Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
14. máj 2008

jaaaj, ste zlate... 🙂 ja by som uz tiez dala neviem co za to, keby to bola pravda...
k tej kolegyni - je to sice moj rocnik, ale je to svojim sposobom take decko, nic neberie nejako vazne... ja si myslim, ze casom na to zmeni nazor, mozno si len potrebuje na tu myslienku zvyknut... ale to bude uz druha, na ktoru budem musiet pozerat, ako jej rastie brusko... ☹ no zivot nas niekedy riadne skusa... 😔
no co... co nas nezabije, to nas posilni... 🙂 uz aby prisiel domov mangel, nech sa aj jemu vyzalujem... 😉

weja
autor
14. máj 2008

drobec - ak tam nebol ani naznak druhej ciarky, tak by som mozno skusila az zajtra... dnes sa mozno nejaky naznak objavi, ale aby ti ostali testy aj na to najhlavnejsie obdobie... 🙂 ale to je len moj nazor... urob, ako uznas za vhodne... 😉

drobec123
14. máj 2008

hm, weji asi mas pravdu. no uvidim ako sa budem vecer citit. teplota mi stupla, ale ovu este urcite nebola, to by som citila. tipujem zajtra bude ten den D......
ach jaj baby sa mi dnes nechce, prisla kolegynka po svadbe tak sme rozoberali chvilu pocity a postrehy .....

weja
autor
14. máj 2008

drobec - este jedna vec - ak myslis, ze ovu by mohla byt zajtra, tak testni aj dnes, to by ti mali vyjst uz tucne ciary... totiz, pozitivny test by si mala mat 24-36 hod. pred ovu... 😕 a si si ista, ze bude zajtra? to je zvlastne, ze ti vcera nevysiel ani naznak... 😕 ale u niektorych to moze byt rychly proces, tak mozno si jedna z tych... 😉

bobess
14. máj 2008

už toho drobca nestresujte - chúďatko ju popletiete !!!

pesimisticky zastávam názor že je to asi jedno či to trafíš alebo netrafíš, hlavne nech si tehu ! a to za "pouhých" 14 dní zistíme ... 😒

jablonka
14. máj 2008

ahojtee 🙂
ja som bola rano na odbere s Di, chudatko si vytrpela ☹ , sestricka sa jej nevedela trafit do zily 😠 - vraj ma "putujucu zilu" 😕 ,rozpichala je pravu rucicku 😢 , ale zilu nenasla, tak sme museli cakat na doktorku a ta jej masirovala dlane a potom sa do lavej rucicky trafila, brali jej asi 6 plnych ampuliek 😲 , az jej rucicka trpla a vraj tam mala nejaky vir 😕 ...doktorka povedala ze to este nazazila v celej svojej praxi 😅 ...no ale Di bola uzasna, vydrzala to bez slzicky 😉
drobec co na to povies? 😀 beries si priklad? 😀
weji - vyzera to veeelmi zaujimavo a nadejne, uz sa neviem dockat aka bude teplotka zajtra 🙂
no a s tymi ovu testami vam nepomozem, este som si nerobila ani jeden, kedze vooobec netusim ci mam a kedy mam ovu ☹

jablonka
14. máj 2008

weji - a s tou kolegynou ☹ ...ja mam podobne v robote, jedna co ani nestala o dieta, ale rychlo otehotnela a je teraz nadherna, velmi stihla s krasnym bruskom, aj v tvari je pekna, nema absolutne ziadne problemy...a stale hundre na tehotenstvo a vooobec sa netesi...pripada mi to len ako keby chcela vyhoviet manzelovi a rodine ☹ ...a druha tehula ma uz tiez velke brusko, uz to bude druhe dieta, ale tiez to nejako nepreziva, netesi sa ...nie je je v ociach vidiet ta radost ☹

jablonka
14. máj 2008

inak ma dnes zaujlala jedna nova diskusia, pozrite si to - ze Kolko penazi Vam davaju manzelia? 😕 - ty kokso, niektore baby to maju fakt tazke ☹ , ja by som s tymi chlapmi nebola ani minutu!!! 😠
to by bolo to posledne, keby ma muz vydeloval s peniazmi 😅

alexa27
14. máj 2008

jablonka ahojcek 🙂
tiez som pozerala tu diskusiu, hrozne nieco, ved bude sme rodina alebo nei sme rodina, ake vydelovanie?? 😕
ale ved to tie baby museli vidiet uz pocas chodenia co maju pri sebe, takze zrejme im to tak vyhovuje, alebo su to minimalne ochotne tolerovat. ja by som sa v takom vztahu asi zblaznila.

alexa27
14. máj 2008

a chudatenko Dianka, muselo to byt hrozne, juuuj ani si to nechcem predstavit, no statocne je to tvoje dieta, ked to takto pekne cele zvladla

weja
autor
14. máj 2008

ahoj jablonka 🙂 juuuj, Dianke nezavidim, ja tiez neznasam odbery 😝 kedysi som pritom odpadavala 😅 teraz sa sice drzim, ale snazim sa byt myslou uplne niekde inde... 😅
no niektore zeny si to tehu ozaj nevedia vychutnat, asi si neuvedomuju, ake maju stastie... 😠

idem popozerat aj ja tu diskusiu...

