Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
9. jan 2008

ja az 20., tak si este musim pockat do buduceho vikendu. ale mavala som pred mrchou tak prerusovane vzdy mierne spinenie a zatial nic 😉 klop klop, dufam, ze to nezakriknem.
weji a teba kedy zacalo pichat v podbrusku? lebo mna picha teda dost, ale zda si mi este skoro, ze by som uz nieco citila.

weja
autor
9. jan 2008

alex - picha ta v podbrusku...? to je dobry znak 😵 no mna dost pichalo v podbrusku uz cca tyzden po snazeni... potom to nacas ustalo a par dni pred tym, ako mala prist ms to prislo znova... tie bolesti v podbrusku boli dost intenzivne, az som si myslela, ze uz-uz kazdu chvilu pride ms... ale neprisla... 🙂
aleeex, no silno drzim palce, toto vyzera asi zatial najpozitivnejsie zo vsetkych tvojich snazeni, ze? 😵

alexa27
9. jan 2008

no asi hej 😵
baby, ked som tehu tak vam tu oplujem celu diskusiu nech vas "nakazim" 😀 😀 a mozno budemem plut viacere naraz 😀 😵

weja
autor
9. jan 2008

no bodaj by si mala pravdu 😵
a kde je dnes bobess a jablonka? 😕 maju asi kopec prace...

ozaj a co je s bibou? 😕 😕 😕 ta tu nebola uz dobry mesiac...

drobec123
9. jan 2008

no toho 20teho to mame spolocne 🙂 aj bubatenko to ma nejako podobne.... urobime potom velku zuurku ! 🙂 alebo nie, este pockame na weju a jablonku !
a to pichanie je dobre znamenie ! uz sa tessiiiim na tvoju spravicku ! 😀

alexa27
9. jan 2008

jablonka ma dnes volno aj zajtra ale bude nakukat vravela.
bobess ma asi vela prace a s bibou netusim co je ,asi uz nechodi na mk tak casto.

drobec 😉 , 20.1. je nas velky den, prelomime konecne lady a hned sa to tu rozbehne 😵

maja.ka
9. jan 2008

tesim sa na ten vas velky den 20.1. je to pekny datum, taky lahko zapamatatelny, tak vam prajem aby to vyslo 😅
inac baby, mne kolegyna minuly tyzden povedala, ze je tehotna 😔 tak jej zavidim, ale iba v dobrom, prajem jej to aby bolo vsetko OK, lebo tiez je teraz dost chora, presne ako aj ja na zaciatku mojho tehu 😒 a predstavte si, ze im to vyslo na jediny pokus, to je stastie co? 🙂 takze take vam prajem tento mesiac aj ja tfuj tfuj tfuj... 😀 😀

alexa27
9. jan 2008

majka si zlata, dakujemeeeeee 😵 😵 😵

jablonka
9. jan 2008

ahojte 🙂
mam dnes a zajtra dovolenku, musim si porobit nejake veci do skoly a zajtra aj pojdem do Trnavy, takze nic moc si neuzivam, ach jo...sa mi nechce 😅
alex - aj ja si myslim, ze o par dni budeme s tebou oslavovat...sa ti tusim naozaj splni ten spetember, vsetko - aj to pichanie - je tak ako ma byt 😉 ...tusim ta v tej Vrakuni mala pravdu 🙂
drobec - ma sa milovat den-dva pred ovu, takze nic nie je stratene 😉

bobess
9. jan 2008

ahojte
dnes mám deň blbec. neskutočné. ešte aj hmla a tá doprava ... ble
alex-dúfam že už to teda je tu. Lebo ak nie tak mi prídeš vyčistiť monitor z vnútra - ten pľuvanec to tu celé ... 😀 😀 😀

weja
autor
9. jan 2008

jablonka - co ta tvoja ms? stale nist?
bobess - u vas je hmla? 😕 tu je pocasie priam ukazkove - cely den slniecko svieti a na oblohe nie je ani mracik...

