Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
2. jún 2008

no prave som chcela povedat, co je s bubatenkom, ci sa este neozvala...myslim ze uz ma potom, a niekde caka na oficialne ukoncenie 😒 ...verim ze uz coskoro sa ozve
weji - pozerala som ten elixir - su s tym nejake uspechy? naozaj to pomaha? 😕

weja
autor
2. jún 2008

alex - no vela sa z mojho grafu este neda vycitat, ale minimalne tie predovulacne teploty boli dost divoke 😝
drobec - no na tie fotky sa tesime 🙂 s ludmi, ktori odoberaju energiu mam svoje skusenosti a je to ozaj katastrofa... 😖

weja
autor
2. jún 2008

jablonka - ja som si to hodila do vyhladavaca aj tu na fore MK a v niektorych temach baby pisali, ze beru hlavne na upravu cyklu... 😕 ak to ma ozaj podobne ucinky ako femigard, tak to asi zabera, lebo na ten je tu na MK dost vela pozitivnych ohlasov... 😕

jablonka
2. jún 2008

weji - no uvidim a pripadne to vyskusam 😉
boze, ale ja neviem, ved take nechutne ciganky a rozne podobne usmudlane zenske ani nevedia co je to cyklus a ovulacia a tie deti rodia jedna radost...ja to potom nechapem, preco ten hore tam posiela furt babetka takym a deticky potom trpia a tym co ich naozaj chcu a mali by sa ako v balvnke, uplne by sme dychali za ne, tak nam ich do brusiek neposle ☹ ☹ ☹

alexa27
2. jún 2008

babyyyy, bubatenko prave pisala, spravial to na sameeeee!!!!!!! 😀 😀 😀 😵 sikulka nasa 😵

jablonka
2. jún 2008

jeeej, supeeer, velmi sa tesim a bubatenku gratulujeeeem!!! 😀 😀 😀 SI SIKULKAAAAAAA 😀 😀 😀

weja
autor
2. jún 2008

waaaaaaaaw, GRATULUJEEEEEEEEM aj jaaa!!! 😀 veru, veru, je to sikovnica, tesim sa, ze to uz ma za sebou 🙂 😵 😵

alexa27
2. jún 2008

a jablonka nebud smutna, ved aj my sa raz dockame. ale je to nespravodlive, nechapem v com maju lepsie podmienky ako my ostatni, fakt je to len v tom, ze su bez stresu? 😨
ja som chcela stihnut prve dieta apson do 30-ky ale obavam sa, ze mi to nebude sudene ☹

smejko1
2. jún 2008

s tymi cigankami s Vami uplne suhlasim..... minule vidim ako vychadza z tesca taka stihla tehulka a ona prvce co urobila si zapalila cigaretu, tak som dost nahlas vyjadrila svoje rozhorcenie.... tak zena co si to ani nevazi.... a vsetko jej vychadza a snazilky co sa poctivo staraju o svoje a babatkovske zdravie nemaju stastie...... kde je spravodlivost??
inak ahojte 😉 aj mne sa pci naj zidek a veresova 😉

alexa27
2. jún 2008

baby, bubatenku som zagratulovala, dakuje vam a pozdravuje vas vsetky 😉

smejko vitaj 🙂 ako sa mas? 🙂

weja
autor
2. jún 2008

toto inak ani ja nechapem - ciganky, ktore nepoznaju hygienu a nestaraju sa o seba, nikdy nemaju najmensi zdravotny problem s nicim 😠 o tom, ako lahko otehotneju ani netreba hovorit... podla mna by to mal niekto detailnejsie preskumat - ci romska zenska komunita nema za jeden cyklus ovulku aj 3x 😀
...a nepoznam vacsi humus ako tehulka s cigaretou 😝 😠 ☹

alexa27
2. jún 2008

😀 😀 weja to bolo dobre s tou ovulkou 😀

smejko1
2. jún 2008

weji 😀 to bolo trefne
saska - mam sa dobre, len som strasne nedockava..... chcem vsetko a hned.. teraz napriklad ciham na prve pohyby, aj ked podla vsetkeho pridu ako prvorodicke najskor o 4 tyzdne... ale ja sa nedam a sledujem 😀

bobess
2. jún 2008

bubatenko - gratulejm, super ..takže už žiadne študentka medzi nami???

