Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
5. jún 2008

dievcata, neviete ci je nieco nove s lauritkou? 😕

weja
autor
5. jún 2008

alex - no do vcera sa neozvala, ale ze vraj do nemocnice uz isla so spravou od svojho dr., v ktorej sa uvadzalo - MA ☹ odvtedy sa neozvala... ale myslim na nu, ako sa chudatko asi citi... 😔

jablonka
5. jún 2008

drobec - skoda ze ti to nevyjde v pondelok ☹
a tehulka kde je? 😕

alexa27
5. jún 2008

ach jo, chudatko 😔

bezim ja na obed za chvilku dievcata, tak sa vidime po obede, pa zatial

bubatenko
5. jún 2008

ahojte.....bubatenko je choréééé.... ja neviem včera večer z ničoho nič ma prepadla zimnica, som sa začala potiť a bolí ma hrdlo..... to sa môže stať iba mne.... teraz keĎ je najdôležitejšie obdobie.... ja sa tak strašne bojiiiim...... neviem sa toho pocitu vzdať, aby sa niečo nestalo...... ☹

weja
autor
5. jún 2008

bubatenko - hlavne klud a pozitivne myslenie 😉 je to sice neprijemne, ale musis verit, ze fazulka je ok a za chvilu aj ta hnusna choroba prejde...
skoda, ze nemozes zostat den-dva doma, aby si sa poliecila cajikmi a oddychla si... ale viem, ze po statniciach a dlhom volne to asi nie je take jednoduche... 😒

alexa27
5. jún 2008

bubatenko, no to ma mrzi, ze ta trapi chorobka, ale neboj sa, ta hned prejde a budete ty aj babatko zase v poriadku 😉
budeme na teba mysliet. mas zrejme oslabenu imunitu po tych statniciach, vsetok ten stres robi svoje, ale neboj sa, urcite budete skoro zdravucki 😵

alexa27
5. jún 2008

teraz ste asi na obediku vy vsetky, co? 😕

alexa27
5. jún 2008

jeeeej drobec, dakujeme za fotky z MC. vyzeras na nich uzasne 🙂 , krasna si bola a mas krasne saty vsetky 🙂 . a ta fotka tych malych dievcatiek ako idu do vody je super, strasne chutne 🙂

weja
autor
5. jún 2008

ja uz som tuuuu 🙂
drobec - fotocky su uzasne, MC je ozaj naaaaadherneee 😵 satocky boli tiez krasne, aj ked ta to sice stalo peknych par nervov, ale mas zasa nove zazitky... 😉
ozaj, je na tych fotkach aj ta tvoja sefka, co ti pije krv? ukaz nam tu hnusobu... 😉

alexa27
5. jún 2008

weja 😀 , ja som tiez studovala, ze ktora by to mohla byt 🙂 😅

drobec123
5. jún 2008

este som tam nejake doplnila 🙂 tie dievcata boli take zlate ze som tam salela ..... z tych fotiek inak citit taku dobru atmosferu ze by som sa tam hned vratila aj za cenu ze som spala 2-3 hod denne. dnes mam frmol, nestiham vas citat ☹

drobec123
5. jún 2008

blondyna v kratkych ciernych satach, nie ta s ktorou som na plazi.
ja len dufam ze to nie je nejake vasa rodina 🙂 lebo ma slahne a s MK koncim !!!!! 🙂

weja
autor
5. jún 2008

drobec 😉 tak potom, ked si nas precitas, tak napis, ktora to bola 😀

jablonka
5. jún 2008

drobec - fotky su krasne, si tam velmi pekna a aj saty su krasne a elegantne 😵
bubatenko - to ma mrzi ze nie si OK, ale snad to rychlo prejde a verim ze babetko to nijako neublizi...a nic neriskuj, ale to vies aj sama 😉