drobec123
14. máj 2008

skoro som odpadla jablonka !!!!! preskocila som cely paragraf ked som ho zacala citat !!!!!! brrrr, som po obede a normalne som ozelenela a musela som sa z hlboka nadychnut !!!!!! nejdem sa pytat na ziadne podrobnosti, len si neviem predstavit ci by som to ako matka vobec zvladla, to je este horsie ako keby to mali robit mne ...... som z toho celkom vedla ....... brrrrrr

jablonka
14. máj 2008

drobeeec - no budes raz musiet ist na odbery so svojimi detmi 😉 ...jasne ze ani ja sa na to nepozeram, ale ked ona velmi statocne to znasa a ked neplace a nekrici tak sa to daaa 😉
zato ked treba vytery 😲 ...nenavidi ked jej niekto chce sparat v pusine alebo v nose 😅 ...to je revuuu a traja ju musia drzat 😅

alexa27
14. máj 2008

babyyyyyyy, mne sa chcee straaasne spaaaaaaaaaaaaaaaaaatt 🙄 😝

weja
autor
14. máj 2008

halooo... naozaj ste pospali, ci co...? 😕
prave som dokoncila jeden projekt a citim sa ako vyzmykany rezanec 😝 nejako ma to zmohlo... 🙄

drobec123
14. máj 2008

ja stale este myslim na ten odber, mna to celkom polozilo, to by ste asi neverili ze ? 😝
u nas trosku sprchlo tak na mna tiez prisiel utlm, ale to zvladneme !!!

weja
autor
14. máj 2008

drobec 😀 no ked som si predstavila tych 6 ampuliek, tiez som mala dost 😝 ja som slabsia povaha, co sa ihiel tyka 😀
no chystam sa ja pomaly domkov, idem nieco uvarit, nech ma drahy zajtra co papat 🙂
ozaj, a jedna tehulka z MK, ale mikulastanka dnes porodila dievcatko, tak ju chceme ist zajtra pozriet 😵

weja
autor
14. máj 2008

baby, potrebujem este jednu radu - kolko moze stat prepisanie jednej strany na pc, nemate predstavu? jeden otravny kolega chce, aby som mu prepisala stavebny projekt - on ho ma napisany len rukou a potrebuje dat tomu urcitu upravu na pc....
vraj to je pre jeho syna a ze mi zaplati... stale s niecim otravuje a tak som si povedala, ze toto mu uz nedarujem len tak... 😠 tak kolko by som si mala pytat za stranu, neviete...? 😕

alexa27
14. máj 2008

neviem weji, ale skus hodit do google "prepisovanie textov na pc", urcite tam najdes nejake inzeraty a aj ceny za stranu.

alexa27
14. máj 2008

tak narychlo som nasla okolo 30-40.- na stranu, ja som chcela povedat 50.-, takze tych 40.- bude asi taky priemer.

drobec123
14. máj 2008

ja by som tiez tipla 50 Sk 🙂 a asi by som na nej aj trvala aby si sa nakoniec dostala najnizsie na cenu 40 Sk ked bude chciet vyjednavat 🙂

bobess
14. máj 2008

ja by som vôbec neriešila normostranku, ale proste keby to bolo tak 10 stárn tak 1000 keby menej tak 500 - čo sa tu budeme naťahovať na pár korún, veď je to jednorázovka - nebudeš sa tým živiť, nie?

asi tu už okrem drobca nikto nie je, takže sa lúčim ...

weja
autor
15. máj 2008

dobre ranko 🙂
dakujem za rady, nadhodim mu tu cenu, ked si po tom pride, som zvedava, ako sa zatvari... 😅 Vcera som tym zabila cely vecer 😠 nieco este budem musiet dopisat v praci, lebo doma som uz isla pozerat panelak... 😀

drobec123
15. máj 2008

dobre ranko, no mala si sa s nim dohodnut predtym nech obidvaja viete za co to robite .... inak som ten test nepouzila vcera, bola som tu dlho a ani nahodou som to do 20.00 nestihala tak som sa na to vykaslala.

weja
autor
15. máj 2008

no mozno som sa s nim mala dohodnut skor, ale ked to potreboval mat hotove uz dnes a vcera som uz odchadzala a nemala som uz cas sa s nim dohadovat o cene... no co uz... prinajhorsom som spravila zadarmo dobry skutok 😀
tak skus dnes testik, co ti ukaze... 😉

drobec123
15. máj 2008

no dnes vecer mam jednu akciu co organizujem takze tak skoro domov nepridem. maju ovu testy aj v lekarni ? zeby som si kupila cez obed a skusila ? nejaka som zvedava aj ked neviem na co mi to bude kedze vecer nie som doma a ani manzel ..... ale za to aby som videla aspon raz v zivote // ciarky to mozno stoji 😀

weja
autor
15. máj 2008

drobec 😀 podla mna ich maju v kazdej lekarni... ak sa predsa rozhodnes, tak nezabudni, ze min. 2 hod. predtym nic nepi!

drobec123
15. máj 2008

no tak to teda nemam sancu dodrzat kedze je v BA straaasne teplo a pijem o dusu. kaslem na to. proste si ich usetrim na buduci mesiac 🙂

weja
autor
15. máj 2008

aj to je riesenie 😉
inak aj ja som to vacsinou riesila tak, ze v tych 2 hodinach bola aj cesta domov, takze sa to dalo bez problemov bez pitia vydrzat, no ked je teplo, tak je to asi horsie... 😒

weja
autor
15. máj 2008

a to sme tu dnes len my dve...? co je toto za dochadzka...? 😠 😉