weji - skôr by som povedala že majú ovuláciu ako tigre - 90 dní !!! a potom odznovu

alexa27
2. jún 2008

😀 len pekne sleduj, nikdy nevies co vypatras 😵 😵
a inak mas velmi zlatu fotku, tu v tych krtko gatkach 🙂
a pocuj mohla by si nam tu poslat par tehu bacilkov, co ty na to? nech sa nam to tu tiez splodni 😉

bobess
3. jún 2008

dobré ráno
včera som hľadala miesto kam ideme na dovču, kvôli pláži lebo sú všeliaké reakcie a objavila som úžasný satelitný pohľad, tak som si vyhľadala všetky známe moje miesta. super som sa pobavila - a hlavne teda som videla pláž na kt. ideme. posielam vám link ak by ste si chceli pozrieť svoj domov z vrchu !!! len si to prepnite na satelitné !!!

http://maps.euroave.com/index_map.php?gocountry...

bubatenko
3. jún 2008

ahooooooooooooooooooooojte,
už je tu môj vytúžený utorok a prvý deň beztarostného života 😀 Prečítala som si vaše príspevky zo včerajška - baby ďakujem veľmi pekne za podporu, bola cítiť - mlela som hodinu bez prestávky, ako taký vertlík 😀 . Išla som ako posledná, preto to tak dlho trvalo a vyšla som von bolo 13.15 a skoro do druhej sa radili, ale výsledky boli dobré - prešli všetci z našej skupiny. Dnes som si zobrala voľno - idem k lekárke, povybavovať nejaké veci, čo som zanedbávala doteraz a užiť si slniečko. Idem vybaviť reštiku na promócie a kaderníka - celkom príjemné veci. Ja som si zarezervovala reštiku na lodi, čo je na Dunaji - Fairway. Je tam veľmi pekné prostredie a mám veľmi dobré referencie, tak som zvedavá.
Bobess ja musím tiež dnes vymyslieť nejaký dovču, lebo mangelík musí zahlásiť voľno v práci, lebo u nich v práci to musí byť jasné tak dva mesiace dopredu, aby sa mohli suplovať..... chceli sme ísť do USA na dva týždne, alebo pozrieť starých známych do Antén, alebo staré dobré Tatry. Však uvidíme - dobre babenky moje musím bežať, poobede sa vám ozvem - peknýýýýýýý slnečnýýýýýýýý deň prajem 😉 😀

drobec123
3. jún 2008

dobre ranko, vcera som sa nestihla ani len rozlucit, bola som uuuuuplne hotova ..... bobess idem si to pozriet 🙂
myslite ze dnes bude bubatenko online, nech jej zagratulujeme ?

weja
autor
3. jún 2008

dobre ranko 🙂
bobess - tie mapy su super, ked budeme mat vybrate miesto dovolenky, prestudujem to podrobnejsie... 🙂
bubatenko - no vyborne, uzi si dnesok tak lazo-plazo, ved si to zasluzis 😉
drobec - fakt ta obdivujem, ze si bola vcera v robote... ja by som bola po takom vikende a naslednom zure do rana uplne k.o. 😝 😝 😝

drobec123
3. jún 2008

bubatenko !!!!! tak srdecne gratulujeme a tesime sa ze budes opat mezdi nami. a uzi si krasny den aj slniecka, ved si to zasluzis !!!!
bobess, ta linka je super, ja to poznam z google.earth, tie zabery su ale pekne stare, napr v Pezinku chybaju budovy ktore su tam uz viac ako 2-3 roky. ale nejako to prezijem 🙂

bobess
3. jún 2008

drobec - áno sú staré napr. náš dom nemá eštre záhradnú úpravu - takže sú staré 2,5 - 3 roky !!! No ale snáď pláže sa až tak nezmenili a niektoré cesty snáď tiež nevymizli, nie?

bubatenko - ešte raz gratulujeme - a verím že dnešný deň pocitovo je na nezaplatenie !!! a kedy máš promócie? ináč na tú loď sa chystám tiež, keďže musím aj ja vybaviť niečo na tú moju 20. 😀 už som všetkých pozvala, ibaže som ešte nič nevybavila. fúúú a ani sa mi moc nechce.

no a baby musíme sa teraz už zmobilizovať, pretože u nás je veľký prúser. moja milovaná švagrinká sa zase rozišla so svojím fešim (pre info ona sa s nimi rozchádza na vianoce a pred letom - takže vždy má bohatého ježiška a krásnu dovolenku !!! - som mrcha) a keďže teda musela zrušiť dovču s fešim a deťmi, tak manželova neterka sa tento rok nedostane k moru, jedine keď ju zoberieme - no a toho sa chytila moja svokra a v auguste chce aby sme išli na dovolenku - manžel, neter, ona a jáááááááá - ľudia ja musím byť tehotná do augusta lebo ešte jedna dovolenka a v septembri nastupujem do Pezinka !!! takže baby už žiadne flákanie, žiadna škola, žiadne blbiny - proste ide sa otehotnieť !!! tak ...

