Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

smejko1
12. mar 2008

baby Vy to tu mate inak romanticke...... ja by som Vam mohla napisat ako sa zoznamila alex s muzikom (bola som pri tom 😀 ) ale bude krajsie, ked Vam ona napise 😉

weja
autor
12. mar 2008

smejko 😀
no snad sa nam alex k tomu vyjadri... 😉

no a teraz, ked som v takom romantickom rozpolozeni, tak sa mi duplovane nechce nic robit... 😝

bubatenko
12. mar 2008

som zabudla vysvetliť ako u nás platilo porekadlo "Láska ide cez žalúdok" - ako som spomínala nechodila som na obedy, ale jedinú vec čo som si nenechala újsť bola ranajková syrová omeleta, ktorú robili u nás v bufete. Tá omeleta bola niečo úžasné, jedinečné 🙂 Potom zrazu z ničoho nič začali namiesto famóznej syrovej omelety ponúkať nejakú náhrašku, ktorá sa k nej ani nepribližovala. Tak som prestala chodiť aj na raňajky. Asi po mesiaci,čo sme boli s mojím zlatúšikom spolu mi urobil ranajky, že pre mňa urobí omeletu, podľa jeho receptúry. Hádajte, kto pripravoval omelety v bufetíku? 😉 Ja som ho už milovala vtedy, len som nevedelo, kto je on 😀

bubatenko
12. mar 2008

sorry za preklepy, ale ja to po sebe nečítam , tak sa mi občas zadarí 😠

drobec123
12. mar 2008

no baby tak u mna to nebolo taketo jednoznacne ako u vas 🙂 my sme spoluziaci zo strednej skoly, takze prvy krat sme sa stretli 1. septembra v triede. aj ked ja si ho pamatam z prijimaciek na strednu, kedze sa pacil mojej spoluziacke a ona ho poznala a ukazala mi ho tam. ale to bolo take destske v 14 rokoch 🙂 no a v druhom rocniku na strednej sme sa na lyziarskom dali dokopy, co bol tiez paradox lebo mne sa vtedy pacil iny chalan a jemu ina baba. a o tom sme vedeli 🙂 ale to tiez bolo len take nezavazne, ved sme mali 16 rokov. a potom sme sa par krat rozisli a zisli a opat rozisli (ja som bola kazde leto na prazdninach mimo domu), ale to si asi viete predstavit ake rozidenie to bolo ked sme boli spolu v triede kazdy den, stale sme na seba kukali a usmievali sa aj ked sme mali nejaky iny vztah 🙂 az sme sa definitivne na stuzkovej dali dokopy a odvtedy to spolu tahame .... bude tomu 10 rokov co spolu byvame a sme druhy rok manzelia. ach aka romantika z toho nakoniec vznikla ! 😀
teraz sa citim ako keby som mala 50 rokov a hovorila svoj zivotny pribeh ! 😉

alexa27
12. mar 2008

kraaasne baby 😵 .....tiez som tu vysmiata, dokonca aj taka mala gucka v hrdle mi narastla 😵

my sme sa s muzikom zoznamili na diskoteke, v podniku v ktorom sme obaja boli prvy krat v zivote a myslim, ze aj posledny, takze osud 😉 ....pritom sme ale potom neskor zistili, ze ja mam babku vo vedlajsom baraku 😅 .