bubatenko
5. jún 2008

ahojte... doteraz som spala, zostala som doma - tatinko nás nepustil do práce, tak som zavolala a šefka mi sama povedala, že mám zostať doma až do pondelka... ale už sa mi trocha uľavilo... tak uvidíme.... dúfam, že fazulka sa ma dobre, stále jej dohováram, že to je len taká skúška, že aká je silná a tak........ 🙂 To mám podľa mňa z toho vyčerpania psychického a teraz si organizmus pýta svoju daň........ no idem naspäť do postele...... majte sa krásne zatiaľ..... 😉

jablonka
6. jún 2008

som tu dnes prvaaaaa 🙂
bubatenko - dobre si spravila, ze si ostala doma 🙂 ...a vidim ze uz si si dala aj tt, super 😵
baby, ja som dnes skoro, lebo som dosla autom a teda aby som kde mala zaparkovat, ale aj tak to bol pred siedmou rano uz des 😠
vcera sme isli s maminou k jednej pani ohladne skratenia tych siat na promociu, no a ako som si ich s lodickami na nohach obliekla zistili sme, ze su dole krive - zle usite, vzadu kratsie a vpredu dlhsie 😠 , rozdiel robil az 5 cm a nebolo to predtym vidiet lebo bez topanok som ich mala az po zem. Tak sme ich zbalili a isli do obchodu kde sme ich kupili vratit ich. Bola som dost zufala, ale potom som si tam este skusala nejake ine a vybrala som si nastastie, na moje pocudovanie cervene - nemam velmi rada tu farbu, ale svedcali mi, mali aj bolerko ale to sa mi nepacilo, tak mi ich predaju bez bolerka a zoberiem si k tomu stolu...len zasa tam nebola vcera veduca, tak mi predavacky nevedeli povedat cenu - ci budem doplacat alebo ako, tak dnes cez obed tam zasa letim doriesit to. Uz som z toho na nervy 😠 . Manzelikovi som uz kupila zelenu kravatu 😅 , nastastie este nie koselu. Tak kravatu dam asi tatinovi k hnedemu obleku a manzelikovi pojderm zhanat novu. 🙄

weja
autor
6. jún 2008

dobre ranko 🙂
bubatenko - dobre si urobila, ze si zostala doma... len sa pekne poliec a vsetko bude ok 😉
jablonka - tak to je ozaj des s tymi satami 🙄 dnes uz predavaju fakt hocico... esteze si k nim nemala doladenych viac veci, to by cloveka mohlo aj porazit, ze by si to musela vsetko vymienat... 😠 no snad to vyriesite aj s veducou k obojstrannej spokojnosti 😉

a co porabate cez vikend?

bubatenko
6. jún 2008

dobré ránko,
jablonka ja mám bordovo-biele a na vrchu mam také bolerko..... si ich musím vyskúšať, lebo ja som si ich kúpila minulý rok v októbri , keď som išla na svadbu s tým,že ich budem mať aj na promócii.....
kedy máš vlastne promócie, my ich máme 4. júla našťastie v piatok, takže to bude taký pekný začiatok víkendu a našťastie v normálny čas o 13,00 lebo u nás sa začína už od 9,00 a to je des a hrúza, žiadny kaderník ťa nebude česať ráno o 5,00 keď už o 7,30 máš byť na prezentácii.

Môj prvý voľný víkend strávim v posteli super že? Som si to trochu inak predstavovala, ale čo už. Mangelík je aj tak od dnes až do nedele v práci.

Do pasu som si dala týždne kvôli tomu, lebo som si uvedomila, že musím tej malej bublinke v brušku veriť, že je silná a bude rásť....... 🙂

weja
autor
6. jún 2008

bubatenko - to je fajn, ze uz ti je lepsie... 🙂 no ak ma byt cez vikend naozaj skaredo, tak ti ani nemusi byt luto, ze budes v posteli...
tie tt za menom veeeelmi dobre vyzeraju... 😵 😀

alexa27
6. jún 2008

ahojte 🙂
bubatenko velmi spravne to beries, ja by som si tiez dala tt hned na zaciatku. treba tym nasim detickam doverovat 😉 😵
a som rada, ze sa citis trosku lepsie. cez vikend si dobre pospi a oddychni, aby si bola zase fit.
jablonka, no teda, takto si ty dopadla s tymi satami? ale hlavne, ze si zohnala naove a tiez pekne, mozno sa ti na koniec budu pacit este viac 😉 . a tu kravatu uz doladis 🙂 . sa uz tesim velmi na fotky od teba aj bubatenka, teda dufam ,ze nam poslete 😅 .