drobec123
3. jún 2008

bobess, no tak to naozaj nemozes nechat dopustit taketo nieco !!!!! a nemozes jej jednoducho povedat ze teda nemozes ist lebo ..... proste si nieco vymysli, ved nech ide s dcerou a neterou, vy dvaja sa mate starat samy o seba a nie o celu rodinu !!!!! brrrrr az ma zamrazilo ked som si to precitala !!!! myslis ze sa ti dvaja rozisli 4ever ?

weja
autor
3. jún 2008

bobess - fuuuha, to znie ozaj priserne 😅 ja si so svokrou rozumiem, ale ist na spolocnu dovolenku... 😝 najlepsie by to bolo, keby isla na dovolenku ona s dcerou a vnuckou, pripadne iba s vnuckou, ked uz tak velmi chce... a co na to hovori tvoj manzel?

bobess
3. jún 2008

baby vy ste zlaté 😀 - moja sovkra by so svojou dcérou na dovču nešla - totiž by sa asi zbláznila ona, keby mala vydržať s vnučkou a dcérou - neter ak je totiž andílek len keď je s nami ! má strašný rešpekt a keďže teraz má 16 tak ten rešpekt je jediné čo na ňu funguje !!!

drobec - ja dúfam že navždy, ale zase jej bude trvať tak 1-2 týždne kým zbalí ďalšieho fešiho a pôjdu na dovolenku splou bez detí - nech si "mladí" užijú !!! dám vedieť, ale už to tu neraz bolo !!!

a manžel - je to jeho mama - tak čo chcete? Váš by asi čo povedal ? veď aj môj manžel ide s našimi teraz na dovču - tak čo? no proste musím byť tehotná ! a basta. to bude totiž najlepšie riešenie - pre všetkých (a hlavne pre nás dvoch)

weja
autor
3. jún 2008

ahaaa... ja som myslela, ze ide o nejake male dieta, nie o sestnastku... ale nerozumiem tomu, preco nemoze ist na tu dovolenku len svagrina s dcerou, ako planovali predtym ako sa rozisli... ja som chodievala na dovolenky tiez len s mamou, kedze nasi su rozvedeni a nevideli sme v tom ziadny problem... 😕
no moj manzel ma sice svoju mamu a aj tu moju rad, ale to by urcite neuvital, aby sme isli na dovolenku spolu.... 😖

alexa27
3. jún 2008

ahojte holky,
bubatenko, este raz gratulujem a vychutnaj si poriadne ten pocit volna, ktory teraz nastal 🙂 . statnice som ti teda nezavidela, ale ten moment tesne po..........booooze, este teraz ma zalievaju endorfiny, ked si tu scenu vybavim 😵 😵
bobess, ta dovca so svokrou a spol, teda nic moc, ty kokso. my mame sice velmi dobre vztahy navzajom, ale na dovcu ist spolu, este tak mozno so svokrovcami by som sla, ale s nasimi si to neviem predstavit, to by som bola v permanentnom strese ci sa chovame podla ich predstav 😝 , to uz radsej by som sla, ze uplne vsetci spolu a nech sa nasi bavia so svokrovcami a my mame klud 😅 ....ale inak pohodicka. fuh, no ale nezavidim ti, tak sup sup do otehotnovania, alebo nieco fakt vymysliet preco nemozte ist, ale co??? no ale ze to svokru vobec napadne, to je z jej strany totalna sebeckost nieco take navrhnut 🙄

smejko1
3. jún 2008

dobre ranko 🙂

vsetkym vam posielam vela vela tehu virusikov
tfuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀

alexa27
3. jún 2008

dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 a vsetky chytameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀
teda hlavne bobess by mala chytat, kedze sa chce uspesne vyhnut dovce so svokrou 😉
a mozes nam sem davat pravidelne davky, budeme sa na ne vzdy tesit 🙂

weja
autor
3. jún 2008

smejko chytaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm !!!!!!! 😀 len pekne prskaj, nech je aj tato tema konecne plodna 😵

jablonka
3. jún 2008

ahojteee 🙂
nemala som skor dnes vas, bola som na internom pohovore na nove miesto, vyzera to celkom fajn, tak uvidime 😉
tesim sa s bubatenkom z prveho volneho dna, je to super pocit 😵
bobess - hor sa do snazilkovania, okrem toho ze sa zbavis dovolenky so svokrou sa ti splni sen a budes konecne tehulka 😉 ...tak zvolni pracovne tempo a s manzelikom si spolu uzivajte kazdu volnu chvilku 🙂
smejko-chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmm bacilky 😀 😵
inak krasne fotecky mas, musite byt velmi stastni 😵