Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

drobec123
4. mar 2008

hej aby sme sa kazdy den navzajom vedeli povzbudit ..... ja fakt s tym neratam, neviem preco. ale vam vsetkym strasne drzim palceky.

jablonka
4. mar 2008

no ja sa tak skoro testovat nemusim 😢
inak strasne sa tesim na tie Sialene noznicky, drobec posli mi do IP cislo uctu, aby som ti mohla poslat peniazky 🙂

alexa27
4. mar 2008

drobec, ozaj, posli cislo uctu potom nam vsetkym nech ti nie sme dlzne.

drobec123
4. mar 2008

baby neblaznite, zaplatite mi na mieste ! druha vec je ze este som ani ja nezaplatila takze takto sa nedohodneme ! 😉

jablonka
4. mar 2008

ale ved to je este skoro mesiac nez bude predstavenie, tak to teda nesuhlasim byt niekomu mesiac nieco dlzna, pekne krasne napis cislo uctu a peniazky ti posleme, uz to je dost ze nam tie listky kupis!!! 😉

jablonka
4. mar 2008

drobec - a bez diskusie!!! 😀

weja
autor
4. mar 2008

jablonka - ved to je v ramci toho "pravidelneho rozvrhnutia" - ty budes testovat az po Velkej noci 😉
tiez sice viem, ze sme ovu trafili urcite, ale som uz nejaka skepticka... 🙄 a to ani nemam byt preco, ved toto je len 3.cyklus, co sa znova snazime... ale uz si robim plany, aby mi nebolo nahodou luto, ked to nevyjde - uz mam naplanovanu damsku jazdu na Velku noc, pridu aj kamosky zo zahranicia, tak sa tesim 😵 no a este predtym sa chystame s drahym niekam na relax vikend... 😵 takze - pokial to nevyjde, nic sa nedeje, planov mam dost 🙂 (to som teraz riadna hrdinka, co? 😀 🤐 😀 )

drobec123
4. mar 2008

jablonka, nekric na mna !!! ved ja som tu najstarsia, to je ucta dnesnej mladeze k nam starsim !!! 😀
dohodnime sa tak, ze podla toho ako sa vyjadri zajtra bubatenko pojdem zaplatit listky a potom sa uvidi co dalej s peniazkami ! 🙂

jablonka
4. mar 2008

drobec 😀
OK 😉

drobec123
4. mar 2008

weji, sme hrdinky ked o nic nejde, ale ved pockajme do konca buduceho tyzdna ..... ja budem opat nestasnta ...

drobec123
4. mar 2008

zase the last one ! ☹ a to som si vstupila do svedomia uz ze ? no ale ked nemam draheho doma tak co uz so mnou spravite .... packo

drobec123
5. mar 2008

dobre ranko snazilky 🙂

weja
autor
5. mar 2008

dobre ranko 🙂 akurat chlipkam cajik a mam taku pohodicku, nemam tu dnes sefa 😀
drobec - ty si prva aj posledna 🙂 asi by si naozaj mala trocha polavit 😀 😉
ja dnes tiez nemam draheho doma, pride az niekedy okolo osmej... 😒 ale chystam sa dnes pozriet kamosku do nemocnice, chudatko tiez konci 7.mesiac a predvcerom zacala mat kontrakcie kazdu polhodinu... takze si ju nechali v nemocnici, ale nastastie to este zazehnali... 🤐 aaach jo, dnes ma bezproblemovy priebeh tehu asi fakt malokto... ☹

drobec123
5. mar 2008

neboj sa o mna weji, vcera som mala relativne ok den, len ja za to nemozem ze je toho tak vela 🙂 ale stihla som este aj volejbal od 20.00, trosku som meskala ale tak to nevadi..... tak som si vycistila hlavu a zaspala som ako babatko. dnes mam ist na tu krvicku, boze ako sa bojim ☹

weja
autor
5. mar 2008

ja som zaspala aj bez volejbalu uz o osmej pred telkou ako babatko 😀 uuuplne sa mi zatvarali oci, som si nemohla pomoct 😅
drobec, nebooooj, budem na teba mysliet, o kolkej tam vlastne ides? daj vediet, nebudem ani v robote nic robit, iba ti drzat palce 😉

drobec123
5. mar 2008

weji to uz nebudes v praci ked tam ja pojdem 🙂 az vecer, su tam do 20.00 takze po praci okolo siestej-siedmej, ak si to nerozmyslim, zatial som hrdinka, ale ....

bubatenko
5. mar 2008

dobré ránko prajem všetkým..... 😉
No včera som robila prieskum osláv - svokor bude oslavovať neskôr, kvolu mojmu mangelikovi, lebo práve vtedy robí, ale moja sestra mi povedala, že sa neviem rozohodnút medzi štvrtkom, alebo piatkom. Takže neiem - dorbec kúp lístky len pre Vás, pretože u mna to bude ešte dlho neisté a nemá zmysel to naťahovať. Je mi to ľúto, ale dúfam že nabudúce to už výjde.
Chcem sa spýtať, čo si myslíte o mojom grafe, čo mu chýba k vyznačeniu ovulky? Ja tomu nechňapem
http://www.fertilityfriend.com/home/1760bf

drobec123
5. mar 2008

bubatenko, skus si to cez den rozmysliet a uvidis. listky pojdem kupit az vecer.
co sa tyka grafu, na FF musis mat min 3 dni za sebou vyssiu teplotu aby ti to naznacilo ovu. inac musim povedat ze napriektomu ze sme 100% trafili ovu nemam ziadne ale naozaj ziadne priznaky ze by som mohla byt tehu. takze som z toho trosku smutna ....