alexa27
6. jún 2008

baby, tak lauritka je uz doma z nemocky, takze MA sa potvrdilo, ach jo 😔

jablonka
6. jún 2008

no Alex, usmev na zamrzol vcera ked sme objavili tu chybu na satach 😅 ...ale tieto cervene su take svieze...citim sa v nich velmi dobre...ved uvidite 🙂 ...dufam len, ze sa s nimi dnes este nejako seriozne dohodnem...
bubatenko ohladne terminu promocii budem to mat iste na 100 pero v pondelok, ala mala by som ich mat 30.6. o 13.45...ziadala som si zmenu terminu podla rozpisu, to bol taky blby ranny termin, tento je fajn 😉
cez vikend...no dnes ideme s Di k nasim, manzelik ostava doma, lebo zeni sa nam kamarat a ide mu robit sofera na svadbu, tak sa uvidime az v nedelu...a my dve s Di a maminou ideme dnes vecer na navstevu k maminej sestre, v sobotu ma byt jedna akcia na chate - taka kazdorocna - ale ked bude prsat tak sa mozno presunie o tyzden...no a v nedelu budeme doma, lebo drahy ma meniny /v sobotu/, tak sa s Di budeme tatovi venovat 😉

alexa27
6. jún 2008

ano ano je Robert 🙂 , aj moj ocinko je 😵 😵 , chcela som, aby aj nas maly bol, ale manzelik chce strasne Daniela, tak co uz neurobim pre lasku 😵

bobess
6. jún 2008

ahojte už som späť ...
aj môj manžel a švagor sú Robert !!! 😀
celý bud. týždeň mám školenie, a keďže do piatku musím odovzdať všetku moju prácu, lebo od 16. už nebudem v práci, tak sa s Vami aj lúčim ... v pondelok mi to žiaľ tiež nevychádza na to stretko... bubatenko Ty sa hlavne naozja venuj viac tt ako hocičomu inému, a dúfam že keď sa 30.6. vrátim tak budeš mať už vysoké tt a pri ostatných menách tiež môže tt pribudnúť 😀 ... majte sa pekne vidíme sa po mojej dovolenke !

alexa27
6. jún 2008

bobess, maj sa krasne, poriadne si oddychni a uzi volna. skoda, ze v pondelok neprides, budeme sa teda na teba tesit po tvojej dovolenke. 🙂

weja
autor
6. jún 2008

jablonka - tak manzelikovi prajeme vsetko naj, naj, naj a skore rozsirenie rodinky 😉
bobeeeeess - tvojmu drahemu detto... a uzite si krasnu dovolenku, budeme sa tesit, ked nam zreferujes vsetky zazitky 😎 uzite si to!!!
alex - tvoj drahy je Daniel?

alexa27
6. jún 2008

boooze, vidite, ja som aka truba, akurat vam oznamim, ze aj moj otec je Robert a zabudnem zablahozelat. dakujem weji 😉 .
takze zelam vsetkym Robkom vseeeeetucko najlepsie k meninkam 😀
weji, hej, moj manzel je Daniel. preco? aj tvoj? 🙂

weja
autor
6. jún 2008

alex 😉 😀
nieee, moj je Marian, ale ked si spominala, ze sa maly synator bude volat Daniel, tak ma napadlo, ci po ockovi 😀 Inak v nasej rodine su asi traja Danielovia, mne sa to meno paci, ale to by uz bolo primoc... 😅

alexa27
6. jún 2008

😉 ved to, esteze je to pekne meno, lebo inak by som veeeelmi tazko suhlasila, mne sa nepaci, ked sa dieta vola po rodicoch, ale maleho Danielka teda akceptujem 😀