baby dnes som si precitala, ze dalsie dve baby su tehulky... 😵 jedna dokonca z missediek... tak sa tesiiim, su to super spravy... verim, ze aj my sa za chvilu budeme takto vytesovat 😉

maja.ka
9. jan 2008

ja sa s vami na dnes ludim, idem k doktorovi na kontrolu po prvej ms, lebo uz co nevidiet dostatnem dalsiu a ani ho nestihnem, tak sa mi nechce 😝
to je super, ze pribudli nove tehulky a tej z missediek sa tesim najviac, dufam weji, ze aj mi coskoro budeme, no samozrejme, ze najprv ty a potom aj aj 🙂
majte sa pekne 😀

weja
autor
9. jan 2008

majka - tak drzim palce, nech je vsetko v poriadku 🙂 urcite aj my vsetky za chvilu budeme tehule, uz sa neviem dockat...
ja mam dnes jonasovsky den... ale kedze ovu je az na buduci tyzden, nedavam tomu nejake sance... 😒 ale aspon si to mozme natrenovat 😀

drobec123
9. jan 2008

bobess, hlavu hore, raz je dobre a raz horsie. neboj sa ved ked budes tehu ono sa to zmeni (dufam), praca uz nebude priorita c.1. ja sa na to uz hrooozne tesim !
jablonka, fakt stale nic ? to je cudne. co ti povedal lekar ked si tam bola ?

maja.ka
9. jan 2008

weji tak prijemne trenovanie a mozno to vyjde, clovek nikdy nevie 😀

jablonka
9. jan 2008

ja uz neviem co so mnou je ☹ ...tehu urcite nie som, to by mi uz testy ukazali...k doktorovi pojdem na dalsi tyzden ak mi to dovtedy same nepride...som z toho dost nestatsna, lebo takto iba stracam cas, uz som mohla mat za ten cas normalne tri cykly zatial co sa tu stale taham s jednym!!! ☹
myslim ze potrebujem nejaku liecbu na dlhsie obdobie, ze nemozem zatial otehotniet 😢
van zavidim ten pravidelny /neratam par dnovve vykyvy/cyklus, ze kazdy mesiac mate tu sancu, kazdy mesiac skusate a cakate na vysledok testu, zatial co ja stale iba cakam a cakam na mrchu 😢
sme nemali tak dlho cakat s druhym baby, to mam za to, ze som si myslela ze to pojde rychlo ako to bolo rychle aj s Di, lenze som podcenila faktor, ako sa telo moze za sest rokov zmenit 😢

weja
autor
9. jan 2008

jablonka - to je fakt mrzute... 😖 ale nebud nestastna, ja viem, ze je to o nervy, ale ved raz ta mrcha pride, snad uz coskoro a potom dufajme si da na 9 mesiacov pauzu... 😉 velmi ti to zelam, nech si este aj Dianka uzije kocikovania, kym ju nadobro zamestna skola... 😉
odkedy mas vlastne taketo problemy? 😕 zda sa mi, ze este v lete si bola ok, alebo si to len nepamatam...? 😕 ktovie, co su to za divne procesy vo vnutri, ze si ms skratka povie, ze nepride a hotovo... 😠

bobess
9. jan 2008

jablonka-to je smutné, ale ty sa neboj, tebe veštica toto všetko povedala takže zdravý chlapeček bude trošku neskôr, ale bude a ak si pamätám tak ten 1-2 mesiace to s tou mrchou mrchovatou nejak vydrž. budeme tu s tebou.
drobec-dnes hasím problémy iných - a najhoršie že nakoniec si to odnesiem práve ja. no čo už. pre dobrotu ...
ináč som s vami chcela prediskutovať či používate lactacyd (tak nejak). ja som si to prevčerom kúpila lebo to strašne chvália tak dúfam že to trochu pomôže.

drobec123
9. jan 2008

bobess, no ja to mam doma v skrinke ale nepouzivam to. pocula som na tuto radu kozmetiky aj vela dobreho ale aj zleho. nie kazda pokozka to dobre znasa. niektore baby mali aj nejake alergicke reakcie. takze nic nie je lepsie ako to vyskusat na vlastnej kozi ako to bude posobit.
jablonka, ty sa len nic neboj. len aby to vsetko nedopadlo tak ze este budes mat prva vytvorena album ! ved co z toho ze mame pravidelnu mrchu (+/-) ked sa nam nedari. mozno je lepsie mat nepravidelnu a otehotniet, co moze byt kludne tvoj pripad !

bubatenko
9. jan 2008

je tu ešte niekto?

