vysledok si budem musiet pockat minimalne ratam do Velkej noci... 😒

weja
autor
28. feb 2008

alex - super 😵 hod sem graf, nech sa aj my pokochame... 😉

bubatenko
28. feb 2008

weja však aj chodí domov ako vygrcaný rezanec..... 🙂
ahoj alex, no gratulujem.....ja sa nejdem ani vyjadriť k mojmu grafu... ak aj zajtra budem mať vysokú teplotu tak mi vychádza, že som mala ovulku cez mrchu, btw. aj minulé mi ukazoval mikroskop ovulku cez mrchu, ale nebrala som to vážne, ale asi budem musieť začať... a keď som bola včera u tej mojej kravy tak som sa vypýtala na ultrazvuk, že aké veľké mám folikuly a tam také maličké prcky a ovulku podľa nej môžem očakávať tak budúci týždeň ....tak ja už neviem kde sa nachádzam... teplota hovorí niečo iné, folikuly zase niečo iné.... 😒

jablonka
28. feb 2008
alexa27
28. feb 2008

jablonka, tak toto vyzera uplne super 😵 .........nechcem to zakriknut ale mam taky pocit, ze budes prva tehoska 🙂 😵 ...tfuj tfuj tfuj

jablonka
28. feb 2008

inak, Alex, tesim sa s tebou z ovulky 🙂
a bubatenko chvalim za napad na sexualne volno 😀

alexa27
28. feb 2008

inac to slovne spojenie, ze vygrcany rezanec je stobodove, to si musim zapamatat 😀 😀

bubatenko, no mozno mas ozaj ovu cez mrchu 😕 , nemohli byt tie foliky malinke uz preto, ze su to uz nove po ovu?

alexa27
28. feb 2008

jablonka dik 😵 , konecne sa citim ako zena 😅

bubatenko
28. feb 2008

baby ako kopírujete grafy..... pomôžte

jablonka gratulujem moc, moc... a čo pocity, čo hovoria? Odporúčam sexuálne voľno 😉

jablonka
28. feb 2008

a to bola prva namerana teplota 36.7 😕 😵 , tomu som nemohla uverit, tak som merala este dvakrat a potom bolo 36.6...len aby dalej stupala!
stale mi je luto ze sme aj v nedelu nesnazilkovali 😢 , bola by som spokojnejsia...a to sme v nedelu nez sme na obed odchadzali z Piestan este poskulovali po postielke 😀 , ale nakoniec sme hrali karty 😠 ...no ani vo sne ma nenapadlo, ze by som mala ovulku! 😒

alexa27
28. feb 2008

bubatenko, daj si "sharing", tam to posli sebe a z mailu skopiruj tu linku co ti poslu, tu sem potom hod 😉

jablonka
28. feb 2008

alex 😅 ..ty si teda... 😅

alexa27
28. feb 2008

jablonka, budem drzat palce, nech dalej stupa, urcite bude. a z nedele si nerob vycitky, ved to vobec nevadi, ked nesnazilkujete presne na ovu. a tesim sa uz na teba na zajtra 🙂

jablonka
28. feb 2008

aj ja sa tesim 🙂
Dianka sice nejde k nasim ako sme planovali, lebo mamina je chora, ale manzel ju zo skolky vyzdvihne, tak pohoda 🙂
ja mam dnes tak dobru naladu, ze vsetci sa cuduju aka som dnes vysmiata 😀 ... nech hadaju 😀

jablonka
28. feb 2008

bubatenko - zatial je predcasne hovorit o pocitoch, ale uz si vsimam ze sa zvysene pozorujem 😅