takze spat k pribehu....isli sme z babami v lete na disku (bola medzi nami aj smejko 😉 ), stretli sme sa na zastavke a uz ako som sa blizila k zastavke, tak jedna z bab hovori, ze "waaaw Sasa tak tieto saty dneska urcite zaberu". mala som na sebe take kratucke cierne saty na ramienka, no moc toho nezakrivali 😅 . a ja, ze ja ziadneho chalana nechcem, ze si budem len tak uzivat, bola som totiz asi dva mesiace rozidena so svojim byvalym frajerom a nejak sa mi nechcelo do dalsieho vztahu...
prisli sme teda na diskoteku, ked sme tancovali vsimla som si jedneho chalana ako tancuje s reprakom! 😀 som si pomyslela, ze pre boha, to kto je, ze tancuje sam otoceny celom k repraku 😅 ....no a za chvilu ten niekto prisiel k nasmu stolu a poziadal ma o tanec, ja som ho asi dva krat odmietla, ale na treti som sa zmilovala a povedala som si, ze preco nie. zatancovali sme si jeden sladak a sli si naspat sadnut (z parketu sa islo po takych schodikoch, manzel mi vravel, ze nevedel odtrhnut pohlad od mojich noh ako isiel za mnou 😀 ). pri stole sme sa chvilku rozpravali a on si potom vypytal moje cislo a adresu. v zivote som predtym cislo nikomu nedala, nieto este adresu, ale jemu napriek tomu, ze ma nijak extra neuputal, som vsetko hned vyklopila....dodnes nechapem...asi tiez osud 🙂 ...inak mimochodom, on sa mi potom neskor priznal, ze ukazoval kamaratovi ako sa balia baby a ze mu povedal, ze nech ukaze na najkrajsiu v miestnosti a on ju zbali 😉 ... 😠 🙂
este som sa v ten vecer stavila s kamoskou, ze urcite za mnou nepride, ona tvrdila, ze urcite ano. a prisiel, hned na druhy den. isli sme sa spolu kupat do senca a on sa ma poobede spytal, ci by som s nim nechcela chodit. pritakla som, ale brala som to len ako letnu lasku, nikdy by som si nemyslela, ze to potrva dlhsie ako par tyzdnov...nuz ale z par tyzdnov sa vyklulo uz osem rokov a v oktobri budu dva rocky co sme manzelia 😵 .
presli sme si kadecim, prezili sme spolu nadherne chvile aj krizy, ale vzdy som nejak v srdci tusila, ze patrime k sebe 😵 ...tot nas pribeh

alexa27
12. mar 2008

smejkom, si ma predbehla kym som sa tu rozpisovala 😉)

smejko1
12. mar 2008

saska mam slzy na krajicku 🙂) ked si zaspominam 😉

alexa27
12. mar 2008

😵 😵

alexa27
12. mar 2008

inac vies, ze som nevedela ako ste sa zoznamili vy s drahym? konecne som si to precitala 😵 ....booozinku, sme my ale romanticky 😵

drobec123
12. mar 2008

je to uzasne si raz za cas spomenut na tieto nase pribehy, ze ? my sme tiez presli vselicim, aj zlym v zivote aj dobrym. a tym ze sa pozname od pubertalnych cias, je to uzasne a nezaplatitelne ze mame rovnake zazitky, skusenosti, kamaratov a v podstate celu minulost 🙂 dokonca sme potom zistili ze jeho mamina a moj ocino chodili spolu na jazykovku davno predtym ako sme my dvaja o sebe vobec vedeli .... no osud ! 🙂

alexa27
12. mar 2008

drobec 😵 ...patrite skratka k sebe 🙂

jablonka
12. mar 2008

alex - krasne 😵
a je tu este niekto? 😕
no tak zacnem...moj ocino sa od mladosti poznal s muzovym /strykom/ krstnym, aj ked neboli takmer v ziadnom kontakte, ale on byva v susednej dedine, tak kvazi stale o sebe vedeli...a raz ked moj muz potreboval profesnu radu, jeho stryko si spomenul ze pozna mojho otca, tak ho oslovil a poslal ho za nim...rovno k nam domov 😉 ...ja som vzdy hovorila, ze ja si najdem muza jedine ak nam zazvoni u dveri, lebo ja som moc nechodila na diskoteky a pod., takze som si bola vedoma ako malo prilezitosti mam niekoho stretnut...no tak jeden vecer prisiel moj muz k nam, po case som vosla do obyvacky pre cosi a tak uz ked tam sedel sme sa zoznamili 😀 ...potom odisiel a to bolo asi tak vtedy vsetko...po case /nemohol na mna zabudnut 😀 / volal zasa mojmu otcovi ci by ma nemohol zobrat na strelnicu - to je nasá zaluba a doteraz nechapem preco nezavolal rovno mne 😅 , a tatino mu povedal ze nemoze, lebo sa ucim 😀 ...tak po zasa nejakom case isiel na to konecne! rafinovanejsie, a zavolal /zasa ocinovi/ ako slusny chlapec 😀 / ci mu nemozem pomoct s niecim co sa tyka anglictiny...tak to som uz mohla 😀 a dal mu na mna cislo a potom sme sa asi styri mesiace kamaratili a raz na jesen som bola chora, zasa sme si jeden piatkovy vecer volali ako vela krat pred tym, bola som sama doma cely vikend, a skoro som odpadla, ked v sobotu rano sa zjavil pred dverami s nakupom na ranajky a cely den ma zabaval aby mi bolo lepsie...a vtedy mi dal aj prvu ooopatrnu pusu 🙂 ...bolo to rok po tom co sme sa zoznamili...no a sme spolu uz osem a pol roka 😀