alexa27
5. mar 2008

bubatenko, zda sa, ze 36.7 je tvoja normalna teplota, takze zrejme ti musi stupnut tak na 36.9, mozno az 37 nieco a tam sa drzat, az potom ti oznaci ovu.

drobec123
5. mar 2008

baby, pozdravuje vas bobess, pridava sa k nam do divadla takze sa tesim ze ju uvidime. to je parada ze sa stretneme a aj zasmejeme a kulturne zazijeme nieco. uz aby to bolo !
bubatenko, alex ma pravdu.

bubatenko
5. mar 2008

no ufam........ 😒
Ktorá z Vás je nízkotlaková? Nebolí Vás hlava dnes, lebo ja mam strašné točaky .... som skoro odpadla v autobuse, keď som išla do práce......
Dám ti viedieť drobec.... skúsim ešte počas dňa niečo vytiahnuť so sestry, alebo od maminky 🙂

weja
autor
5. mar 2008

bubatenko - mozno zajtra ti uz zaznaci ovulku, ak budes mat zvysenu teplotu... no mozno bude musiet fakt este supnut, inak to vyzera ako tvoja normalna teplota...
drobec - pozdrav ju aj ty, a povedz jej, ze by sa uz mohla prist ukazat... 😒 ja sa s nou nestretnem ani v divadle, tak nech nas nezanedbava... 😉

inak ja mavam tiez nizky tlak, ale dnes mi je dobre... daj si kavicku, to mi vacsinou pomoze... alebo este guaranu - aj ta upravuje tlak, po tej ma prestava boliet aj hlava... 😉

alexa27
5. mar 2008

ja sa dnes citim celkom fajn, ale vcera sa mi neskutocne tocila hlava, som myslela, ze kazdu chvilu odkvecenem, nezaberala ani kava 🙄 .
...ale dnes celkom fajn.
drobec, pozdravujeme bobess, ze sa na nu tesime 🙂

bubatenko
5. mar 2008

drobec aj odo mna ju pozdravuj..... a čo je vlastne s ňou... súvisí to s marcom - mesiacom daňovníkov 🙂 , alebo si čistí hlavu od koníkovania?

drobec123
5. mar 2008

pozravila som ju. nechcem za nu hovorit, ale myslim ze to suvisi skor s tym co pisala, potrebuje sa trosku odosobnit a asi si vycistit myslenie nie od nas ale od MK. ved nam sama povie ked sa stetneme. baby tie listky pojdem dnes kupit ale len ked nezomriem pri odbere 🙂 inac budete musiet ist po listky aj do divadla namiesto mna 🙂
ja mam tiez nizky tlak a som unavena a ospala. kavicku som uz mala ale zase to na mna ide ...

bubatenko
5. mar 2008

no mne je hrozne dnes.... chem sa odnaučiť od kávy, lebo som mala pocit, že už príliš závisličim, že aby som nemala problémy keď bude na ceste mimišek a trocha očistiť telo keď už tak zdravo žijeme
Viete si predstaviť keď budeme tehuľky a takéto stavy a nebudete si môcť urobiť kávu?

weja
autor
5. mar 2008

bubatenko - ale viacere tehulky piju kavu - vacsinou az po skonceni 1.trimestra a max. jednu denne, aj to slabu... citala som aj viacere vyjadrenia dr. a vraj je to v poriadku - hlavne, ked mas nizky tlak a nemozes si inak pomoct... asi podla uvazenia... 😕 tiez by som ju pocas tehu nechcela pit, no ale v pripade nudze - preco nie? 🙂
inak moja sesterka mavala pocas tehu z casu na cas hrozne migreny... 😖 chudatko sa natrapila, kedze si okrem studeneho obkladu nemohla dat absolutne nic... 😝

drobec123
5. mar 2008

och joj, tak to nas este cakaju rusne chvile pocas tehu, tato zmena pocasia ma uprimne uplne odrovnala, uz aj mne sa chce hajat.
weji ty sa ako citis, mas nejake priznaky? 🙂

weja
autor
5. mar 2008

drobec - aku zmenu pocasia myslis? 😕 ako je u vas, stale skaredo?
priznaky nemam ziadne - ale ved dnes som len 5DPO, to by este nebolo ani uhniezdene, myslim si... 🙂 nejako sa snazim nepozorovat, zatial sa mi to celkom dari, ale uz sa vidim aka nervozna budem buduci tyzden... 😅 to sa mi uz asi len tazko podari zachovat nejaky klud... 🤐
ty nemas tiez ziadne priznaky?

a kde je dnes jablonka? 😕

drobec123
5. mar 2008

u nas prsi, snezi a fuka vietor dokopy ..... brrrrrrrrrrrr zima !!!!
ja nemam ziadne priznaky ☹ ale tak na druhej strane su baby ktore ziadne priznaky ani nemavaju, tak to bude urcite moj pripad 🙂
jablonka aj alex su nejake stratene dnes ....