drobec123
9. jan 2008

ja som tu 🙂 ako vzdy

drobec123
9. jan 2008

ale uz odchadzam, aspon raz v normalnom case 🙂 pekny vecer a zajtra sa "vidime" 😉

weja
autor
10. jan 2008

ahojteeee, zase prva? 🙂
vcera sme sa boli s drahym korculovat, bolo sice super, ale uz mam za sebou aj moj prvy pad na lade 😅 a okrem toho som si asi narazila prsty na lavej nohe... 😖 vcera ma to az tak nebolelo, ale dnes uz ledva chodim 😝 nakoniec sa este dochramem na "stare kolena" 😀
bobess - lactacyd je na intimnu hygienu? ja to pouzivam, nie konkretne tento, ale takisto je to intim gel, uz asi dobre 3 roky a som velmi spokojna...
baby, zajtra je uz piatoooooook... 😵

maja.ka
10. jan 2008

dobre ranko 🙂
aj ja uzivam lactacyd a som s nim velmi spokojna, ale aj ine znacky a zatial mi robili dobre 😀
kontrola dopadlo OK, vsetko je v poriadku, tak sa vytesujem 😀 😀

bobess
10. jan 2008

dobré ráno,
weji-pozor pozor - športom k trvalej invalidite 😀
hej, ten lactycyd je také ako tekuté mydlo, a strašne to pekne vonia. manžel sa totiž niekde dočítal (teraz hodne študuje miminkovské veci) a zistil že stačí ak je kyslosť prostredia iná a spermijky to pozabíja, takže som dostala za úlohu sa zneutralizovať, lebo lact. práve pôsobí na ph. Tak uvidíme.
Ja sa už víkendu neviem dočkať. strašne tento týždeň pomaly beží. po tých dvoch týždňoch voľna tento týždeň nie a nie skončiť. budem síce v robote ale hlavne že telefóny nebudú zvoniť a budem sama. No a uvidím či teplotka už dovolí posnažiť sa trochu.

drobec123
10. jan 2008

ahojte, mne sa vcera neskoro v noci vratil manzel, takze sme toho museli vela porozpravat a dnes som myslela ze ani nevstanem ! som uplne hotova, mrtva. no starnem, uz nevydrzim dlho hore bez toho aby sa to na mne neukazalo. ale zajtra je uz piatoooook ! 😀
bobess to je zaujimave s tym co hovoris, zeby som ten moj sprchac predsa len vytiahla zo skrinky a zacala pouzivat. nieco na tom pravdy asi bude co sa tvoj manzel docital .....

bobess
10. jan 2008

drobec a to si predstav že za pár mesiacov nebudeme spať ani toľko možno. a už vonkocom bude dieťaťu šum a fuk či bude sobota alebo pondelok. 😝

drobec123
10. jan 2008

ja viem, a uprimne sa toho trosku bojim lebo ja som celkom spachtos. ale myslim ze nadtym nebudeme mat potom cas rozmyslat a budeme to brat ako sucast toho krasneho daru .... ale bude to tazke. ked manzel najde dalsie uzitocne info, urcite nam daj vediet, nech sa poucime 🙂
preco musis cez vikend pracovat ?
inac majka, tesiiiime sa ze je vsetko v poriadku, uz sa mozete snazit ?

bubatenko
10. jan 2008

ahoooooooooooooojte.... som doma, bo poobede mam skúšku , tak som si prišla vychutnať môj príspevok v hlavnom čase 🙂
Bobess to je naozaj dobrá myšlienka s tou kyslosťou, lebo ja mam zvýšenú kyslosť.... som používala intímne mydlá, ale kvôli určitým problémom my lekárka odporúčila prestať ich používať....no budem nad tým uvažovať.... 😉
Ja mam pred sebou pracovný víkend... musím ísť do práce, lebo tam je toho momentálne nad hlavu a v pondelok ďalšia skúška.... takže nič pozitívne a vy čo plánujete?

bobess
10. jan 2008

drobec-cez víkend pracujem lebo včera a aj dnes riešim problémy a prácu iných takže moja je zase niekde ... a tá moja kolegyňa je už na materskej takže ťahám aj tak za dvoch. nejak to musím prežiť.
bubatenko-na víkend plánujeme okrem vyšie uvedeného "pozitívne" snaženie - plánovanie síce nie je správne slovo, ale keďže obaja toho máme na víkend dosť tak si musíme naplánovať aspoň aby sme sa stretli - a to bývame spolu 😀 môj manžel predáva nejakú nehnuteľnosť takže je celý rozlietaný a už nech to má z krku lebo je to o nervy - jeho aj moje. a Ty sa uč ...