alexa27
12. mar 2008

jablonka!! a ze ziadna romantika, ved to je krasne ako sa k tebe tvoj drahy snazil dostat cez ocina a ako sa o teba staral, ked si bola chora 😵 😵 ....velmi krasny pribeh 😵
inak vy ste sa museli zoznamit presne v tom case ako my, v lete v 99-tom? 😉

jablonka
12. mar 2008

zoznamili sme sa v septembri 98 a spolu sme od zaciatku oktobra 99 - myslim ze nejako okolo 10.-11. oktobra, presne ako sa nam o tri roky na to narodila Dianka 🙂

alexa27
12. mar 2008

🙂 😵

pekny vecer, bezim uz domkov.
inak ides tento tyzden cvicit? uz je to posledny krat.

jablonka
12. mar 2008

vies co, asi nejdem, lebo som absolutne vycerpana, chodim tento tyzden velmi neskoro domov, nielenze je toho vela v robote, ale mam kazdy den aj nieco po robote 😠 a piatok sa mi crta taky, ze by nasi zobrali Dianku na vikend a vecer by sme stravili sami s drahym, lebo v sobotu aj nedelu zasa robi...ale aspon budem mat absolutny klus na diplomovku
nehnevas sa na mna? 😔 😢

jablonka
12. mar 2008

😀 ...ze klus na diplomovku 😀 ...chcela som povedat ze klud, ale aj klus moooze byt 😀

bobess
12. mar 2008

normálne ste ma rozplakali a keďže dnes je romantická streda a ja nemôžem pozerať žiadnu rosamundu pilcher lebo trčím v kancli tak Vám ďakujem za trochu "lásky a romatiky"
moja story nie je taká romantikuš, ale teda ... keď všetky tak všetky ...
moji rodičia kúpili chalupu v horách, boli sme tam každé prázdniny, víkendy ... bolo tam dosť chalupárov aj iných a tesne pri našom dome je jedna chalupa kt. vlastnili rodičia môjho manžela. celé letá sme spolu trávili, víkendy a keď sme neboli spolu tak sme si písali, volali ... ináč bolo to pred 22 a pol rokmi ... a keď už sme už chytali také tie pubertálne lásky, tak sme nejak vždy boli do seba zaľúbený v nesprávnom čase, keď ja doňho on do inej, keď on do mňa ja do iného - ale vždy sme si všetko hovorili, a boli sme taký najlepší kamaráti ... až raz po 11 rokoch spolukamarátenia sa to nejak tak zvrtlo ( 😀 ) ... a proste sme to riskli. Vedeli sme že buď to vydrží alebo sme obaja stratili najlepšieho kamaráta ... no a po 11 rokoch sme sa vzali a žijeme šťastne až do teraz ...

no moja mama mi stále hovorí že to bolo jasné ako facka že sa dáme niekedy dokopy, len sme vraj boli hlúpi a trvalo nám to ... no čo už - niekomu na to stačí pohľad, dobré jedlo, diskotéka a niekto ako my na to potrebujeme 20 rokov !!! takže ak sa budeme chcieť rozviesť, tak pri tomto tempe to už tento život nestihneme .... 😀

weja
autor
13. mar 2008

dobre raaaanko 😵
ja som uz zasa vysmiata ako leco, ked som si to vsetko precitala... 😵 z kazdeho jedneho pribehu dycha drsna romantika a tak to ma byt... 😉 😀 ach jo... uz som zasa v takej prijemno-sentimentalnej nalade... 😅
vy to inak vsetky tahate so svojimi drahymi tolke roky... my sme oproti tomu spolu velmi kratucko... ale od zaciatku to bolo medzi nami velmi intenzivne - ja som sa uz na prvom rande s nim citila tak fantasticky, ze som si pomyslela, ze s tymto clovekom by som si vedela predstavit buducnost... 😅 a manzel ma pri prilezitosti 2.mesiaca chodenia poziadal o ruku 😀 som si myslela, ze si robi srandu, ale on sa to potom pytal kazdy mesiac 😀 az sme sa asi po roku chodenia naozaj zasnubili... 😵

jaaaaj, vidite, aky to bol dobry napad pospominat si? 😀 😉

drobec123
13. mar 2008

weji, vyyyyborny napad si mala ! 🙂 ja som to spomenula vcera mojmu drahemu vecer ze ako sme zacinali a bolo to tiez prijemne 🙂 dobre ranko inac vam prajem.

alexa27
13. mar 2008

dobre ranko 🙂
jablonka, s tym cvicenim tom je v poriadku, men sa tiez nejako nechce ist. minuly vikend sme s drahym neboli spolu, takze nechcem prist ani o chvilku z casu, ktory mozme spolu teraz stravit. takze ja som aj rada, ze nejdeme 🙂 . ...ale sme to ku koncu uz riadne odflakli 😖 , no neva ako si ty vravela, hlavne, ze sme sa naucili ako to cvicit.
drobec, bubatenko, dajte potom vediet, ci vam namiesali ten cajik v tescu, lebo za chvilku uz aj ja budem potrebovat dalsi. strasne rychlo sa mina.
weji, u vas to teda malo fakt rychly spad, romantika ako z filmu 😵 😵

alexa27
13. mar 2008

a drobec a weji ako ste na tom s teplotkami? viem, ze som mala silne reci, ze ci by nebolo lepsie o tom nehovorit, ale asi sa to fakt neda 😝 😕 😀

drobec123
13. mar 2008

alex, pojdem tam asi az v pondelok. cakam dnes mrchu, takze nebudem ho teraz par dni potrebovat a este na nejaky ten tyzden doma mam. ale dam urcite vediet. baby ja mam zajtra dovolenku, fakt sa tesim ako male dieta, aj ked mam zly pocit lebo mam toho vela, ale kaslem na to !

alexa27
13. mar 2008

jasne, v poho, ja mam este jeden balicek, tak na tyzden dva, takze tiez nepotrebujem hned teraz...ja len ze ked niekto pojdete tak nezabudnite dat vediet 🙂

a citis sa na mrchu? alebo by mohlo byt aj prekvapko? 😵

drobec123
13. mar 2008

alex, teplota je hlbko dole, takze tak som na tom. ale uz som si vstupila do svedomia a idem sa snazit menej pracovat a viac relaxovat...... ved by som sa cudovala keby chcelo prist mimino do mojho bruska vo februari, to som bola s nervami na dne a kto uz by chcel mat nervoznu maminu 😀

drobec123
13. mar 2008

no spomen certa a pride, takze mrcha prave dorazila. inac musim za seba povedat ze som rada ze meriam teplotu, lebo ta ma zatial nesklamala a presne co ukaze to sa aj stane. a som aspon pekne dopredu pripravena na to co ma caka .... je to taky mensi sok ako keby som musela cakat a cakat a nemat v podstate ziadne indicie co pride ..... takze ideme dalej a jar to musi vsetko vynahradit !

weja
autor
13. mar 2008

no ja som na tom asi tak, ze teplota po vcerajsku o nieco klesla... 😒 ale takto je to uz 6.den - jeden den stupne, druhy klesne a stale dokola... 😖 ale doteraz som dostala mrchu vzdy na 13DPO, dnes som uz 14DPO a zatial nic... 😕 ale netreba sa mi zbytocne utesovat, asi len meska... 😔 svinucha 😠

bubatenko
13. mar 2008

dobré ránko dievčence,
ja som veľmi smutná dnes.... vyzeralo to tak slubne tento mesiac, ale zase mám pravdepodobne anovulačný mesiac... mne ten folikul snaď nikdy nepraskne ☹ Mne by stačila aj ovulácia, nemusím otehotnieť, len ten pocit, že som ovulovala...... dnes mám úplne náladu na nič od rána 😒

weja
autor
13. mar 2008

drobec ☹ no nevadi, prichadza jar a s nou aj nove zaciatky... 😉